Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Empire state of Hotels - Page 6 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 6 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 6 Vote_rcap 
Изабел
Empire state of Hotels - Page 6 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 6 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 6 Vote_rcap 
Leslie Carson
Empire state of Hotels - Page 6 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 6 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 6 Vote_rcap 
Patrick Linn
Empire state of Hotels - Page 6 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 6 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 6 Vote_rcap 
Monna
Empire state of Hotels - Page 6 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 6 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 6 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Empire state of Hotels - Page 6 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 6 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 6 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Empire state of Hotels - Page 6 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 6 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 6 Vote_rcap 
Джена Браун
Empire state of Hotels - Page 6 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 6 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 6 Vote_rcap 
Samanta Scott
Empire state of Hotels - Page 6 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 6 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 6 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Empire state of Hotels - Page 6 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 6 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 6 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелEmpire state of Hotels - Page 6 Tayloricon МонаEmpire state of Hotels - Page 6 2819135f

 

 Empire state of Hotels

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 7:03 am

Замълчах си след коментара му, относно възбуждането ми. Всъщност имаше доза истина. Наистина бях за психиатър. Имаше нещо сбъркано в мен очевидно. Почти мазохистично... На кой нормален ще му харесва да бъде около такъв нарцистичен задник.
- Нима за теб има нещо забранено? - попитах учудено и се подсмихнах. - Не съм аз виновна, че ти си толкова разгонен през цялото време. А и нищо не те спира да си гледаш, просто не и когато аз съм наоколо. Не съм толкова извратена. - поклатих глава, докато плетях косата си в някакъв сложен вариант.
- Ами...всъщност да. Ще си си сам - самичък със дистанционото.Само трябва да си изчакам пръстена, който поръчах. И не, няма да ми крадеш! - заявих и след като завързах косата си в края на плитката пропълзях на четири крака до другия край на леглото, за да си взема пиличката и започнах да оправям ноктите си.
- Може да го накарам да ми покаже някой трик в билярда...
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 7:20 am

-Нищо забранено. И да, ти си напълно виновна, че съм разгонен. Разхождаш се наоколо, съблазнявайки хората.. -Тя започна да се оправя, но аз въобще не се помръднах от леглото.-И не ми са нужни каналите, като имам теб.-заявих, оглеждайки дупето й, докато се пресягаше на леглото.
-И как да ти домъкна пръстен, ако не го открадна. Прекалено много работа е да ходя до града..Апък току виж ме е откраднала някоя мадама, докато обикалям за пръстен в магазините тук.
Тя продължи с женските си занимания, а аз се протегнах към количката с храна и си взех една бутилка вода.
-Ами нека те научи..после аз ще ти покажа някой друг трик върху билярдната маса..-заявих нехайно и си отворих водата-Сигурен съм, че ще те впечатля изключително много.-намигнах и и отпих от бутилката.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 7:43 am

- А, сега и аз съм била виновна, че ти не можеш да си го държиш мирен. Природа, какво да се прави. - вдигнах рамене и го погледнах с усмивка, но след малко се разсмях.
- Господи, заприличвам на теб. Хич не ми влияеш добре!! - констатирах и поклатих глава.
- За твое сведение умнико си поръчах пръстен. Трябва да дойде до ...- погледнах часовника - може би половин час.. После ще мога да си се разхождам спокойно, без да се усъмняват в брака ни. - обясних, гледайки маникюра си, докато го пилих.
Той се съгласи да отида при онзи, но каза, че той ще ми покаже някой трик върху масата! О, определено нямаше да откажа!!! Трябваше да превърна свободната стая в билярд.
- Съжалявам, не може, скъпи. Намира се във фоайето. - разбих фантазиите му и се подсмихнах, поглеждайки го пак. Прехапах леко устна, плъзгайки поглед по тялото му и тази бутилка... Идеята за сутрешния секс не ми се струваше толкова лоша...
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 8:01 am

-О, нима не разбра, че публичните места не ме тревожат?Може пък да си намерим частна зала, тук си имат всичко.
Пак плъзнах поглед по хубавите и крака, по гърдите й .. Забелязах, че и тя ме оглежда и се усмихнах. Малко нещата се обръщаха тук. Работихме цяла вечер, а сутринта е времето за секс. Сутрешния секс беше изключително добър начин да се започне деня. А никой не искаше да проклина свещената ни мисия..Късмет определено ни трябваше.
-Нали знаеш, че не е нужно да тръгваш веднага. Можем да се позабавляваме първо.Но сама трябва да се присъединиш към мен и това голямо легло. Нали винаги те карам да дойдеш при мен насила..-заявих и оставих бутилката на шкафчето. Поизправих се и се облегнах на таблата на леглото.-Нима предпочиташ да слезеш направо долу при онзи перверзник? Аз поне съм секси перверзник.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 8:16 am

- А ти не разбра ли, че аз не ги обичам, особено при такъв голям шанс да ни хванат. - отвърнах, поклащайки крака отегчено. След малко оставих пиличката на шкафчето и погледнах към него, след като заговори. Ммм, идеята си беше доста добра. Честно - в момента едвам се сдържам да не се върна в скута му и след думите му искрено исках да се върна там.
- Ами... както казах...имаме повече от 30 минути... - констатирах, докато неволно спуснах поглед по него и се изправих на четири крака, допълзявайки до него.
- Нямаш много време. - прошепнах и се изправих на колена, вече в скута му и впих устни в неговите.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 8:43 am

-Не ми и трябва.-усмихнах се и сложих ръце на кръста й, плъзгайки ги под потника й, а тя бързо намери устните ми. Дръпнах я в скута си и бързо свалих потника й. Устните ми започнаха да се плъзгат по брадичката и шията й. Дръпнах плитката й назад след което преместих ръце на бедрата й.
-Жалко за прическата..-бутнах я на леглото, връщайки устни на нейните, а ръцете ми се плъзнаха по презрамките на сутиена й, сваляйки ги по раменете й. Плъзнах устни надолу, през гърдите и корема й, до късите й панталонки.Изправих се на колене и ги разкопчах, изхлузвайки ги от дългите й крака.Хвърлих ги до потника й и поставих единия и крак на рамото ми. Плъзнах език до коляното й и след това по бедрото й.
-Това трябва ли да се пази от късане?-попитах и върнах крака й на леглото. Целунах я силно и отново се настаних се между тях.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 9:01 am

Очевидно знаеше какво имам предвид под "нямаме много време", защото почти веднага свали потника и развали прическата ми, събаряйки ме на леглото и се настани върху мен, притискайки ме към леглото. Не след дълго се оказах и без сутиен и панталонки, а той не спираше да маха всичко, което му се изпречи на пътя.
- Не, нямат значение. - казах леко задъхана от последната му целувка. Увих крака около кръста му, а ръцете ми се плъзнаха по голия му гръб, хапейки устни, докато той целуваше къде ли не. Е и той нямаше да остане с дрехи! Смъкнах долнището му и го доизбутах с крака, оставайки го само по боксерки и отново потърсих устните му. Никак не се съмнявах, че ще можем да си прекараме добре тези 30 минути. В пробната пак беше горе долу толкова време...А и света няма да свърши от няколко минути без мен. Зарових пръсти в косата му и го притиснах към себе си, въздишайки дълбоко.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 9:36 am

Тя не ми остана длъжна и свали долнището ми, а ръцете й се плъзнаха по гърба ми. Оставих я да сложи единия си крак на кръста ми и продължих с целувките по шията й, а след това по гърдите й. След малко свалих крака й от кръста си и пак се изправих.
-Май ще трябва да ти оставя малко време и за баня..-казах с усмивка и посегнах кум тубичката с шоколад.Оставих малко от сладката глазура върху корема й, а след това и по рамото й. Наведох се и плъзнах език по шоколада на рамото й.
-Вкусно..-промълвих и се засмях тихо.Продължих надолу плъзгайки език между гърдите й, и стигнах до шоколада на плоския и корем, обирайки с език старателно всяка сладка следа по кожата й.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 7:12 pm

Отнесох още няколко целувки, но той реши, че не му е достатъчно вкусно и изсипа малко шоколад по рамото и корема ми, след което се зае със старателно облизване.
Стиснах леко завивките, хапейки устни. Езика му беше подлудяващ, докато обхождаше сантиметър по сантиметър кожата ми.
Оставих го да изяде всичко и накрая пак намерих устните му, облизвайки ги от шоколада. След малко аз го бутнах назад и изсипах известно количество от шоколада върху гърдите и корема му.
- Ти ще имаш повече време за къпане. - констатирах и започнах да облизвам шоколада от изкушаващите му плочки и мусколи, сядайки точно върху малкия му приятел и разкарах сутиена си.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 8:13 pm

След като се отърва от шоколада по устните ми, ме бутна назад и се зае с моето подслаждане. Махна сутиена си от пътя ми и се настани върху мен, облизвайки шоколада от гърдите и корема ми. След малко се претъркулих отново върху нея и ръцете ми поставиха нейните върху главата й, след което се плъзнаха по тялото й. Целунах шоколадовите й устни и спуснах ръце до бедрата й. Имах разрешение да правя каквото си поискам с бельото й така че се подсмихнах и хванах здраво бикините й. Не че липсата на позволение би ме спряла.Усмихнах се между целувката, след което захапах долната й устна и дръпнах силно крехката дантела от тялото й. Тя остана в ръцете ми и аз бързо я пуснах при останалите дрехи.
-Опа, без да искам.-заявих с усмивка и спуснах език по шията й, а ръцете ми се плъзнаха по вътрешните части на бедрата й.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 9:38 pm

След малко се оказах отново под него, но нямах против. Страстта ме заливаше на опустошителни вълни и заплашваше да ме погуби от желание.
Той вдигна ръцете ми над главата ми и след това спусна своите надолу, а аз ги оставих горе, стискайки възглавниците.
Стараех се да усещам всяка част от него, притискайки се плътно към него, а въздуха просто не ми стигаше. Излизаше накъсан през устата ми и ме караше да се задъхвам.
Скоро той се отърва и от дантелените ми бикини, буквално разкъсвайки ги и ги метна при другите ни дрехи.
- Дори сам не си вярваш..- промърморих задъхано, но все пак засмивайки се леко и увих ръце около врата му и ги спуснах по тялото му, стараейки се всячески да отстраня и неговите боксерки. Исках да го усетя навсякъде, а това парче плат ми пречеше. Най- накрая успях да ги избутам надолу и притиснах центъра на тялото си към достойнството му, придобило забележителни размери.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 6:30 am

-Права си всъщност..-подсмихнах се и я оставих да се отърве от последното парче плат на пътя ни. Притиснах тяло плътно в нейното и я целунах бясно, след което отново се изправих на колене и посегнах към таблата с храна. Взех една чаша шампанско и от пих солидна глътка.
-Шампанско още на закуска. Колко си предвидлива..
Плъзнах студения кристал на чашата по горещото и тяло и се спрях на стегнатия й корем. Излях малко от шампанското в пъпа й и пак оставих чашата на мястото й.
-Трябва да си доста мирна, нали разбираш..Не цапай хубавите ни завивки.-казах навеждайки се към нея и поставих лека целувка на устните й, след което спуснах език надолу по шията й. Спрях устните си на гърдите й, обстойно минавайки през всеки сантиметър кожа, а ръцете ми се плъзнаха нагоре по бедрата й, минавайки от време на време през най-горещата точка на тялото й.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeСря Дек 07, 2011 6:42 am

Отчаяно много го исках. И го мразех, задето ми причиняваше всичко това, но същевременно умирах от удоволствие, каквото и да прави.
Вече беше толкова близо до мен, толкова възбуждащ. За момент си помислих, че този път ще се предаде без бой, но ето че сгреших. Той взе чаша шампанско, поигра си с нея и тялото ми известно време, след което я махна и започна на голо, само с целувки. Сграбчих завивките по- силно, стараейки се да стоя мирна докато не обере всяка капчица шампанско по тялото ми.
- Толкова ли голямо удоволствие ти дава да ме измъчваш по всевъзможни начини. - констатирах неодобрително и изстенах тихо, когато се задържа на гърдите ми. Зарових пръсти в косата му и го притиснах към себе си и по- надолу. Ръцете му бавно и небрежно си позволиха да ме докоснат там, където исках да стигна, но той все още ме дърпаше назад, играейки си с тялото ми, с дрехите ми, с храната...
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:43 am

-Ами все трябва да се забавлявам някак..-казах доволно с усмивка и плъзнах език надолу, взимайки шампанското от корема й.Продължих надолу към сърцевината на тялото й, а ръцете ми разтвориха бедрата й по-широко. Езикът ми намери пътя към удоволствието й и бавно се плъзна по влажната й кожа. Отново се плъзнах нагоре и след малко намерих устните й, заигравайки се с езика й. Обърнах се по гръб, повличайки я върху себе си и преместих бедрата й от двете ми страни, притискайки горещото място между краката й в члена ми. Захапах долната й устна и плъзнах пръсти по гърба й, забивайки ги леко в кожата.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 6:40 am

- А сега не ти е ? - попитах, поглеждайки го и бях сигурна в това колко желание и страст се четяха в очите ми. Захапах силно долната си устна, докато проследявах с поглед движенията му. След малко шампанското по мен изчезна и той продължи още по- надолу.
Отпуснах ръце в страни от главата ми, стискайки отново завивките силно и гръбнака ми се изви леко, в следствие от действията му. Накрая пак се върна на устните ми и аз му отвърнах силно и бурно, задържайки се доста време там.
Превъртяхме се отново и този път аз се оказах отгоре. Притиснах се към достойнството му и усещах колко много го исках в себе си вече. Изгарях от желание. Удължих целувката, плъзгайки едната си ръка по гърдите и тези стегнати плочки, докато пръстите на другата ми се заплетоха в косата му, стискайки я леко.
Поизправих се малко, придърпвайки го със себе си и се плъзнах по дължината му, издишвайки по- шумно. Пак го бутнах назад и продължих да се движа по члена му, същевременно впивайки устни в неговите отново, като понякога някой по- силен стон се изплъзваше измежду целувките.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 7:46 am

Тя се плъзна надолу по мен и отново сля устните ни. Започна да се движи и ръцете ми намериха бедрата й, забързвайки движенията й. От устните ни излизаха тежки въздишки, които преминаха в стонове и аз отново се надвесих над нея, притискайки тялото й в леглото. Започнах да се движа на свой ред и устните ми се плъзнаха по кожата й, оставяйки влажни следи. Хм..чак да му се прииска на човек да обмисли възможностите на една почтенна работа. Ето какви неща вършели хората на работа. Едната ми ръка се плъзна по бедрото й, качвайки го над кръста ми, а другата се спусна по шията и гърдите й. Пръстите ми се заиграха със зърното й, а устните ми се плъзнаха по шията й, хапейки и засмуквайки кожата й на места.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 09, 2011 1:03 am

Продължих да се движа върху него, забързвайки темпото, докато не се оказах отново под него. Простенах шумно за пореден път и се притиснах към него. Усещането да ме изпълва до край беше неземно, не исках да спира. Прокарах ръце по гърба му, забивайки нокти в кожата му, докато се извивах в ръцете му и се движех в такт с него. Обожавах тези негови устни, разбиваха целият ми свят и дори волята ми се пречупваше пред тях.
Не знам как го правеше и, по дяволите, мразех го заради това.
Но не можех да спра да въздишките си, примесени с името му. Изведнъж някой почука на вратата. Автоматично сложих ръка на устата си и му направих знак да замълчи. Преобърнах се над него отново и го придърпах в седнало положение, продължавайки да се движа по него само че по- бавно и се изкикотих тихо. Боже, дано не са онези двамата. Копнеех за освобождение от цялата тази страст и то с него!
Впих устни в неговите и захапах долната му устна, след което прокарах език по нея.
- Госпожо Колинс? - чу се накрая един непознат глас. Слава богу.
- Може би трябва да отворя.. - подразних Патрик и се опитах да стана, но той ме задържа на място, сграбчвайки кръста ми и аз отново се отпуснах докрай.
- Госпожо Колинс, нося ви поръчката. - съобщи явно някое пиколо.
- Оставете го на рецепцията ще го взема по- късно. - провикнах се, опитвайки се да остана спокойно.
- Както кажете. - каза накрая той и явно си тръгна.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 09, 2011 6:49 am

Точно когато стана интересно на вратата се почука. Мамка му, нямаха ли си работа тези хора. Тя бързо ми даде знак да мълча и ме обърна по гръб. Поизправихме се и от ново сложих ръце на бедрата й, оставяйки се на приятното усещане. Добре че и тя не мислеше да обръща внимание на натрапниците. За жалост този отвън продължи да упорства и Лесли реши да види какво иска, но ръцете ми на бедрата й я върнаха отново на мястото й. Къде си мислеше, че отива? Ръцете ми забързаха движенията на бедрата й и слях устни с нейните. Сексът наистина беше нещо дяволски приятно..
-Така става, като сама си поръчваш пръстен..-казах укорително в устните й и спуснах моите по шията й, дърпайки назад вече доста развалената й плитка.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 09, 2011 7:11 am

- Съжалявам, но не бих ти позволила да откраднеш каквото й да било. - заявих накъсано, докато ускорявахме темпото. До тук бях с приказките, не можех да свържа и едно изречение, камо ли няколко. Продължихме да се движим с ненормална скорост и наше си темпо, докато не усетих, че края наближаваше и за двама ни. Разтърсих леко глава, освобождавайки косата си напълно от прическата, която бях направила в началото и тя се разпръсна около нас. Продължих с целувките надолу и този път аз захапах врата му, оставяйки целувки след това и прокарвайки език по " ранената част ". За щастие бяхме в апартамента и не се притесняах особено много за звуци, така че и не се въздържах особено много.
Започнах да дишам по- учестено, а сърцето ми биеше бясно, заплашващо да пробие гърдите ми, а аз просто исках още. Исках пак. Нацелувах го обстойно и кулминацията дойде, когато усетих приливната вълна-цунами от удоволсвие.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 11, 2011 4:27 am

Тя започна да оставя целувки по цялата ми кожа, захапвайки я на места, и правейки ми какво ли още не. Напрежението взе съвсем да нараства и след известно време и двамата се отдадохме до край на приятното развитие на сутринта. Дано човека от преди малко да си беше тръгнал, понеже като нищо да чуе нещо, непредназначено за неговите уши. Прическата й съвсем се развали и косата й се пръсна около лицата ни. Плъзнах устни по шията й, хапейки кожата й и стенейки в нея, наслаждавайки се на импулсите, минаващи през тялото ми. След малко тялото й се отпусна върху моето и аз я бутнах по гръб на матрака.
-Знаеш ли-започнах задъхано-мисля, че още не съм свършил с теб.
Присегнах се към шкафчето до нас и взех телефона й. Набрах номера на един от онези смешници, които вероятно щяха да се навъртат долу, когато и тя слезеше. Заявих, че тя ще се забави малко, защото май сме попаднали на нещо из записките от снощи, но както предполагах те искаха да говорят и с нея. Подадох й телефона с усмивка и плъзнах ръце по бедрата й, раздалечавайки ги. Излязох бавно от нея, докато тя говореше и й направих знак да мълчи.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 11, 2011 5:11 am

Отдадох се на оргазма до край, наслаждавайки се на цялото удоволствие, което ми доставяше всичко това, без да въздържам нито един вик или стон, който напираше в мен в следствие от действията му.
Той се излегна назад и аз се отпуснах върху него, опитвайки се да си поема въздух. Сърцето ми все още биеше с нереален ритъм и аз не можех да се сетя кой мускул трябва да помръдна, за да се изправя, или да направя каквото и да било. Той обаче скоро ме превъртя по гръб и застана пред мен, съобщавайки ми, че все още не е приключил.
- Не ти ли стига? Човек би си помислил, че са те държали на синджир с години. - засмях се, прехапвайки устна, но направих опит да се отдалеча.
- Трябва да слизам долу!! - напомних му, но той отказа да ме чуе и да ме пусне. Набра номера на Дейвис и след кратък разговор ми даде да говоря с него.
- Какво намерихте, Карсън? - попита той, докато следях с очи движенията на Патрик. Той раздалечи краката ми и бавно излезе от мен. Моментално захапах показалеца си и потреперих силно.
- Недей. - помолих го само с устни, след като беше извън мен и притиснах бедра едно към друго.
- Карсън, там ли си? - попита Дейвис.
- Да, тук. Ами прегледахме документите отново..- ръцете му бавно и безпощадно отново пълзяха по бедрата ми. Плеснах го през ръцете и го изгледах сериозно, карайки го да спре, но кой да ме чуе. - И както знаеш аз си имам своите източници.. С парите от една от неговите сметки е закупен втори билет, но познай. Той не е на името на госпожа Флеч. Мръсника изневерява на жена си с друга, на име Оливия Сервантес. Проверете я. Аз имам още тук, но ще гледам да се измъкна възможно най- скоро.
- Не бързай, ние се заемаме. - каза той. - Нещо друго откри ли? - допълни, докато аз вече си губех ума.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 11, 2011 6:46 am

-О,не. Просто ти си една изкусителка! Ей така примамваш мъжете..
Тя взе телефона и започна да се обяснява на мърморкото, а аз пак плъзнах ръце по бедрата й. Тя промърмори с устни да престана, но не мисля, че и тя си повярва, че ще я послушам. Притисна бедра едно в друго, разправяйки се все още по телефона, а аз се надвесих над нея, оставяйки лека целувка в края на устните й, докато тя говореше. Плъзнах език по брадичката й и ръцете ми отново се добраха до бедрата й, раздалечавайки ги. Наместих се между тях, а устните ми стигнаха до гърдите й, целувайки и захапвайки розовите й зърна. Едната ми ръка се плъзна по вътрешната страна на бедрото й, стигайки до влажния център на тялото й. Задържах се там, галейки нежната й кожа, след което плъзнах два пръста в нея, смеейки се тихо в горещата кожа на гърдите й.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 11, 2011 7:06 am

Мамка му! Мамка му! Мамка му!!
Дейвис продължаваше да мърмори какво ли не, докато Патрик си играеше с тялото ми, макар да се опитвах да го избутам и да се разкарам от него.
Стисках здраво зъби, докато ръцете му се плъзгаха по бедрата ми, а езика му обикаляше гърдите ми, но когато пръстите му стигнаха най- чувствителното ми място захапах пръста си по- силно.
- Слушай, Дейвис..- започнах, но в този момент усетих пръстите му в себе си. Забучих телефона в завивката и си позволих тиха въздишка.
- Кучи син!! - промърморих към Патрик, извивайки тялото си и си поех дълбоко въздух, вземайки телефона отново.
- Ще ти се обадя по - късно, май открих нещо важно. - промърморих бързо и затворих, хвърляйки телефона на земята и той май пак се разглоби. Не ми пукаше.
Хванах лицето на Патрик и го придърпах към себе си, впивайки устни в неговите яростно и плъзнах ръка по гърба му, впивайки пръсти в кожата му и изстенах шумно в устата му.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 11, 2011 9:04 am

-Това не са думи, които би изрекла една млада дама..-казах укорително и започнах да движа пръсти. Тя бързо отряза Дейвис и хвърли телефона на земята. Дръпна ме към себе си и ме целуна яростно, а пръстите й се забиха в гърба ми. Моите, от друга страна, продължаваха да се движат в тялото й, а езикът ми бясно се бореше с нейния.Свободната ми ръка се зарови в косата й, дърпайки я по-плътно към мен.
-И какво точно открихте, госпожице Карсън?-попитах любопитно и извадих пръсти от нея. Притиснах все още готовия си за действие член между краката й и раздвижих бедра, стенейки в устните й.-Виждам, че много работа вършите..
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitimeНед Дек 11, 2011 9:17 am

Цялото ми тяло започна да пулсира от удоволствие посредством движенията му и продължих да издавам всякакви въздишки и всичко, което ми идваше отвътре, докато хапех устните му. По някое време той извади пръстите си, което ме накара да простена недоволно. Усещах колко голяма беше възбудата ми, не можех да я спра, а той само продължаваше да дразни тялото ми, карайки ме да викам от удоволствие.
Притисна се към мен и се раздвижи, така че да мога да го усетя целия, но не и така, както го исках.
- Млъкни... - изръмжах, прехапвайки устни и зарових пръсти в косата му, скубейки го и същевременно притискайки го към себе си. Увих крака около кръста му, отказвайки му достъп за бягство. Обещавам да го халосам още щом цялото това мъчение свърши. Сега просто отпуснах ръце над главата си, стискайки възглавниците, а въздишките ми не спираха.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Empire state of Hotels - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Empire state of Hotels
Върнете се в началото 
Страница 6 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Крайбрежието :: Басейни и Хотели-
Идете на: