Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Empire state of Hotels - Page 10 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 10 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 10 Vote_rcap 
Изабел
Empire state of Hotels - Page 10 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 10 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 10 Vote_rcap 
Leslie Carson
Empire state of Hotels - Page 10 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 10 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 10 Vote_rcap 
Patrick Linn
Empire state of Hotels - Page 10 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 10 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 10 Vote_rcap 
Monna
Empire state of Hotels - Page 10 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 10 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 10 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Empire state of Hotels - Page 10 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 10 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 10 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Empire state of Hotels - Page 10 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 10 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 10 Vote_rcap 
Джена Браун
Empire state of Hotels - Page 10 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 10 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 10 Vote_rcap 
Samanta Scott
Empire state of Hotels - Page 10 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 10 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 10 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Empire state of Hotels - Page 10 Vote_lcapEmpire state of Hotels - Page 10 Voting_barEmpire state of Hotels - Page 10 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелEmpire state of Hotels - Page 10 Tayloricon МонаEmpire state of Hotels - Page 10 2819135f

 

 Empire state of Hotels

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 2:17 am

Подсмихнах се, когато той каза за " спомените " които му оставям.
- Нали знаеш - Секс без белези не е бил добър секс. - казах, продължавайки да поддържам темпото му, и дори да забързваме.
Усещах как всичко в мен кипеше. Кръвта препускаше по вените ми, примесена с адреналина, а сърцето ми заплашваше да изхвърчи от гърдите ми, но всичко това само ме провокираше да викам от удоволствие.
Напрежението растеше с всяка секунда, докато накрая и двамата не се отдадохме на разтърсващият край.
Останахме така известно време, вкопчени един в друг, докато се опитвахме да се осъзнаем на кой свят сме.
Подпрях чело на рамото му, дишайки тежко. Чувствах се на седмото небе. И същевременно толкова изморена. Но едва ли това щеше да е края..
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 3:44 am

След като и двамата стигнахме до фазата на успокояването на дишането си, останахме в същото положение, а аз започнах да плъзгам ръце по гърба й.
-Само да отбележа, че ако ти трябва помощ за други мисии, аз тотално съм насреща.-
захапах леко кожата на рамото й и раздвижих таза си.
Пресегнах се и взех плаващия й във водата сутиен.Отдалечих се леко от нея и плъзнах ръцете й в презрамките, след което го закопчах. Плъзнах устни по края на дантелата, а ръцете ми започнаха да описват кръгове по нея.
-Винаги съм се дразнил, защо двама души се събличат взаимно, оправят се и след това си се обличай сам! И обличането може да е забавно.-заявих с усмивка, излязох от нея и отново я обърнах с гръб към мен. Ръцете ми се задържаха още малко на гърдите й след това се плъзнаха надолу по тялото й.
-Съжалявам, но от долната част на хубавото ти бельо не остана много..
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 4:17 am

Въздъхнах тежко за последно и затворих очи, оставяйки се на усещанията, които ръцете му ми носеха.
- Да, сигурна съм, че ще си първи на опашката, но едва ли ще взема толкова разсейващо същество като теб повече. - промърморих с усмивка по устните ми.
- Някак си съм съгласна със всичко тази вечер. - свих рамене и се облегнах на гърдите му, докато той продължи да спуска ръцете си по тялото ми.
- Не е като да имаш против, нали? - засмях се и се потопих за секунда, намокряйки косата си отново и изплувах зад него, скачайки на гърба му.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeЧет Фев 23, 2012 8:26 am

-О, нима? Само да помоля мило и си моя..-заявих с усмивка, когато отказа да ме взима повече със себе си.
-Че кой нормален човек би имал против?-попитах изумено и плъзнах пръти по вътрешната част на бедрата й, навеждайки се, за да оставя още целувки по рамото й.-Виж само какво изкушение си..
Тя се потопи под водата и само след миг я усетих качена на гърба ми.
-Боже, направо си убиваш да ми висиш на врата постоянно, но за твой късмет, както отбелязах, въобще нямам против!-заявих с усмивка и отхлабих хватката на ръцете й, колкото да успея да се обърна към нея.Притиснах я към тялото си и поех дълбоко въздух, след което я целунах и пак ни потопих във водата.
-Виж как се забавляваме, как ще ме замениш с друг..-попитах с усмивка, когато ни върнах на повърхността.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeЧет Фев 23, 2012 8:39 am

Внезапно го погледнах сърдито.
- Хей. Това, че правя секс с теб не значи, че съм хлътнала, така че не си мисли, че имаш чак такова действие върху мен. - казах намусено, но той продължи с целувките, а и пръстите му се плъзгаха по бедрата ми, което допълнително заличи сърдитото настроение. Изкушение, а? Хм...
- Мне, просто обичам да те тормозя. - обясних спокойно, свивайки рамене, докато висях на гърба му.
Той отново се обърна към мен и си пое дълбоко въздух, след което ни потопи отново. Подводни целувки... до сега не го бях пробвала... Да не говорим, че не съм сменяла толкова места на секс само за една седмица.
- Повярвай не бих те взела отново на мисия! Правим повече секс, отколкото работа по мисията, а това не е добре! - отвърнах сериозно, плъзгайки ръка по корема му...
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeЧет Фев 23, 2012 9:05 am

Тя моментално се намръщи и бързо започна да отрича твърденията ми.
-Оу, кой се засяга на тази тема.Няма нищо лошо,Лесли..Хубавец съм.. Пък и доста духовит.. Недей да се цупиш.-заявих с усмивка, радвайки се на реакциите й.-Обичаш да се правиш на непукист.. Сладко.
Отпуснах се назад, слушайки разсъжденията й и пак се разсмях.
-Разбирам.На мисия не ме искаш, но няма да имаш против да ме замъкнеш на някой таен остров.
Облегнах лакти на края на басейна и прокарах ръка през мократа си коса.
-Пък и грешиш. Реших ти случая, отличен екип сме. Няма кой да ти се кара, че не си свършила нищо.Аз и моя чар, разбира се свършихме по-голямата част, но все пак..
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeЧет Фев 23, 2012 9:18 am

Ядосах му се още при първата реплика и го изпръсках, но той не обърна особено внимание.
Когато обаче спомена и следващото го изгледах убийствено и проскърцах със зъби.
- Знаеш ли? За мен е време да си ходя. - казах гневно. Преди да съм го хвърлила през парапета. Пуснах го и се отдалечих, отивайки до стълбиките, от където се изнизах от басейна и започнах да си търся проклетите дрехи.
- Майната ти. Нищо не съм свършила..- ядосвах се под носа си, докато събирах токчетата си и всичко останало до басейна,, за да се облека.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 8:19 am

Тя явно много се ядоса, защото бързо зави, че трябва да си ходи и се изниза от басейна. Мои дрехи за щастие не плуваха из басейна, така че само си оправих боксерките и я последвах навън.
-Недей да се цупиш-повторих мило, след като излязох от водата.- Не казах, че не си свършила нищо, а че аз свърших повечето работа и трябва да го признаеш!
Все пак аз бях получил главната улика, а тя само ме обвиняваше, че нищо не върша.
-И също трябва да признаеш, че сме отличен екип.Виж колко работа свършихме.-казах сериозно и повдигнах вежда.- И си много сладка, когато се цупиш, всезнаеща разумна моя съпруго.-заявих вече с усмивка,но все пак с мил тон, за да не ме хвърли обратно в басейна.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 8:34 am

Обух си токчетата, но не исках да си мокря хубавата рокля, затова се подвоумих какво да правя.
Тогава той излезе от басейна, молейки ме да не се цупя.
Направих точно обратното. Точно като малките деца нацупих леко долната си устна и го изгледах сърдито. Изсумтях изпод дъха си.
- Да, Лин, прав си. Флиртуваше с една курва и измъкна цялата информация, за която се трудих аз толкова време. Вече трябва да обърна резбата и да спя с жени, за да ми дават информация като твоята. - казах, въздишайки и в крайна сметка реших, че не заслужава блузата си и я облякох аз, навивайки ръкавите, колкото можех. Е, малко беше широка...добре де, доста. Както и дълга... но това беше хубаво, не се виждаше липсата на бельо.
- Можеш да излезеш от роля вече... Утре ще го заловим и после може да не се видим повече, така че си свободен да пробваш целия хотел с жени. - казах по - спокойно и минах зад бара, приготвяйки си едно мартини с изобилие от зелени мааслинки, които обожавах.
- Искаш ли нещо? - попитах от учтивост, докато разбърквах алкохола.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 9:01 am

-Хей, недей да обсъждаш методите ми. Ти защото въобще не се натискаше на онзи старец. Същата си. Прави се каквото трябва, за да измъкнеш каквото й да било. Въобще не говори за честния си труд.- заявих сериозно, след като така искаше да бъде, и облякох джинсите си, а тя си беше присвоила блузата ми.
Тя се запъти към бара и ме попита дали искам нещо,но аз само седнах отсреща.
-Всъщност си права, нищо не ме спира да го направя. А ти щом толкова държиш да се отнасям зле с теб, ако искаш може и да гледаш.
Мисията си вървеше добре. За разнообразие не трябваше да пречукам никого, за да измъкна нещо и с нея бяхме добър отбор. Но пък щом на нея толкова й пречеше особата ми, нямах нищо против да го приема и като нормална мисия, в която дали си мил нямаше значение.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 9:20 pm

Погледнах го преценяващо за един дълъг момент, когато получих острия отговор и накрая сведох поглед надолу. Минах от другата страна на бара и се подпрях на бара до него...
- Добре, извинявай. Прав си. Благодаря ти за помощта, беше наистина полезен. Едва ли щях да се справя без теб... не и толкова бързо. А и нямаше да е толкова забавно... Можеш да бъдеш страхотен полицай дори, ако питаш мен. - позволих на откровенността, скрита дълбоко в мен да се покаже за миг, докато си играех с мокър кичур от косата си. Накрая седнах на щъркелът до него.
Нещо не ми се нравеше да е толкова безчувствен..
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeНед Фев 26, 2012 9:34 pm

Тя се замисли малко и дойде от моята страна на бара. Малка усмивка пак се върна на лицето ми като я гледах колко усилия й трябват да каже нещо добро за мен.
-Не благодаря, не ми допада много как ви командорят.- не че аз не бях в почти същото положение, но й доста хора слушаха какво аз им казвам. А и почти никой не смееше да поставя под въпрос работата ми, както правеха големите шефове в полицията.- Или пък да слушам упреци от някой, който знае само как се вдига телефона от огромното му бюро.-заявих и повдигнах вежда.
-Но пък мисля, че честно казано просто не искаш да ме видиш с друга.-казах вече с голяма усмивка и се облегнах на облегалката с ръце зад врата.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 4:47 am

Патрик оплю набързо работата ми и каза, че не би се съгласил със всички правила и командорения.
- Вярно е... Досадно е. Не е работа за всеки... На моменти дори самата аз се чудя как стоя там. - отвърнах леко поуспокоена, плъзгайки пръст по ръба на чашата няколко пъти и надигнах малката клечка, на която бяха набучени няколко маслинки и изядох едната, след което ги върнах в чашата.
Когато обаче констатира, че просто не искам да го виждам с друга жена се намръщих и го изгледах мрачно, повдигайки вежда. Настоях си да не го "благословя" на глас, при вида на огромната му усмивка и отново погледнах напред, надигайки чашата си.
- Въобразяваш си, любов моя. Това си е твое решение. Ти си свободен мъж. Даже бих желала да гледам, никога не отказвам 5D уроци. Може и записки да си водя. - казах закачливо, с лека усмивка и се изправих от стола си, поглеждайки го.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 5:03 am

Тя се съгласи с мен за работата си, но и отрече да има нещо против да мина всички мадами в хотела.
-Ами имаш право.. Определено има какво да се научи от мен, но спокойно аз съм напълно съгласен да го научаваш от първа ръка.-наминах й доволно и се усмихнах.-Обаче си много лош лъжец, скъпа ми Лесли.-установих доволно, след намръщения и поглед, когато застана пред мен.
Наведох се към нея и взех клечката с маслинките, взимайки си една, и пак ги върнах в чашата.
-Пък и вече започваш да мечтаеш за семеен живот с мен.. Виж колко хубаво ти стои блузата ми.-казах с крива усмивка и плъзнах пръсти по бедрото й, повдигайки леко блузата нагоре.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 5:31 am

Подсмихнах се игриво и се наместих между краката му, приближавайки се към него и прокарах пръсти през косата му.
- Аз съм много добра ученичка... Схващам доста бързо. - казах, в отговор и свих рамене невинно.
Той си открадна една маслинка от чашата ми, а аз направо надигнах чашата си, изпивайки я наведнъж и бавно изядох последната си маслинка.
- От опит знам, че семейния живот само погубва страстта и романтиката. Не, че такава съществува, особено при теб. - поклатих глава
- Но да, харесва ми блузата. Стои ми по- добре отколкото на теб дори. - заявих самодоволно и спуснах ръце по тялото си, а когато ги върнах нагоре я набрах още повече.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 5:55 am

Тя се намести между краката ми и прокара пръсти през косата ми и аз я придърпах още, слагайки ръце на кръста й.
-Знам много добре.-казах оглеждайки я, докато си ядеше маслинката.
-О, нима казваш, че не знам какво е страст? Боже, направо съм обиден..Точно аз от всички..-поклатих глава и сложих ръце върху нейните, докато вдигаше блузата нагоре.
-Така е, много повече ти ходи..-казах с усмивка и я дръпнах още нагоре.-И аз естествено изглеждам чудесно в нея..
Пъхнах ръка под плата на блузата и плъзнах пръсти по гърба й.Имаше невероятна кожа.
-Доста ти е широка.. -подсмихнах се и приближих глава към нейната.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 6:28 am

- Имах предвид романтиката... Ти си извор на страст.. - обясних спокойно, намигайки му и се приближих още повече.
Той ми помогна със повдигането на блузата, без да забрави да отбележи колко добре изглеждал и той в нея.
- Мм не съм съгласна.. - възразих и го накарах да събере краката си, след което се качих върху тях, сядайки на по - удобно място. Приближих се към него още повече и плъзнах ръце по гърдите му.
- Повече ми харесваш без нея. - констатирах с искрена усмивка.
- На какво ще ме научите този път, господин Линн? - попитах заинтересовано и накрая го целунах.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 7:22 am

-Така вече съм по-съгласен.-казах с усмивка и качих пръсти по гърба й.
-О?-повдигнах вежда, когато каза, че не е съгласна, че моя милост изглежда чудесно в блузата, и я оставих да седне в скута ми.
С усмивка доуточни, че без нея повече ме харесва, а аз се подсмихнах, плъзгайки ръце по дългите й крака.
-I'm sexy and I know it.. - запях си с перверзна усмивка и отвърнах на целувката й.
-Ами знае ли се..-отдалечих се малко от устните й и започнах да разхождам ръце по бедрата й.-Може би трябва да те научим на малко самоконтрол..Нали знаеш с такава личност като мен, никой не може да контролира реакциите си, а така току виж сме свършили за две минути..-поклатих глава неудобрително, а пръстите ми се плъзгаха по вътрешната част на бедрата й.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeПон Фев 27, 2012 7:32 am

Разсмях се на обяснението му и поклатих глава.
- На самоконтрол? Мисля, че моят си е доста наред. - констатирах учудено и извъртях очи.
- И, чакай малко, твоята личност? - повдигнах вежди и сложих ръце върху неговите.
- Не каза ли точно ти, че точно това тяло е уникално? - попитах до ухото му и преместих ръцете му на дупето си.
- Да не би твоя самоконтрол да е лабилен? - предположих закачливо, захапвайки ухото му и спуснах език по врата му, местейки ръцете му нагоре към кръста си. Ужасно много ми допадаше допира му. Тези негови силни ръце ме караха да правя какво ли не..
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 2:49 am

-Охх, много сме самонадеяни, в редките моменти, когато не стенеш името ми.-казах вдигайки вежда.-Пък й не каза ли ти, колко добре изглежда това тяло без блуза..
Подсмихнах се и стиснах дупето й, докато тя местеше ръцете ми по кожата й. Устните й се плъзгаха по врата ми и аз бързо ги намерих, започвайки страстна целувка. Все пак както тя каза, аз си бях чист извор на страст. Нямаше кой да го отрече..
Плъзнах ръце нагоре по гърба й и я придърпах рязко, по-близо към полуголото ми тяло.
-И наистина, контролът ми може би не е много по-добър от твоя.. Защото, както каза, обожавам тялото ти.-заявих между целувката и плъзнах ръце надолу до кръста й и после пак нагоре.- Но и двамата сме напълно наясно, колко много ме искаш и ти. Все пак, получих цял комплимент, за да си остана твой..-казах с усмивка докато плъзгах устни по врата й.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeВто Фев 28, 2012 3:57 am

Подсмихнах се на реакциите му.
- Само от теб се уча на самодоволство. Никой не те обича повече от теб самия. - заявих и се засмях за кратко, преди той да ми запуши устата с целувка. Една дълга, страстна и разгорещена целувка, която ме разтапяше като кубче лед в горещ летен ден.
Все пак се съгласи, че и неговия самоконтрол не бил съвсем на ниво, защото... хм, комплиментите му ставаха доста чести. Да не повярва човек.
Накрая обаче отново завърши, подчертавайки моето изказване, а аз завъртях очи и се отдръпнах за секунда, гледайки го в очите сериозно.
- Патрик Лин, имаш право да замълчиш! Всичко, което кажеш ще бъде използвано срещу теб в съда!- изрецитирах репликата си, подсмихвайки се перверзно и пак го целунах.
Колко ли беше часа?
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeСря Фев 29, 2012 5:33 am

-Ами все някой трябва!-подметнах, клатейки глава и пак я целунах. Плъзнах ръце по бедрата й и се изправих бързо, оставяйки я да седне на плота.
Тя заяви, че всичко което кажа ще бъде използвано срещу мен и аз моментално се усмихнах.
-Гърдите на Лесли Карсън!-обявих самодоволно и се засмях.-Нещо против?
Тя пак ме целуна и аз я дръпнах по-близо към себе си, стискайки дупето й.Плъзнах устни по врата й, след това по рамото й.. Всъщност широката ми блуза беше много полезна.. Свалих я още надолу, откривайки още плът и започнах да оставям мокри целувки по кожата й.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeСря Фев 29, 2012 6:37 am

- Ама как може такова нещо. Нали затова си имаш жена да те обича и глези. - отвърнах и се засмях.
След малко местоположението ми се смени, сядайки на бара, а той се изправи пред мен.
Когато обаче му казах какво ще използвам в съда той моментално посочи гърдите ми.
- Умник... те са си само за лична употреба! - заявих, слагайки длани върху тях и скръстих ръце, скривайки ги през блузата.
Ръцете му обаче продължиха да се разхождат по тялото ми, както и целувките му. След малко не издържах със скръстени ръце и ги плъзнах по тялото му, приближавайки го към себе си, увивайки крака около кръста му, а ръцете ми започнаха да разкопчават дънките му. Работа за нищо... да не ги беше обличал..
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeСря Мар 07, 2012 4:44 am

-Права си..Ти винаги ще се грижиш за мен.-обявих доволно след като припомни предимствата на брака.
Тялото й се уви около моето и скоро ръцете й се спуснаха към панталоните ми.
-Е, аз току що ги обух..-хванах ръцете й и ги преместих на плота.
Плъзнах устни по врата й, захапвайки леко кожата по раменете й и пак слях устни с нейните.Пъхнах ръце под широката блуза, впивайки пръсти в кожата на гърба й.
Искаше или не, аз пак щях да се намърдам в работата й. В най-добрия случай далеч от решетките. Пък и нямаше начин да оставя Ник да ми отмъкне жестоката партньорка.
Спуснах устни надолу, до голите й крака, и започнах да оставям влажни целувки по бедрата й, впивайки пръсти в мократа й кожа.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitimeСря Мар 21, 2012 5:12 am

- Ама разбира се... докато мисията свърши. - отвърнах, относно грижите и любовта, подсмихвайки се.
Когато обаче посегнах към панталона му той се оправда, че току що го бил обул и отдръпна ръцете ми настрани.
Измънках недоволно, нацупвайки се, но неговите устни отново най- нахално се сляха с моите, пречейки ми да говоря.
- Но на мен ми харесват повече далеч от теб. - казах, поглеждайки го в очите и отново го целунах. Увих ръце около врата му и го притиснах към себе си, а когато устните му се преместиха на бедрата ми забравих защо всъщност се цупех.
Изведнъж обаче чухме как асансьора се отвори. Моментално се изправих, скачайки от барплота и погледнах в посока на посетителите.
И кой може? Флеч, но със някаква русокоса барби. Закопчах всички копчета на ризата и слава богу, че беше достатъчно дълга, за да не се вижда нищо.
- О, каква изненада...- констатира той, а физиономията му беше гузна, хващахме го в крачка. Прехапах устна и се обърнах с лице към Патрик, оставяйки го той да говори. Погледнах го измъчено. Той беше с дънки! А аз бях гола под тази риза.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Empire state of Hotels - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Empire state of Hotels - Page 10 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Empire state of Hotels
Върнете се в началото 
Страница 10 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Крайбрежието :: Басейни и Хотели-
Идете на: