Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Enjoy the silence - Page 5 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Enjoy the silence - Page 5 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Enjoy the silence - Page 5 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Enjoy the silence - Page 5 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Enjoy the silence - Page 5 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Enjoy the silence - Page 5 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Enjoy the silence - Page 5 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Enjoy the silence - Page 5 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Enjoy the silence - Page 5 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Enjoy the silence - Page 5 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 5 Voting_barEnjoy the silence - Page 5 Vote_rcap 
Изабел
Enjoy the silence - Page 5 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 5 Voting_barEnjoy the silence - Page 5 Vote_rcap 
Leslie Carson
Enjoy the silence - Page 5 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 5 Voting_barEnjoy the silence - Page 5 Vote_rcap 
Patrick Linn
Enjoy the silence - Page 5 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 5 Voting_barEnjoy the silence - Page 5 Vote_rcap 
Monna
Enjoy the silence - Page 5 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 5 Voting_barEnjoy the silence - Page 5 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Enjoy the silence - Page 5 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 5 Voting_barEnjoy the silence - Page 5 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Enjoy the silence - Page 5 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 5 Voting_barEnjoy the silence - Page 5 Vote_rcap 
Джена Браун
Enjoy the silence - Page 5 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 5 Voting_barEnjoy the silence - Page 5 Vote_rcap 
Samanta Scott
Enjoy the silence - Page 5 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 5 Voting_barEnjoy the silence - Page 5 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Enjoy the silence - Page 5 Vote_lcapEnjoy the silence - Page 5 Voting_barEnjoy the silence - Page 5 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелEnjoy the silence - Page 5 Tayloricon МонаEnjoy the silence - Page 5 2819135f

 

 Enjoy the silence

Go down 
+12
Ирма Долкинс
Sebastian Cooper
Куин Стакхаус
Саманта Кроу
Алисън Дарк
Дмитрий Петерхоф
Ашли Андерсън
Закъри К.
Моника Лорънс
Сарафина Дюшан
Дрейк Файърли
Изабел
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Enjoy the silence - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 8:36 am

Добре.. не я разбирах. В единият момент ясно показва, че ме иска, а в следващият се прави на недостъпна. Независимо колко беше секси и привлекателна премина границата с този шамар.
Отделих се от нея и си поръчах една текила на бара. Изпих я само на няколко глътки и после разгневен и недоволен отидох до тоалетната. На връщане от там видях глупакът, който беше с Самър в началото.
- Предай на приятелката си, че съм си тръгнал.. - насилих се и му се усмихнах.. След това излязох отвън и се запътих към колата, но тогава я видях.
Още щом ме зърна тя зае някаква позиция, която ми подсказваше, че беше готова да се отбранява ако направя нещо отново..
- Не се притеснявай.. честно да ти кажа мислех че ти е приятно.. Иначе никога не бих го направил, даже напротив бих се държал много по - различно, но ти така и не даде шанс нито мен, нито на себе си да ме опознаеш. Просто от пръв поглед преценката ми беше, че като се държа като този, който ти видя вътре ще ме харесаш. Ако знаех, че това ще ме отдели от теб нямаше да го направя. - казах всичко с равен тон и се запътих към колата си, но тогава чух гласът й зад себе си.
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Enjoy the silence - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 6:41 pm

Ооо чудесно, сега ме караше да се чувствам и гузна, за това, което направих. Прокарах ръка през косата си, докато той се отдалечаваше, но накрая не издържах и се провикнах след него.
- Чакай! - казах и той се обърна с въпросителен поглед. Въздъхнах и тръгнах към него.
- Аз... съжалявам за шамара и за избухването. Просто ти си наистина секси, но и се държиш като наистина голям идиот... просто частта с идиота беше по- голяма още в началото, а и ти просто отнемаше дъха ми както преди малко и това ме изнервяше още повече и затова така реагирах...- обясних, прехапвайки устна, гледайки надолу. След няколко момента погледнах в очите му и се усмихнах леко.
- Може би, ако спреш да се правиш на това, което не си ще бъде по- добре... Не е толкова трудно да си не-идиот .- допълних и се приближих към него. Надигнах се на пръсти и го целунах леко и нежно.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Enjoy the silence - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 5 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 1:59 am

- Щом така желаете, принцесо.. - усмихнах се, когато се приближи към мен и устните й намериха моите.
Сякаш направо не можех да повярвам, че след като казах истината тя призна, че ме харесва..
- И все пак смяташ, че съм секси.. - усмихнах й се дяволито и обгърнах с ръце талията й. - Е, трябва да призная, че и ти си страшно секси и поради тази, както и по - доста други причини, ти е простено за преди малко, но все пак гледай да не се повтаря, защото за момиче удряш доста добре..
Отново я целунах, а после леко я отдръпнах от себе си.
- Ако искаш се върни вътре, а когато имаш време може да се видим..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Enjoy the silence - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 5 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 2:22 am

- Може да съм инат, но не съм сляпа. - засмях се на сантиметри от него и плъзнах бърз поглед по тялото му надолу, прехапвайки устна. Мммм исках вече да разкарам тези дрехи от него.
- Извинявай. - повторих, но този път със заговорническа усмивка. - Но сега поне знаеш, че не съм като всяко друго момиче. - намигнах му.
Той си открадна още една целувка, която още повече подпомогна на подсъзнанието ми да се обади, но и тя беше кратка за жалост. Предложи ми да се върна при останалите, но аз кимнах отрицателно.
- Анди ще ме разбере, тя е добра душа. - повдигнах рамене и се усмихнах ангелски.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Enjoy the silence - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 5 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 2:30 am

- Така ли? - засмях се и я придърпах към себе си отново..
Тя само кимна, а аз я целунах страстно и този път целувката беше много по - различна от всички други път, беше някак си по - страстна, по - желана и от двама ни.
След като се отделихме един от друг попитах:
- Наистина не искам да заставам между теб и приятелите ти, така че ако искаш можеш да се върнеш вътре. Заслужавам да ме оставиш да чакам известно време след като се държах като пълен идиот.
Тя отново отказа и аз с усмивка на лице попитах:
- Тогава къде искате да отидем принцесо? Изборът е изцяло ваш..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Enjoy the silence - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 5 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 3:37 am

Целуна ме отново, този път бурно и страстно...целувка, която ме удовлетворяваше напълно. Отвърнах му по същият начин и увих ръце около врата му. Боже, как ми се искаше сега да не бяхме на средата на улицата. Имах чувството, че ще избухна в пламъци от тази целувка..Искаше ми се да разкарам тази риза от него...да ... Ох, Саманта, спри се.
- Вярно е...заслужаваш, но мога да измисля и по - големи наказания от това. - казах с заговорнически тон и дяволита усмивка премина през лицето ми.
- Амии...Някъде, където няма толкова хора? - попитах, откопчавайки бавно и внимателно най- горното копче на ризата му.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Enjoy the silence - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 5 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 3:45 am

- О, разбирам.. Но, ако аз искам да накажа теб? - усмихнах се дяволито. - Казах, че съм ти простил за шамара и за избухването, а не за това че ме отблъсна.. Пък и не съм чак толкова добричък, че да се оставя без борба.. - казах всичко, а тя само ме изгледа кръвнишки. Прокарах ръката си през талията й и допрях устните си до врата й.
- Пък и след всичко, което каза все още мога да твърдя, че не си казала 'Искам го", така че чакам..
За да я подразня още повече я притиснах максимално към себе си и другата ми ръка бързо и ловко се озова върху бедрото й.
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Enjoy the silence - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 5 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 3:54 am

Ох, защо трябваше да бъде такъв... Пак започна да се дразни, но устните му отново намериха шията ми, а ръцете му бедрото ми. Бях готова да му се нахвърля на капака на колата дори. Предавам се за тази вечер. Стига толкова борба, подсъзнанието ми се беше развихрило твърде много, че дори и краката ми омекваха.
- Ах ти..- заканих му се, но прехапах устна, сдържайки въздишката, която напираше да излезе през устните ми. Въздъхнах и увих ръце по- силно около врата му, притискайки го към себе си.
- Искам те. - прошепнах на ухото му и го захапах леко.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Enjoy the silence - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 5 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 4:01 am

Боже.... не мога да повярвам, че наистина го каза..
- Ама ти сериозно ли? - попитах учудено и повдигнах вежда, но бързо реших че въпросът е тъп и излишен.
Опрях я отстрани на колата, като сложих ръцете си от двете страни на лицето й и и притиснах максимално.
- Тогава трябва да призная, че и аз те искам! - усмихнах й се дяволито и устните ми започнаха да изучават устните й, всеки милиметър от тях.
И макар да знаех, че тя изобщо не се е предала и вероятно утре аз ще съм този, който ще я моли за още въобще не ми пускаше. В момента мислех за нея и за това как кожата ми докосва нейната, как устните ми се сливат с нейните..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Enjoy the silence - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 5 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 4:15 am

Той остана крайно учуден, а аз само се засмях и повдигнах вежда в очакване. Секунди по- късно бях заклещена между колата и него, а устните ми се впиха в неговите. Целувката продължи доста дълго, но накрая се отдръпнах и минах от другата страна на колата с невинна усмивка. Той ме погледна невярващо, а аз му намигнах.
- Не тук...- прошепнах с устни и спрях първото такси. Качих се най - спокойно и го погледнах в очакване. - Идваш ли?- нямаше да се возя с него...предимството на такситата беше, че задната седалка беше голямо пространство, което позволяваше спестяването на загуба на време, а и той беше пил, аз също..
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Enjoy the silence - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 5 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 4:27 am

Сам беше права.. Не трябваше да сядам зад волана при положение, че бях пил, за това в крайна сметка се съгласих да се кача с нея в таксито.
- Аз пък бях готов да го направим на капака на колата.. - смигнах й с предизвикателна усмивка, а тя ме сръга, забелязвайки какъв поглед ни хвърли шофьорът от огледалото. - Какво? Не е негова работа къде ще го правим и къде не! - захилих се още повече, но все пак реших да престана. Придърпах я към себе си и устните ми леко докоснаха нейните.
- Надалече ли живееш?
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Enjoy the silence - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 5 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 4:39 am

Той изтърси идеята за капака, и аз се засмях, но го сръчках при вида на погледа на шофьора в огледалото.
- Аз бях готова да ти се нахвърля там още след като излезе от клуба. - прошепнах му и плъзнах език по шията му, след което се отдръпнах с дяволита усмивка. Той ме изгледа преценяващо за няколко секунди и ме целуна. Между една от целувките ме попита дали живея надалече.
- Спокойно, само няколко преки са. - намигнах му и спуснах ръка надолу по ризата му, разкопчавайки още едно-две копчета.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Enjoy the silence - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 5 Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 4:44 am

- Е, жалко.. можехме да се позабавляваме и тук, ако оставаше повече време..
Усмихнах й се и без много да му мисля набързо разкопчах няколкото копчета, които загръщаха якето й. Махнах го и го захвърлих някъде на седалката.
След като от ризата ми оставаха само няколко копчета реших, че и аз трябва да предприема нещо, за това съвсем леко започнах да разкопавам роклята й, но реших да оставя най - забавната част за домът й.
Устните ми отново намериха нейните, а ръката ми се плъзна до вътрешната част на бедрото на Сам и леко разтвори краката й, позволявайки ми да я издърпам в скута си.
Отстрани можеше и да изглежда неприлично или нещо такова, но на мен избщо не ми пукаше.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Enjoy the silence - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Enjoy the silence   Enjoy the silence - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Enjoy the silence
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Дискотеките-
Идете на: