Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Empire state of Hotels - Page 8 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 8 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 8 Vote_rcap 
Изабел
Empire state of Hotels - Page 8 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 8 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 8 Vote_rcap 
Leslie Carson
Empire state of Hotels - Page 8 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 8 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 8 Vote_rcap 
Patrick Linn
Empire state of Hotels - Page 8 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 8 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 8 Vote_rcap 
Monna
Empire state of Hotels - Page 8 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 8 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 8 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Empire state of Hotels - Page 8 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 8 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 8 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Empire state of Hotels - Page 8 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 8 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 8 Vote_rcap 
Джена Браун
Empire state of Hotels - Page 8 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 8 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 8 Vote_rcap 
Samanta Scott
Empire state of Hotels - Page 8 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 8 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 8 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Empire state of Hotels - Page 8 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 8 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 8 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелEmpire state of Hotels - Page 8 Tayloricon МонаEmpire state of Hotels - Page 8 2819135f

 

 Empire state of Hotels

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeПон Яну 02, 2012 8:51 am

Патрик се облегна на мен и пръстите му започнаха да се разхождат по бедрото ми, карайки ме да настръхна. Това беше едно изключително чувствително място за мен.. все едно да те гъделичкат, само че по по- приятен начин и ме караше да изтръпвам.
Той се обърна с гръб към мен, но се настани между краката ми, така че продължаваше с кръгчетата по кожата ми, и същевременно общуваше с Флеч и жена му.
Прегърнах го през кръста и поставих брадичка на рамото му.
- Спри! Аз съм заета жена, след като напи съпруга ми, поне не си позволявай такива неща. - заявих тихо до ухото му, след което подпря челото си на гърба му.
Той поговори още с мерзавеца, притежаващ този хотел, след което при първия удобен момент стисна бедрото ми. Прехапах устна и поклатих глава. Обърнах го към себе си с усмивка и увих ръце около врата му, прокарвайки крак между неговите и коляното ми се заби по- силно отколкото трябва където го болеше най- много. Целунах го по бузата с усмивка и станах, вземайки своята щека.
Наведох се над масата и след като се прицелих за секунда ударих рязко бялата топка и вкарах две от нашите. Усмихнах се на себе си и вкарах още една, но третия удар бе неуспешен.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeВто Яну 03, 2012 7:40 am

-Беше по взаимно съгласие! -отвърнах на свой ред, когато ме обвини, че съм напил Ник.
Тя ме прегърна, докато разговарях с Флеч, но когато дойде нейния ред реши да се направи на важна. Стиснах зъби, когато коляното и се притисна малко по-грубо между краката ми и й пошушнах на свой ред, докато целуваше бузата ми.
-Ей, все на там те влече..
Тя се наведе и изпълни два успешни удара, а аз се наслаждавах на хубавата гледката отстрани.
-Браво, красавице.. Как да не се гордея с нея..-похвалих я и се усмихнах.
-Кой не би се гордял, такъв е талант.
-А е толкова скромна..Нали, Крис?-усмихнах й се мило и изчаках ходовете на Флеч.
Жена ми явно не му влияеше добре и след един удар,с който вкара единствено една наша топка, се насочих към масата.
-Гледай и се наслаждавай.-пошушнах на Лесли, до която отново се бях докопал и се наведох над масата вкарвайки две наши топки, а след това и още една.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeВто Яну 03, 2012 8:24 am

- Разбира се, Лиам. - засмях се кокетно, включвайки се в разговора и се оттеглих от масата.
Флеч отново хвана щеката, но едва успя да вкара топка и това беше нашата, което ме накара да се възмутя за пореден път от плиткоумието на всички мъже.
Да видят малко плът и им потичаха лигите.
След малко Патрик хвана щеката, съветвайки ме да се наслаждавам на гледката и се наведе над масата. Боже, защо си представях, че под него съм аз... Прекалено много ми идваше тази мисия.
Едва ли ще можех да я понеса...
Обещавам си...отново. След като свърши всичкия този театър отивам на почивка!!
След като госпожа Флеч беше наред, след което и съпруга й аз се приближих до Патрик и се облегнах на него, прегъщайки го.
Изведнъж погледа ми попадна някъде в далечината, зад стъклената врата и видях Ник.
Той също ме видя и се намръщи, питайки какво става.
Очите ми се разшириха и му направих лек знак да се умита. Щеше да провали всичко.
Той обаче се приближи и продължи със "разговора с поглед".
Накрая въздъхнах и затворих очи.
- Добре ли си, Кристина? - попита ме Уейн.
- Да, просто...гони ме мигрена. - усмихнах се извинително. - Скъпи, поеми ходовете ми, аз отивам малко на въздух да се разсея.. - казах нежно, поглеждайки Патрик и излязох навън, където ме чакаше Ник. Седнах на един шезлонг далеч от него и погледнах маникюра си.
- Не смей да идваш насам..има камери.- заявих и се облегнах назад, затваряйки очи. Той последва примера ми и започна.
- Би ли спряла това с Патрик? Наистина...все пак си ми съпруга.
- Какво искаш от мен, Ник? Да зарежа мисията си и да тръгна с теб? - попитах тихо.
- Не, но... знаеш, че ме обичаш. Аз съм ти законен съпруг. Няма отърване от мен, знаеш. - заяви той.
- Ник, не ме измъчвай... Това си е пълен фалш. Кога ти си ми бил верен, че да изискваш това от мен? - простенах разтривайки с показалци слепоочието си.
- А може би трябва... Не ти ли писна?
- Да, затова те моля за развод..
- Знаеш, че не мога да ти го дам..
- Щом казваш...
- Нямам търпение да останем само двамата...- промърмори загадъчно, а аз извъртях очи и станах.
- Ти си безнадежден идиот. И после ме питай, защо не те искам..- изпуфтях и влязох навътре.
Отидох до Патрик и седнах до него, подпирайки чело на рамото му.
- Имам нужда от алкохол. - промърморих тихо и въздъхнах.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeСря Яну 04, 2012 12:57 am

Дойде ред на семейство Флеч и Лесли отново ме прегърна, но след малко усетих, че се напряга и проследих погледа й, където беше Ник.Идиот такъв.. Веднага върнах поглед към масата и се заговорих с останалите. Лесли се извини и излезе навън. Дано да оправеше нещтата преди положението да стане сериозно.
-Просто й е нужен малко свеж въздух..-или пък да не беше ударила две уискита за следобедна закуска..
-Тук ли прекарвате цялото си време? Заможни хора акто вас сигурно са обиколили целия свят.-запътих се към масата отново и вкарах две наши топки, като оставих бялата в неизгодно положение за тях.
-Ами не точно..Прекарвам доста време тук, организирайки всякакви помпозни събития, докато Уейн пътува повече по работа.-отговори ми Мириам, докато следеше движенията ми с щеката.
След малко Лесли се върна и подпря чело на рамото ми.
-Всичко наред ли е?
Тя съобщи, че има нужда от питие и аз се обърнах към Мириам.
-Това е чудесна идея. Защо вие двете на отидете до бара да ни донесете нещо.-Бързо ги отпратих и се загледах във Флеч.
-Исках да те попитам..-минах веднага на ''ти'' и се облегнах на масата-Мисля, че си доста влиятелен мъж.. А влиятелните мъже не обичат много еднообразието, нали така. Та чудех се.. Дали не би могъл да ме представиш на някоя от придружителките ти. Нали знаеш.. На тези ''пътувания по работа'', които Мириам спомена.
Той ме гледа недоверчиво няколко секунди и реши, че нямаше нужда от прикриване.
-Прав си, не обичам еднообразието, но.. На теб защо ти е? Искам да кажа.. Кристина изглежда напълно достатъчна.
-Не е въпроса в качеството, а в многообразието.-намигнах и се усмихнах.
-Мисля, че ще мога да направя нещо по-въпроса.
-Чудесно-усмихнах се и Лесли и Мириам се появиха като по часовник.
-Не си ли съпруга мечта?-попитах с усмивка и взех питието си от нея, слагайки ръка на кръста й.-Мигрената изчезна ли?-попитах любопитно и отпих малко от водката си. Полека, Патрик, едва не се удави в това нещо предиобед..
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeЧет Яну 05, 2012 9:34 pm

- Добра идея. - одобрих, кимайки предложението на Патрик да си вземем по питие.
С Мириам отидохме до бара и аз си поръчах четири шота, освен водките, които взех за мен и Патрик.
- Мислех, че имаш мигрена? - попита ме жената на Флеч, а аз й хвърлих един поглед.
- Да, точно така. И в момента я лекувам. - обясних с усмивка и обърнах шотовете един след друг, след което си взех лимончето, както и двете водки.
Отидохме при мъжете и подадох водката на Патрик, след което продължих с изсмукването на лимона си.
"Мъжа ми" ме прегърна и попита дали мигрената е минала.
- Ами...четирите шота влизат в действие в момента. - отвърнах, подсмихвайки се и го прегърнах, за да мога да се приближа още повече до ухото му.
- Ако Ник развали прикритието ми ще го убия наистина... Мисля, че проявява някакви странни вариации на ревност. Ще ме съсипе вече..- обясних тихо и го пуснах, отпивайки една солидна глътка от водката си. Водка+ текила+ уиски... Ако продължавам така не знам как ще се прибирам в стаята...
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 12:01 am

-Голяма си пияница. Какво ще те правя?-попитах с усмивка след като разбрах, че уискито й е било само за начало.
-Ами как няма да ревнува, виж ме какво парче съм.-отвърнах, докато Флеч се мъчеха над масата.-Пък и не съм първият, който се намесва в скъпия ви брак, прав ли съм?
Май щеше да се наложи да си поговоря с Ник и да видя какъв му е проблема.. Без водка този път..
Оставих чашата си на масата, тъй като явно аз щях да съмтрезвеният в двойката и отстръпих ред на Лесли.
-Покажи им какво можеш, скъпа моя съпруго. Дори и полупияна е жестока, вярвайте ми..-Всъщност добре че още не я беше хванало, което си беше чисто чудо. Явно беше привикнала. Горката ми съпруга..само да не се наложеше да я вкарвам в рехабилитационен център посредата на мисията.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 12:22 am

- Ще ме обичаш, как какво ще ме правиш? - отвърнах, засмивайки се. Докато все още се гушкахме продължавахме да провеждаме разговора си.
- Не, не си... Писна ми от неговите изневери още през първите месеци и се отказах да се държа, като омъжена. - обясних тихо и накрая се отделих от него, довършвайки чашата си.
Главата ми вече се замайваше, но всъщност точно това целях. Нямаше да ме убие още малко алкохол.
Взех щеката и макар погледа ми да се разконцентрираше все още знаех какво да правя. Ударих рязко и вкарах още една наша топка, плюс запушване на няколко изгодни за тях дупки.
- Може да ви признае човек, вие сте страхотен отбор. - заяви Уейн, а аз се усмихнах самодоволно и погледнах към Патрик.
- Така е.
След още известно време ние си изчистихме всички топки, пратихме в дупката и черната топка и играта приключи, след като доизпих водката на Патрик и още една допълнителна тръгнахме по пътя за стаята ни. Аз, препъваща се и клатушкаща се, подпряна на Патрик за упора, а този път той трезвен.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 12:54 am

-Направо си нямаш и на идея..-отговорих с усмивка, когато заяви какъв добър отбор сме с Лесли.
След изпиването на водката ми от Лесли и великата разруха, с която Флеч трябваше да се справят от загубата се запътихме към нашата стая. Лесли вече едвам се държеше на крака, но аз бях вече почти напълно изтрезнял.
-Добре е, че се редуваме поне..-започнах да размишлявам докато се тътрехме по коридора.-Аз съм пиян, ти помагаш. Ти си пияна, аз помагам..Семейство мечта.
Скоро стигнахме до стаята си и бързо я сложих да легне на леглото.
-Май ще трябва да опиташ от онази гнусотия, с която ти ме натрови.-вдигнах слушалката на телефона и поръчах едно от онази лилава гадост.
-Май на това му се вика карма..-заявих като седнах на леглото, облягайки ръце от двете й страни, надвесвайки се над нея.-Дори сянка ти правя..Направо съм мечта..
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 1:11 am

Докато се мъкнехме по коридора той заяви, че поне се редуваме.
- Напълно...какво ли би станало, ако и двамата се напием... ще дойдат извънземни да ни прибират. - отвърнах сериозно и след малко избухнах в смях. Скочих на гърба му на конче и добре, че той ме задържа, защото аз не можех сама...
След малко се прибрахме в стаята. Слязох от гърба му, паднах, но все пак пропълзях до леглото и се намърдах на него. Претъркулих се няколко пъти отървавайки се от обувките си с известна борба.
- Защо ми го поръчваш, по дяволите? Вечер е...просто ще заспя и утре ще съм наред. - казах недоволно, прокарвайки пръсти през косата си и се протегнах.
Той се настани на леглото върху мен, оправдавайки се, че ми прави сянка.
- Направо си го просиш! - констатирах, оглеждайки го.
Ухилих се леко и протегнах ръце, увивайки ги около врата му и го придърпах към себе си за една продължителна целувка, в продължение на повече от няколко минути.
Но по някое време ми стана смешно и спрях целувката, засмивайки се.
- Патии... ще ми дадеш ли нощничката, защото не помня къде я оставих? - попитах, засмивайки се отново.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 2:56 am

-Защото ще се почувстваш по-добре на сутринта, вместо да ти се прииска да скочиш в басейна още от нашия етаж. Пък и трябва да я опиташ тази повърня.-на вратата се почука и аз взех лилавата гадост, след което се върнах при нея, подканвайки я да я изпие.
Тя обяви, че направо си го прося и хвърли ръце на врата ми,а аз повдигнах вежди.
-О, нима? Като си стоя най-спокойно?-явно алкохола я правеше още по-неудържима, което си беше точно по правилата.
Нахвърли се на устните ми, но след малко избухна в смях и аз поклатих глава.
-Направо си един голям ужас..Първо на конче,после тези твои галени имена, този смях..а сега и ме командориш!-изпротестирах след като ме прати да диря нощничката й.След известно тършуване я намерих и се върнах при нея.
-Стой мирно!-възпротивих се докато свалях роклята й и бързо я облякох в дълготърсената нощница.-Направо ще ме умориш!-въздъхнах след като най-сетне я пъхнах под завивките.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 3:58 am

- Не си ли един гадняр. Не стига, че аз ти помогнах, ами и искаш отмъщение. - изкоментирах недоволно. Когато го накарах да ми намери нощничката той започна да протестира, че съм била някакъв ужас, когато съм пияна, но все пак ме отърва от роклята и ме намъкна в нощничката и ме сложи под завивките.
- Нем, чакай. - заявих и се изправих. Притичах на пръсти до масата и глътнах лилавата ужасия. По дяволите, това беше най- ужасното нещо на света...
Постоях около секунда, но накрая отидох в банята и изплакнах няколко пъти устата си с вода, след което и я минах с четката и пастата за зъби.
Когато се уверих, че няма и следа от ужасния вкус излязох от банята.
Седнах пак в леглото и погледнах Патрик.
- Знаеш ли какво? ... Много ми се спи!! И ти си много секси, но повече ми се спи..- обявих и се мушнах под завивките, прегръщайки го. Да, тази вечер щях да го използвам вместо възглавница.
Изведнъж Ник нахлу в стаята.
- Апф..поредния смешник...- промърморих. Чух, че той почна да мрънка нещо, но съня ме победи...
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 6:05 am

Тъкмо я бях натикал под завивките, когато тя пак скочи. Изпи онази отвратия и влезе в банята.
-Нали не повръщаш?-попитах с усмивка, докато свалях дрехите си и обличах долнището на пижамата си (<3).Пъхнах се в леглото и след малко тя се присъедини. Прегърна ме вместо допълнителната възглавница, която по принцип крадеше от мен и тогава Ник влезе в стаята. Лесли изрази очарованието си да го види и бързо заспа. Аз ли ще се оправям с мъжа ти, жено!?
Скочих бързо от леглото и отидох до Ник.
-Виж какво ти много добре знаеш какво е да не прецакаш една мисия. Ще спреш ли да се появяваш от нищото!?
-Така си ми харесва. Пазя жена си от грабливите ти ръце.
-Жена ти отдавна си е грабната. Да се беше постарал повече и ако пак се появиш неканен ще накарам някой по-висш да ти обясни колко е важно да му сритам задника на този. А ти не ми помагаш!-заявих съскайки, докато го бутах към вратата.
-Я не ме пипай, Лин! Винаги те побеждавам!
-Защото винаги мамиш! Сега изчезвай!-избутах го през вратата и я заключих. Дявол го взел, ако някой го беше видял щях да му счупя носа за втори път!
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 6:29 am

Почти нищо не чух от това, което си говореха... Нещо обаче привлече вниманието ми. Това, че бях пияна не ме правеше тъпа... Говореха си по доста странен начин...По висш? Винаги те побеждавам? Какво по дяволите...
Замълчах си и реших да го пропусна.
Сутринта не беше толкова лека, колкото се надявах.
Главата ме болеше, но слава богу беше поносимо. И все пак не ми се ставаше.
По някое време усетих нахалната светлина, затова се завих през глава, обърнах се с гръб към прозореца и продължих да спя, скривайки глава и под възглавницата.
Трябваше да ставам, знам. Но просто нямах сили.
Бяхме тук вече четвърти ден. Не ми оставаше много. Трябваше да го издържа и да направя всичко по въпроса.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 8:05 am

-След като Ник си тръгна, взех телефона на Лесли и включих на камерите от хотела. Проследих пътя му до колата, за да съм сигурен, че никой не го е видял да излиза именно от нашата стая. Върнах се при Лесли и не след дълго се унесох и потънах в сън.
Сутринта се събудих доста рано и излязох тихо, за да не събудя Лесли. Исках да изразходвам малко енергия, но не ми се ходеше в салона, където можеше да има доста хора. Реших да побягам на плажа и след около час отново се върнах в хотела. По пътя към стаята си, ме срещна Флеч и ми подаде малък лист хартия, намигайки ми. Погледнах го въпросително, но той само се усмихна и ме отмина. Видях, че беше номера на някаква жена и се усмихнах доволно. Дано да знаеше нещо, по дяволите. Не издържах вече тук.
В стаята Лесли се беше завила през глава и аз дръпнах едната завеса, пускайки малко светлина в стаята.
-хайде, спяща красавице, работа те чака.-заявих и махнах възглавницата от главата й.-Виж аз в каква прелестна форма съм, много секси, знам..Аз сега влизам в банята, ти да си на крака като се върна.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 8:17 am

Тъкмо, когато успях да се унеса отново някой нахлу в стаята.
Минута по- късно чух гласа му, който в момента дразнеше слуха ми.
Той издърпа нацяло завесите и ми дръпна възглавницата и завивката, а аз изскимтях недоволно.
Съобщи ми, че влиза да се къпе, а аз до тогава трябва да съм на крака.
- Майната ти, Патрик. - просъсках и го запратих с възглавница, без да ме интересува дали съм уцелила.
След малко чух вратата на банята да се затваря. С триста зора успях да се измъкна от леглото, но имах да му отмъщавам. Свалих си нощницата и увих тялото си с хавлия, след което влязох в банята. Пуснах водата на мивката само на горещо, така че при него остана само студената. И минута, след като чух оплакванията му пуснах само студента, след което пуснах и водата в тоалетната
- Това ти е за завесите! - казах сърдито, натискайки повторно бутона на тоалетната и го оставих само с вряла вода в тази душкабина. Натиснах го и трети път, след което спрях водата в мивката и излязох като буреносен облак. Застопорих хавлията си и вързах косата си в нисък небрежен кок с една ластика за коса.
Излязох на терасата и седнах на едното столче, вдигайки крака на другото. Щях да умра просто.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeПет Яну 06, 2012 8:58 am

Пъхнах се под душа и след малко усетих присъствието й. За жалост не беше решила да се присъедини към мен, а да ме мъчи. Играеше си с водата, докато аз псувах наляво надясно и й се заканвах. След като бях достатъчно опарен и изтезаван по всякакъв начин, тя излезе и аз след малко я последвах. Хвърлих хавлията си на пода и облякох едни сиви дънки, черна тениска и суитчър с качулка. Излязох при нея и се загледах навън.
-Ще си платиш, нали знаеш.. Само че по доста по-изискан начин.-намигнах й и свалих краката й от втория стол, настанявайки се там.
-Няма ли да си вземеш душ, нужен ти е.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeНед Яну 08, 2012 5:41 am

Погледнах го преценяващо и се замислих.
- Да, всъщност ще вляза, но и ще се заключа заради теб. - казах предпазливо, докато оглеждах облеклото му.
- Ти къде отиваш? - попитах съмнително. Главата ми още се въртеше и не помнех много от снощи, но нещо ми казваше, че трябва да съм на щрек.
Но за какво?
След малко се изправих и влязох навътре в апартамента. Махнах ластика от косата си и тя се спусна надолу по гърба ми в немирни чупки. Майната й. Постоянно ме дразнеше.
Погледнах отново съмнително Патрик за последно, след което взех телефона си и влязох в банята. Пуснах ваната да се пълни и седнах накрая й, включвайки се в камерите, за да го проследя накъде отива.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeНед Яну 08, 2012 6:41 am

-О, казах ти, моето отмъщение ще е по...запомнящо се.
Тя попита къде ще ходя и ме изгледа съмнително.
-Да върша тайни работи и мръсни сделки. Защо ме гледаш така?
Тя само се прибра вътре и ми хвърли последен съмнителен поглед, а аз само и се усмихнах невинно. Върнах поглед напред и погледнах листчето от онзи мизерник. Трябваше да видя какво ще измъкна от този номер, защото честно казано не ми се стоеше вече тук. А и този ми лазеше по нервите. И на всичкото отгоре не се знаеше кога Ник пак може да се прави на интересен, а не ми се провеждаха важни разговори тук. Излязох от стаята и се запътих надолу към басейна. Реших да поразпитам за името от листа и ако ми излезеше късмета щеше да е някъде наоколо.Ако ли не, щях да прибегна и до номера. Скоро една руса дългокрака мадама ме потупа по рамото и ми се усмихна.
-Питал си за мен, хубавецо.-добре че Флеч имаше вкус за жени.Лепнах си една сваляческа усмивка и я огледах хубаво.
-Има ли някой, който да не пита за теб?
След около половин час се бяхме настанили в едно от сепаретата на бара и след няколко питиета, момичето в скута ми ми беше разяснило някои неща..
След като я изпратих до стаята й се запътих отново към моята.Там се излегнах на леглото и се загледах в Лесли.
-Как е махмурлука?-попитах и се усмихнах мило.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeНед Яну 08, 2012 8:09 am

Когато го проследих го видях да разговаря с някаква блондинка, която се настани дори в скута му...Нагляр.
Загасих телефона и си взех дълга вана. Взех и хапче за глава, както и глътнах едно кафе и облякох едни къси дънкови панталони и широка тениска и отворих лаптопа, опитвайки се да проследя банковите сметки на Флеч, както и някакви други данни.
По някое време Патрик се върна и се излегна на леглото, питайки ме за махмурлука.
- Супер си е, нямам даже главоболие. - отвърнах кратко и хапливо, след което продължих работа, без дори да го поглеждам.
- Много бързо свършихте със русата. Или не ти пусна? - подметнах, докато се ровех из файловете.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeВто Яну 10, 2012 6:45 am

Лесли отвърна, че се чувства отлично и пак заби поглед в лаптопа пред себе си.
След малко попита не ми ли е провървяло с русокоската и аз се засмях.
-Не, ревнива моя съпруго.Просто извлякох информацията за нашия приятел твърде бързо. -подпрях се на лакътя си и я погледнах.-Но съм поласкан, наистина.. Толкова главоболия само, за да проследиш любимия си мъж..
-Ти какво прави между другото?Нали не си ми изневерявала?-погледнах я по-отблизо и се усмихнах.-Шегувам се, разбира се, какво би предпочела пред това..-завъртях очи и демонстративно поизтупах суитчъра си.
-Какво правиш там? Порно ли сваляш?-попитах като се върнах отново в легнало положение и се загледах към лаптопа.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeВто Яну 10, 2012 7:34 am

Той заяви, че просто е работел по случая и русокоската е част от плана, а аз свих рамене и извъртях очи.
- Не съм се мъчила особено. Ти си като неизвестно в едно уравнение. Съмнение. Така че трябва да съм сигурна, че няма да провалиш всичко. Все още не знам защо ми помагаш и се въвличаш в това.- отвърнах съвсем спокойно и го удостоих с един двусмислен поглед.
Пренебрегнах коментара му, че не мога да му изневеря, но не можех да подмина това за порното.
- Съжалявам, че ще те разочаровам, но не. Момиче с тяло като моето няма нужда от порно, г-н Линн. - информирах го, подсмихвайки се. - Проникнах във банковата му сметка. Наскоро е изтеглил голяма сума пари... Ти какво научи от блондито ? - продължих по- сериозно.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 3:34 am

-Ами ето ти сама го каза.. Именно заради тялото ти помагам-казах и се засмях, оглеждайки я хубаво.
-Всъщност, не хубавице моя. Не бих провалил скъпата ти мисия. Всъщност ти свърших цялата работа.-казах доволно и тя попита какво съм научил.
-Всичко. А ти само ме обвиняваш, че нищо не върша.. А съм толкова ценен-сложих ръце зад врата си и си затананиках.
-Добре де..-поизправих се бързо и започнах да и обяснявам.-Дългокраката очевидно е включена в цялата работа със заминаването на Флеч. Точно преди полета има огромно парти. Целия хотел ще е събран там, никой няма да се вижда наоколо. Нали помниш оръжията.. доста пари идват от там. Наистина доста и идват точно по време на партито. - Русата определено не изръси всичко, но каза толкова тънки неща, които така идеално се навързаха в брилянтния ми мозък.-С една дума. Хакваме партито, той се изнизва по някое време за проклетата сума и се насочва към хеликоптера горе, заедно с още куп мадами, но ние любима моя ще му направим малък..трик.-да видим къде щеше да хукне без парите си.
-Казах ти, това тяло измъква всякаква информация.-намигнахи и пак се облегнах назад.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 3:41 am

След още няколко несериозни реплики от негова страна започна да говори направо. И заедно с неговите думи мозъка ми задейства на бързи обороти, нареждайки абсолютно всичко в перфектната схема.
- Значи... значи всичко свършва със партито?! - възкликнах и махнах лаптопа от краката си скачайки от леглото и започнах да подскачам щастливо. След малко се върнах върху меките завивки и седнах върху Патрик, който се бе излегнал спокойно назад със самодоволна усмивка.
- Златен си! - заявих, премятайки крак през неговите и го целунах продължително.
Нямах търпение всичко това да свърши. Исках си нормалния живот, поне до следващата мисия.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 3:51 am

Нейната радост, че всичко свършва, в сравнение с моята беше още по-голяма. Направо се побърка..Този направо щеше да се изяде. Щеше да си го получи. И най-хубавото беше, че щях да се отърва от ченгетата. А и се тревожех Ник да не изникне от някъде, проваляйки всичко. Обезателно трябваше да се подсигуря да е надалеч по време на партито.
Изчаках да се успокои, след което тя се настани върху мен и ме целуна.
-Естествено, че съм. Сега ли разбираш..-намигнах й всезнаещо и я обърнах по гръб.-Май трябва да се отпразнува, не мислиш ли?-попитах и повдигнаха вежда, а едната ми ръка се плъзна по бедрото й.-Аз определено мисля, че трябва.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 5:23 am

Той отвърна на целувката ми и след малко внезапно ме обърна по гръб, отвръщайки всезнаещо с поредната си реплика.
Заяви, че това трябва да се отпразнува и плъзна ръка по бедрото ми, а аз се засмях.
- Не, господин Линн. - заявих, кимайки отрицателно. - Не бъркайте емоционалните ми изблици със желанията ми. - допълних и се измъкнах ловко, претъркулвайки се по- в страни от него на леглото и се протегнах.
Трябваше да съобщя всичко това на главния, за да подготвят схемата. А през това време... аз мога да се върна пак в позицията от преди малко с Патрик.. Така и така съм тръгнала да изневерявам..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Empire state of Hotels - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 8 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Empire state of Hotels
Върнете се в началото 
Страница 8 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Крайбрежието :: Басейни и Хотели-
Идете на: