Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Vote_rcap 
Изабел
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Vote_rcap 
Leslie Carson
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Vote_rcap 
Patrick Linn
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Vote_rcap 
Monna
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Vote_rcap 
Джена Браун
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Vote_rcap 
Samanta Scott
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Tayloricon МонаИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 2819135f

 

 Имението на Емили Грейс и Самър Съни

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 3:03 am

Засмях се и заклатих глава.
Взех две чаши и кутия с портокалов сок , сложих ги на масата и се настаних на стола до Тайлър, който впрочем хапваше яйцата доста бързо.
- С това темпо ще се задавиш - отбелязах. - а да знаеш, че пропуснах часовете за оказване на първа помощ - погледнах невинно и отново засмях.

П.П: хихи. ти се появи! Very Happy съжалявам, че е толкова кратко..
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 10:53 pm

- Няма проблем, нищо няма да ми стане - уверих я и закимах.
Тя размърда вежди и се засмя.
- Така значи - забарабаних по плота.
- Кое?
Усмихнах се и се приближих на милиметри от лицето й.
- Това.
Целунах я настойчиво.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 16, 2010 1:32 am

Отвърнах на целувката, но след секунда се отдръпнах.
- Оу.. - кимнах някак замислено. - Това ли?
- Мхмм - усмихнах се той, а аз се подсмихнах.
- Амии, да, така.
Погледът на Тайлър стана по-сериозен. Знаех какво искаше да каже.
- След това, което се случи снощи - започнах да се изчервявам, както винаги, и се почуствах малко тъпо, сигурно излеглеждах смешно с почервенели бузи. - предполагам.. сме нещо повече от приятели?
Заиграх се с храната в чинията си.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 26, 2010 5:36 pm

- Да... ако искаш, разбира се. Тоест аз много искам, но не знам дали ти искаш... Млъквам.
Сам се усмихна и дяволито каза:
- Ще си помисля - засмя се тихо.
Знаех че го прави само за да ме дразни.
- А аз ще почакам да го измислиш - заиграх се с пръстите на ръката й - И няма да те оставя на мира докато не ми отговориш - предупредих я.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:08 am

- Хмм - погледнах го предизвикателно, а в очите му се четеше любопитство, опитвайки се да отгатне какво съм намислила сега. - Мисля.. - започнах, рисувайки фигурки с пръст по голото му рамо. -, че ще трябва да ме убедиш - стиснах устни, за да не се разсмея.
Тайлър повдигна вежда и дяволита усмивка се плъзна по лицето му.
Наведе глава към мен и притисна устните си в моите. Прегърна ме през кръста и ме привлече в скута си. Ръцете му се плъзнаха по гърба ми. В следващия миг ръката му се зарови в косата ми, а устните му станаха топли и жадни. Притисна ме силно, сякаш не можеше да ми се насити. Главата ми се беше замаяна, мислех само за целувката. Ръцете му се стегнаха зад гърба ми, пръстите му галеха мускулите по протежение на гръбначния ми стълб, докато съвсем не се отпуснах в него, обвивайки ръцете си около вратът му.
След миг се отдръпнах задъхано, за да мога да си поема дъх. Той пустна устните си по ръба на челюста ми, дъхът му пареше кожата ми. Вдигна поглед и се вгледа в очите ми. По лицето му заигра усмивка, гледайки ме така сякаш чакаше оценка. Премигнах, опитвайки се да си събера мислите, все още малко замаяна.
- Това достатъчно обедително ли беше? - попита.
- Играеш нечестно, да знаеш - обвиних го.
Тайлър се разсмя.
- Но - извих ъгълчетата на устата си в дяволита усмивка. - няма да е толкова лесно.. - казах.
Въпреки, че целувката ме.. зашемети, нямаше да се измъкне туко така..
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 2:43 am

- Ненаситница - вдигнах показалец във въздуха.
- Ей сега ще размисля - размърда вежди.
- Хубаво, хубаво. Млъквам... - и ми хрумна идея - просто ми дай маааалко време да изпълня плана си - погледнах я обнабеждително.
- Добре - засмя се.
Една вибрация се разнесе от дребен предмет върху плота на масата в другата стая. Не ми отне много време да разбера че това беше телефонът ми.
- Извини ме за секунда - отидох до източникът на шум и натъснах зелената слушалка.
На екрана беше изписано "Закъри".
- Да?
- Какво имаш за мен, Тайлър? - гласът му беше равен както винаги.
Нима бях забравил най-важното? Закъри си чакаше "поръчката"... А проблема бе че нямах от къде да му я намеря.
- За сега нищо.
- Случва се за пореден път. Започвам да си мисля че ставаш прекалено безотговорен. А това не е добре. Трябва да ми доведеш някого. Скоро. Още днес.
- Не знам дали ще успея толкова бързо. - отвърнах също без никаква емоция.
- Нека ти помогна. Доведи ми твоята Сам.
Би трябвало да се стресна.. От къде за бога той ще знае за Сам? Но това е стереотип. Закъри знае всичко.
Другият проблем. Да му заведа Сам? Нямаше начин.
- Добре. - мразех се.
Натиснах червеният бутон, секунда по-късно Самър дотърча при мен с любопитно изражение.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 4:48 am

Щом Тайлър отиде в хола, за да отговори на обаждането си, аз си налях още една чаша с портокалов сок и я изгълтах набързо, докато го чаках.
Оглеждах кухнята и погледът ми попадна на микровълновата. Беше си цяла, но имаше черни следи по плота от.. взрива! Добре де, не беше чак взрив.. И може би от части аз бях виновна за инцидента. Както и да е, това беше просто кухненски уред, който много скоро щях да заменя.
Видях отражението си в мъничкото огледало на стената до хладилника. Присвих очи и скочих от стола, за да се огледам по-добре. Изглеждах все едно туко-що ставам от леглото. Е, аз всъщност преди малко станах, но поне трябваше да приведа в ред рошавата си коса. Вързах я набързо на конска опашка и обърнах гръб на огледалото.
Отидох в хола, където явно Тайлър туко-що беше приключил с разговора си. Гледаше напрегнато към телефона.
- Искаш ли.. - започнах въпроса си, но спрях, когато Тай вдигна поглед.
Усмивката му беше изчезнала, беше придобил сериозно изражение.
- Какво има? - попитах несигурно.
Гледаше ме.. някак.. Не знам, не можех да разгадая лицето му. Беше стиснал челюст, усмисляйки нещо. Явно беше нещо важно.
Стояхме така сигурно минута. Започнах да се тревожа.
- Тайлър?
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 6:11 am

Предпочитах да не отговарям. Иначе рискувах да загубя контрол над себе си и да започна да блъскам и мятам каквото ми падне от яд.
- Хей, какво има? - притеснението и уплаха прозираха ясно в гласа й. Но бяха нищо в сравнение с това което щеше да бъде при евентуалната среща със Закъри.
Издишах тежко през носа.
- Става дума за работата ми. - успях само да кажа.
- О, ама ти работиш ли? - притеснено се засмя. А аз, както никога не последвах примера й.
- Извинявай ако нещо...
- Не, не, няма за какво да се извиняваш. - гласът ми звучеше странно сподавен, някяк виновен... - Амм... Какво ще кажеш да се поразходим... Да ти покажа околностите, примерно...
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 05, 2011 6:27 am

Лицето му не се промени, гласът му беше сдържан. Изглеждаше ми.. ядосан.. което ми се стори странно и малко притеснително, но се съгласих без да задавам въпроси.
- Да, добре.. - казах. - Дай ми само няколко минути.
Той кимна сковано.
Забавих се с няколко секунди, докато го оглеждах отново. Беше отместил поглед. Поколебах се дали да го попитам какво не е наред, но се отказах. Ако искаше, щеше да сподели. Нямаше да го притискам.
Качих се до втория етаж, зарязвайки безпорядъка в кухнята, и се на тъкнах на този в стаята ми. Нямаше време да чистя, щях да се заема по-късно с това. Влязох в банята, за да се освежа набързо се преоблякох с чифт черни тесни дънки, отново някакво потниче и сив суитчър, кой май беше на Емили.. е, нямах намерение да `и го връщам още. Обух набързо гуменките си и се спрях пред огромното огледалото. Сресах косата си, оставяйки я да се разпилее по раменете ми и слязох долу.
Тайлър ме чакаше седнал на дивана в хола.
- Готова съм, ще тръгваме ли? - попитах, вземайки ключовете си от закачалката.
- Да - въздъхна тежко и дойде до мен с няколко бързи крачки.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Емили Грейс и Самър Съни
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Имението на Джени
» Имението Амброзио
» Имението Капров
» Имението на Катерина Петрова

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Жилища-
Идете на: