Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Vote_rcap 
Изабел
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Vote_rcap 
Leslie Carson
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Vote_rcap 
Patrick Linn
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Vote_rcap 
Monna
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Vote_rcap 
Джена Браун
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Vote_rcap 
Samanta Scott
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Vote_lcapИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Voting_barИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Tayloricon МонаИмението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 2819135f

 

 Имението на Емили Грейс и Самър Съни

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 25, 2010 12:38 am

Мускулестите му ръце обвиха кръста ми, придърпквайки ме по-близо до него. Усетих как телата ни се сливат - краката ми, преплете ни с неговите, бедрата ми, притиснати в неговите.. Усетих как спуска ръката си по бедрото ми чак до прасеца. Обвих и двете си ръце около врата му, a той ме притисна назад, приковавайки ме по-плътно до себе си, докато аз не можех да помръдна.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 25, 2010 1:01 am

Леко се дръпнах назад, колкото да си поема глътка въздух. Само че паузата продължи не повече от три секунди. Дори да не виждах Сам, усещах как искам да я целуна отново. Дъхът й погъделичка лицето ми и ме накара да слея устни с нейните, само че този път по настоятелно. Тя сложи ръце на раменете ми и продължи целуваката... Ръката ми тръгна от прасеца й обратно нагоре към бедрото, като повтори този курс няколко пъти...
След може би , не знам колко време всъщност, с нежелание се отделих от нея, все пак нямаше да е зле да си кажем няколко думи...

ПП: Сори, стана убито...
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 25, 2010 1:34 am

- Уау - успях да кажа малко задъхано.
Главата ми започна да се прояснява, а очите ми се фокусираха в тъмното. Изчервих се още повече, когато разбрах каква поза бяхме заели. Бях се излегнала върхо нещо меко, което предположих, че е килима в коридора, а Тайлър се беше надвесил над мен. Усещах тежеста му върху себе се, чувах задъханото му дишане и внезапно закопнях отново да преплета езикът си с неговия.
Всъщност не знаех какво да кажа. Това, което се случи определено беше странно.
Свих ъгълчетата на устата си в усмивката, засрамено от това, колко неприлично много ми беше харесало.
Толкова много въпроси минаваха през ума ми, че не знаех с кой да започна.
- Аз..


Последната промяна е направена от Сам на Пет Ное 26, 2010 12:36 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 25, 2010 7:05 pm

Устните ми се разтеглиха в широка усмивка. А ако кажех че съжалявам, както вероятно беше редно, определено щях да излъжа. Истината е че въобще не съжалявах, а напротив, искаше ми се да го направя отново...
- Това беше - каза Сам, вече почти нормализирала дишането си.
- Знам - борех се със себе си. Да се дръпна или да я целуна отново?
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 25, 2010 10:34 pm

Надигнах се на лакти, скъсявайки още повече разстоянието по между ни. Тръснах глава, за да махна косата пред лицето си и тя се разпиля по раменете ми.
- Това.. беше.. - започнах отново, търсейки подходящите думи. - Неочаквано? - усетих топлината да се разлива по бузите ми. - Но.. - винаги ми е било трудно да изказвам каквито и да е било чувства на глас, за това се благодарих, че не можеше да ме види в тъмнината. - .. ми хареса.
Дали и на него му е харесало? Запитах се аз, някак притеснено.
В този момент светлината на фарове, идващата отвън, освети лицето му за части от секундата. Беше впил поглед в мен, както и аз в него.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 25, 2010 11:48 pm

Слабата светлина, влязла за секунда в стаята освети лицата ни и едвам сега можех да видя пламналата кожа на Сам...(и позата която бяхме заели). Усмихнах се леко, без да откъсвам поглед от нея, въпреки че отново стана тъмно.
А на Сам й беше харесало .. Което значеше че може да го направя пак, нали?
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 26, 2010 12:20 am

Той не отговори, но чух да се подсмихва.
Отново стана неловко мълчание. Какво значеше това? Че не му беше харесало? И се чудеше как ми го каже? Че мисли това, което се случи между нас, за грешка?
Усмивката ми се стопи при тази мисъл. Разбира се, не очаквах нищо от него. Не бяхме заедно или нещо такова.
- Виж, ако съжаляваш.. ако искаш - поправих се. - можем просто да го забравим.. - прошепнах.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 26, 2010 12:33 am

Очудване се изписа на лицето ми. Как така? Съжалявам? Глупости.
- Не съжалявам - уверих я. Допрях устни отново в нейните.
Изведнъж лампите светнаха, блясъка на светлината им заслепи очите и на двама ни.
Надигнах се, освобождавайки Сам(чак сега си давах сметка че тя е била приклещена през цялото време). Щом се изправих й подадох ръка, за да стане, без да откъсвам поглед от нейният.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 26, 2010 12:47 am

Усмихнах се, поех ръката му и се изправих.
- Оу - видях черното капаче на телефона ми да се показва под шкафчето за обувки и се наведох да го взема. - Ето къде е бил - засмях се.
- Добре е, че не ни трябва повече - каза Тайлър и се усмихна.
- Май оставаме без пуканки - погледнах към кухнята. - Няма да рискувам пак - заклатих глава и се разсмях. - А и надали микровълновата ще работи.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 26, 2010 1:07 am

Вдигнах рамене.
- Има ли чипс? - поклатих глава.
- М не - каза и ме погледна печално, след което се засмя.
- Все едно, нали има пица? - пристъпих към Сам
Тя кимна и се ухили. С дяволита усмивка приближих към нея.
- Какво? - примигна тя.
Увих ръце около краката й и я вдигнах, понасяйки я към хола.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 26, 2010 1:23 am

Разсмях се.
- Та.. кой филм си хареса? - попитах, щом ме пусна внимателно на дивана и се настани до мен. - Преди да взривя микровълновата? - отново се разсмях.
- Още ги разглеждах - сви рамене той. - Ако искаш избери ти - усмихна се.
- Хмм, ок - кимнах и на лицето ми засия усмивка в отговор на неговата.
Скочих пъргаво от дивана и с няколко крачки бях пред секцията и разглеждах дисковете с филми.
- Какво ще кажеш за този? - извадих и вдигнах кутийката във въздуха, така че да го види. - Ужаси е и тъй като не исках да го гледам сама, понеже ме е страх - засмях се. - реших да отложа гледането.

П.П: Сори, много съм нахална.. :d Понеже ти трябваше да избираш филм.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 26, 2010 1:50 am

- Ооо, "Червени пясъци" - изглежда Сам имаше доста добър вкус относно филми. - Имах намерение да го гледам, но така и не намерих време .. - Усмихнах се и се настаних до нея.
- Супер. Нядявам се да не е много страшен - тя поклати глава.
- Надявай се - засмях се - Гледах промо на филма - сбръчих вежди ....
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 26, 2010 2:07 am

Взех една от декоративните възглавнички на дивана, прецелих се и, щом улучих ключа на лампата, едиствено нещо, което светеше, беше екранът на телевизора.
В началото се справях с гледането, но през по-голямата част от филма, стоях с ръце на очите.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 26, 2010 2:25 am

Внимателно хванах тънките пръстенца на Сам и ми отделих от лицето й.
- Не е толкова страшно - отбелязах и посочих екрана.
- Аха ... засега - възрази - Кой знае какви ... черва ще се появят по-късно - тя тръсна глава.
- Спокойно - засмях се. Пригладих един щръкнал кичур от косата й...


Последната промяна е направена от Тайлър на Пет Ное 26, 2010 2:38 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 26, 2010 2:37 am

- Добре - казах малко несигурно и бавно свалих ръцете си в скута. - Не е толкова страшно - повторих си.
Всъщност, филма беше интересен и успявах да го следя, но през сцените, когато започнеше касапницата, винаги скривах поглед.
След поредната кървава сцена, без да се замислям особено хванах ръката на Тай и този път с нея покрих очите си, а той се размя.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 26, 2010 2:41 am

- Ако искаш може да гледаме друг филм - предложих й.
Тя пусна ръката ми и се умсихна несигурно.
- не, искам този - засмя се.
Повдигнах вежда
- Не съм убеден - отново сложих ръка на очите й.
- Шшшшт. Мълчи и гледай филма - тя ме бутна леко.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 26, 2010 3:04 am

Не следях часът и не знам след колко време, но мисля, че филмът беше към края си, започнах да се прозявам. Облегнах се на Тайлър, мъчейки се да задържа очите си отворени, но клепачите ми толкова много натежаха, че се предадох за секунда, две. Нямаше да изпусна кой знае колко, ако само за минутка.. постоя така..
Отново се прозрях.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 26, 2010 3:15 am

- Филма ли ти е скучен? - пошегувах се като виждах как едва държи очите си отворени.
- Мхм - измрънка тя и се намести по-удобно на рамото ми.
- Хайде да спиш - засмях се.
- Ахам ... А какво? Не.
Присвих очи и се усмихнах.
- Нани-на - тя ме перна леко.
- Хайде да спиш - повторих.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 26, 2010 3:24 am

- Не ми се спи - казах.
Той ме изгледа подозрително и се подсмихна.
- Наистина - кимнах. - Искам да видя какво ще стане на края на филма.
- Хайде - той тръгна да става, но аз го спрях.
- Не, не ми се спи, нали няма да си търгваш? - попитах толкова бързо, че едва след като бях изрекла думите си, осмислих какво какво говорех.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 26, 2010 3:56 am

- Ам - погледнах нея, после вратата, после пак нея - Не знам. Имам предвид бих останал ако искаш, но съквартирантката ти няма ли да се прибере след малко?
- Идея си нямам - тя вдигна рамене.
Не мога да не призная че факта че тя иска да остана ме накара да се усмихна вътрешно.
Сам се прозя още един път и разтътрка очи.
- Сънливка - подкачих я аз.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 26, 2010 4:11 am

- Е, ще останеш ли? - попитах отново. - Емили няма да има нищо против.
- Щом искаш - усмихна се той и отново се отпусна на дивана.
Не можах да сдържа усмивката си, когато реши да остане при мен.
- Е, да доизгледаме филма? - предложих. - Какво пропуснахме?
- Мисля, че убиха още един.
- О, чудесно, нищо ново - засмях се саркастично.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 26, 2010 4:28 am

- Как иначе. - присъединих се към смеха й - Без убийства и мистерии какъв филм на ужасите ще бъде?
- Пародия на филм на ужасите може би - тя удари с юмрук по рамото ми.
- Като се замисля си права - направих гримаса.
- В този филм няма ли човек с мустаци? - изненада ме с въпроса си тя.
- Мисля че няма. Обче мисля да си пусна брада - засмях се - Или италиански мустачки ще е по добре?
Взех един кичур от косата й и го сложих на лицето си.
- Как е? - ухилих се.

ПП: Лека, налага се да ставам Smile До утре.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 26, 2010 11:30 pm

- Хм, като се замисля.. ти отива - засмях се отново. - Но и без брадата или мустаците - махнах косата си от лицето му. - .. си си хубав - изплезих се.
- Така ли? Мислиш, че съм хубав? - усмихна се самодоволно.
Разсмях се.
- Както уточнихме по-рано днес: като тебе втори няма - припомних му.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 7:53 pm

- Тотално си права - кимнах сериозно, след което се засмях.
Тя театралнно се прозя.
- Филма е към привършване - отбеляза тя печално.
- Да така е - поклатих глава и дръпнах Сам за ръката така че да седне обратно на канапето. - И какво ще правим?
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 8:19 pm

- Какво ти се прави? - попитах.
Тайлър сви рамене.
- Мм, на мен ми се дояде сладолед - засмях се и станах от дивана, дърпайки Тайлър за ръката към кухнята.
- Надявам се да има - отворих фризера и затършувах вътре.
Чух как Тай дръпва един от дървените столове се настанява на масата.
- Има! - обявих с усмивка и грабнах голямата кутия, а той се засмя на ентусиазма ми.
Взех две лъжици и се обърнах към него. Оставих нещата на масата и отворих кутията с бързо движение.
- Да не забравя и.. - взех сметаната от хладилника и седнах буквално на масата, така че да мога да виждам Тай.
Сложих си доста от сметаната в моята половина от кутия с шоколадовия сладолед и започнах да ям.
По едно време Тайлър започна да ми се смее, а аз го изгледах объркано.
- Какво има?
Той не отговори, а посочи носът ми. Бях се изпала със сметата.
- О, ще ми се смееш, добрее - казах и омацах и него по лицето.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Емили Грейс и Самър Съни   Имението на Емили Грейс и Самър Съни - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Емили Грейс и Самър Съни
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Имението на Джени
» Имението Амброзио
» Имението Капров
» Имението на Катерина Петрова

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Жилища-
Идете на: