Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Club The Box         Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Club The Box         Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Club The Box         Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Club The Box         Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Club The Box         Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Club The Box         Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Club The Box         Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Club The Box         Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Club The Box         Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Club The Box         Vote_lcapClub The Box         Voting_barClub The Box         Vote_rcap 
Изабел
Club The Box         Vote_lcapClub The Box         Voting_barClub The Box         Vote_rcap 
Leslie Carson
Club The Box         Vote_lcapClub The Box         Voting_barClub The Box         Vote_rcap 
Patrick Linn
Club The Box         Vote_lcapClub The Box         Voting_barClub The Box         Vote_rcap 
Monna
Club The Box         Vote_lcapClub The Box         Voting_barClub The Box         Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Club The Box         Vote_lcapClub The Box         Voting_barClub The Box         Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Club The Box         Vote_lcapClub The Box         Voting_barClub The Box         Vote_rcap 
Джена Браун
Club The Box         Vote_lcapClub The Box         Voting_barClub The Box         Vote_rcap 
Samanta Scott
Club The Box         Vote_lcapClub The Box         Voting_barClub The Box         Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Club The Box         Vote_lcapClub The Box         Voting_barClub The Box         Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелClub The Box         Tayloricon МонаClub The Box         2819135f

 

 Club The Box

Go down 
+5
Monna
Джеймс Краун
Ребека Ричардсън
Джена Браун
Изабел
9 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 6:08 am

Club The Box         2610989W

Тук най-вече свиреха начинаещи или нови групи. Често идваха продуценти, търсещи таланти.
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeВто Ное 02, 2010 2:27 am

Вместо в някоя дискотека Джеймс ни закара в нещо като караоке клуб..
- Ама аз не мога да пея! - казах притеснено и го изгледах заплашително.
- Оо, хайде дее.. Не може да си толкова зле. - засмя се той и ни отвори вратата.
Ето че най - после започна да се държи нормално и не се затваряше в себе си.. Усмихнах се на факта и двете с Ребека набързо минахме през огромната врата, а той се намъкна след нас.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeВто Ное 02, 2010 2:37 am

Да, караоке... След като с Джен влязохме, се шмугна и Джеймс. Беше доста висок.
-Но защо... защо точно тук??? Та аз не мога да пея-той ме погледна смеейки се, готов да ме разкритикува, но яз добавих-ама наистина!!! Дори котката ми не може да ме търпи...
Джен се засмя с глас.
-Е аз, може би, само може би, не съм чак такава скръб.
-Никакви извинения, докато не чуя нама да повярвам!- заяви Джеймс и като ни хвана, проправи път през тълпата. Тук сякаш се чувстваше по-уютно. Всъщност беше добра компания, поне за сега...
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeВто Ное 02, 2010 3:51 am

С Ребека и Джеймс седнахме в едно сепаре..
Взех си някакъв коктейл, който до сега не бях чувала и това ме учуди, но не му обърнах никакво внимание..
Преметнах дръжката на чантата си през другото рамо и се настаних удобно. Джеймс седна между нас и сложи ръцете си през ръменете ми, коевто признавам си ме учуди доста при полужение, че допреди малко се държеше дста по - студено..
На сцената се качи някакъв ненормалник и започна да пее песен на Шакира..
- Ето на това му казвам пияница да се излага! - засмя се той и отпи от чашата си.

Нещото на което се радвах най - много беше, че скоро караоке вечерта ще свърши и ще пуснат нормална музика за дискотека, но дотогава оставаше цял половин час, за това гледах да не привличам вниманието и да се правя на ударена докато изтече времето, понеже само това ми трябваше да се излагам пред всички останали, не че щеше да е голяма загуба - те всички бяха пияни и на дали щаха да помнят нищо на сутринта, но трябваше да се презастраховам..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeВто Ное 02, 2010 4:02 am

Бях озадачена... Какво правеше Джеймс?!? Отначало се държеше, как да кажа-студено, а сега изведнъж се отпусна. Зачудих се. Беше повече от странен, но вече не ме беше страх. Като се замисля колко много чувства минаха "през стомаха ми" само за един ден... Вече не вярвах, на това, което виждах...
Мъчението свърши за един миг, но после друга пияница започна да прави опити да пее... И тогава до масата дойде един поклащащ се господин и връчи на Джеймс една, роза.
-За дамата.-каза странният, пингвиноподобен. Сигурно, беше толкова пиян, че му се е сторило, че има само една "дама".
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeВто Ное 02, 2010 4:31 am

- За дамата! - каза един пияница, който дойде до масата и връчи розата на не кой да е а.. Джеймс?!
- Ъм..объркал си се.. - каза със подигравка той и избута розата така че да не е пред него..
- Ама как така? - попита пияницата все още убеден, че е прав..
Аз избухнах в смях и се свих на сепарето, а смехът просто не спираше. Надигнах се и отпих една глътка с надеждата, че ще спра..без резултат..

След поне пет минути убеждаване заблуденият се изнесе, а аз и Бека се опитвхме да задържим смехът си за да не обидим Джеймс..само че без голям успех..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeВто Ное 02, 2010 4:36 am

Той отново придоби онова изражение, първото. Но след това погледна Джен. Не знаех как... но той се обърна и към мен и... от тези очи с които гледаше, можеше просто да те разтопи, да те накара да направиш невъзможното, в случая да спре смеха ни...
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeВто Ное 02, 2010 4:43 am

Мислех си, че смехът ми е неудържим, но съм грешала. Джеймс се обърна към мен, а после и към приятелката ми..
Тези очи..този поглед, само с едно завъртане на главата си ни накара да спрем..
- Съжелявам. - сложих ръка на рамото му и го погледнах извинително.
Естесвено в следващят момент се почувствах много неловко от факта и набързо махнах ръката си. Не знаех как ще реагира за това се усмихнах неловко, но явно той не го прие зле и само ми се усмихна..
Махнах дръжката на чантата си и я захвърлих отсрани.. Отпих една голяма глътка и в същият момент се зачудих дали той не е следовател или журналист..
- Хей.. какво работиш? - попитах сигурна, че вече не е ученик..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeСря Ное 03, 2010 1:02 am

О, това вече не се търпеше. На сцената беше излязъл един ,горе-долу колкото мен, явно доста пийнал и като се разтанцува, и като се разпя. Е, не беше точно пеене, по-точно вой... Но не се ограничи с това. Взе безжичния микрофон и започна да обикаля насам, натам из заведението. И се спря... точно пред нас... Посочи ме и започна да тананика... Ама какво си въобразяваше този?!? Че ще изляза и ще започна да се излагам... А, не! Не беше познал! Поклатих глава. Но на него не му направи впечатление.
-Няма да стане!-казах.
Обаче той ме хвана за ръката и ме накара да стана. О, това не трябваше да го прави. Не знаеше с кого си има работа... Може би изглеждам досто спокойна и беззащитна, но в никакъв случай не съм. Станах и той, като ме погледна, каза:
-Хайде, сладкишче, попей.
Този си го изпроси. Забих юмрук в слепоочието му, а после финалния удар-токче в слабините.
-Да се махаме!-казах и взех якето си.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeСря Ное 03, 2010 3:12 am

След лудия който пееше нещо на Шакира,мина през лейди гага,Майли Сайръс и всички вещици от бранша за които се сетих и на всичко отгоре в една песен събра и няколко метъл банди...колко трябва да си пиян за да направиш това...Поръчах си водка с много лед и дадох голям бакшиш на симпатичната сервитьорка,тя ми намигна и аз и се усмихнах леко предизвикателно,но бе избутана от пияница с роза,която беше за мен...Аз я взех и я разделих някак си на две.Едната част дадох на Джен,а другата на Ребека.Джен попита какво работя...
-Ами...да кажем,че в момента съм безработен!-засмях се тайнствено .Хванах Ребека и казах:
-Стой де,тоя е последния и повече няма да пеят пияндурници!
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeСря Ное 03, 2010 4:07 am

Най - после глупавата вечер на талантите свърши и пуснаха някаква нормална музика. Хората започнаха да стават и да танцуват.
- Ребека, моля те изчакай, не си тръгвай. - замолих се и тя седна обратно.
- Най - после свърши! - ухилих се довлно.. - Какво ще правим сега?
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeСря Ное 03, 2010 4:11 am

Седанх отново на мястото си. Бях басна, меко казано. Но само заради приятелите си не се доразправих с онзи идиот... Сега те ми бях утеха. Може да се каже, да. Обявиха, че остава само една да изпее някаква песен на една от онези певици, които не могат да пеят...
Е, изтърпяхме я. После пуснаха нормална музика...
-Уф, ужас беше... Така определено е по добре! На някой да му се танци?-попитах весело.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeСря Ное 03, 2010 4:15 am

Ребека остана,защото свърши вечерта на идиотите и пуснаха нещо по-нормално,макар и не по вкуса ми,не беше Рамщайн,нито Слипкнот,нито пък 3 Дейс Грейс,но беше по-добре от онези...ъъм...то въобще какво беше...
- Най - после свърши! ...Какво ще правим сега?-каза Джен,аз се усмихнах и казах:
-Ами...нямам идея!-засмях се аз и се облегнах,като преди това махнах якето си и останах по тениска...беше прекалено топло тук!
-Ако искате по-късно може да се поразходим?!-предложих аз и отпих от питието си...
-Аз не мога да танцувам!-засмях се и погледнах Ребека
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeСря Ное 03, 2010 4:20 am

- Нали знаеш, че рано или късно двете с Бека ще те накараме да танцуваш! - погледнах Джеймс предизвикателно и с усмивка на лице долепих устни до мартинито си. Той явно не повярва и поклати глава дяволито ухилен до ушите, сякаш го прие като предизвикателство..
- А, за разходката аз поне съм съгласна - добавих след малко. - Но, къде предлагаш да се разхождаме?
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeСря Ное 03, 2010 4:25 am

-Напълно съм съгласна с Джен.-заявих.-И за двете-ще се разходим, колкото по далеч от тук, толкова по-добре. Хммм музиката не ми допада много, незнам. Но е по-добре от преди... И, Джеймс, не си мисли че ще се оттървеш така лесно от танците.-засмях се аз и го погледнах дяволито.-В никакъв случай няма да се оттървеш!
Върнете се в началото Go down
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeСря Ное 03, 2010 4:36 am

Аз се облегнах напълно и разположих ръце върху облегалката.беше много удобно за сепаре в заведение.Двете момичета ме погледнаха и аз им се усмихнах.Ръцете ми минаваха зад рамената им.Тя явно искаха да ме накарат да танцувам,но това нямаше да стане и те знаеха,че няма смисъл да опитват.Аз взех чашата си и отпих,след това я върнах на масата и се върнах в предишното си положение...
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeСря Ное 03, 2010 4:44 am

Явно трябваше да пристъпя към по - дръзката част от плана за да го накарам да танцува, щах да измисля нещо така че сега се заех с друг въпрос.
- Ъм Джеймс, ти каза че си безработен ли? Кажи ми какво си работил преди това.. Не искам да съм нахална съжелявам.. - усмихнах се накрая, но чаках отговорът му. Имах някакво чувство че тук нещо не е както трябва и че той премълчава нещо..
Възможно ли беше да е последовател? А можеше и да е следовател, така че щях да си мълча..
Облегнах се назад и му позволих да прокара ръката си през ръменете ми като положих глава на рамото му.
Дезадорантът му беше много приятен и ме накара да се почувства свежо. Възъхнах без дори да помръдна..
- Какво има? - засмя се той и ме погледна..
- Нищо! - усмихнах се и се чудех как да подскажа на Ребека, че искам да ми помогне за танците..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeСря Ное 03, 2010 4:49 am

-Ами...работил съм като какво ли не,аз още работя,но съм на повикване и за това не казвам,че съм безработен-засмях се аз и погледнах Джен.Тя сложи глава на рамото ми и аз я погледнах.Попитах я какво има,а тя ми отговори,че няма нищо.Не направих нищо по въпроса,чувствах се,като онези богати дядовци дето секси млади момчета им се хвърлят в обятията за да им спечелят парите след смъртта...беше забавно...
Върнете се в началото Go down
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeСря Ное 03, 2010 4:52 am

От погледа на Джен се разбираше, че и тя искаше същото-този човек се задържа на стола достатъчно. Но аз постъпих дръзко.
-Хайде, не питаме, ставай. И нали не приличаш на мен, няма да ми биеш накой шамар нали?-ухилих се аз. Той отвърна на усмивката. Пфу, засега добре, не ме набиха, помислих си шеговито. И го хванах го за ръцете и го накарах да стане. Опита се да седне, но пристигна подклепление. Разбра, че съпротивата е безполезна и се предаде.
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeСря Ное 03, 2010 4:56 am

Ребека най - после се изправи и го хвана.
- Недей де! - тросна й се той, но аз се изправих и го хванах за другата ръка.
- Моля те, Джеймс! - замолих му се и най - после той се предаде и се изправи.
- Ние не можем да пеем, но за малко да го направим просто не ни се отдаде възможност.. - ухилих се на току що измислената от мен глупост. - А, ти имаш, така че ставай! - засмях се и след минута вече бяхме в средата на дансинга.
- Като какъв работиш, че си на повикване? - започнах да се смея, явно алкохолът си казваше думата.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeСря Ное 03, 2010 5:01 am

Отидохме на дансинга и Джен ме попита:
- Като какъв работиш, че си на повикване?-приближих се до нея и леко се доближих до ухото и',лицето ми почти допря нейното,тялото ми почти се допря в нейното,устните ми бяха съвсем близо до ухото и' и аз казах тихо:
-Не мислиш ли,че си прекалено любопитна,хм?-усмихнах се тайнствено и се отдръпнах бързо,започнах да танцувам там нещо, за да отбия номера.Джен ме гледаше странно и аз съвсем леко и' намигнах...
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeСря Ное 03, 2010 5:08 am

Джеймс се приближи плътно до мен, а устните му бяха точно до ухото ми. Тялото му се опря в моето, а ръцете му се увиха около кръстът ми за да може да се провикне в ухото ми. Макар цялата тази близост от силната музика едва успях да го чуя.
- Може би малко! - казах след кратка пауза и отново се доближих до него, бях твърдо решена, че ще разбера какво става тук..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeСря Ное 03, 2010 5:15 am

- Може би малко!-отговори тя и аз се усмихнах.След малко тя също се доближи до мен,но не каза нищо.Аз я погледнах и се зачудих какво иска
-Е...какво има сега?-попитах аз отново до ухото и' и я погледнах въпросително,Защо беше толкова любопитна,нима искаше да знае,че съм последовател или пък може би подозираше,че съм такъв...ххммм...странно...и все пак ми беше интересно
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeСря Ное 03, 2010 5:19 am

Добре, вече беше доста прекалено от моя страна да бъда толкова любопитна, но какво пък..
Най - после се престраших да го попитам. С треперещи ръце се приближих до него и се наклоних плътно към него.
- Да не би да си последовател? - едва промълвих и все пак исках да изглеждам уплашена в случей че съм се заблудила.
Той ме погледна изненадано и в началото замлъкна.. Ребека ни гледаше неразбиращо и очевидно за моя радост не бе чула репликите, кито си разменихме..
Вече търпението ми се изчерпваше за това ставах все по - нетърпелива..


Последната промяна е направена от Джена Браун на Сря Ное 03, 2010 5:24 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitimeСря Ное 03, 2010 5:23 am

Тя се доближи до мен,надигна се на пръсти и стигна ухото ми...
- Да не би да си последовател?-усмихнах се леко след,като чух въпроса и за малко замръзнах.След това се приближих до нейното ухо и казах:
-Щом питаш,знаеш,подозираш или мислиш затова,значи и ти си!-засмях се аз леко и се обърнах,тръгнах към бара и си взех едно уиски,подпрях се на бара и отпих,след като ми го дадоха...Забелязах как Джен идва към мен...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Club The Box         Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Club The Box
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Дискотеките-
Идете на: