Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Enjoy the silence - Page 3 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 3 Voting_barEnjoy the silence - Page 3 Vote_rcap 
Изабел
Enjoy the silence - Page 3 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 3 Voting_barEnjoy the silence - Page 3 Vote_rcap 
Leslie Carson
Enjoy the silence - Page 3 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 3 Voting_barEnjoy the silence - Page 3 Vote_rcap 
Patrick Linn
Enjoy the silence - Page 3 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 3 Voting_barEnjoy the silence - Page 3 Vote_rcap 
Monna
Enjoy the silence - Page 3 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 3 Voting_barEnjoy the silence - Page 3 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Enjoy the silence - Page 3 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 3 Voting_barEnjoy the silence - Page 3 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Enjoy the silence - Page 3 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 3 Voting_barEnjoy the silence - Page 3 Vote_rcap 
Джена Браун
Enjoy the silence - Page 3 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 3 Voting_barEnjoy the silence - Page 3 Vote_rcap 
Samanta Scott
Enjoy the silence - Page 3 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 3 Voting_barEnjoy the silence - Page 3 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Enjoy the silence - Page 3 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 3 Voting_barEnjoy the silence - Page 3 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелEnjoy the silence - Page 3 Tayloricon МонаEnjoy the silence - Page 3 2819135f

 

 Enjoy the silence

Go down 
+12
Ирма Долкинс
Sebastian Cooper
Куин Стакхаус
Саманта Кроу
Алисън Дарк
Дмитрий Петерхоф
Ашли Андерсън
Закъри К.
Моника Лорънс
Сарафина Дюшан
Дрейк Файърли
Изабел
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Саманта Кроу
Обикновен човек
Саманта Кроу


Пълно име на героя : Саманта Кроу
Брой мнения : 12
Join date : 21.11.2010
Age : 29

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 2:38 am

Скуката се беше развилняла с пълна сила при Саманта,затова тя реши,че може би трябва да излезе от къщата и да бъде сред хора.
Е,разбира се,нямаше нищо против да бъде затворена между четири стени сама,уединението й се нравеше,но не беше това да продължава вечно.Трябваше да има някакъв контакт с останалия свят,нали така?
И ето че решението бе взето-щеше да отиде в дискотека.Това определено беше нещо ново,изобщо не беше в неин стил.
Тя и дискотеката не бяха първи дружки-дори изобщо не се понасяха.Е,поне Сам не понасяше дискотеките.
И все пак,щеше да отиде.Скуката прави невероятни неща!
След 10-минутно приготвяне,което включваше слагане на черен молив и малко спирала.После разнесе балсама за устни с вкус на праскова.
Облече първите дънки,които видя,нахлузи лилава тениска по тялото и обу любимите си кецове.
Това,че отиваше в дискотека не означаваше,че трябва да се нагласи като Холивудска звезда,нали?
След 20 минути,прекарани в таксито,Саманта най-накрая стигна до дискотеката.
Нещото,което й направи впечатление беше,че отвътре не се чуваха много силни гласове,нито пък прекалено бумтяща музика.
Сам сви рамене и се запъти към входа,леко треперейки.Не беше особено добра идея да не си вземе връхна дреха.
Момичето влезе в дискотеката и веднага ярки,преплитащи се светлини я посрещнаха.Поне музиката не беше толкова ужасна и не можеше да почувства ритъма й в ребрата си,което беше хубаво.
Сам отметна два кичура,които бяха паднали пред лицето й и седна на близкия бар.
-Портокалов сок.-поръча тя с равнодушен и отегчен глас на бармана.
Не беше от момичетата,които щом са в дискотека,задължително ще се напият.
След две минути чашата със сока вече беше пред нея,а Саманта кимна леко и отпи от напитката.
Не беше много претъпкано,имаше доста място,всъщност.
Сам се оглеждаше наоколо,незнаейки какво точно търси.
Хората танцуваха,веселяха се,подскачаха наляво-надясно в ритъм с музиката,наливаха се с алкохол и крещяха.
Това не беше представата й за приятна вечер,но какво пък...щеше да го понесе.
По едно време до нея чу подигравателен смях.
Когато Саманта се обърна видя как една русокоска,видимо не много трезва,се смееше.
-Какво?!-попита троснато Сам и погледна с недоумение и раздразнение.
Не обичаше,когато хората се смеят подигравателно.
Върнете се в началото Go down
Алисън Дарк

Алисън Дарк


Брой мнения : 50
Join date : 29.10.2010
Age : 27

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 3:29 am

- Какво!? - момичето попита леко пияната Алис.
- Ама ти сериозно ли? Сок? Та ти си в дискотека и не си дете!? - Алисън пак се засмя леко. - И това не ще да е само моята реакция...всеки нормален човек би ти се засмял...дори дете! - Алис съобщи на момичето.
- Едно мартини за момичето! - каза Алис на барманът, който веднага сложи мартинито пред момичето. - Помеждудругото аз съм Алисън! - Али се представи на единствената трезва в дискотеката...
Върнете се в началото Go down
Саманта Кроу
Обикновен човек
Саманта Кроу


Пълно име на героя : Саманта Кроу
Брой мнения : 12
Join date : 21.11.2010
Age : 29

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 9:02 pm

Саманта гледаше вцепенено,местейки погледа си от непознатата към мартинито и обратно.
Ама тя сериозно ли?!Откога да не пиеш в дискотека беше престъпление?!
Момичето поклати изумено глава,след което докосна столчето на чашата с мартини и я върна обратно към бармана,отпивайки подчертано бавно от сока си.
-Мисля,че сама мога да решавам какво да пия.-отсече с нотка заядливост тя и завъртя очи от раздразнение,като дори не последва примера на Алисън и не се представи.
Това беше едно от нещата,които Сам не понасяше-да решават вместо нея.
Цяло чудо беше,че не стана от червеното високо столче и не хвана блондинката за косата.
Много лесно се палеше,можеше да избухне съвсем ненадейно и тогава тежко и горко на човека,който е наблизо.
Саманта прокара пръсти през косата си,спирайки погледа си отново към нетрезвата Алисън.
-Значи ти харесва състоянието,в което си в момента,така ли?-тонът й беше примесен с присмех и недоумение.-Не разбирам как това да не бъдеш на себе си и мозъчните ти клетки да биват убити от алкохола ти харесва,но…твой избор.-изкоментира накрая и вдигна чашата със сок във въздуха,все едно ще произнася тост,а тънка усмивка се появи на устните й.
Не толкова се заяждаше,а просто се чудеше на глас.Разбира се,не искаше да си навлече яда на пияна блондинка.Нямаше да бъде приятно.

Върнете се в началото Go down
Алисън Дарк

Алисън Дарк


Брой мнения : 50
Join date : 29.10.2010
Age : 27

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 10:27 pm

- Явно ми харесва...Но както ти каза мой избор! - каза Алис на брюнетката. След това поръча две текили и двете за нея. Поръси сол на ръката си и я обиза след което изпи едната текила и все резънче лимон от една чинийка, която барманът остави пред нея. Тя изяде лимона като остави кората на страни. След това направи същото още около 4 пъти (изпи 4 текили). Нервната брюнетка до нея я гледаше доста странно. На Алис не и пукаше какви ли мисли минават през главата на момичето, не и пукаше какво мислят другите за нея. След като изпи поредната текила Алисън си тръгна доста замаяна от дискотеката!
Върнете се в началото Go down
Куин Стакхаус

Куин Стакхаус


Брой мнения : 9
Join date : 28.11.2010

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 7:08 am

Беше Събота вечерта и реших да изляза от тъпата квартира. Не че имаше кой знае какъв избор къде да отида. В обикалянето на уличните барове и заведения нощем, познавах града като дланта на ръката си. И все пак нямаше да стоя запряна между четери стени.
Застанах пред огледалото, пускайки черната си коса да се разпилее по раменете ми. Навлякох черна къса пола с някаква бяла тениска и високи токчета. Нямаше нужда да стоя с часове пред огледалото, за да забърша някой от дискотеката, където бях решила да отида за разнообразие.
Взех такси и за около десет минути вече бях пред сградата. Още на входа можех да подуша димът от цигарите.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 7:14 am

Отново в проклетия клуб. Защо винаги тук идвах когато умирах от скука...? Настаних се на бара и си поръчах абсент..поне знаех, че тук ще ми дадат без въпроси. Огледах се наоколо..мъже, жени, секс, пари..безмислица. Отпих от чашата на екс и течността опожари гърлото ми. Тръснах леко глава. Отидох при ди-джея и му извиках в ухото да ми пусне Amy Whinehouse - Rehab.. аклатих глава в такт с музиката и отново се върнах на дансинга..тази проклета нощ щеше да е абсолютно скучна.
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Куин Стакхаус

Куин Стакхаус


Брой мнения : 9
Join date : 28.11.2010

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 7:26 am

Oh My Got! Какво беше това, по дяволите? 'Що за песен бяха пуснали в дискотека като тази?!
Тръснах глава, премигвайки. Все едно. Нали нямаше да тануцвам, а и не бях дошла да слушам музика, което можех да си го правя и вкъщи пред радиото.
Насочих се към бара, който, между другото, беше необичайно празен. Въздъхнах. Явно бях дошла по-рано. Седнах на един от високите кожени столове и кимнах на барманчето. Реших да пофлиртувам малко, въпреки че туко-що бях дошла. В крайна сметка момчето реши да ме почерпи.
Щом отпих от чашата си, забелязах някакво блонди на другия край да ме зяпа, пиейки от своето питие. Усмихнах `и се фалшиво и `и показах среден пръст.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 5:05 pm

Повдигнах вежда. Ехааа...това беше просто толкова културно..не можех да разбера тези простаци, които само се чудех как да се заяждат с хората...
Обърнах се на другата страна и си поръчах още една чаша.
Пуснаха Who am I living for и затанцувах леко на място, вдигайки чашата. След секунда усетих някой да се блъска в мен и се обърнах с гневна физиономия към идиота, който ме беше бутнал.
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Куин Стакхаус

Куин Стакхаус


Брой мнения : 9
Join date : 28.11.2010

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 5:24 pm

Тя театрално завъртя очи - в стил "'Що не си го завреш отзад?!" - и ми обърна гръб.
Подсмихнах се и изпих алкохола в чашката си на екс. Намигнах на момчето зад бара, което очевидно си точеше лигите по мен, и се запътих към дансинга. Докато минавах покрай група момичета, блъснах някого с рамо, не че ми пукаше особено. Той или тя да беше гледал къде е застанал. Вдигнах поглед от чисто любопитство и самодоволна усмивка се изписа на лицето ми, когато видях гневното изражение на блондито.
Гледаше ме така, сяшак чакаше да се извиня и, когато търпението `и се изчерпа, каза:
- Ъъъ, извинявай?? - опитваше се да ми намекне, че тук е момента, в който би трябвало да кажа "Съжалявам".
- Извинението се приема - усмихнах се фалшиво.
Тя ме изгледа шокирано.
- Моля?!
- Не е нужно да ми се молиш - лицето ми продоби още по-самодоволна физиономия, при вида на нейната.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 5:31 pm

-Виж, самодоволна глупачке - обърнах се към нея - или ще ми се извиниш, задето ме избута или..
-Какво? - прекъсна ме. - Какво ще ми направиш? - засмя се подигравателно.

П.п. сори, че е олкова кратокоо. ;(
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Куин Стакхаус

Куин Стакхаус


Брой мнения : 9
Join date : 28.11.2010

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 5:47 pm

Изгледах я преценяващо. Определено щеше да е интерестно как ще изпълни заплахите си.
- Защо не вървиш да се чукаш с някого и не ме оставиш намира? - сопна се тя.
- По-добре, отколкото да си стоя сама на бара, както някои хора - огледах черната `и рокличка.
- Оу, ще се помоля за теб - усмихна се кисело.
- Щом вярваваш във.. висшата сила, защо не се помолиш за нова дрешка? Явно имаш нужда.
- О, ами, прекалено са заети с търсенето на мозакът ти - отвърна самодоволно.
Разсмях се. Това си го биваше.
Върнете се в началото Go down
Алисън Дарк

Алисън Дарк


Брой мнения : 50
Join date : 29.10.2010
Age : 27

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 18, 2010 6:45 pm

С Ирма дойдохме в "Enjoy the silence". Това си беше моето запазено място, винаги идвах тук с приятели или просто когато ми беше скучно.
- Един коктейл манхатън! - поръчах на барманът, който намигна на двете ни с Ирма. Седнахме на кожените барстолове и аз отпих от Манхатъна. - Отвратително! - казах аз. Не бях свикнала на разни коктейлчета, бях си свикнала на по- твърд алкохол като...текилата или уискито... също така и водка.
- Едно уиски с лед ако обичате! - наредих на барманът, който веднага ми го донесе заедно с питието на Ирма.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Cooper
Последовател
Sebastian Cooper


Пълно име на героя : Seabastian Cooper
Брой мнения : 17
Join date : 15.12.2010

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 18, 2010 7:19 pm

Влезнах на първото място,което видях. Твърде късно,за да разбера ,че нямам работа тук. Все пак реших да остана. За малко разнообразие. Отдавна не бях посещавал такова място. Защото не ги харесвах и защото принципно не се вписвах при хората почти. Просто за тях бях прекалено бездушен.
Седнах на бара и си поръчах усики. Не бях пил отдавна. В затвора не ти поднасят каквото искаш и когато искаш...
Върнете се в началото Go down
Ирма Долкинс
Обикновен човек
Ирма Долкинс


Пълно име на героя : Ирма Долкинс ^^
Брой мнения : 181
Join date : 05.12.2010

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 18, 2010 7:31 pm

Разсмях се на вида на Алис след като опита коктейла ..После си поръча уиски с лед..
-За мен същото .. - казах на бармана
.
Той побърза да ни донесе питиетата..Чукнах чашката на Алисън за наздравица.След като глътнах доста солидна глътка казах :
-Е..защо беше сама в парка ? .. - попитах я.
Разгледах хората в дискотеката..някой се натискаха в ъглите , други просто бяха дошли да се забавляват на дансинга.Забелязах и един мъж , който току-що пристигна..още не бе поръчал..После отново извърнах глава към Алис..
Върнете се в началото Go down
Алисън Дарк

Алисън Дарк


Брой мнения : 50
Join date : 29.10.2010
Age : 27

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 18, 2010 9:45 pm

До нас с Ирма беше седнал някакъв мъж. Беше хубав и видях как Ирма го загледа.
- Защо беше сама в парка? - попита ме тя. не знаех точният отговор - Исках да видя какъв е нощният живот, когато не си по клубовете! - отговорих и след доста мислене и се засмях. - Е не че е живот да киснеш по парковете, нооо... - сигурно бе забелязала как накрая проточих О- то. Станах, за да отида до тоалетната, за да се освежа и без да искам бутнах чашата си с уиски, която се разля върху мъжът, който Ирма оглеждаше.
- По дяволите! - казах тихичко и никой не ме чу. - Много се извинявам! - уискито се разля върху ризата на мъжът. - На истина...извинявай! - извиних му се отново и взех салфетка от бара, за да направя някакъв жалък опит да отстраня уискито от ризата му.
Върнете се в началото Go down
Sebastian Cooper
Последовател
Sebastian Cooper


Пълно име на героя : Seabastian Cooper
Брой мнения : 17
Join date : 15.12.2010

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 4:15 am

Една от двете жени,които бяха до мен на бара "без да иска" изля уискито си върху мен.Знаех си,че нещо такова ще стане.Бях заобиколен от непохватни и егоистични създания, които се чудеха какво да направят само и само,за да привлекат вниманието на другите.Това беше една от основните причини да съм винаги сам,мразех хората,които търсеха показност с такива постъпки.
Тя се извини,но все пак заподозрях,че има капка умисъл в това,което направи. Опита се и да попие ризата ми,но нямаше как да стане. Петното щеше да си остане,поне до един два часа.
Въздъхнах и казах:
-Няма смисъл да се опитваш.Нищо няма да постигнеш.Да беше внимавала..
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 4:36 am

Вече седях от поне половин час на бара, абсолютно скучаеща..един-двама ми хващаха окото, но нищо повече...Вдигнах глава, когто някакво мимиче като първата идиотка разсипа уиски върху един мъж. Уаууу...това наистина беше най-тъпия начин да се свалиш с мъж..сигурно очакваше докато го почиства непохватно погледите им да се срещнат и да прехвърчат искри. Не се сдържах и се разсмях високо..двете момичета веднага вдиганах поглед към мен, а русата ме изгледа злобно...
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Sebastian Cooper
Последовател
Sebastian Cooper


Пълно име на героя : Seabastian Cooper
Брой мнения : 17
Join date : 15.12.2010

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 4:55 am

Без да чакам повече да каже каквото и да било просто станах и казах на момичето:
-Просто внимавай повече..
Нямаше смисъл да правя нещо друго.Направи ми впечатление нещо друго. Едно момиче малко по в страни се беше изсмяло на това,което стана. Беше си истинско чудо да видя някой друг който ненавиждаше колкото мен глупавата човешка природа.
Отидох при нея и простичко казах:
-Себастиан Купър.
Върнете се в началото Go down
Алисън Дарк

Алисън Дарк


Брой мнения : 50
Join date : 29.10.2010
Age : 27

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 12:27 pm

- Няма смисъл да се опитваш. Нищо няма да постигнеш. Да беше внимавала... - Лолл човек да не се опита да се извини, е да някои хора просто бяха доста самовлюбени и си мислеха, че ги свалям.
- Опитах се да се извиня...кретен такъв! - казах му и една блондинка от среща се засмя на глас. Метнах й един злобен поглед и тя се извърна отново към бара.
- Една текила! - поръчах на бармана, днес какво ли не пих. Манхатън, уиски, което беше погубено върху ризата на онзи кретен. И сега...текила. - А ти какво правеше сама в парка... по сред нощ? - попитах Ирма, все още ядосана заради блондито и кретена...
Върнете се в началото Go down
Ирма Долкинс
Обикновен човек
Ирма Долкинс


Пълно име на героя : Ирма Долкинс ^^
Брой мнения : 181
Join date : 05.12.2010

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 3:04 pm

Алис се опита да помогне на мъжа , но явно той беше заслепен от ''огромното'' му его и не го оцени.А дори ако не му беше помогнала и се беше продължила по пътя какво ли щеше да стане..пак същото..
-И аз като теб..да разнообразя малко .. - засмях се.
Алисън хвърляше злобни погледи назад към оня идиот...
-Остави го.... - казах и изпих уискито си.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 4:23 pm

Sebastian Cooper написа:
Без да чакам повече да каже каквото и да било просто станах и казах на момичето:
-Просто внимавай повече..
Нямаше смисъл да правя нещо друго.Направи ми впечатление нещо друго. Едно момиче малко по в страни се беше изсмяло на това,което стана. Беше си истинско чудо да видя някой друг който ненавиждаше колкото мен глупавата човешка природа.
Отидох при нея и простичко казах:
-Себастиан Купър.

Усмихнах се.
-Изабела Салваторе - подадох му ръка. Кимнах на бармана да се приближи и си поръчах абсент.
-Знаеш ли, друг едва ли би дошъл да се запознава с мен, когато ризата му е съсипана, но пък има чар... - отново се разсмях. Взех чашата и отпих.
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Sebastian Cooper
Последовател
Sebastian Cooper


Пълно име на героя : Seabastian Cooper
Брой мнения : 17
Join date : 15.12.2010

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 5:38 pm

Усмихнах се на криво и огледах момичето.Беше красавица:
- И двамата знаем,че изобщо не ти пука за ризата ми.
Настаних се до нея и си поръчах още едно усики. Предишното беше останало при онези момичета.
А Изабела и някак си мрачното й излъчване ми напомниха на другите последователи на Закари. Не обичах овъртанията и не бях от хората,на които им пукаше какво мислят за мен,така че просто я попитах:
- Познаваш ли Закари?
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 9:13 pm

-Познаваш ли Закари?
Вдигнах поглед от чашата си. Повдигнах вежда и лека усмивка плъзна по устните ми.
-Ти познаваш ли го?
Ако беше полицай, щеше да е най-некадърния, който съм срещала. Но просто нещо тъмно в погледа му, ми казваше, че е свикнал да убива.
-Мисля, че и двамата го познаваме. - каза след кратка пауза Себастиян.
Усмихнах се. Този мъж ми харесваше.
-Наздраве за това! - чукнах чашата си в неговата.
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Sebastian Cooper
Последовател
Sebastian Cooper


Пълно име на героя : Seabastian Cooper
Брой мнения : 17
Join date : 15.12.2010

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 20, 2010 8:34 pm

Усмихнах се.Разбира се в усмивката нямаше нещо весело,просто така. Какъв късмет имах веднага да попадна на последовател. Личеше си само по погледа й че е таква. Нямаше ги обичайните момичешки "сладки" физиономии и такива глупости.
-Наздраве за него!
И двамата знаехме за кой говоря. Пък и едва ли,често се вдигаха тостове по този повод. Шепа хора бяха от последователите му. Другите бяха обикновените самовлюбени идиоти с представате,че всичко е розово.
След,като допихме питиетата си разсеяно попитах:
-Искаш ли да се махнем от тук? Не харесвам такива места по простата причина,че не харесвам повечето хора.
Мрачна усмивка се плъзна по лицето й и видях,че много добре разбира за какво говоря.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 21, 2010 12:38 am

Много рядко бях срещала хора с неговите рабирания.. точно като моите. Малко бях верните последователи на Закъри, котио наистина разбира какво трябваше да се направи и защо. Някои от тях дори не разбираха смисъла на дадената им задача просто защото бяха прекалено тъпи или ограничени. Харесвах този тип.
-И под "да се махнем от тук", къде предлагаш да отидем? - попитах с леко присвити, насмешливи очи.
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Sponsored content





Enjoy the silence - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Enjoy the silence
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Дискотеките-
Идете на: