Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Плажната ивица - Page 4 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Плажната ивица - Page 4 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Плажната ивица - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Плажната ивица - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Плажната ивица - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Плажната ивица - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Плажната ивица - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Плажната ивица - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Плажната ивица - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Плажната ивица - Page 4 Vote_lcapПлажната ивица - Page 4 Voting_barПлажната ивица - Page 4 Vote_rcap 
Изабел
Плажната ивица - Page 4 Vote_lcapПлажната ивица - Page 4 Voting_barПлажната ивица - Page 4 Vote_rcap 
Leslie Carson
Плажната ивица - Page 4 Vote_lcapПлажната ивица - Page 4 Voting_barПлажната ивица - Page 4 Vote_rcap 
Patrick Linn
Плажната ивица - Page 4 Vote_lcapПлажната ивица - Page 4 Voting_barПлажната ивица - Page 4 Vote_rcap 
Monna
Плажната ивица - Page 4 Vote_lcapПлажната ивица - Page 4 Voting_barПлажната ивица - Page 4 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Плажната ивица - Page 4 Vote_lcapПлажната ивица - Page 4 Voting_barПлажната ивица - Page 4 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Плажната ивица - Page 4 Vote_lcapПлажната ивица - Page 4 Voting_barПлажната ивица - Page 4 Vote_rcap 
Джена Браун
Плажната ивица - Page 4 Vote_lcapПлажната ивица - Page 4 Voting_barПлажната ивица - Page 4 Vote_rcap 
Samanta Scott
Плажната ивица - Page 4 Vote_lcapПлажната ивица - Page 4 Voting_barПлажната ивица - Page 4 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Плажната ивица - Page 4 Vote_lcapПлажната ивица - Page 4 Voting_barПлажната ивица - Page 4 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелПлажната ивица - Page 4 Tayloricon МонаПлажната ивица - Page 4 2819135f

 

 Плажната ивица

Go down 
+5
Катерина Петрова
Ребека Ричардсън
Джеймс Краун
Джена Браун
Изабел
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 25, 2011 4:34 am

- А, защо не? Толкова ли си критична към себе си, че не можеш да повярваш, че може би искам да ти бъда приятел заради самата теб? - Т
Това, в което бях напълно сигурен беше, че момичетата винаги се връзват, когато момчетата започнат да им казват да не се подценяват.
Тя ме изгледа преценяващо, но определено се беше размекнала, за това реших да продължа със същата тактика.
- Наистина не съм такъв какъвто изглеждам. Искам да се сприятеля с теб и явно просто не съм уцелил точния начин. Съжалявам.. - сведох глава надолу. Мисля че проработи. - Е, какъв шанс имам да ми простиш? - попитах отново ми този път я погледнах право в очите. - Щом не искаш няма да те целувам повече.. - добавих след малко..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 25, 2011 5:07 am

Какво?? Без целувки? Ама защо?? Това не беше много умна реакция, но първите думи, които изникнаха в ума ми бяха те. Изгледах го преценяващо и повдигнах рамене.
- Добре, както и да е. - казах и кимнах с едва забележима усмивка.
- Сладки сънища, Джъстин. - намигнах му и тръгнах по алеята. Небрежна усмивка се беше настанила кротко на лицето ми.
Не знам защо, трябваше да бягам възможно най- бързо в обратната на неговата посока, но аз вървях спокойно по улицата, обмисляйки всичко, което се случи в последния час.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 Icon_minitimeПет Фев 25, 2011 5:11 am

- Хей.. - провикнах се след нея, но замълчах за секунда за да обмисля следващите си думи.. - Ще те чакам в дискотеката на града утре вечер в девет, разчитам да те намеря там.. - смигнах й когато се обърна за да ми хвърли един последен поглед и самодоволната усмивка на лицето ми отново се появи..

Винаги съм вярвал, че това действа, но не очаквах да е толкова лесно.. Сигурен бях, че ще дойде, нямаше начин да се откаже особено след като беше отвърнала на целувката ми и беше склонила да ми прости..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Плажната ивица
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Крайбрежието :: Плажът-
Идете на: