Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Къщата на Саманта Скот Vote_lcapКъщата на Саманта Скот Voting_barКъщата на Саманта Скот Vote_rcap 
Изабел
Къщата на Саманта Скот Vote_lcapКъщата на Саманта Скот Voting_barКъщата на Саманта Скот Vote_rcap 
Leslie Carson
Къщата на Саманта Скот Vote_lcapКъщата на Саманта Скот Voting_barКъщата на Саманта Скот Vote_rcap 
Patrick Linn
Къщата на Саманта Скот Vote_lcapКъщата на Саманта Скот Voting_barКъщата на Саманта Скот Vote_rcap 
Monna
Къщата на Саманта Скот Vote_lcapКъщата на Саманта Скот Voting_barКъщата на Саманта Скот Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Къщата на Саманта Скот Vote_lcapКъщата на Саманта Скот Voting_barКъщата на Саманта Скот Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Къщата на Саманта Скот Vote_lcapКъщата на Саманта Скот Voting_barКъщата на Саманта Скот Vote_rcap 
Джена Браун
Къщата на Саманта Скот Vote_lcapКъщата на Саманта Скот Voting_barКъщата на Саманта Скот Vote_rcap 
Samanta Scott
Къщата на Саманта Скот Vote_lcapКъщата на Саманта Скот Voting_barКъщата на Саманта Скот Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Къщата на Саманта Скот Vote_lcapКъщата на Саманта Скот Voting_barКъщата на Саманта Скот Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелКъщата на Саманта Скот Tayloricon МонаКъщата на Саманта Скот 2819135f

 

 Къщата на Саманта Скот

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 3:13 am

Иии ето го моят любим дом. Да, беше си голям за сам човек, но все пак това бях аз.
Ето я и къщата отвън:
Къщата на Саманта Скот 2910993f

И влизаме във приемната:
Къщата на Саманта Скот 2911176j

Ето го и холът:
Къщата на Саманта Скот 2553808s

Всекидневната:
Къщата на Саманта Скот 2911288X

Стаята с билярда:
Къщата на Саманта Скот Redenkadtbig_af968_16008738

Кухнята:
Къщата на Саманта Скот 2911326n

Банята:
Къщата на Саманта Скот 2911470K

В задната част на къщата се намираха стълбите:
Къщата на Саманта Скот 2830007T

И верандата:
Къщата на Саманта Скот 2911362r

На вторият етаж се намират:

Моята стая:
Къщата на Саманта Скот 2634633O

Банята ми:
Къщата на Саманта Скот 2653075v

И гардеробната ми:
Къщата на Саманта Скот 2726999ZКъщата на Саманта Скот 2911496a
Къщата на Саманта Скот 3415668D

Стая за гости номер едно:
Къщата на Саманта Скот 2911501T

Плюс баня към нея:
Къщата на Саманта Скот 2911503N

Стая за гости номер две:
Къщата на Саманта Скот 2438223o

И банята към нея:
Къщата на Саманта Скот 2553856c

Киносалона:
Къщата на Саманта Скот 2653063A

И терасата:
Къщата на Саманта Скот 2553909j

Отвън:

Басейнът:
Къщата на Саманта Скот 2411498s

И гаража:
Къщата на Саманта Скот 2911599T


Последната промяна е направена от Samanta Scott на Пон Юни 06, 2011 6:14 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 4:58 am

Той разкара якето ми и отново ме целуна, а секунди по - късно усетих ръката му от вътрешната страна на бедрото ми. Въздъхнах съвсем тихо и преметнах крак през неговите, настанявайки се в него възможно най - плътно. Увих ръце около врата му, заравяйки пръсти в косата му и го целунах още по- страстно. След няколко минути явно пристигнахме, защото шофьорът спря и прочисти гърлото си. Отделих се от изкусителя си и отворих вратата. Слязох и отидох до предната врата. Платих му и се върнах при Джъстин. Наведох се, взех якето си, хванах Джъстин за ревера на ризата и го издърпах от колата. Тръгнах напред с уверена крачка към вратата, отключвайки я.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 5:04 am

Хвана ме за ризата като някакво кученце и аз се изумих от самият себе си, че изобщо не възразих.
Преди да пъхне ключа в ключалката я притиснах към вратата, хванах бедрото на десният й крак и го вдигнах, увивайки го около кръстът си.
Наведох се и го целунах, а тя цялата настръхна.. Усмивката отново полази по лицето ми и аз започнах да ставам по - настоятелен.
- Докато аз тук се занимавам, за да ми минава времето докато те чакам, все пак би ли отключила врата, за да продължим вътре?
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 5:14 am

Преди да успея да отключа той ме притисна към вратата. Цялата настръхнах и имах чувството, че ако той не ме държеше щях да се разтреперя от желание вече.
- По дяволите, Джъстин. - промърморих и се опитах да пъхна ключа в ключалката. Опитах се да се съсредоточа, но безуспешно. Устните му ставаха все по- настоятелни, а на мен все повече ми пречеше тази рокля. След малка борба с ключа най- накрая успях. Едва не паднах, когато завъртях ключалката, но той ме хвана. Придърпах го навътре, затваряйки вратата с крак и впих устни в неговите.
- Втората врата в дясно - промърморих набързо информацията за стаята си, ако успеехме да стигнем до там и подскочих леко, увивайки крака около кръста му. Ръцете ми се плъзнаха надолу доразкопчавайки ризата му и я хвърлих някъде на пода.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 5:25 am

- Втората врата в дясно.. - каза едва долувимо и обви краката си около кръстът ми, като вече наистина махна ризата ми.
Явно нещо обърках стаите, защото не се качих по никакви стълби и не влязох в никаква стая, чиято врата е втора.. дори не беше в дясно.
Когато хвърлих един поглед на мястото, колкото да намеря удобно кътче за предстоящото, разбрах, че сме в кухнята..
Какво пък? Тръгнах напред, като я поставих да седне на плота.
Тъй като не можех да издържам повече я бутнах леко назад и тя застана в легнало положение.
Скъсах цепката на роклята й докрай и отново започнах да целувам бедрата й.
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 5:46 am

Той ме поведе нанякъде, но нещо явно не му излязоха прави сметките и се озовахме в кухнята. Засмях се, но не се отделих от него.
- Трябва да пооправиш координацията си. - закачих го, но когато ме бутна назад и роклята ми "умря" всяка следа от смях се заличи. Устните му тръгнаха нагоре по тялото ми, а аз зарових пръсти в косата му, прехапвайки устна. По някое време не издържах и се надигнах, целувайки го продължително. Увих крака около кръста му отново, отказвайки му достъп за бягане и ръцете ми се спуснаха по тялото му, а устните ми ги следваха, като на моменти оставяха влажни следи по кожата му. Разкарах колана му и разкопчах дънките му, изхлузвайки ги надолу след което отново се вкопчих в устните му, а ръцете ми се върнаха на врата му.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 5:51 am

Оставих я да свали дънките ми, а после отново я поставих да легне на плота като застанах над нея, притискайки я максимално. Дори не съм сигурен дали можеше да диша, но като се замисля в момента и двамата вдишвахме доста ограничено количество въздух.
Отново плъзнах ръцете си по голите й бедра и когато ги махнах оттам разкъсах горната част на роклята й, хвърляйки я някъде в мивката.
Започнах да целувам вратът й, раменете й, гърдите и корема. Ръцете ми намериха закопчалката на сутиена й и скоро вече го бях разкопчал.
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 2:16 am

Ооо не, това не беше истина просто. Имах чувството, че ще се възпламеня от допира му. Всяко докосване на пръстите му по кожата ми сякаш запалваше хиляди пожари по нея. Дъхът ми излизаше накъсан от лудото туптене на сърцето ми и горещината, която представляваше кожата му. А напрежението, което нарастваше между нас заплашваше да избухне от желание. Не усетих дори когато останах само по бельо. Усещах само него...неговите устни, неговото тяло, притиснало моето... И бях изключително доволна от развитието на нощта.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 2:39 am

Исках я, определено я исках! Всяка част от тялото ми копнееше за целувките на Саманта за допирът на кожата й до моята, за телата ни, прилепнали едно в друго..
В крайна сметка махнах сутиена й и също го захвърлих някъде незнайно къде.
Хванах я за задната част на бедрата, като я притеглих към себе си.. Когато кожата й се опря в моята сякаш електрошок премина през цялото ми тяло.. Целувките ставаха все по - страстни и жадни и аз самият горях от цялата насъбрала се възбуда..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 5:04 am

Спуснах ръце по гърба му и забих нокти леко. Може би утре щеше да има следи, но сега не ми пукаше особено. Притиснах го по- близко към себе си и не след дълго загубихме останалите парчета плат по себе си. Бях на ръба на безсъзнанието, когато го усетих в себе си. Устните ми намериха неговите за пореден път и се задържаха там за дълга и чувствена целувка, докато телата ни се движеха плавно и в синхрон.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 5:32 am

Имах чувството, че вените ми ще си прокарат път през кожата и ще изскочат. Не съм предполагал, че удоволствието може да е толкова голямо..
А, когато проникнах в нея и от устните й се отдели един мек, но все пак издаващ огромно удоволствие стон, изпитах такова задоволство и такава възбуда, че имах чувството, че ще експлодирам..
Притиснах я плътно към себе си, като устните ми бързо и жадно затърсиха нейните, впивайки се в тях.
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 5:55 am

Адреналина закипя из вените ми, подсилвайки всяко усещане още повече. Увих крака около кръста му, притискайки го още по- близо към себе си и един по- силен стон проби през устните ми без да искам и целувките му не успяха да го заглушат. Темпото ту се ускоряваше, водейки ме почти до самият край, ту в последният момент се забавяше, удължавайки всичко, включително и удоволствието, докато накрая не дойде и разтърсващата кулминация и за двама ни. Последният стон отекна из стаята, а аз и да исках не можах да го задържа.
Останахме така няколко минути, опитвайки се да забавим дишането си. Това беше невероятно..
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 6:05 am

Беше просто неописуемо.. не можех да дишам, не може да мисля за нищо друго освен за нея, за тялото й и за устните й. Бях толкова изморен, че не можех да помръдна, но ако имах възможност бих повторил всичко отново..
Погледнах я, лежаща до себе си. И независимо колко беше уморена изглеждаше толкова..жизнена и сияеща..
- Хареса ли ти? - по - скоро дори не беше въпрос, но все пак исках да попитам, исках да я чуя да го изрича..
Наклоних се към нея, целувайки леко устните, а после и вратът й, ухилен до ушите..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 6:14 am

Той ме пита дали ми беше харесало...Да не беше малоумен? Това си беше изживяване и половина.
- Трябва да ти се признае... - промърморих срещу устните му - Представи се доста добре - допълних и го целунах за кратко. Въздъхнах и се изправих. Слязох от плота и намерих ризата му. Облякох я и закопчах едно- две копчета, след което тръгнах по стълбите нагоре.
- Идваш ли, или ще прекараш нощта там? - попитах го, хвърляйки му един поглед през рамо и продължих бавно нагоре.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 6:42 am

- Доста добре? - повдигнах вежда.. - Само толкова? - тя ми се усмихна дяволито и навлякла моята риза, започна да се качва по стълбите..
- Идвам, разбира се.. - усмихнах й се и си наметнах някаква кърпа, вероятно оставена за домакинството.
Настигнах я на стълбите и отново я притиснах в стената..
- Знам, че няма да имаш абсолютно нищо против, но все пак да кажа, че докато не признаеш, че е било перфектно, каквото всъщност беше, няма да излезеш от тази къща! - усмихнах й се дяволито и устните ми започнаха да се разхождат по вратът й, докато обвивах краката й около кръстът си..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 7:21 am

Не бях стигнала до горният етаж дори, когато усетих стената опряна в гърба си и зеленикавите му очи отново бяха хванали в плен моите. Отново нямаше къде да мръдна, но този път не исках да имам възможност, за да бягам, а за да го приближа към себе си. Макар преди малко да бяхме приключили исках отново да усещам допира и целувките му. Той ми съобщи, че няма да се измъкна от къщата, докато не реша, че е перфектно. Онова долу беше невероятно, но не бих отказала още няколко момента с него...така и така скоро сигурно дори нямаше да се помним...Перверзна усмивка се плъзна по лицето ми, когато се наведе към шията ми и устните му отново започнаха да се разхождат по кожата ми, придружени от ръцете му. Прехапах устна и след като най- накрая ръцете ми бяха свободни ги увих около врата му, приближавайки се към него.
- Този път бъди по- точен, моля те. Втората врата, в дясно. - засмях се тихо до ухото му и плъзнах устни по челюстта му.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 7:30 am

- Какво да не би да не ти харесва секса на нестандартни места? - ухилих се и вдигнах китките й над главата, за да си освободя достъп до цялото й тяло. Бързо разкопчах ризата, която и стоеше като излята и я разтворих. Започнах да целувам вратът като слизах все по - надолу към гърдите и коремът й..
Ръцете ми започнаха да галят вътрешната част на бедрата й и двамата бавно започнахме да се носим към спалнята..
Втората врата в ляво, втората врата в ляво.. - трябваше да си повторя няколко пъти, за да запомня тъй като в момента вниманието ми бе разконцентрирано, точно като предният път..
В крайна сметка уцелих и доволен от себе си я поставих в меките завивки на леглото, целувайки всяка една част от тялото й, всеки един сантиметър..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 8:08 am

- Била съм и на по- необичайни места...- подкачих го и се засмях тихо, но след като отново се отказах безсилна и ръката му се спусна по ризата, разкопчавайки я нацяло всичко напълно заглъхна. По дяволите, как го правеше...Запалваше ме до краен предел само от няколко целувки. Миг по- късно усетих меките завивки на леглото ми под себе си. Тук имахме по- голямо поле за изява...Оставих се на усещанията за няколко дълги мига, но после внезапно го бутнах назад и седнах върху него. Този път аз се наведох и започнах с бавни и настоятелни целувки да обхождам врата, гърдите и стегнатият му корем, като на моменти оставях влажни следи, на моменти леко захапвах, след което отново го целувах. Пръстите ми следваха устните по пътя надолу. Накрая се върнах на неговите устни и го дарих с една дълга страстна целувка.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 12:55 am

- Давай, тигрице.. - усмихнах се, оставяйки я да ме целува.. Усещането беше страхотно и направо ме подлудяваше.
Обгърнах я с ръце, като прокарах пръстите си по гърбът й..
След това застанах над нея и поставих ръцете си на талията й. Бавно проникнах в нея и стоновете отново започнаха да бликат от устните й непрестанно, карайки възбудата ми да се надигне до краен предел. Вече не усещах нищо, само нея, само присъствието и допирът й..
- Този път не ме лъжи, че е било просото страхотно, а кажи истината, става ли? - едва промълвих между целувките..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 1:17 am

Продължих да се наслаждавам на тялото му, обсипвайки го с целувки, докато по някое време отново не се оказах отдолу. О, боже...изгарях в ръцете му. Прехапах устна, прокарвайки ръце по гърба му и оставих няколко целувки по рамото му, но когато го усетих в себе си няколко стона пробягаха навън през устните ми.
- Този път не ме лъжи, че е било просто страхотно, а кажи истината, става ли? - измънка той, едва доловимо. Притиснах се по- близо до него и го целунах продължително, след което преместих устните си надолу по шията му.
- Честно казано първият път беше перфектно, просто ... не ми се спеше все още. - отвърнах и се засмях тихо до ухото му и прехапах устна, възпирайки една въздишка.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 1:35 am

- Честно казано първият път беше перфектно, просто ... не ми се спеше все още.. - каза тя и усетих лекото й кикотене..
- Аз не се и съмнявах.. - казах, едва ли не, гордо от себе си и леко забавих темпото.. - Значи, все пак съм бил перфектен, така че мога да спра..
Ухилих се и зачаках отговора, като продължавах да я целувам по устните, вратът и слизах надолу към гърдите..
- Ти как мислиш? - попитах накрая, осъзнал, че отново съм я разконцентрирал до така степен, че ако не я подсетя на дали ще ми отговори..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 1:46 am

Да спре? Този луд ли е? Увих крака около кръста му, отказвайки му достъп да избяга и се притиснах към него отново. Усещах устните му по кожата си, карайки ме да забравя дори собственото си име.
- Ти как мислиш? - попита след няколко минути. Погледнах го и го бутнах назад. Изправих се, преметнах крак през неговите и се настаних в скута му, целувайки го продължително.
- Посмей и няма да доживееш до утре. - промърморих срещу устните му, притискайки тялото си в неговото и зарових пръсти в косата му, впивайки устни в неговите отново.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 2:33 am

- Посмей и няма да доживееш до утре. - предупреди ме тя, а аз се ухилих още повече..
- Значи отново съм бил перфектен и съм се справил толкова добре, че на теб не ти се иска да спирам. - замълчах за секунда, измъчвайки я, но после добавих:
- И няма и да го направя.. - бутнах я обратно на леглото и й позволих да обвие краката си около кръстът ми. Устните ми намериха нейните, а след това започнаха да слизат надолу, изучавайки всяка частица от тялото й до най - малката подробност..
- Кажи пак, че съм перфектен.. - ухилих се до уши и продължих да я целувам..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 3:45 am

Започвах да се дразня. Как можеше да е толкова нарцистичен. И все пак беше толкова секси и...истински мъж. Излегнахме се отново назад и продължихме да се движим в синхрон ту бързо, ту - бавно.
- Нарцис такъв. - промърморих, заравяйки пръсти в косата му. Нападнах с целувки устните му отново. Ако не бяхме в такава ситуация щях да го убия, но сега...дори не знаех какво говоря. Усещах само него...навсякъде.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 3:59 am

- Ами ти.. ти си си чиста егоиста! - усмихнах й се. - Каза ми, че не съм бил перфектен само и само, за да го направим пак.. А, да си егоист е по - зле отколкото нарцис..
Захилих се отново, като забързах темпото и тя дори не успя да ми хвърли поредния кръвнишки поглед, защото я бях разсеял прекалено много..
- И съм перфектен, нали? - попитах отново с надеждата, че този път ще получа някакъв отговор..
Устните ми намериха нейните, а след това продължиха по дължината на вратът й, гърдите, корема..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Саманта Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Саманта Скот
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Изабел
» Къщата на Кейти
» Къщата на Ребека
» Къщата на Мони
» Къщата на Ирма и Мел ^^

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Жилища-
Идете на: