Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Club The Box         - Page 2 Vote_lcapClub The Box         - Page 2 Voting_barClub The Box         - Page 2 Vote_rcap 
Изабел
Club The Box         - Page 2 Vote_lcapClub The Box         - Page 2 Voting_barClub The Box         - Page 2 Vote_rcap 
Leslie Carson
Club The Box         - Page 2 Vote_lcapClub The Box         - Page 2 Voting_barClub The Box         - Page 2 Vote_rcap 
Patrick Linn
Club The Box         - Page 2 Vote_lcapClub The Box         - Page 2 Voting_barClub The Box         - Page 2 Vote_rcap 
Monna
Club The Box         - Page 2 Vote_lcapClub The Box         - Page 2 Voting_barClub The Box         - Page 2 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Club The Box         - Page 2 Vote_lcapClub The Box         - Page 2 Voting_barClub The Box         - Page 2 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Club The Box         - Page 2 Vote_lcapClub The Box         - Page 2 Voting_barClub The Box         - Page 2 Vote_rcap 
Джена Браун
Club The Box         - Page 2 Vote_lcapClub The Box         - Page 2 Voting_barClub The Box         - Page 2 Vote_rcap 
Samanta Scott
Club The Box         - Page 2 Vote_lcapClub The Box         - Page 2 Voting_barClub The Box         - Page 2 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Club The Box         - Page 2 Vote_lcapClub The Box         - Page 2 Voting_barClub The Box         - Page 2 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелClub The Box         - Page 2 Tayloricon МонаClub The Box         - Page 2 2819135f

 

 Club The Box

Go down 
+5
Monna
Джеймс Краун
Ребека Ричардсън
Джена Браун
Изабел
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 03, 2010 5:25 am

Двамата бяха много странни. Определено криеха нещо. Това бях забелязала одавна, но стана прекалено... очебийто...
-Предлагам да излезем навън! Веднага!!!-хванах ги и ги изведох през тълпата. Бях решена да разбера какво става.
Какво, за Бога, криете! Хора, не съм малоумна... Каквото и да е кажете...-съжалих за думите си... Ами, ами... о не... ако бяха... пп...о...следова...тели. Отстъпих назад. Гледах ги право в очите и върхях назаднешком. Изведнъж се уплаших прекалено... Обърнах се в готовност да бягам... Но усетих как нечия ръка ме улови здраво за китката...
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 03, 2010 5:30 am

Той ме хвана някак си неподготвена..
- Щом питаш,знаеш,подозираш или мислиш затова,значи и ти си! - засмя се сякаш беше открил Америка и без да изчака отговорът ми тръгна самодоволно към бара.
Застанах в средата на дансинга и се чудех какво да правя.
Най - после се усмелих и тръгнах къ м него.
- И как реши така?! - попитах самоуверено или поне се опитвах..
Изведнъж Ребека ни хвана и ни замъкна навън.
- Какво, за Бога, криете! Хора, не съм малоумна... Каквото и да е кажете.. - започна но очеевидно веднага съжели за думите си.
Тръгна веднага назад, но Джеймс я хвана за китката.
- Вие наистина сте последователи! - изкрещя в лицето ми. - А ти! Как можах да ти се доверя! - продължаваше да ми вика.
- Хей, хей, хейй! Почакай малко, откъде ти хрумна това нелепо нещо?! - лепнах на лицето си усмивка и хвърлих леден поглед на Джеймс да си мълчи, не ми трябваше целият град да разбира..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 03, 2010 5:35 am

-Откъде разбрах ли? Та то е повече от ясно!-изкрещах.-Ти, ти... помислих, че може би съм се сприят...-не довърших, бях басна и разочарована. Една сълза неволно се търкулна по лицето ми....-А ти, пусни ме!-но той ме беше хванал много здраво. Опитах се да се измъкна , но не се получи. Сега я втасах... Двама последоватали, в това не се съмнявах... Олеле защо ли бях такава глупачка?!!?
Върнете се в началото Go down
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 03, 2010 5:38 am

Тъкмо си пиех спокойно уискито и изведнъж някой ме задърпа.Аз последвах "нападателя" и се озовах с Джен и Ребека навън.Ребека изглеждаше объркана и каза:

Какво, за Бога, криете! Хора, не съм малоумна.-изведнъж тя тръгна назад и извика:
- Вие наистина сте последователи!А ти! Как можах да ти се доверя-тръгна да бяга,но аз я хванах за китката и я издърпах леко,за да не я нараня...Погледнах Джен и без глас изговорих:
-ТИ СИ ВИНОВНА!-за щастие Ребека не забеляза това...
- Хей, хей, хейй! Почакай малко, откъде ти хрумна това нелепо нещо?! -каза джен и се усмихна,аз направих същото и казах:
-Хайде да я заведем у тях,прекалила е с алкохола ще ти направим чай и ще те сложим да се легнеш,няма да те оставим, започваш да халюцинираш!
Не можеше да я излъжем,тя знаеше:
-Виж...да отидем някъде и да поговорим!Няма да те нараним...спокойно!
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 03, 2010 5:45 am

- ТИ СИ ВИНОВНА! - каза без гласа Джеймс и ме погледна..
- Ама защо? - прошепнах, а той само направи знак, че после ще се разправяме, но беше пределно ясно че няма начин да осатавя нещата така.
След като той предложи да заведем ребека у тях и да я успокоим аз само кимнах и бързо взехме такси и тръгнахме натам, понеже все пак бяхме прекалено пияни за да вземем колата на Джеймс..
През цялото време в колата с него си разменяхме разни реплики, но и двамата не се разбрахме помежду си понеже не искахме Бека да забелязва глупавите ни подмятания.- Пристигнахме! - каза шофьорът и Джеймс му плати.
Ребека изкара ключовете от чантата си треперейки и отключи вратата.
- Не искам да влизате! - изкрещя в лицата ни отнов.
- Оо, я стига! Да не мислиш, че наистина сме оследователи! - изсмях се, но определено не се получи.
- Как ли не! - отново без глас ме обвини Джеймс.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 4:47 am

Колко отдавна не се бях забавлявала само Бог можеше да каже. Колко отдавна бях пристъпвала прага на дискотека ... е това и Бог нямаше как да знае.
След работата със Закъри (като се има предвид че всяка свободна минутка си припомнях неговиите думи да си държа езика зад зъбите) ме беше страх дори да ям сама.
Което ми напомня че дискотеката едва ли беше идеалният вариант да прекарам вечерта, но на кой ли му пука? Всъщност, трябваше да ми пука, но защо ли да се тормозя?
- Бе яяяя една майна ... - измърморих, намествайки се до бара.
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Катерина Петрова
Последовател
Катерина Петрова


Пълно име на героя : Катерина Петрова
Брой мнения : 60
Join date : 09.11.2010
Age : 34

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 5:36 am

Отдавна не бях излизала на по-различно място от парка и плажа за това днес реших да отида някъде където има повече хора.Погледа ми се спря на Club The Box.Какво пък...реших се и влязох.Ъгх,че препълнено.Отидох на бара и седнах до някакво момиче.Изглеждаше ми по-малка от мен.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Джейсън Стоун
Обикновен човек
Джейсън Стоун


Пълно име на героя : Джейсън Стоун
Брой мнения : 30
Join date : 17.12.2010

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 18, 2010 2:58 am

Джей си умираше за едно уиски или текила. Не познаваше добре града, но реши че все ще намери някое готино нощно клубче. Докато вървеше по близка до дома му улица случайно видя един неонов надпис на който пишеше "Club The Box". Влезе в нощният клуб и се запъти направо към бара.
- Едно чисто уиски! - поръча си той на барманката, която направо изпи с поглед. Той извърна глава през рамо и видя едно доста сексапилно момиче насочило се към бара. Той й намигна.
Върнете се в началото Go down
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 18, 2010 3:05 am

Дори не усетих как бях изпила питието си. Като на сън. Явно традицията да се наливам бе останала. Старите навици, умират трудно.
Докато въртях очи из почти клатещата се от шумовете дискотека срещнах погледа на едно момче. Май беше дошъл преди малко, понеже не го бях забелязала досега. Той ми смигна.
Брей брей. А аз си мислех че съм невидима.
Усмихнах се в отговор и му помахах с ръка.
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Джейсън Стоун
Обикновен човек
Джейсън Стоун


Пълно име на героя : Джейсън Стоун
Брой мнения : 30
Join date : 17.12.2010

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 18, 2010 3:10 am

- Ще ми позволиш ли да те черпа питие, красавице? - Джей попита момичето на бара и й се усмихна. Беше хубава, с тъмна коса и доста красиви очи. Джей имаше чувството, че я е виждал някъде, но не беше сигурен. - Аз съм Джейсън. Приятно ми е. - каза той и целуна ръката на момичето в очакване на името й.

П.С. Душицо извинявай, че е толкова късо...обещавам за следващото, че ще е по - дълго! ;дд
Върнете се в началото Go down
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 18, 2010 3:20 am

Думите му ме накараха да се усмихна.
- Мона - отвърнах както се очакваше. - И за питието - засмях се - добре - вдигнах рамене. Но истината бе че не знаех колко точно нося на алкохол и леко се притеснявах да не раздам багажа.
Джейсън се усмихна и седна на съседният барстол.

ПП: Но проблемо ;дд То не че аз пиша някакви романи, ама хайде... днеска нещо музата се скатава Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Джейсън Стоун
Обикновен човек
Джейсън Стоун


Пълно име на героя : Джейсън Стоун
Брой мнения : 30
Join date : 17.12.2010

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 18, 2010 4:13 am

- Донесете на момичето от това което пие! - каза Джей на барманката. Той си поръча текила и я изпи. За другите алкохоли не му трябваха добавки като лимон, лед, сол, сок, кола и т.н. но за текилата правеше изключение. Нея я пиеше както си трябва със сол и лимон. Изпи на екс уискито, което моментално предизвика пожар в гърлото му, който мина за сравнително бързо време. След това изпи и текилата на веднъж и естествено захапа един лимон, за да не го хване веднага. - Е Мона... защо си сама? - попита я Джейс.
Върнете се в началото Go down
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 18, 2010 4:38 am

- Честно ли да отговоря? - поклатих глава и отпих от питието си.
- Мдаа.
- Не знам - вдигнах рамене - За това може да виниш само ония там горе - посочих тавана (трябваше да е небето но понеже бяхме на закрито...) - Шефа нещо не е на кеф - врътнах очи.
- Това не е добре - ухили се той, приготвайки се да поръча още една текила.
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Джейсън Стоун
Обикновен човек
Джейсън Стоун


Пълно име на героя : Джейсън Стоун
Брой мнения : 30
Join date : 17.12.2010

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 18, 2010 5:20 am

Джей поръча още една текила за него и реши да вземе текила и за момичето. - Две текили! - поръча на барманката, а Мона го изгледа странно. КОгато барманката ги донесе той леко побутна едната чашка към Мона, а другата придърпа към себе си.
- Да пием за запознанството ни! - каза той и чукна чашката си в нейната. Двамата изпиха текилите си и Джей поръча още две. - От кога си в Беривил? - нещо приканваше Джей постоянно да задава въпроси на Мона, беше доста любопитен относно нея.
Върнете се в началото Go down
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 18, 2010 5:24 am

- Ами аз тук си живея - засмях се - "местно население" - вдигнах ръце и изимитирах кавички с пръсти. - Тук много ценим този термин - казах иронично, изпих текилата и се приготвих да захапя лимона.
- Хммм тогава не знам дали ще е много лесно да се приобщя - той размърда закачливо вежди и щракна с пръти към барманката, която вече знаеше какво трябва да ни носи и затърча на някъде.
- А аз не искам повече - с риск да прозвуча групо отказах следващата текила - Не ми се иска да рискувам.
- О, хайде де.
Странно как Закъри беше изхвърчал от главата ми така, както се бе и появил.
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Джейсън Стоун
Обикновен човек
Джейсън Стоун


Пълно име на героя : Джейсън Стоун
Брой мнения : 30
Join date : 17.12.2010

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 18, 2010 3:50 pm

- Имам предложение за теб! - казах на Мона - ако ми кажеш нещо за себе си ще изпия 2 текили, но после аз ще ти кажа нещо за себе си и ти трябва да изпиеш 2 текили! - беше предизикателство, попринцип аз никога не бях отказвал предизвикателства, но Мона е друга личност. - Съгласна ли си? - попитах я и повдигнах вежди очаквателно.
Върнете се в началото Go down
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 20, 2010 12:40 am

- Ами ... - замислих се несигурно - Не знам как ми се биха отразили още две текили - натъртих на думата, защото бях пийнала доста.
- Хайде де. Нищо няма да ти стане.
- Хубаво. Какво да ти кажа за себе си?
- Ммм примерно.... каква музика слушаш?
- Като се замисляя - започнах. Не бях слушала музика от 1000 години - всякаква. Но като че ли най-много... готик метъл - засмях се.
- Какво? Сериозно ли?
- Дам... Не си личи, нали?

ПП: Сори че ме нямаше толкова време, ама ходих на караоке, после помагах на майка да чисти къщата и т.н и т.н. Laughing
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Джейсън Стоун
Обикновен човек
Джейсън Стоун


Пълно име на героя : Джейсън Стоун
Брой мнения : 30
Join date : 17.12.2010

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 20, 2010 1:34 am

-Явно е мой ред! - възкликнах. Изпих двете текили на екс, без допълнителните алкохолни добавки към тях и гърлото ми направо изгоря, но пък си струваше. - Ами не знам какво да ти кажа...Бях състезател, но катастрофирах. Спасиха ме навреме, но никога не ми озволиха отново да бъда на пистата и а се състезавам. Скоро научих, че си имате убиец и дойдох в търсене на адреналин..- казах го с доста бързо с адски спокоен тон. Истината бе, че не бях споделял с никой това и нарочно го казах така, за да си помисли Мона, че не е някаква тайна каквато беше в действителност. - Е вярно малко лична информация, но....все едно! - казах с небрежен тон.

П.П. - Еми на всички се случва...(помислих си че си ме изоставила да си пия сам ;д ;д ;д)
Върнете се в началото Go down
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 20, 2010 3:21 am

Когато спомена "убиеца" или така нареченият Закъри се смразих. Опитах се да се приборя с желанието да го предупредя, но така или иначе щях да изглеждам стрешно глупаво, дори и ако го спомена. Гледах втренчено в пълните чаши, седящи пред мен.
- Хей, да не се отметнеш сега?
- Ъъъ не, извинявай, замислих се - посегнах към едната чаша и я изпих на екс. След това и другата. Да, осъзнах се че не би трябвало да го правя миг преди устната ми кухина да пламне.
- Една минерална вода - почти извиках панически на бармана.
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Джейсън Стоун
Обикновен човек
Джейсън Стоун


Пълно име на героя : Джейсън Стоун
Брой мнения : 30
Join date : 17.12.2010

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 20, 2010 10:21 am

- Мисля, че ти беше до тук с текилите! - казах с някакъв по - строг тон. Честно казано никога не бях нареждал така и сега ми беше...ами странно. - И въобще с алкохола...- бях виновен за огъня в гърлото на Мона и ми стана много неудобно. - Извинявай! - казах й, но това не променяше факта че в гърлото и въобще в устата й бошуваше пожар, който нямаше да утихне с бутилка или дори две, от минералната вода. - Барман...лимони! - наредих му и след като ги донесе направих жест на Мона да изяде един, не че щеше да й помогне, но поне малко щеше да затихне гърлото й.
Втренчих се в пода виновно. Вредях на всички, приятели, хора с които туко що се бях запознал (Мона), роднини.... явно бях нещо като ... ами прокълнат, но това естествено са някакви глупости. "Мамка му...искам тоя сериен убиец да ми види и на мене сметката" помислих си и стиснах гневно юмрук....
Върнете се в началото Go down
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 20, 2010 7:05 pm

Лимон + малко вода като че ли помогнаха. Явно факта че отдавна не бях вкусвала алкохол ми се отразяваше.
- Ъъъ добре. - съгласих се аз - Няма нищо - покатих глава и се усмихнах - Дай да продължим, но без пиенето? - предложих.
- Дообре. Ти си наред да казваш.
- Хмм ами. Обичам празниците. Много. Особено рождени дни и Коледа. И в този ред на мисли коя дата сме днес?
Той сбръчи вежди.
- Двайсти декември мисля ?- прозвуча като въпрос.
- Ммм като се прибера ще погледна календара - засмях се, но усмивката ми замръзна. Да се прибера... при Изабел. да, това трябваше да направя... Ами ако Закъри беше там?
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 12:31 am

След дългото рисуване, ентусиазмът ми се изпари по една проста причина-дойде ми акъла в главата. Изведнъж осъзнах всичко което ми се случи тези дни. Имах свръх опасни приятели, за които не бях съвсем сигурна дали наистина ще ме оставят жива. После се сдобих със съквартирантка, която беше журналист... Ставаше опасно. Ами ако изпуснех нещо пред нея. Или пред някого другиго...
Всички тези мисли се точеха бавно, бавно, докато аз пиех нещо, чието име дори не знаех. Обаче беше със силен алкохол. От това имах нужда. Никой не ми направи проблем за възрастта, понеже и преди бях идвала, пък и след няколко дни ставах на 18.
Понеже не бях свикнала с алкохола, главата ми бързо се замая. Обаче точно това му беше хубавото-да забравя всичко, да разпусна. Бях така депресирана и същевременно полу-пияна от две чашки, че не се замислех, че може да изръся пред някого нещо което не бива.
Поръчах третата чаша и се запътих към момиче и момче, говорещи си разгорещено. Наместих се до тях и понеже бях доста замаяна се ги заприказвах.
-Здрасти...хлъц!-казах разсеяно и отпих от питието си, гледайки в изумените очи момичето.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Стоун
Обикновен човек
Джейсън Стоун


Пълно име на героя : Джейсън Стоун
Брой мнения : 30
Join date : 17.12.2010

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 7:41 am

- Прибиране? Това май е добра идея! - засмях се и погледнах чаовникът си вече минаваше 3 часа през ноща, но на кой му пукаше. Е всъшност навярно на Мона вече й бе скучно тук... след случката с текилите и най - вероятно силният огън в гърлото й. - Нещо против да те изпратя? - поптах я и повдигнах вежда. Можеше и да й беше залютяло в устната кухина и гърлото и да й беше станало доста гадно от текилата, но скоро щяха да й омекнат коленцата и в най - добрият случай да се сгромоли на земята...
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 14, 2011 12:34 am

Върнах се от работа тотално отегчена. Побеснявах, когато нямахме нищо ново...Какъв беше този шизофреник...Как успяваше да прикрие всяка проклета следа? Работех тук от 3 месеца и вече жадувах да го пипна..Всичките му жертви бяха брутално убити...Толкова брутално, че чак не бе нормално. Толкова исках да го хвана...Но както бяха казали хората - търпението е добродетел.
Затова реших да отърся ума си от тези мисли и да изляза с приятели на дискотека. Обадих се на момичетата и се уговорихме за даден час. Облякох се, гримирах се и се огледах. Мм да, изглеждах прилично. Взех колата за черният ми красавец и след малко бях пред къщата на Амбър. Взехме всички момичета и след по - малко от час бяхме в дискотеката. Музиката кънтеше из цялата зала, а всякакви светлини премигваха всяка секунда. Тръгнахме към бара и петте се настанихме на него, като аз седнах най- в края. Поръчах си "Космополитан" и започнахме да обсъждаме проблемите си, новите момчета, бившите, сладурите из клуба..
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 14, 2011 1:17 am

Денят беше кошмар! Защо вечно кретените, които мъкнех на Закъри приличаха на готически кошмари. Не можеше ли веднъж да ми е заповядано да отвлека някоя руса кукла. Тогава нямаше и да ми се налага да прибягвам до насилие. Но пък каква наслада щеше да ми остане в този живот тогава? Все пак нямаше как денят ми да мине без алкохол. След като се прибрах си взех един хубав душ и смених изпоцапаните си дрехи. Лявата ми буза яко пулсираше от здравия бой по рано и с щастие забелязах, че не се забелязва синина. Добре де, не се забелязваше много.Излязох от вкъщи, яхнах прелестната си Хонда и се запътих към най-близкото място с алкохол.
Дискотеката беше претъпкана. Седнах на бара и си поръчах водка. Тук всичко можеше да се намери. Крещящи пияници, разкрепостени момичета, скучни момичета, събрани на тълпи като глутница, дилъри и какво ли още не. Забелязах една 'глутница', в която венага познах една от мадамите. Беше полицай и беше нахъсана. Имахме файлове с всички, които постъпваха в полицията и тази беше от най-горните папки следователно беше нова.Беше и с хубаво тяло.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Club The Box         - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Club The Box
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Дискотеките-
Идете на: