Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Club The Box         - Page 3 Vote_lcapClub The Box         - Page 3 Voting_barClub The Box         - Page 3 Vote_rcap 
Изабел
Club The Box         - Page 3 Vote_lcapClub The Box         - Page 3 Voting_barClub The Box         - Page 3 Vote_rcap 
Leslie Carson
Club The Box         - Page 3 Vote_lcapClub The Box         - Page 3 Voting_barClub The Box         - Page 3 Vote_rcap 
Patrick Linn
Club The Box         - Page 3 Vote_lcapClub The Box         - Page 3 Voting_barClub The Box         - Page 3 Vote_rcap 
Monna
Club The Box         - Page 3 Vote_lcapClub The Box         - Page 3 Voting_barClub The Box         - Page 3 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Club The Box         - Page 3 Vote_lcapClub The Box         - Page 3 Voting_barClub The Box         - Page 3 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Club The Box         - Page 3 Vote_lcapClub The Box         - Page 3 Voting_barClub The Box         - Page 3 Vote_rcap 
Джена Браун
Club The Box         - Page 3 Vote_lcapClub The Box         - Page 3 Voting_barClub The Box         - Page 3 Vote_rcap 
Samanta Scott
Club The Box         - Page 3 Vote_lcapClub The Box         - Page 3 Voting_barClub The Box         - Page 3 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Club The Box         - Page 3 Vote_lcapClub The Box         - Page 3 Voting_barClub The Box         - Page 3 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелClub The Box         - Page 3 Tayloricon МонаClub The Box         - Page 3 2819135f

 

 Club The Box

Go down 
+5
Monna
Джеймс Краун
Ребека Ричардсън
Джена Браун
Изабел
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 14, 2011 1:41 am

Момичетата бърбореха повече и от мен. Говореха една през друга и едва се разбирахме, заради силната музика. А да си най- в края е тъпо, защото всичко пропускаш. Накрая се отказах да слушам и плъзнах пръст по ръба на коктейлната чаша, обирайки захарта и я облизах от пръста си, след което отпих една солидна глътка. Обходих с поглед залата за нещо по- интересно, когато погледа ми се спря на мъж, на около 25, който гледаше в моя посока. Намигнах му и се подсмихнах накриво, след което станах от стола си.
- Отивам да танцувам, коя идва с мен? - попитах и издърпах Бри и Сандра с мен. Отидохме до средата на дансинга и започнахме да се движим под ритъма на музиката.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 14, 2011 2:01 am

Любителката на закона ми намигна и стана да танцува с още две момичета.Изправих се и извиках Саймън и Брет, които често се мотаеха тук.
-Виждате ли онези трите ей там?-попитах и посочих към момичетата.
-Хубавки са.
-Искам да приложите чар върху русите, ясно.
Двамата се запътиха веднага и набързо се прилепиха до телата на двете момичета като танцуваха в ритъма. Славо богу, че явно и те бяха тук за забавление и нямаха против да потанцуват с някой непознат. Пък и никой не отказваше на Брет и Саймън. Никой не отказваше и на мен. Да видим как полицайката ще се забавлява с врага. Доизпих водката си и се запътих към нея. Време беше за шоу.След малко бях зад нея и сложих ръцете си на кръста й.
-Бързо забелязваш кой те гледа.Наблюдателна си.Трябва да станеш полицай.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 14, 2011 2:33 am

Забавлявахме се страхотно, кикотейки се, докато танцувахме, когато две момчета отидоха до тях и те набързо забравиха за мен. Колко чудесно. Може би трябваше да се пребоядисам руса...На тях им вървеше доста. Както и да е, реших да свърши поне тази песен и тогава да седна пак, когато усетих нечия ръка на кръста си, а секунди по- късно и тялото му се прилепи в моето. Той проговори до ухото ми, а доволна усмивка се плъзна по лицето ми.
- Мм внимавай. Ако стана такава току виж те вкарам зад решетките. - предупредих го, поглеждайки го през рамо и прехапах устна. Мда, беше по- секси отблизо...Особено, когато усещах мусколите му през тънките дрехи.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 14, 2011 8:33 pm

-Мм внимавай. Ако стана такава току виж те вкарам зад решетките-заяви ми тя. Брей, нямаше идея колко е права.
-Току виж пък съм ти позволил.-Обърнах я към себе си и свалих ръцете си по надолу от кръста й.-Обаче след това ще ми разрешиш да ти сложа белезници.
Притиснах я по силно към гърдите си и плъзнах едната си ръка от външната страна на бедрото й.Наведох се до ухото й и прошепнах част от текста на песента, на която танцувахме.
-I would love to take you to the B-part...
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 5:25 am

Сексапила пред мен си заслужаваше, но си позволяваше твърде много, за познанство, траещо две минути. Хванах ръката му, която се намираше твърде на юг от талията ми и я преместих на кръста ми отново.
- Защо, господин мистериозен? Твърде непослушна ли бях? - попитах закачливо, без да откъсвам поглед от неговия. Едната ми ръка лежеше на гърдите му, а другата бе спусната свободно до тялото ми. Това, че женският ми инстинкт, както и няколкото коктейла ме подтикваха да го издърпам в тоалетната или най- близкият тъмен ъгъл на клуба, не значи, че щях да го направя.
- Yet i think you gonna have to work a little harder, baby... - отвърнах, цитирайки друга част от текста с провокативна усмивка на лицето. Прехапах устни, отвявайки се в мисли от сорта ''Как ли изглеждаше под тази тениска и дънки...? ''
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 10:00 pm

-Нямам нищо против. Играта преди същинската част е почти толкова забавна.-Обърнах я отново с гръб към мен и поставих ръцете си ниско на корема й.- Не си чак толкова непослушна, но винаги ще намеря нещо, за което да се хвана.- отговорих на въпроса й като се наведох до шията й, захапах леко кожата й и пак вдигнах глава. Огледах я хубаво. Беше в къса черна рокличка, която идеално показваше това, което има.
-Всъщност, знаеш ли, промених си мнението. Трябва да станеш модел. Сигурен съм, че ще изглеждаш супер по бански.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 15, 2011 10:26 pm

- Ммм значи не ме познаваш... - подсмихнах се дяволито и притиснах гърба си към гърдите му, продължавайки да се движа бавно и секси. По някое време усетих нещо на рамото си..той ухапа ли ме? Очевидно, защото кожата ми настръхна веднага и въздъхнах тихо, но слава богу музиката бе силна и той вероятно не чу.
- Можеш само да гадаеш...- отвърнах, когато той предположи, че тялото ми е перфектно за модел на бански, и се усмихнах загадъчно.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 16, 2011 1:14 am

- Можеш само да гадаеш...
- За сега..-Плъзнах едната си ръка нагоре и спрях точно под гърдите й, а другата остана в долната част на корема й.-Май сме с леко забързан сърдечен ритъм, а?-попитах и притиснах и двете си ръце силно към тялото й.След това я обърнах бързо към мен и доближих лицето си до нейното. Брей, наистина бях доста високичък.-Май ако ти трябва да си модел, щеше да е полезно аз да съм доктор.-Притиснах я по-плътно към гърдите си, поставих ръката си отстрани на бедрото й и стиснах черния плат на роклята в юмрука си.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 16, 2011 7:36 am

Този човек наистина затрудняваше дишането ми! Ръцете му не ми даваха да си поема дъх и най- безсрамно обхождаха тялото ми, за щастие без да засягат прекалено опасни зони, защото момиче или не бях завършила полицейската академия и можех да го сваля за секунди на земята.
Въпросът е, че ангелите ми бяха на изчезване, а зеленият му поглед изпълнен с похот и мистериозност ги гонеше допълнително, карайки температурата ми да се повиши. По някое време спря ръката си в горната част на бедрото ми и сграбчи част от роклята ми.
Имах чувството, че всеки момент ще я дръпне и финният плат ще се скъса под натиска на силните му ръце. Дъхът ми излезе накъсан, затова и се постарах веднага да отместя поглед, за да не го усети. Усещах, че една голяма битка се задаваше в мен.
Едната част от мен викаше от желание да го направи...Да го придърпам в тоалетната, или на задната седалка на колата ми, или където и да е било другаде и да му позволя да разкъса всичко по мен и да прави каквото иска с мен.
Другата част обаче не го позволяваше. Тя ми напомняше, че аз не спя със всеки срещнат и си имах достойнство. Та кой беше той, че да идва и да краде дъха ми... Просто поредният идиот от мъжки пол. Дори и името му не знаех.
За сега двете страни бяха равни, но се стараех да се придържам към втората.
- И какво ще правим докторе...? Ще преглеждате сърцето ми? Или ще решите, че имам нужда от изкуствено дишане..? - предположих и се засмях леко.
- Бих била и много добра медицинска сестра ...? предложих и извъртях очи.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 16, 2011 6:23 pm

Изглежда допирът ми наистина я влудяващо, понеже можех да усетя как гърдите и се повдигат неравномерно от накъсаното й дишане. Започна да се зачервява и реших, че ще й докарам топлинен удар.Харесваше ми как реагираше. Нямаше да има нищо против да я заведа вкъщи, а на мен ен ми липсваше желание. Обаче нещо ми подсказваше, че колкото и да й се искаше, щеше да се прави на момиче с принципи. Е, аз пък обичах да разбивам принципите на жените на пух и прах.
-Ами може и да ти е полезно-заявих след като спомена още една професия-Все пак ако беше медицинска сестра, щеше да знаеш какво да правиш сега. Аз не знам какво да те правя, май скоро наистина ще трябва да ти правя изкуствено дишане.-Стиснах роклята й и от другата страна и я издърпах още по-плътно до себе си ако въобще това беше възможно.-Треперите ли, госпожице 'Космополитан'.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 16, 2011 7:29 pm

- Всъщност не ме бива особено много в медицинските работи. - признах и въздъхнах, прехапвайки устна отново. Другата му ръка се плъзна по другото ми бедро и хвана друго парче плат от роклята ми.
Потръпнах неволно от удоволствие, или по- скоро от самите мисли, които нахлуха в главата ми. Фантазията ми се развихряше до нови висини. Господи толкова беше секси. И исках да му направя толкова неща. Това трябваше да спре! Сложих ръце върху неговите и освободих роклята от хватката му.
- Не съм достатъчно пияна за тази игра, намери си друга. - посъветвах го, доближавайки се до ухото му и му намигнах отново, след което тръгнах към бара. Седнах на мястото си, а две от момичетата, които бяха останали на бара ме зяпаха невярващо.
- Кажи ми, че ще се върне и ще го замъкнеш в някой тъмен ъгъл или в тоалетната. - отсече Амбър.
- Не вярвам. - свих рамене и си поръчах голям ром.
- Лесли!! - почти изпищя Кейси и ме хвана за раменете. - Виж! Знаеш, че те обичам...Затова и се надявам да не ми се разсърдиш, като ти кажа, че постъпката ти е уникално тъпа! Нямаш си приятел откакто си тук, а кога последно си правила секс? Не може да се вглъбяваш в професията си, особено с това тяло. И точно тази вечер при теб дойде изключително секси мъж, с тяло на гръцки бог, готов да те награби още там и едва не го направихте по средата на дансинга...И ти го заряза? - Обясни ми ситуацията, критикувайки ме. Свих рамене и кимнах колебливо, а тя издиша тежко. Честно, в този момент очаквах да излезе пушек от носа й и огън от ушите й, но тя се успокои. Взех рома си и отпих една голяма глътка, стараейки се да запазя погледа си върху бара, или чашата, или нещо близко наоколо, защото знаех, че ако отново го видя и ако той отново дойде ангелите ми съвсем ще се разбягат и няма да съм толкова послушна.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 16, 2011 8:10 pm

Докато танцувахме тя се отдалечи от мен и ми заяви, че тази вечер ще трябва да си намеря друго забавление. Седна на бара и се заговори с останалите. О, това все повече започваше да ми харесва. Отидох до мястото си и повиках бармана.
-Хей, Боби. Ще пратиш ли на ей онова маце там един 'Купон под завивките'.И ми дай два жетона за ВИП залата.
Платих сметкта и жетоните и се запътих към нейното място. Застанах зад гърба й и поставих ръката си между краката й, малко под линията на роклята й.
-'Купона' и 'завивките' от мен, от теб присъствието.-Дръпнах косата й силно и я целунах като стиснах леко крака й и поставих жетона за ВИП залата между краката й.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 16, 2011 8:55 pm

След около десет минути бях преполовила рома си, а Амбър и Кейси не спираха да гледат зад мен.
- Ти си луда. Как можа да го изоставиш... Толкова е секси и загадъчен... И гледа в твоя посока... Направо те изпива... - коментираха една през друга, а аз се стараех да остана спокойна. Изпих остатъка от рома си на екс и въздъхнах. По някое време бармана дойде пред мен и ми подаде една чаша с коктейл.
- Купон под завивките, от мъжът от другата страна на бара. - обясни и ми намигна, а аз се загледах притеснено в чашата. Това значи, че беше намислил нещо, а притеснението идваше от факта, че вече нямах ангели да издържат. Изведнъж Кейси фокусира погледа си някъде зад мен и прикри с ръка устата си. О, по дяволите...Свършено е с мен.
- 'Купона' и 'завивките' от мен, от теб присъствието. - предложи той, а ръката му се спусна между краката ми.
Пръстите му се заплетоха в косата ми и той я дръпна грубо назад, превземайки устните ми с неговите. Смътно чувах изненадата на приятелките ми и тихите им шушукания. Вниманието ми бе обзето от страстната целувка. След малко ме пусна, но ръката му остана там, слагайки нещо, но не ме интересуваше особено. Знаех само, че сърцето ми пропускаше удар, горещината между краката ми се увеличаваше, а кожата ми настръхна.
Взех това, което остави и след секунда разбрах, че е жетон за ВИП залата. Изправих се от стола бавно, взех чашата със коктейла си, както и чантичката си и намигнах на момичетата, след което тръгнах към даденото място, без да поглеждам назад към него.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 17, 2011 2:42 am

ВИП зоната беше идеално място. Все пак на никой не му се караше чак до вкъщи, за да се усамоти малко. Харесваше ми реакцията на малката, затова реших, че искам да й се наслаждавам. Запътих се към салона и я видях няколко крачки пред мен. Хванах я под ръката и се провикнах, за да ме чуе. Тук музиката беше доста по-висока.
-Само да не изсипем коктейла ти, че ще е голяма загуба.
Заведох ни до салона и на входа вдигнах чипа си, за да ми даде тя нейния. Оставих ги на здравеняка на входа и влезнахме вътре без да я псукам от хватката си въпреки че вероятно много лесно можеше да се откопчи. Обаче не ми се вярваше да й се иска.
-Разполагайте се моля.-пуснах я и се настаних удобно, потупвайки мястото до мен.-Е, хареса ли ти?-усмихнах се перверзно и се сетих как я целунах. Беше си хубава целувка и си личеше, че и на нея и беше харесало. Все пак обичах заслужените похвалите.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 17, 2011 2:53 am

Той ме сграбчи за ръката и не ме пусна докато не влязохме.
- Спокойно, държа го здраво. - отвърнах на коментара относно питието ми. - Макар да се съмнявам да оправдае очакванията ми, които поражда името му. - допълних небрежно, хвърляйки му двусмислен поглед и седнах на дивана, но не точно до него. Кръстосах краката си един върху друг и надигнах питието си, отпивайки една солидна глътка. Той попита дали ми е харесало, а аз се направих на неразбрала. Ролята на блондинка много щеше да ми отива.
- Кое по- точно? - попитах невинно и го погледнах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 17, 2011 3:07 am

Настани се на дивана, малко по-надалеч от мястото, което бях потупал с ръка и отпи от коктейла си.На светло изглеждаше още по-секси.
-Кое по-точно?-О, не беше ли умница.
-Коктейла, естествено.-усмихнах се и се наведох леко към нея, поставяйки ръка на кръстосаните й крака. След като се порадвах малко на забързаното й дишане се облегнах назад, заставайки удобно като разтворих леко крака.- Е, кажи ми.. Сподели историята си. Взех от питиетата на масата и отпих голяма глътка.-Често ли зарибяваш непознати в тази рокличка?-Повдигнах едната си вежда и се засмях лукаво.-Или пък ти хареса целувката?
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 17, 2011 3:27 am

Ръката му отново се настани върху бедрото ми... По дяволите, явно си беше харесал краката ми и нямаше да ги остави скоро на мира.
- Да...допада ми вкуса му. - отвърнах, когато той попита за коктейла и извъртях поглед. Той направи коментар за роклята ми, а аз се засмях.
- Всъщност е нова. Не обичам да се повтарям в тоалетите си. - обясних историята около роклята си и свих рамене.
- А целувката... - казах замислено - Какво да кажа...Имала съм по - добри и по- лоши. - казах либерално.
- Ами ти? Често ли прелъстяваш невинни момиченца по клубовете? - попитах повдигайки вежда.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 17, 2011 3:35 am

-Не, никога не са невинни. Та иначе не би била тук, нали така-засмях се и пак отпих от питието си.-Колкото до целувката..радвам се че си имаш статистика, уважавам го.Уважавам и опита за лъжа. А пък роклята... какво да ти кажа, разкъсвал съм и далеч по-разголени, но и с тази ще се задоволя.-Седнах плътно до нея и промъкнах ръката си около кръста й.-Разбира се, не казвам, че ще ми се отдаде възможност.Все пак ти си сдържано момиче, нали.-Доближих лицето си до нейното и не напусках очите й.Ръката ми около кръста й се притисна по-плътно и наклоних лицето си на една страна, както при целувка.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 17, 2011 8:03 pm

- Можеш само да гадаеш дали е лъжа или не, красавецо. - свих рамене и се усмихнах загадъчно, когато той кажа, че уважава опита ми за лъжа относно целувката. Да си гледа работата, няма да му надувам и без това надутото самочувствие.Това, че съм тук не значи, че ще му позволя да мине метър. Той се намърда до мен и ме прегърна през кръста, а аз се постарах да запазя спокойствие, дори когато устните му се намираха на сантиметри от моите, а очите му не изпускаха моите. Все пак бях полицай.
- Не мога да кажа, че съм сдържана... По - скоро си имам принципи и не всеки успява да ги преодолее..- обясних с понижен глас. Дишането ми беше равномерно, макар и да чувах сърцето си чак в ушите. Исках нова целувка... И повече от целувка...
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 17, 2011 8:27 pm

-Аха..-прехапах устна и се замислих върху коментара за принципите й.-Това е доста укоражаващо.-Взех черешката от коктейла й и започнах да си играя с нея-Какво още?Ти и приятелките ти често ли тормозите съвестни обитатели на този град докато танцувате сам самички?Много е нечестно. Но пък някои хора идват тук само заради това. Така че правите щастливи много мъжки сърца.-Изпуснах черешката и тя падна между кръстосаните й крака.-Опа, моя грешка.-Взех черешката като задържах ръката си на местоположението й малко повече от необходимото и след това я пъхнах в устата си.
-Вкусно.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 17, 2011 9:01 pm

Облизах неволно устни, когато той прехапа неговите. Слава богу, че ме извади от транса ми с въпроса си.
- Аз...Тоест ние..обичаме да се забавляваме. Това, че останалите в клуба ни се радват, или скърбят, че сме сами не ни интересува особено. - обясних и отклоних поглед. Усетих нещо мокро да пада между краката ми и забелязах малката червена черешка между краката ми. Той плъзна ръце там отново и си я взе, след което я изяде. Вдигнах поглед нагоре към него и не издържах. Впих устни в неговите, открадвайки си страстна целувка.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 2:51 am

Надигна глава и разби устни в моите. Най-сетне. Отвърнах на целувката и вплетох език в нейния. Надвесих се над нея и придърпах леко единия й крак до кръста си, от което движение роклята й се вдигна още нагоре. Можех да усетя и вкуса на коктейла, което правеше целувката още по-хубава. Поради внезапната й целувка черешката още си стоеше непокътната. Отворих уста малко по-широко и пуснах плода в нейната. Отдръпнах се леко назад и заявих доволно:
-Не знаех, че толкова ти се свиди една черешка.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 2:37 am

Получих сладката целувка, но господин всезнайко реши отново да говори, затова се отдръпна от устните ми, но за мое щастие не отдръпна тялото си и крака ми си остана на кръста му.
- Е, как...Черешите са едни от любимите ми плодове. - отвърнах сериозно и една усмивка се плъзна по устните ми. Изядох черешата и се заиграх с език със дръжката й, хващайки края й с два пръста извън устните си... не се пробвах да го завържа или нещо такова, просто ... обичах да си играя.
Чувствах се леко замаяна, било то целувката, или алкохола, но ми беше забавно.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 3:05 am

Изяде черешката и след малко извади дръжката й от устата си.
-Дай на професионалиста.-пъхнах дръжката в устата си и след малко я извадих, завързана на възел.-М?Какво ще кажеш?-Засмях се и повдигнах вежда.-Който може това, бил жесток в целувките, което, ако питаш мен, те прави голяма късметлийка.- Отново се наведох и я целунах. Хванах крака й по здраво и седнах на дивана, повличайки я върху мен, настанявайки се между двата й крака.-Taзи рокля съвсем започва да ми харесва.-Плъзнах двете си ръце по бедрата й и ги спрях на дупето й. Езикът ми нахлу в устата й и скоро целувката стана по-хубава и от черешката.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 3:23 am

- Браво на теб...Кой знае колко часове си прекарвал в тренировки да връзваш дръжки. - засмях се и поклатих глава. Той реши да ми запуши устата с нова целувка, а аз нямах против. Мда, определено целувките му бяха по- приятни от разговорите с него. Той дръпна крака ми от другата страна на неговите и аз се настаних в скута му, притискайки се към него. Целувката се задълбочи, а моите ангели тотално бягаха един по един, особено след като ръката му вече се бе преместила там, където по принцип не трябваше да е... Трябваше да си взема по- разкроена рокличка, тази се набираше под такъв ъгъл.
- Сигурна съм в това...- промърморих и пак го целунах. Ръцете ми се спуснаха по гърдите и корема му...Усещах релефите му...и усещането беше доста обещаващо. Ръката ми намери края на тениската му и се плъзна под нея радвайки се на усещането и леко забивайки нокти.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Club The Box         - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Club The Box
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Дискотеките-
Идете на: