Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Къщата на Саманта Скот - Page 4 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Къщата на Саманта Скот - Page 4 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Къщата на Саманта Скот - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Къщата на Саманта Скот - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Къщата на Саманта Скот - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Къщата на Саманта Скот - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Къщата на Саманта Скот - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Къщата на Саманта Скот - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Къщата на Саманта Скот - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Къщата на Саманта Скот - Page 4 Vote_lcapКъщата на Саманта Скот - Page 4 Voting_barКъщата на Саманта Скот - Page 4 Vote_rcap 
Изабел
Къщата на Саманта Скот - Page 4 Vote_lcapКъщата на Саманта Скот - Page 4 Voting_barКъщата на Саманта Скот - Page 4 Vote_rcap 
Leslie Carson
Къщата на Саманта Скот - Page 4 Vote_lcapКъщата на Саманта Скот - Page 4 Voting_barКъщата на Саманта Скот - Page 4 Vote_rcap 
Patrick Linn
Къщата на Саманта Скот - Page 4 Vote_lcapКъщата на Саманта Скот - Page 4 Voting_barКъщата на Саманта Скот - Page 4 Vote_rcap 
Monna
Къщата на Саманта Скот - Page 4 Vote_lcapКъщата на Саманта Скот - Page 4 Voting_barКъщата на Саманта Скот - Page 4 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Къщата на Саманта Скот - Page 4 Vote_lcapКъщата на Саманта Скот - Page 4 Voting_barКъщата на Саманта Скот - Page 4 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Къщата на Саманта Скот - Page 4 Vote_lcapКъщата на Саманта Скот - Page 4 Voting_barКъщата на Саманта Скот - Page 4 Vote_rcap 
Джена Браун
Къщата на Саманта Скот - Page 4 Vote_lcapКъщата на Саманта Скот - Page 4 Voting_barКъщата на Саманта Скот - Page 4 Vote_rcap 
Samanta Scott
Къщата на Саманта Скот - Page 4 Vote_lcapКъщата на Саманта Скот - Page 4 Voting_barКъщата на Саманта Скот - Page 4 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Къщата на Саманта Скот - Page 4 Vote_lcapКъщата на Саманта Скот - Page 4 Voting_barКъщата на Саманта Скот - Page 4 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелКъщата на Саманта Скот - Page 4 Tayloricon МонаКъщата на Саманта Скот - Page 4 2819135f

 

 Къщата на Саманта Скот

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 4 Icon_minitimeПон Юни 20, 2011 5:45 am

Вече не можех да стоя просто така. Уморих се, нямах сили просто. Не можех винаги да бъда силна и не исках.
- Моля те, не се дръж така с мен..-Съжалявам... прошепнах и тръгнах към него, прегръщайки го силно и по лицето ми се стекоха още няколко сълзи. Подпрях чело на рамото му и въздъхнах, оставайки в тишината няколко минути.
- Ти си всичко, което имам в момента. - обясних тихо, замълчавайки за момент, докато се борех с думите. - Обичам те..- допълних, притискайки се към него. - Но си прав...трябваше да спрем това още в началото..- завърших, преглъщайки буцата, която бе застанала в гърлото ми и избърсах сълзите си, но не помръднах.


Последната промяна е направена от Samanta Scott на Сря Юни 22, 2011 3:31 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 4 Icon_minitimeПон Юни 20, 2011 5:52 am

- Сякаш ще го направим.. - казах тихо и обвих ръцете си около тялото й, притискайки главата й в гърдите си. - Аз също си нямам нищо и никой.. Ти си единствената, за която ми пука и макар сега да съм ядосан и да искам да върна всичко случило се назад до момента, в който ти каза, че влизаш в банята, аз да остана на мястото си и да не намирам глупавата стая. Предпочитам да живея в лъжа отколкото да се разделя с теб, така че независимо, че Закъри и шефовете ти ще се опитат да ни разделят ще останем заедно поне докато е безопасно, става ли?
Знаех, че искам твърде много и че излагам и двамата ни на риск, но всички онези сантиментални глупости, че когато обичаш някой трябва да го оставиш да си живее живота не са верни.
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 4 Icon_minitimeСря Юни 22, 2011 3:29 am

- Съжалявам, съжалявам, съжалявам... - повтарях тихо, скривайки лице в гърдите му.
- Няма да те оставя, каквото и да става...И без повече лъжи, обещавам. Наистина! - погледнах го в очите и увих ръце около врата му, говорейки близо до лицето му и го целунах първо по врата, после по челюстта и накрая по устните, като се задържах там. Не исках да го губя, наистина не исках... Странно как за кратък период стана най - важната част от сивият ми живот.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 4 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 4:13 am

- Няма за какво да съжаляваш. - излъгах я. Не исках да се чувства още по - зле, но все пак наистина от части имаше вина. Аз й казах преди много време.
- Хайде да спрем да мислим и говорим за това. Няма да променим нищо по този начин. - целунах я по челото, а след това по устните, удължавайки целувката.
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 4 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 4:32 am

Въздъхнах тежко, когато той се опита да ме успокои, но дори дишането ми ме задушаваше. Ако знаех, че ще умра наистина щях да се затичам през прозореца и да скоча, но пак щях да остана жива, по дяволите... Трябваше да си взема 5 етажна къща. Той ме целуна, но умът ми никак не бе там в този момент. Спрях целувката и се отдръпнах, обръщайки му гръб.
- И ето как се разменят ролите... Сега наистина не искам да правиш това...Трябва да си тръгнеш от тази къща и от този квартал и да кажеш, че не искаш да ме виждаш повече и всичко останало, което ти хрумне...да ме наречеш с какви ли не думи и да не искаш да ме виждаш повече...Това заслужавам, ако не и повече. - обясних, взирайки се в пода. Поех дълбоко въздух и събрах смелост да отида до голямата маса с оръжия и взех един пистолет. Завъртях го около пръстите си и го опрях в корема си. Странно как отнемах толкова животи, без да ми мигне окото, и толкова време съм си мислела, че ако се наложи да отнемат моя дори няма да мигна, но сега... Когато имам причина да остана тук нямам смелостта да го направя дори сама...
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 4 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 6:11 am

- Защо? - засмях се леко без да се отделям от нея. - Ти направи ли точно това когато аз ти казах? Знаеш, че дори и да си тръгна оттук сега, скоро ще се върна. Познавам се от скоро, но те обичам Саманта Скот, и не можеш да промениш това независимо от всичко. - целунах я отново, а след това се изправих. - Ако не ме искаш обаче, съм склонен да си тръгна. - засмях се и отидох започнах да обикалям нервно из стаята. - Друго ме притеснява.. Сигурен съм, че Закъри вече е разбрал, шефовете ти също.. Какво ще правим?
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 4 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 6:24 am

Въздъхнах примирено, когато той се приближи отново към мен и оставих пистолета, обръщайки се към него. Отвърнах на целувката, но след малко той почна да обикаля нервно из стаята. Разчистих част от масата и седна на нея, следейки го с поглед.
- Ами... Ще се надяваме да не ме пратят на мисия срещу теб. А ако това стане... Ще трябва да се преместя, а ти...това си е твое решение. Но друг щат, държава, континент... Може би Европа...смяна на име, егене и всичко останало... Все някога ще ме открият и ще ме убият, но няма да е скоро поне. - обясних замислена и го погледнах.
- Ела тук..- повиках го и увих ръце около врата му.
- Какво ще кажеш да забравим за работата...Поне за мъничко...Цяла седмица не сме се виждали... - заговорих тихо, плъзгайки ръце по гърдите му и бавно разкопчах няколко копчета от ризата му и погледнах към него с палав поглед. Поне ако не на друго на това можех да се насладя...ако не е сърдит естествено, защото и този вариант го има..
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 4 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 6:31 am

- Аз предложих това преди няколко минути, но чувайки го от теб ми харесва повече.. - засмях се леко и отново отидох до нея. - не можем да отлагаме неизбежното и ако нещо има да се случва - ще се случи независимо колко силно се опитваме да го променим, така че нека не говорим за това сега. - помогнах й да разкопчае още няколко копчета от ризата ми, а след това хванах ръката й, помагайки й да се изправи. Прегърнах я през кръста, плъзгайки ръцете си по талията й и я придърпах към себе си.
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 4 Icon_minitimeВто Юли 12, 2011 6:42 am

- Тотално съгласна! - усмихнах се дяволито и накрая разкопчах всичките му копчета. Прокарах ръка по гърдите и корема му и погледнах нагоре към зелените му очи. Прехапах устна и слязох от масата. Обгърнах раменете му и подскочих леко, увивайки крака около кръста му, целувайки го по- настоятелно. Той ме задържа във въздуха и тръгна напред към спалнята ми. Стигаха ми за днес визитите на тази стая. Сега на преден план бе той. По пътя разкарах ризата му и когато стигнахме леглото ръцете му обходиха всеки негов релеф, всяка плочка и всеки мускул. Беше съвършен...
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 4 Icon_minitimeСря Авг 10, 2011 5:53 am

Колкото и да ми се искаше да забравя всичко знаех, че е повече от невъзможно. Знаех и, че няма начин това да не се окаже пречка за в бъдеще, но точно в този момент, когато усещах, че е доволна и че и тя изпитва същото като мен, не ми пукаше.
Макар спалнята й да беше съвсем близо, няколкото крачки, които трябваше да измина ми се сториха толкова бавни и тягостни, че едва успях да я поставя на леглото. Притиснах я към него, оставяйки я да потъне в меките му завивки и обвих собственически краката си около бедрата й. Набрах нагоре блузата й и плъзнах едната си ръка по настръхналата кожа на коремът й. Без да губя излишно времето наведох и главата си към нейната, откардвайки си една кратка, но страстна целувка, а след това тръгнах надолу, изучавайки всеки милиметър от тялото й.
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 4 Icon_minitimeСря Авг 10, 2011 6:27 am

Целувките му бяха като жива амброзия за моето тяло. Всеки допир караше кожата ми да настръхне и дори и да не е по мое желание, тялото ми откликваше на всяко негово докосване. Усещах всеки един релеф от мускулестото му тяло срещу своето и си пасваха перфектно, сякаш бяха създадени за това. Усещах как главата ми се замайва само от целувките му...От начинът по който се движеше...Дрехите ми излитаха една след друга, а аз дори не усещах как става. Опияняваше ме със присъствието си.. Не знам какво правеше с мен или как го правеше, но обичах начина, по който ме караше да се чувствам.
Устните ми се плъзнаха по врата му и по гърдите му, а ръцете ми обхождаха гърба му, докато накрая не потърсих отново устните му за поредната целувка. Ръцете ми се спуснаха по корема му и стигнаха до колана на дънките, разкопчавайки го бързо и се освободих от него, хвърляйки го настрани, продължавайки със копчетата и ципа на проклетите му дънки, които в момента ми пречеха толкова много. Най- накрая успях и ги смъкнах надолу.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Саманта Скот - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Саманта Скот
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Къщата на Изабел
» Къщата на Кейти
» Къщата на Ребека
» Къщата на Мони
» Къщата на Ирма и Мел ^^

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Жилища-
Идете на: