Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Vote_rcap 
Изабел
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Vote_rcap 
Leslie Carson
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Vote_rcap 
Patrick Linn
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Vote_rcap 
Monna
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Vote_rcap 
Джена Браун
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Vote_rcap 
Samanta Scott
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Tayloricon МонаИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 2819135f

 

 Имението на Емили Грейс и Самър Съни

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 30, 2010 1:27 am

Отпуснах ръце долу, и все така със сметана на лицето погледнах Сам с изражение на стар дядо (едвам сдържайки се да не се засмея). После реших да се предам и се усмихнах издайнически.
Сам се ухили загреба голяма лъжица от сладолета, след като я изяде цялата.
- Мозъкът ми замръзна - изхленчи.
- Супермен идва да го стопли - сякаш бях не на 26 години, а на 6. И честно казано беше забано да се лигавя по детски.
Сам премахна сметаната от носа си, след което все кутията със сладоледа и я запозна с лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 30, 2010 1:36 am

Не знам какво ме прихвана.
За миг се притесних, че съм прекалила. Нали знаете, за всичко си има граница? Може би, аз я бях преминала.
- Господи, Тай, съжалявам - извиних се и оставих лъжицата на страна.
Протегнах ръка и махнах пластмасовата кутия от лицето му. Целия беше в сладолед и сметана, че чак не се виждаше.
Притеснението, изписано на лицето ми, се изпари веднага, щом той каза:
- Това определено значи война!
Премигнах и се засмях облекчено.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 30, 2010 1:50 am

Усмихнах се дяволито през слоевете сладолед.
- Какво? - намръщи се и отстъпи предпазливо назад.
Засмях се, след което увих ръце около бедрата й и я вдигнах, междувременно изцапвайки брулазата й със сладолед,
- Предавам сеее - извика, смеейки се и започна да удря с юмруци по гърба ми.
- А нее, няма да стане.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 30, 2010 2:05 am

Разсмях се.
- Така ли? И какво ще ми правиш? - попитах.
Вгледах се в игривото пламъче на сините му очи. Засмях се и наклоних бавно лицето си към неговото. Спрях за секунда, очаквайки да се отдръпне или нещо такова, но той не го направи.
- Знаеш ли? - усмихнах се. - Чувала съм, че сметаната била полезна за лицето.

П.П: Съжалявам, стана много зле.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 30, 2010 2:17 am

Допрях устни в нейните за секунда, след което я помъкнах нанякъде из къщата, нищо че не знаех къде точно отивам.
Сам не каза нищо първите 3 секунди, после се размя и попита:
- Къде ме водиииш?
- Не знам
- А кой знае?
- Баба ... ми от Каспичан. - засмях се
- Ъъ?

ПП: Няма проблем, аз не оставам по-назад.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 30, 2010 2:26 am

- Ако продължиш още направо, ще се озовем в килера - казах.
Тай смени посоката, а аз се разсмях.
- Имаш ли гъдел? - попитах.
Той поклати глава.
- Не.
- По дяволите.. - изсумтях и отпуснах ръцете си, отказвайки да се съпротивлявам.
Колкото и да се въртя, извивам и какво ли още не, не можех да се измъкна от хватката му. Беше ме понесъл на рамо, обвил здраво ръцете си около краката ми, а аз на всяка негова крачка удрях глава в гърба му. Вече започвах да свиквам с каква лекота ме вдигнаше сякаш бях кукла, а не истинско момиче, тежащо петдест и пет килограма.
- Ще ми кажеш ли поне какво си намислил?
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 30, 2010 2:32 am

- Ами бих искал, но работата е там че и аз не знам.
- И какво? Ще ме разнасяш насам-натам из апартамента?
- Ами, за сега, да. Това мисля да правя.
- Хъ?!
- Но като за начало...
- Какво?
Засмях се и я помъкнах по коридора.

ПП: Сори стана мацано Д с тиква.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 30, 2010 2:49 am

- Къде отиваме? - попитах отново, внезапно застанала нащрек, но после се сетих, че дори не знае къде сме.
Вдигнах глава и видях свелосините плочки на банята за гости.
- В банята?
Протегнах ръце и се хванах за вратата.
- Не, не мърдам! - заупорствах. - Искам се суха!
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 30, 2010 3:07 am

Засмях се тихо, сложих Сам във ваната и пуснах душа отгоре й. Тя започна да ръкомаха, като (предполагам) без да иска ме цапардоса. Подхлъзнах се на морките плочи и се стоварих на земята като чувал с картофи.
- Тай? Жив ли си?
- Аха - вдигнах глава и развеселено я поклатих - Трябва да орграничаваш движенията, както казахме по рано.
- О, я млъквай - спря кранчето тя
- Иначе?
Повдигнах вежда.
- Охх, зарежи - предаде се тя
Станах горе охкащ.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 30, 2010 3:13 am

Подсмихнах се дяволито, докато той ставаше.
Откачих душа, насочвайки го към Тай, и отново пуснах водата.
- Хей, какво? - изненада се той и се опита да се предпази с ръка.
- Аа, няма само аз да съм мократа - изплезих се.
Той се опита да го вземе от ръцете ми, но аз бях по-бърза.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 30, 2010 3:21 am

- Ах ти - измърморих през струята вода.
- Всеки си има разплата - изкоментира гордо тя и вдигна глава. Спря душа.
Изплюх малко вода в мивката.
- Това беше гадно - уведомих я - И не беше особено добре за теб.
- Ооо пак ли - тя извъртя очи.
- Ммм не знам, ти кажи.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 30, 2010 3:34 am

- Добре, добре, мир? - вдигнах ръце във въздуха.
Той се засмя и кимна.
Спрях водата и погледнах пораженията върху дрехите си, а после и неговите.
- Отново съм мокра като кокошка.
- По-скоро като пиле - разсмя се той.
Хванах го за ръката и го поведох в моята стая отсреща. Щом влязохме, застанах пред гардероба, търсейки дрехи като за Тайлър.
- Тези на татко бяха единствение, които ще ти станат - погледнах го укорително. - Но - извадих една моя розова тениска и се пошегувах. - розовото ще ти отива.


Последната промяна е направена от Сам на Вто Ное 30, 2010 8:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 30, 2010 3:39 am

Скръцнах весело със зъби.
- Зарежи, мога да остана и така, не ми пречи.
- Ще настинеш - отбеляза.
- Добре, мамо - засмях се.
Тя се усмихна, след което се покашля.
- А, да - сложих ръце на очите си, за да се преоблече
- Не надничай.
- Не съм си и помислял - успокоих я, знаейки че не казвам истината. Леко преместих показалеца си, за да открия част от окото си.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 30, 2010 3:48 am

Взех първата дреха, която видях в гардероба. Оказа се някакво сиво потниче. Съблякох мократа тениска и я захвърлих до коша за пране и облякох потника. Преди да премина към преобличането на долнището на пижамата, взех розовата тениска и я метах върху главата на Тай.
- За всеки случай - засмях се и съблякох пижамата, след което облякох някакви къси гащета.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 30, 2010 3:55 am

- Уффф - гледай как ми закри гледката!
- Тайлър стига си врънкал - скастри ме тя.
- О ще видиш ти - махнах фанелката от главата си и се засилих да гъделичкам Сам (отново)
- Ама, по дяволите, ти друго не знаеш!
- Знам - притеглих лицето й до моето. Леко захапах долната й устна и проследих контура й с език.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 30, 2010 4:32 am

Отвърнах на целувката, но реакцията, която поледва от моя страна ме изненада. Притиснах се в него, принуждавайки го да отстъпи с крачка назад, и прокарах дясната си ръка по плочките на корема му нагоре към рамета му, докато езикът ми си играеше с неговия.
В мен пламна огънят, който бях усетила по-рано, и вече със сигурност не мислех с главата си, бях зарязала разума си настрана.
Ръцете му се плъзнаха по гърба ми към бедрата и разтвориха краката ми, за да ги обвия около кръста му.
Тайлър отстъпи с още една крачка назад, приближавайки се към леглото, а устните му се спуснаха към вратът ми..
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 30, 2010 10:56 pm

Реакцията на Сам беше изненадваща. Вярно, по рано го бяхме направили също, но сега тя беше по-настойчива от предният път.
Усетих как спуска ръцете си по мокрият анцунг с който бях навлечен, без да отделя устни от моите. Но затова пък аз го направих, само за секунда. Исках да се уверя че е сигурна какво прави, после видях очите й, в които нямаше и грам съмнение. За сега.
След още няколко крачи се озовах до голямото легло в стаята й. Седнах, все още държейки Сам в скута си.
Напипах долният край на сивият й потник и започнах да го изхлузвам нагоре по тялото й, сетне по ръцете. Щом го махнах, кестенявата й коса се разпиля свободно по голите й рамене и сякаш дърпайки ме към себе си я отметна назад.
Отдъпнах се на сантиметър, за да дам възможност и на себе си и на нея за глътка въздух.
След секунди обаче отново сляхме устни, като я поставих на леглото и се надвесих над нея.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 01, 2010 2:20 am

Бавно развързах връзката на анцунга му, докато той откопчаваше копчетата на панталонките ми, издърпвайки ги надолу.
Отпуснах ръцете си от вратът му, вдигайки ги над главата си, и се плъзнах към горната част на леглото. Погледът на Тайлър ме проследи, а след секунда ръцете му обвиха, дърпайки ме към него. Сля устни с моите и обви ханша си с краката ми. Устните му започнаха да целуват врата ми, продължавайки към гърдите ми..
Поставих ръце на раменте му и го бутнах върху леглото, така че се оказах върху него. Усетих леката изненада в очите му и се усмихнах, след което отново го целунах, издърпвайки мократа му тениска.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 4:39 am

Усмихнах се на ентусиазма й, който честно казано ме изненада положително. Плъзнах длани по голите й бедра, продължих нагоре към ханша, после проследих гръбнака й, докато не намерих закопчалката на сутиена й, която кротко чакаше да я разкарам.
Зарових пръсти в кестенявите коси на Сам, като придърпах лицето й още по близо до моето и впих устни в нейните. А те имаха толкова сладък вкус, че чак се замайвах...
След минутка пръстите ми, сякаш управлявани на автопилот, пропълзяха до бикините й и ги свалиха...
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 5:02 am

***

Бледа слънчева светлина, нахлуваща от прозореца на стаята, погъделичка клепачите ми и ме откъсна от съня.
Притворих очи и се огледах без да помръдвам. Погледът ми се спря на часовника на нощното ми шкафче, който показваше десет часа сутринта.
На лицето ми се изписа топла усмивка, когато разбрах, че лежах сгушена в прегрътките на Тайлър. Възможно най-внимателно, за да не го събудя, се завъртях, понеже бях с гръб към него. Лицето му беше толкова спокойно, докато спеше, че не се усмелих да мръдна повече. Не исках да го будя още. Просто лежах и го наблюдавах, мислейки си за снощи.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 5:31 am

Унило разтворих клепачи, прозявайки се. Пред мен се разкриваше изумителна гледка: Сам ухилена до ушите, втренчена в мен (вероятно приличах на страшилище).
- Добро утро - усмихнах й се и разтърках очи.
Тя се засмя и се изправи, увита в чаршафи, като в пашкул.
- Добро ли е? - изплези се.
- Ами ти ми кажи - смехът й беше заразителен. Станах горе и нахлузих боксерките си.
- Ами идеално е. Но и малко гладно.
- Съгласен съм - кимнах й
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 5:50 am

- Чакай - разсмях се, но едновременно с това имах доста объркано изражение. - Какво прави сутиенът ми на лампата? - протегнах ръка и взех черният сутиен от нощната лампа на шкафа.
Тайлър ме погледна многозначително и се засмя, а аз заклатих глава, едва сдържайки се да не се разсмея отново.
Станах от леглото и клекнах, търсейки дрехите си по пода.
- Това ли търсиш? - попита Тай и вдигнах глава.
Вече беше обул долнището на анцунга и в дясната си ръка държеше потника и панталонките ми.
- Да - засмях се и ги взех.
Облякох се набързо и отново се обърнах към Тайлър.
Приближих се и го целунах. След секунда се отдръпнах с нежелание и тръгнахме към кухнята. Колкото и да ми се искаше, не можеше да стоим цял ден в леглото.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 5:57 am

Хванах я за ръката и дружно се запътихме към хладилника.
- Какво ти се яде? - попитах я, заравяйки се във продуктите.
- Ммм не знам. Ще измисля какво да сготвя. Какво ще кажеш за .. омлет? Или палачинки? Или филийки?
- Ммм - поклатих глава - Нека да е омлет. Но да те усведомя че ще ти вися на главата, защото изпитвам крайно силно желание да се науча как се прави.
- Кое? - засмя се и извади няколко яйца.
- Ами ... готвенето. Но ако имаш друго наум... - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 9:59 pm

- Мм, добре – засмях се. – Ако искаш, можеш да включиш печката, докато аз се разправям с яйцата – кимнах към котлона.
Пуснах яйцата на плота и взех една оранжева пластмасова купа, първата бъркалка, която видях, и придърпах останалите продукти.
- Готово – чух гласа на Тайлър зад мен и се подсмихнах.
- Май следващия път ти ще правиш закуската.
- О, не, повярвай ми, не искаш да ти причинявам това.
- Не може да си толкова зле в кухнята – хвърлих му поглед.
- Напротив – закима той и сложи един от големите тигани на котлона.
Започнах да изливам сместта с яйцата, държейки дръжката на тигана със свободната си ръка.
- Ще видим - засмях се.

П.П: Съжалявам, че снощи изчезнах така.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 2:51 am

- Сериозно, не ти трябва да бъдеш отровена от моите потенциални буламачи - поклатих глава и завъртях се в търсене на салфетки.
Стомахът ми изкъркори и погледнах извинително Сам.
- Изчакай още малко де! Много си нетърпелив! - скастри ме тя и се засмя.
- Чакам, чакам - Седнах на стола.
- Нали щеше да гледаш?
- Аммиии, отказах се.
След около 5 мин яйцата бяха готови, а аз сякаш невиждал храна ги нападнах.
- Винаги ли ядеш така? - почуди се Сам.
- К-ак - изломотих с пълна уста.
- Така - тя ме посочи.
Преглътнах.
- Извинете ме мадам - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Емили Грейс и Самър Съни
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Имението на Джени
» Имението Амброзио
» Имението Капров
» Имението на Катерина Петрова

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Жилища-
Идете на: