Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Плажната ивица - Page 3 Vote_lcapПлажната ивица - Page 3 Voting_barПлажната ивица - Page 3 Vote_rcap 
Изабел
Плажната ивица - Page 3 Vote_lcapПлажната ивица - Page 3 Voting_barПлажната ивица - Page 3 Vote_rcap 
Leslie Carson
Плажната ивица - Page 3 Vote_lcapПлажната ивица - Page 3 Voting_barПлажната ивица - Page 3 Vote_rcap 
Patrick Linn
Плажната ивица - Page 3 Vote_lcapПлажната ивица - Page 3 Voting_barПлажната ивица - Page 3 Vote_rcap 
Monna
Плажната ивица - Page 3 Vote_lcapПлажната ивица - Page 3 Voting_barПлажната ивица - Page 3 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Плажната ивица - Page 3 Vote_lcapПлажната ивица - Page 3 Voting_barПлажната ивица - Page 3 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Плажната ивица - Page 3 Vote_lcapПлажната ивица - Page 3 Voting_barПлажната ивица - Page 3 Vote_rcap 
Джена Браун
Плажната ивица - Page 3 Vote_lcapПлажната ивица - Page 3 Voting_barПлажната ивица - Page 3 Vote_rcap 
Samanta Scott
Плажната ивица - Page 3 Vote_lcapПлажната ивица - Page 3 Voting_barПлажната ивица - Page 3 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Плажната ивица - Page 3 Vote_lcapПлажната ивица - Page 3 Voting_barПлажната ивица - Page 3 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелПлажната ивица - Page 3 Tayloricon МонаПлажната ивица - Page 3 2819135f

 

 Плажната ивица

Go down 
+5
Катерина Петрова
Ребека Ричардсън
Джеймс Краун
Джена Браун
Изабел
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 25, 2010 10:00 pm

-ОО значи ще играем грубо?-Засмях се.
Прегърнах я в гръб, след това я вдигнах и я хвърлих на по-дълбокото.Избухнах в смях.След като тя изплува, доплувах до нея.
-Добре ли си?-Казах подигравателно.После уж я придърпах към себе си съвсем безобидно, но стана така, че я целунах...
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 25, 2010 10:08 pm

-Оо ще си платиш - казах след като излязох на повърхността.
Даниел ме дръпна към него и.. ме целуна?! Първоначално отговорих, но после ми "дойде акъл в главата" и се отдръпнах леко.
-Даниел.. ти си ми брат - казах и го погледнах. Не че не ми хареса целувката, напротив, но бяхме брат и сестра, беше меко казано странно.
Върнете се в началото Go down
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 25, 2010 10:12 pm

-Всъщност не съм ти истински брат..-Измръках, а тя ме погледна с поглед ''МОЛЯ??''
-Осиновен съм.-Вдигнах рамене..
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 25, 2010 10:18 pm

Споях като гръмната и примигнах тъпо няколко пъти.
-Какво? - попитах, мислейки че нещо не съм чула както трябва, но Даниел отново повтори че е осиновен. А аз защо не знаех?! Никой не ми беше казал..
-Нямах представа - казах, като малко се осъзнах.
-О Боже, Сериозно ли? - попитах все още невярващо.
Върнете се в началото Go down
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 25, 2010 10:22 pm

-Да..-Вдигнах рамене.
-Но нека не говорим за това, става ли?-Тя кимна и аз се усмихнах.
-Съжалявам, че те целунах..
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 25, 2010 10:28 pm

Погледнах го и примигнах няколко пъти.
-А не не не не, няма проблем - казах и се засмях като чух как прозвуча, сякаш покана за още.
Отпуснах се във водата без да ми пука че после косата ми ще изглежда на нищо.. не че в момента беше в перфектната си форма.
Върнете се в началото Go down
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 25, 2010 11:29 pm

Засмях се.Чудех се какво ли щеше да направи ако пак я целуна.Страшно си умирах да я дразня.Приближих се леко.Прокарах ръка през косата 'и.После по бузата 'и и хванах брадичката 'и.Приближих се бавно и я целунах, затваряйки очи.
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 26, 2010 12:10 am

Отново леко ме целуна, аз само потръпнах. Не се дръпнах. Не ми беше брат, което беше гадно, но пък ми беше странно да се целуваме. "Само този път..." - казах си наум и отговорих на целувката му, като го придърпах към мен. После леко се отдръпнах.
Върнете се в началото Go down
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 26, 2010 9:39 pm

Тя се отдръпна и аз също направих крачка назад.Огледах се.
-Става хладно искаш ли да се прибираме?-Попитах и заплувах към брега.След известно време излязох и погледнах към Аш за да видя дали ме следва.Облякох се и вече бях готов да си вървя..
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 26, 2010 10:07 pm

Кимнах с глава.
-Добре, хайде - казах.
След малко вече бяхме на плажа. Взех си дрехите и се облякох. Тръгнахме към къщата.. ако това нещо можеше да се нарече къщо. Половината стаи не знаех че изобщо ги има. Докато се прибирахме, беше леко неловко. Почти дума не си казахме. Явно и двамата не можехме да разберем защо се целунахме.
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 4:28 am

Днес денят минаваше изключително бавна, особено когато умирах от скука. Спах до обяд и пак ми остана прекалено много свободно време. Привечер реших да изляза до плажа. Не, че беше нещо особено, но поне беше по- добре от това да киснеш у вас. Как може във вторник вечерта всеки да е зает с нещо...едната била на среща, другата болна, третата с гаджето си, четвъртият на лагер...тотален ужас. Преоблякох се и тръгнах към ивицата. След известно време стигнах до желаното от мен място. Събух сандалите си и тръгнах по влажният ситен пясък боса. Огледах се, но нямаше никого...защо пък да не си направя едно нощно къпане. Махнах елека си, оставих обувките на пясъка до елека, махнах си потника и панталонките, оставяйки ги до останалите ми неща. След като останах по сутиен и бельо пуснах косата си от шнолата и влязох във спокойната вода. Обожавах морето...
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 4:41 am

Най - после бях привършил задълженията си към Закъри за деня и можех да разпусна малко. Естествено, в малко градче като това нямаше особено голям избор, но все пак имаше какво да се прави. Първото място, за което се сетих бе плажа и набързо се запътих натам.
След около петнадесет минути крачех по все още топлият от почти скрилото се слънце пясък.В началото искрено се надявах да съм сам, но щом зърнах захвърлени дрехи започнах да се оглеждам наоколо. И я видях. Някакво момиче плуваше във водата и вълните я заливаха цялата. Честно да си призная гледката беше страхотна.
Без да се поколебая за миг свалих тениската си и събух дънките. Минах по - отдалеч, за да не може да ме види. В началото, когато влязох водата беше малко студена, но бързо свикнах. Започнах да се придвижвам бавно към нея и когато застанах точно зад гърба й я улових през талията.
- БУ! - извиках и се захилих като ненормален.
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 5:09 am

Поплувах известно време...Това беше едно от любимите ми занимания...толкова разпускащо и релаксиращо. Можех да кисна тук векове наред. По някое време излязох на повърхността, за да проверя за всеки случай дали дрехите ми са там, но в следващият момент някой ме сграбчи за талията и извика зад мен. Подскочих и се отдръпнах максимално далеч, като се има напредвид, че бяхме във водата и го изгледах шокирано.
- Какво по дяволите? - попитах, оглеждайки го. Не го познавах...какво му ставаше на този.
- Кой си ти ? - изстрелях следващият въпрос - Знаеш, че нормалните хора не се промъкват зад непознати и не им изкарват ангелите, нали? - допълних и повдигнах вежда.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 11:38 pm

- Знаеш, че нормалните хора не се промъкват зад непознати и не им изкарват ангелите, нали? - попита тя все още леко стресната.
- Да.. - признах небрежно. - Обикновените хора - да, но аз не.. Не ми ли личи, че не съм като всички останали? - усмихнах се и започнах да плувам около нея, като стеснявах кръговете все повече..
В началото искаше да ме отбягва, но щом огледа май си промени мнението..
- Е, ще ми кажеш ли името си или? - напръсках я с малко вода и отново се засмях.
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 11:45 pm

- Всъщност не...личи ти, че си като всеки откачен идиот по света. - усмихнах се саркастично и се обърнах на другата страна, но той започна да плува около мен. Поне можеше да му се признае, че беше секси откачен идиот.
- Е, ще ми кажеш ли името си или? - попита той и ме опръска. Ей това най - много го мразех. Винаги ме е дразнело.
- Или не? Мисля да избера този вариант. - казах безразлично и тръгнах навън.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 11:51 pm

- Е, от тази ситуация само ти губиш.. - свих рамене, но въпреки това тръгнах след нея. Явно не й беше приятно да я пръскат, за това реших да я подразня.
Тъй като вече бяхме доста по - близко до брега можех да се изправя и да вървя. Забързах крачка и я настигнах и без да се замислям я хванах през талията. Бутнах я във водата и когато се показа започнах да я пръскам.
- И все пак предпочитам да науча името ти, защото иначе няма да се измъкнеш оттук.. - захилих се и продължих. Определено ме мислеше за ненормален, но все пак знаеше, че не бих й направил нещо..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 25, 2011 2:09 am

Тъкмо стигнах до плитката част, когато две ръце отново ме сграбчиха за талията и в следващият момент бях под водата. Изправих се и усетих заливащите ме вълни от капки вода. Обърнах се с гръб към него и изръмжах. На него явно му беше забавно, защото чух смеха му и ме предупреди, че докато не си кажа името няма да изляза. Ядосах му се още повече, обърна се към него и въпреки пръскането му скочих отгоре. Той залитна и падна във водата...беше ми малко под кръста, така че нямаше да се нарани. Изплувах първа и когато той го направи го изгледах страшно.
- Ти сериозно си за лудницата. - промърморих и скръстих ръце под гърдите си.
- Самър - изстрелях името си и го подминах, запътвайки се отново към брега. Първо - не харесвах името си...Кой нормален би кръстил детето си на сезон? Е, очевидно моите родители не бяха от съвсем нормалните, защото ето ме тук със име на лятото. И второ - този ми лазеше по нервите, а факта, че бях по сутиен и дантелени полубоксерки и стоях със него във морето, сами, през нощта не помагаше на ситуацията.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 25, 2011 2:20 am

- Самър.. страхотно име.. - усмихнах й се. - Ти няма ли да ме попиташ за моето? - погледнях я, но тя не даваше никакви признаци, че я интересува. - Хайде де, не ти ли е интересно?
- Не! - скастри ме на момента тя и взе дрехите си, тръгвайки нагоре по пясъка.
Набързо излязох от водата и я настигнах. С едно бързо движение я хванах през китката на дясната ръка и я извърнах рязко към себе си, събаряйки я внимателно на земяа.
Беше готова да ми се разкрещи, а и започна да се мята в опит да се освободи. Естествено, след всички неща, които бях правил за Закъри много добре знаех как трябва да постъпя в ситуация като тази. Застанах над нея, като с една част от тежестта на тялото ми я притиснах към пясъка. Той се бе полепил по мокрите ни тела, но все още капчици солена вода се стичаха от нас.
- Все още ли не те интересува как се казвам? - попитах я, когато устните ми бяха само на сантиметри от нейните.
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 25, 2011 2:31 am

Би трябвало да съм изплашена...все пак непознат ходеше след мен и беше отчайващо настоятелен и досаден. Но уплахата все още я нямаше...може би щеше да дойде по - късно или просто все още бях в шок как може да има толкова голям идиот, който да не разбира от не, но нямаше нищо. Дори обратно...усещах всеки релеф на тялото му върху своето и да си призная ми харесваше...не, че щях да му го призная, или да го покажа. Продължавах да го гледам злобно, но просто подсъзнанието ми...онова мръсното ... се събуди. Не можех да го спра, какво да направя. Опитах се да се освободя, но нямах шанс, затова въздъхнах и го погледнах отегчено.
- Добре, господин Избягал-От-Лудницата как се казваш? - попитах саркастично и извъртях поглед, повдигайки вежда.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 25, 2011 2:41 am

- Добре, господин Избягал-От-Лудницата как се казваш? - опита се да звучи саркастично, но определено не й се получи, издаде я лекото колебание в гласът й.. и май се сещах поради каква причина е..
- Е, радвам се, че попита аз съм Джъстин. А, сега преди да те пусна искам една истина.. - поколебах се, но после се приближих още към нея.. - Харесва ли ти? - Боже, колко ми харесваше да я дразня! Устните ми бяха само на няколко сантиметра от нейните, усещах дъхът й, и съм сто процента сигурен, че и тя усещаше моя, да гали брадичката и вратът й..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 25, 2011 2:57 am

Този какво? Детектор на лъжата ли беше? Кретен.
- Кое да ми харесва? Непознат да ме държи прикована за пясъка, вечерта, докато съм полугола, както и той, като добавим, и че е тотално побъркан и се държи странно? О, да, чувството е много приятно. Кой би се притеснил от такъв факт и такава ситуация? Никой естествено. - заговорих аз иронично, и кимах ентусиазирано.
- Просто чудесно е. - отсякох накрая и се усмихнах саркастично.
- А сега се разкарай от мен!! - казах ядосано и го бутнах отново, опитвайки се да се освободя.
- Кретен! - извъртях поглед и въздъхнах тежко, когато не се разкара веднага.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 25, 2011 3:11 am

- Кретен! - изкрещя тя в лицето ми. Явно все пак бях попрекалил, но това нямаше да ме откаже..
- Стига де, не исках да ме помислиш за побъркан, макар и отчасти да съм..
Боже вече се и размеквах..
- Кретен!! - извика още веднъж и тогава ми кипна. Тя не искаше да се успокои и не искаше да ме чуе.
Трябваше да предприема нещо.. И се сетих какво. Доближих се до нея възможно най - много и в началото устните ми съвсем леко докоснаха нейните, но след няма и две секунди тя отвърна и целувката стана по - страстна и разгорещена. Самър постави ръката си на гърдите ми, а аз своята на бедрото й.
И точно в най - сладкият и страхотен момент се отделих от нея, ухилен до ушите..
- Мисля, че това вече отговаря на въпроса ми отпреди малко.
Изправих се от нея и й подадох ръката си, за да се изправи..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 25, 2011 3:59 am

- Не искаше? - попитах учудена.
- Ти явно имаш сериозни проблеми с общуването със момичетата. - констатирах, но той продължаваше да не мърда.
- Кретен. - повторих, въздъхвайки отегчено. И точно когато смятах да започна да викам вече той ме целуна.
Добре...това беше малко неочаквано. Добре де, доста неочаквано. Сложих ръка на гърдите му, в опит да го избутам, но идиота се целуваше доста добре. Ръката ми се отпусна там, където си беше намерила място, а няколко мига по- късно усетих и неговата на бедрото си, но за жалост всичко беше краткотрайно той се отдръпна със ухилена физиономия, а аз го изгледах ядосано. Подаде ми ръка, но я пренебрегнах. Изправих се и си взех дрехите, започвайки да се обличам бързо. Идеше ми да го фрасна, но ми писна да съм почти гола.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 25, 2011 4:06 am

- Стига де, красавице.. - ухилих се като идиот и отново тръгнах след нея. - Срам те е да си признаеш, че ти хареса ли? - тръгнах отново, взимайки своите дрехи. - Честно, ако знаех че ще ти хареса толкова и ще те замае по този начин нямаше да го направя.. - самодоволната усмивка не слизаше от лицето ми. - Пък и ти си хубава, какво се учудваш? - засмях се отново и я догоних.
- Имам ли някакъв шанс да ми простите, принцесо? - замолих й се и след малко едва ли не щях да паднах на колене..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 25, 2011 4:27 am

Облякох се и тръгнах към алеята, но той не спираше, само че този път се извиняваше. Спрях се и го погледнах учудено.
- Сериозно, какво искаш от мен Джъстин? И защо толкова държиш да ти "простя" ? - попитах изненадано и скръстих ръце под гърдите си отново. Странното беше, че макар и облечена, все още докато ме гледаше се чувствах напълно гола и бях готова да му налетя. Това беше лоша идея, която трябва да избутам от главата си. Прехапах устна и се съсредоточих върху въпросите си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Плажната ивица
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Крайбрежието :: Плажът-
Идете на: