Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Подземия - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Подземия - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Подземия - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Подземия - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Подземия - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Подземия - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Подземия - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Подземия - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Подземия - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Подземия - Page 2 Vote_lcapПодземия - Page 2 Voting_barПодземия - Page 2 Vote_rcap 
Изабел
Подземия - Page 2 Vote_lcapПодземия - Page 2 Voting_barПодземия - Page 2 Vote_rcap 
Leslie Carson
Подземия - Page 2 Vote_lcapПодземия - Page 2 Voting_barПодземия - Page 2 Vote_rcap 
Patrick Linn
Подземия - Page 2 Vote_lcapПодземия - Page 2 Voting_barПодземия - Page 2 Vote_rcap 
Monna
Подземия - Page 2 Vote_lcapПодземия - Page 2 Voting_barПодземия - Page 2 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Подземия - Page 2 Vote_lcapПодземия - Page 2 Voting_barПодземия - Page 2 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Подземия - Page 2 Vote_lcapПодземия - Page 2 Voting_barПодземия - Page 2 Vote_rcap 
Джена Браун
Подземия - Page 2 Vote_lcapПодземия - Page 2 Voting_barПодземия - Page 2 Vote_rcap 
Samanta Scott
Подземия - Page 2 Vote_lcapПодземия - Page 2 Voting_barПодземия - Page 2 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Подземия - Page 2 Vote_lcapПодземия - Page 2 Voting_barПодземия - Page 2 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелПодземия - Page 2 Tayloricon МонаПодземия - Page 2 2819135f

 

 Подземия

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Подземия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземия   Подземия - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 10:57 pm

- Не съм длъжна да ти давам обяснение! - изкрещях. Честно, вече не ми пукаше. Като че ли го бях преодоляла. Май вече не ме интересуваше особено какво ще ми се случи. Дори да ме убие,което определено щеше да се случи, не се страхувах. Нямаше никакъв смисъл от страха и паниката, нали...? Е, въпреки всичко, инстинктът си беше инстинкт и не беше лесно да го подтискам..
- Мона, Мона, скъпя моя Мона - каза меко той покрай мен - както ти казах.... имаш още мноооого да учиш - и пак със онзи тон на учител в детската градина, той започна да ми чете своите противни безсмислени лекции... - Когато питам, искам обяснение, когато не питам, искам тишина! - продължи, обикаляйки около мен, като погледът му не променяше точката в която бе вторачен. Мен.
И сега, да, май го очакавах, шамара, така тясно свързан със всичките правила... Но като че ли не ме удари силно, а просто като напомняне на всичко което ми беше изкрещял по рано...
За моя изненада се запъти с умерена крачка към малкият, пред разпадане гардероб, който така и не бях забелязала по рано. Отвори го със леко и зловещо скърцане, което ме изкара от нерви... После с минимално движение извади от него обикновена бяла памучна тениска с дълъг ръкав...
Чудех се за какво ли му е, но веднага се сетих... Аз не бях първата в това мазе... И определено нямаше да бъда последната...
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Закъри К.
Devil himself
Закъри К.


Брой мнения : 42
Join date : 26.10.2010

Подземия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземия   Подземия - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 12:35 am

-Дръж! - метнах тениската към нея.
-К-какво?! - заекна неразбиращо момичето, неосъзнаващо какво искам от нея.
-Обличай се! - изкрещях й.
Тя стоеше леко опулено. Все едно светият ангел-пазител идва.
-Обличай! - повторих ядосано.
Тя сковано започна да навлича блузата. Затропах с крак, в знак че не искам да се бави и ако го правеше, нищо нямаше да свърши добре, за нея.
- Мърдай - сопнах й се и я побутнах грубо към вратата. Момичето, още беше в шок и не знаеше как да реагира, просто се движеше по инерция...
Изкарах я от подземията. Тя все още стресирано гледаше в една точка и не даваше вид да разбира случващото се.
Е, имах си планове... Заключих и зарязах Мона, седнала на тротоара да гледа носталгично в хоризонта и да се радва на свободата, защото скоро нямаше да види такава...
Върнете се в началото Go down
 
Подземия
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Тъмните места в Беривил :: Владенията на Закъри-
Идете на: