Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите

Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Пон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Сря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Чет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Чет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Чет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Чет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Чет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Чет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Чет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам

Изабел

Leslie Carson

Patrick Linn

Monna

Ирма Долкинс

Ребека Ричардсън

Джена Браун

Samanta Scott

Джъстин Робъртс

Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
Изабел Мона

Share | 

Empire state of Hotels

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Patrick Linn

Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Вто Ное 22, 2011 2:34 am

Тя реши да отложи яростта си и плъзна ръка по ризата ми, разкопчавайки копчетата по пътя си.
-Определено..Защо да лъжа.. Ти внасяш пълно спокойствие навсякъде, където отидеш.-засмях се още по-широко и хванах ръката й, дърпайки я рязко към себе си.-Пък и аз съм си един мил и всеобгрижващ мъж...
Плъзнах ръце по гърба й, до раменете й и хванах двете презрамки на роклята.
-Изключително съм доволен от гардероба ви, мис Карсън..простете..мисис Колинс.-Дръпнах презрамките й надолу по раменете й и цялата рокля се свлече на земята. Усмихнах се плъзгайки доволно очи по тялото й и отново я долепих до стената, слагайки ръце на кръста й.
-Вероятно това компенсира малкото неудобство с банския..-заявих замислено и веднага разбих устни с нейните. Притиснах настръхналата й кожа в моята и зарових пръсти в дългата й коса, придърпвайки устните й по-плътно, без да й давам изход да се измъкне.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Leslie Carson

Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Вто Ное 22, 2011 4:53 am

- Нали? Такава спокойна натура съм, че просто не можеш да си представиш. - подсмихнах се и избутах сакото и ризата му възможно най- надолу, след което плъзнах ръце по раменете и гърба му, придърпвайки го към себе си.
- А ти си най- милият съпруг на света, на който с радост бих му разбила физиономията. - констатирах и отвърнах на целувката, заплитайки пръсти в косата му.
- Сигурна съм, господин Колинс...- отбелязах, когато похвали гардероба ми и отвърнах на следващата целувка, както и на по- следващата, оставяйки се в неговите ръце. Това си беше лудост.
- Слушай.. Знаеш, че това ни е едва първия ден, нали. Можеш да изпълниш обещанието си друг ден. А съм сигурна, че и другите ми партньори ще се зарадват на гардероба ми и ще ми позволят да пренощувам там, за да можеш да си починеш... - подметнах и се опитах да се добера до циферблата, за да накарам тази желязна кутия да се движи отново.
Patrick Linn

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Сря Ное 23, 2011 3:07 am

Тя се остави на целувките ми, присъединявайки се към забавата, но след малко заяви, че имала и други възможности и насочи пръсти към циферблата.
-Хм.. какво семейство ще сме тогава?-попитах обидено и я дръпнах от копчетата.-И не се съмнявам, че можеш да зарадваш много хора, но пък се съмнявам, че ти ще бъдеш зарадвана от тях така както от мен.-усмихнах се и повдигнах вежда. Разходих ръка по бедрото й и го качих на кръста си, а другата ми ръка се плъзна по шията й, след това между гърдите й и по плоския и корем.-Не мислиш ли, че съм напълно прав?-попитах с усмивка и долепих устни до нейните.-Нима ще замениш любящия си съпруг за някой некадърник?
Leslie Carson

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Сря Ное 23, 2011 4:46 am

Той набързо спря действията ми и предположи, че едва ли ще има някой, който да ме задоволи така, както той.
- Не знам, не съм пробвала и не мога да изразя мнение. - отвърнах със закачлива усмивка и отвърнах на поредната целувка и се отказах от опитите да се измъкна.
- Караме хората да използват стълбите и да се изморяват. - констатирах и качих и другият си крак на кръста му. Притиснах се към него и подпрях глава на стената си, давайки му по- пълен достъп до шията и останалата част от тялото ми. След малко спуснах ръце по тялото му и откопчах колана, копчетата и ципа му, подсмихвайки се и забих леко нокти в гърба му отново.
Patrick Linn

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Сря Ное 23, 2011 5:41 am

-Ами и ние се изморяваме, така че си е съвсем честно.-реших проблема и плъзнах устни по челюстта и врата й, до които получих пълен достъп.Хванах бедрата й, помагайки й да ги увие плътно около кръста ми, а ръцете й намериха пътя до колана и панталоните ми, които след малко бяха откопчани. Хванах дупето й с едната си ръка, а другата плъзнах съвсем бавно по корема й, описвайки кръгове около пиърсинга й и стигнах до хубавите й гърди. Хванах нежната й плът и започнах да търкам пръсти бавно и настоятелно. Ако на нея и се бързаше, аз пък щях да направя съвсем обратното. Да дразниш някого в секса си беше изкуство.-Като един любящ съпруг не бива да се отнасям грубо с теб, нали така?-попитах и долепих устни съвсем леко до нейните.
Leslie Carson

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Сря Ное 23, 2011 7:42 am

- Предполагам. - повдигнах рамене небрежно и прехапах долната си устна, в опит да успокоя нарастващата ми, под въздействието на ръцете му, възбуда.
Заплетох отново пръсти в косата му и притиснах устните му към кожата си. Харесваше ми това чувство, а той го правеше съвсем внимателно и бавно, което ме влудяваше толкова много.
Когато стигна до гърдите ми с усилие задържах една въздишка и се подсмихнах.
- Явно доста ги харесваш, трябва да си сложиш един чифт и ти. - отбелязах и се засмях, докато ръцете ми се спуснаха по врата му и надолу по гърдите и корема му и устните ми отново намериха неговите, макар и само за кратко. Изведнъж той изтърси, че не трябва да бъде груб със съпругата си, а аз се засмях.
- Ако смяташ да бъдеш нежен ще изчакаш докато стигнем до леглото, любов моя.Сещаш се, рози, свещи...Все пак съм ти съпруга и сме на меден месец. - констатирах, засмивайки се пак, макар настоятелните му движения и си откраднах една дълга и продължителна нежна целувка, зада разбере какво предполага, че иска и спуснах крака на земята. След като стъпих здраво и се задържах на тях се наведох и си взех роклята, вдигайки я отново нагоре по тялото си, докато накрая не мушнах ръце през презрамките си и пуснах асансьора.
Patrick Linn

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Чет Ное 24, 2011 3:39 am

-М..не..твоите са ми напълно достатъчни.
Тя заяви, че далеч не се доближаваме до романтичната обстановка на един меден месец, даде ми последна дълга целувка и свали крака от кръста ми. Наведе се за роклята си, а аз закопчах ризата и колана си.
-Както и преди казах..въобще не си забавна напоследък..-обявих с кисел тон и се облегнах на стената, чакайки вратите да се отворят.-Направо съсипваш опитите на съпруга си да те направи щастлива..
Вратите се отвориха и ние излязохме, срещайки недоволните лица на няколко гости на хотела, чакащи за асанасьора. Влязохме в стаята си и аз се излегнах на леглото.
-Хмм..колко свободно време на разположение..-започнах да размишлявам на глас и разхлабих вратовръзкта си.-Онези смешници няма ли да докладват дали не са открили нещо?-напълно минимални шансове без никакво покритие за надежда за резултат, но не разполагахме с кой знае колко много опции..
Leslie Carson

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Чет Ное 24, 2011 4:23 am

Той ме изкритикува и излязохме от асансьора, промъквайки се през гневната тълпа, която едва не ни линчува с поглед.
Прибрахме се в стаята и той се излегна на леглото, а аз седнах накрая на леглото.
- Аз ли съсипвам всичко? Ти пожела, аз само изпълнявам желанията на мъжа си. - усмихнах се развеселено и прехапах устна, гледайки го дяволито.
- Не знам - свих рамене, поклащайки глава и пропълзях до средата на леглото, освобождавайки го бавно от вратовръзката му, докато същевременно се обаждах на Дейвис.
- Звънях няколко пъти в стаята ви, къде бяхте? - смъмри ме той.
- Асансьора заседна. Вече си мислех, че никога няма да се измъкна от там. - отвърнах отегчено и извъртях очи. Разкопчах първите три копчета от ризата му, подсмихвайки се леко.
- Напомням ти, че това е мисия! Главната ни цел е да заловим този проклетник и да се доберем до някаква следа за ти-знаеш-кой! - каза по- строго и аз махнах ръцете си от Патрик, слязох от леглото и започнах да крача раздразнено из стаята.
- Подценяваш ме твърде много! - казах през зъби.
- Започвам да си мисля, че не ставаш за полицай. Може би шефа е прав за теб. - допълни злобно, а аз изръмжах изпод дъха си.
- Ако скъпият ти шеф имаше толкова долно мнение за мен нямаше да ме прати тук с теб. - отвърнах и усещах как гнева ме обземаше.
- Аз водя тази операция и аз нареждам. - прекъсна ме. А аз нареждам да си завреш главата в задника, тъпако! Въздъхнах, в опит да се успокоя и затворих очи, заковавайки се на едно място.
- Има ли някакви следи? - попитах безчувствено и той съобщи, че идва след 5 минути, а аз затворих. Постоях няколко секунди в тишина и накрая хвърлих проклетия телефон в стената, при което той се разпадна на съставни части, но не ми пукаше.
Patrick Linn

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Чет Ное 24, 2011 6:38 am

Тя седна по близо до мен на леглото и ми помогна с вратовръзката.
-Май някой има идеи за вечерта..-казах дяволито на свой ред и я оставих да се занимава и с ризата ми, докато говореше по телефона с .. да, както се казваше там. След малко обаче нещо я ядоса и прекрати действията си. Започна да крачи из стаята и аз любопитно започнах да обръщам повече внимание на разговора. След няколко хапливи реплики, тя затвори телефона, който за нещастие скоро го сполетя беля.
-Уоу..-вдигнах вежди и седнах в леглото.-Това не беше действие на спокойно цвете!!Какво толкова ти направи горката машина? Какво каза любимият ми приятел?
Leslie Carson

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Чет Ное 24, 2011 6:57 am

Погледнах смъртоносно Патрик, който каза, че това не било нежно действие. Вдишах и издишах тежко, отново правейки няколко крачки, накрая събух обувките си и ги сритах настрани.
- Прекрасният ти приятел може да си го начука! Безгръбначно нищожество. - промърморих, заставайки пред прозореца, когато чух вратата да се затваря.
- Леле. И аз те обичам! - чух гласа на Дейвис и се обърнах, поглеждайки го и присвих очи.
- Нищо, което не знаеш. - казах, свивайки рамене и се подпрях на стената, вдигайки единия си крак пак там, пречупвайки го в коляното. Скръстих ръце и го погледнах очакващо, докато блондина не спираше да плъзга очи по тялото ми и тръгна към мен.
- Поне знаеш, че чувствата са взаимни. - чух го, но русокоско ми препречи пътя, слагайки ръка до главата ми и се подпря на стената.
- Боже, Карсън, знаеш как да привличаш внимание. Дано се сваля лесно... - каза той и аз го погледнах за секунда, след което се приближих към него, слагайки ръка на лицето му и в последният момент се отдръпнах.
- Обърши си лигите, заяк, окапа се. - посъветвах го хладнокръвно и седнах до Патрик.
- Та какво намерихте? - попитах, но Дейвис се направи на интересен и започна да увърта.
- Ако не ми кажеш ще докладвам за непристойно поведение и ще ти разбия фасона, без да ми мигне окото! Искаш ли да видиш лично частта от тялото си, която не я огрява слънце? - изръмжах му насреща и той се разсмя. Бях на прага от това да го ударя и не мисля, че щеше да е само веднъж.
Patrick Linn

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Пет Ное 25, 2011 6:35 am

Тя ме изгледа смъртоносно и тегли една майна на онзи шут, който тъкмо влизаше през вратата. След няколко закани, няколко подмятания към Лесли от Чейс и непрестанни овъртания от онзи смешник, Патрик Лин съвсем се отчая. Боже, тези щяха да ме побъркат! Облегнах се назад в леглото и местих поглед от единия към другия, в опити да не стана и да не притисна някой към стената докато не ми каже какво са открили. Ако въобще имаше нещо такова. Изправих се отново до седнало положение и Лесли се настани до мен, продължавайки да нарежда .. както му беше името.
-Добре, хайде по-спокойно.-заявих на Лесли, поглеждайки я сериозно и подтикнах другите към споделяне на тъй жестоко пазената от тях информация.
-Както и се очакваше, човека не пази никакви важни документи на толкова видно място. Нямаше нищо в кабинета му, нищо в сейфа. Да знаем, Чейс, отне ти час да го разкодираш, не се хвали. В спалнята имаше някои хм.. интересни неща, които обаче не засягат случая. И може би единственото важно нещо, което намерихме беше уговорка за полет до Кайро.
-Кой пък ще иска да ходи в чак в Кайро.
-Този, който въобще няма намерение да се връща..-заявих замислено и се зачудих на нещо. Защо толкова искаше да прикрие далаверите си, като смяташе да се махне от тук възможно най скоро.. Е, аз можех да го пратя на един още по-далечен свят, откъдето също връщане нямаше.
Leslie Carson

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Чет Дек 01, 2011 6:51 am

Спряхме с караниците и започнахме сериозна работа по случая.
Обсъдихме всякакви варианти, обмисляхме стратегии. Дори намерихме плана на хотела, разчертавайки възможни опции.
Наредихме да се следят всички полети към Мексико в целия окръг, както и засилихме шпионите покрай и във хотела. Имахме няколко човека на неговия етаж, както и няколко в охраната и други цивилни работи.
Към три след полунощ те се прибраха по стаите, а ние със Патрик останахме сами. Въздъхнах уморено и се изправих от леглото. Прибрах всичките планове във скритата част на куфара ми, за да съм сигурна, че някоя нахална камериерка няма да ги намери и си извадих нощницата.Облякох я, след като се отървах от тънката рокля и се мушнах под завивките, без дори да отразявам Патрик, който стоеше от другата страна на леглото. Настроението ми беше тотално вкиснато и единствено исках да заспя и този проклет ден да свърши.
Patrick Linn

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Пет Дек 02, 2011 3:10 am

В продължение на няколко часа обсъждахме схеми, чертаехме планове, съгласувахме работата си с останалите наши хора пръснати по хотела..Боже, полицаи ли нарекох ''мои'' хора..? За жалост мой човек тук имаше само един, понеже не можеше да рискуваме толкова колкото рискуваше полицията. Джеръми се въртеше наоколо и дори го бях мярнал на вечерята, но трябваше да се пазим не само от врага, а и от тези, с които сега бях сътрудник, и затова дори не бяхме говорили.. Около три часа след полунощ всички напуснаха стаята ни и Лесли прибра всичката на работа на сигурно. Бях направо капнал.. глупавата вечеря, смотания смокинг, цялата тази работа.. Свалих набързо всичко по себе си и обух едни къси панталони върху боксерките си. Лесли вече се беше пъхнала под леглото и аз се присъединих.
-Въобще не си и мисли да ме гониш, капнал съм. А ако ти се преместиш, ще трябва също да се местя, понеже съм огромен джентълмен.-изгасих и последната лампа до главата ми и сложих ръка на очите си.-Много жалко, че се отърва от тази хубава рокля сама наистина..
Leslie Carson

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Пет Дек 02, 2011 3:36 am

Той ме предупреди да не го гоня и аз въздъхнах.
- Аз съм не по- малко уморена от теб. Пробвай ти да ходиш на 10 см токчета толкова време. - отвърнах и се обърнах към него. Огледах местоположението му и накрая си измъкнах една възглавница изпод него. Той имаше цели три, а аз само една. Не може така. Измъкнах си я, след което се обърнах с гръб към него и се сгуших във възглавницата. Усмихнах се на себе си и пак се обърнах към него с уж заспала физиономия.
- Ами ... реших да не те преуморявам от първия ден... току виж не можеш да го вдигнеш повече, а това ще ти остане проблем за цял живот. А и нали си капнал. Пък и тази нощничка е по- удобна от другите дантели в куфара ми. - обясних и се протегнах, след което затворих очи.
Patrick Linn

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Пет Дек 02, 2011 3:48 am

Тя измъкна една възглавница и аз реших, че ще получа сътресение от толкова много движение на изморената ми глава.Сгуши се във възглавницата и аз пуснах една ленива усмивка.
-Ако толкова обичаш да се навираш в някого, докато заспиваш, аз съм си тук..-Тя заяви, че не иска да ме претоварва и аз силно се разсмях.
-Гледай ти, как знаеш да разсмееш дори полу-умрял човек..-свалих ръката от челото си и я погледнах.-Не се бои, такъв проблем не би ме сполетил..Ти сама ще се убедиш с времето.-Пак извърнах глава към тавана и затворих очи.-Апък щом си харесваш нощничката, радвай й се понеже сега следва ново обещание, че няма да си я върнеш цяла вкъщи..
Leslie Carson

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Пет Дек 02, 2011 4:01 am

Той предложи услугите си вместо възглавница, а аз се позамислих, но реших да отхъврля предложението, въпреки че беше доста изкушаващо и пак се гушнах във възглавницата.
- Не мисля. Стига ми, че трябва да се лишавам от пълната прелест на това легло и да го деля с теб. - промърморих и се прозях. Пати обясни, че ще се справи с всичко от тази тематика, а аз се засмях и свих рамене.
- Е, в такъв случай се радвам, че не си привърженик към обещанията, защото наистина си я обичам и няма да ти позволя да я пипнеш! За другите не съм толкова претенциозна. - констатирах.
- Ммм ще ми трябва пръстен, нали знаеш? - хвърлих му един поглед.
Patrick Linn

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Пет Дек 02, 2011 4:40 am

-Хм.. добре е да се знае..-замислих се след като обяви, че другите не са й толкова ценни.-Но пък си беше притисната до стената, както обещах така че..Пък и други забавни неща ставаха в асансьора.-повдигнах вежда и се засмях.-Само не си хвърляй възглавницата по мен, понеже няма да ти давам други!
-Не се бой за пръстена..ще ти открадна някой, нали съм лошо момче. Както казах, затова ме харесваш.. Което е голям комплимент между другото..Само не отричай, жестоко те кефи поведението ми.-намигнах й и пак затворих очи.
-Само сподели какъв пръстен искаш.. Диаманти, бяло злато.. или пък традиционна халка.. Нещо семпло..-започнах да изброявам тихо.-Ще спя много спокойно като знам, че спи полицай до мен.. Отличен полицай, сигурен съм, не се впрягай за чуждото мнение..-заявих и гласът ми започна да затихва.
Leslie Carson

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Пет Дек 02, 2011 5:26 am

Изгледах го за един дълъг момент, но накрая се предадох и пак се излегнах на възглавницата, затваряйки очи.
- Може и така да е... Затова и обмислям какво не е наред с мен. Може би трябва да се прегледам при психиатър. - констатирах и се завих по- добре.
- Но няма да крадеш пръстен! Ще купим и толкова. И обичам сребро и диаманти. - усведомих го и се отпуснах още повече. По някое време потънах в дълбок сън.
На сутринта, противно на всякакви логики, се събудих върху гърдите му, гушната в него. Погледнах часовника и осъзнах, че сме пропуснали закуската.
Изправих се и минах през банята за сутрешни приготовления, след което поръчах румсървиз със закуска, тъй като не ми се мърдаше още. Излегнах се на дивана и пуснах телевизора, докато след малко не дойде закуската. Взех количката и я придърпах до леглото, сядайки в него и сръчках силно Патрик.
- Ставай, мързел. - изкомандорих го, докато слагах шоколад по палачинката си.
Patrick Linn

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Съб Дек 03, 2011 2:00 am

Бях дълбоко заспал, докато не усетих някой да ме бута. Изправих се бързо до седнало положение и се огледах навсякъде, проверявайки всеки сантиметър от стаята, в която се намирах. След по-малко от миг осъзнах къде бях и погледа ми попадна на Лесли. Няма убийци, само убийствено събуждане.
-Нали знаеш..някои жени събуждат мъжете си с целувка..или пък дори със секс.-запитах и пак се излегнах назад, търкайки очи.-Час?-запитах и се опитах да погледна през прозореца.-На светло изглежда дори по-добре.-усмихнах се сънливо и огледах нощничката й. Погледнах към отрупаната с храна количка до леглото и усетих колко съм гладен.-Като добра съпруга, желаеща да омилостиви съпруга си след брутално събуждане, можеш да ме нахраниш, преструвайки се на мило момиче. Нали знаеш.. ягодка направо в устата ми.. или пък да се срещнем по средата на наденичката..все лигави неща.
Leslie Carson

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Съб Дек 03, 2011 3:35 am

Той се огледа, но след като не откри опасност пак се излегна.
- И защо? Не вярвам да си падаш по безмислените целувки, а секса си го взимаш, дори да не съм съгласна... в началото. - обясних, докато преполовявах палачинката си и облизах палеца си.
- Минава единадесет. - уведомих го - И не, няма да ми пипаш нощничката. - предупредих го, хвърляйки му един опасен поглед. Той ми каза, че трябва да го омилостивя след събуждането, а аз се засмях.
- Да. Ако бях такава щях да го направя. Но като псевдо съпруга, която има постоянното желание да убие съпруга си ще ти кажа да си се храниш напълно сам, защото съм перфектният тип добро момиче и определено не си падам по лигави неща. - обясних и взех шишето с течен шоколад, след като привърших с първата си палачинка и полях обилно втората, слагайки след това и на пръста си. Боже, обичах шоколад.
Patrick Linn

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Съб Дек 03, 2011 4:00 am

-Ами не е като да се дърпаш..-подметнах след като обяви, че секса си го получавам винаги.Изправих се, взех си една гофрета и огледах всичката храна.-Няма сметана?Що за съпруга не ми осигурява сметана..-поклатих глава неодобрително и отхапах от гофретата.
-11? Е, напълно е нормално..Колкото до нощничката, нарадвай и се по-добре.-заявих с усмивка и й намигнах.- Ще ти купя нова не се бой..
-И с какъв акъл аз спях до теб, беззащитен цяла вечер? Ами ако ме беше убила..Виж как ми се каниш..Мога да те съдя..- Отхапах пак от гофретата си и се загледах в нея.
-Нали знаеш, че има много по приятни начини да се яде шоколад..-усмихнах се и се наведох бързо към нея, облизвайки малко шоколад от брадичката й.-Добре, че е течен..-подсмихнах се, връщайки се пак назад, и подхванах нова гофрета.
Leslie Carson

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Съб Дек 03, 2011 4:59 am

Свих рамене и продължих с унищожаването на палачинки. Имах нужда от секс, какво можех да направя.
- Ами съпруга ми си има две ръце, мисля че, така че може да вземе телефона и да си поръча като е такъв каприз. Аз обичам шоколад! - обясних с небрежен тон.
- Ти ли? Аз как спах до теб, при положение, че дори не знам истинската ти професия. Кой знае какво можеше да ми направиш, а аз не стига, че се будя в легло с теб, ами и беше заел мястото на възглавницата ми. - отвърнах сериозно.
Той обаче реши да си открадне малко шоколад по приятния начин. Погледнах го съмнително и отместих чиниите от себе си, след което се облегнах назад, поставяйки ръка на корема си. О, да. Определено преядох.
- Не прави такива неща. Току виж те връхлетели последствия. - предупредих го и се подсмихнах.
Patrick Linn

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Съб Дек 03, 2011 5:11 am

-Ти и проблема ти с възглавници..-въздъхнах, клатейки глава.-И ако щях да те убивам щях да го направя още във ВИП клуба. Не се бой.
Сложих малко шоколад върху гофретата си и я доизядох. Тя отмести храната от себе си и ми се закани, подсмихвайки се.
-Заплашваш ли ме, Колинс?-повдигнах вежда и се усмихнах.-Не се тревожи, аз няма да ти се дърпам..Можеш да се отдадеш на страстта..Все пак сама призна, че ме харесваш. няма страшно, и аз се харесвам. Всички са луди по мен. Не си тормози хубавата глава, не си ти виновна.
Leslie Carson

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Съб Дек 03, 2011 5:42 am

Той започна да обяснява колко много е влюбен във себе си, както и всички около него, а аз се засмях. Изправих се и бавно отместих нещата около него и се покатерих в скута му, спускайки крака в страни от тялото му и се притиснах към него, плъзгайки ръце по гърба му и директно се насочих към ухото му.
- Ти си най- големия самовлюбен, себичен и егоистичен задник, когото познавам. - заявих, захапвайки леко ухото му и въздъхнах леко, прехапвайки устна. Изправих се от скута му и съблякох нощничката си и грижливо я върнах на мястото й, в случай че на онзи луд в леглото му е хрумнало нещо, след което се преоблякох в потник и къси панталонки и седнах накрая на леглото.
- Мисля да разгледам хотела. Онзи перверзник си падал по билярд и във фоайето има една, така че съм сигурна, че ще го намеря там. А и аз обичам билярда. - констатирах, оглеждайки маникюра си.
Patrick Linn

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Съб Дек 03, 2011 6:40 am

Тя се приближи и седна в скута ми, шепнейки в ухото ми, а по лицето ми се плъзна усмивка.
-Ами да. Такъв съм си. Обаче ти си тази, която се възбужда от това.-казах с усмивка, слагайки ръце плътно на дупето й, а тя захапа ухото ми. След това се изправи и се зае с преобличането, а аз се излегнах на леглото и подпрях глава с ръка.
-Правиш мръсно на хотела. Стига ми теб да гледам и не си пускам забранените канали.. Но пък предполагам, оженените мъже така правят..
Тя седна на леглото и пак заговори за работа.
-И ще ме оставиш сам? Кой ще ми прави компания..Уж сме щастливи, а ще флиртуваш с друг. Но пък си права, с тези панталонки, ще си изпее всичко.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   

Empire state of Hotels
Върнете се в началото 
Страница 5 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Show Must Go On
» Предложения за превод