Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Домът на Джена Браун - Page 2 Vote_lcapДомът на Джена Браун - Page 2 Voting_barДомът на Джена Браун - Page 2 Vote_rcap 
Изабел
Домът на Джена Браун - Page 2 Vote_lcapДомът на Джена Браун - Page 2 Voting_barДомът на Джена Браун - Page 2 Vote_rcap 
Leslie Carson
Домът на Джена Браун - Page 2 Vote_lcapДомът на Джена Браун - Page 2 Voting_barДомът на Джена Браун - Page 2 Vote_rcap 
Patrick Linn
Домът на Джена Браун - Page 2 Vote_lcapДомът на Джена Браун - Page 2 Voting_barДомът на Джена Браун - Page 2 Vote_rcap 
Monna
Домът на Джена Браун - Page 2 Vote_lcapДомът на Джена Браун - Page 2 Voting_barДомът на Джена Браун - Page 2 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Домът на Джена Браун - Page 2 Vote_lcapДомът на Джена Браун - Page 2 Voting_barДомът на Джена Браун - Page 2 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Домът на Джена Браун - Page 2 Vote_lcapДомът на Джена Браун - Page 2 Voting_barДомът на Джена Браун - Page 2 Vote_rcap 
Джена Браун
Домът на Джена Браун - Page 2 Vote_lcapДомът на Джена Браун - Page 2 Voting_barДомът на Джена Браун - Page 2 Vote_rcap 
Samanta Scott
Домът на Джена Браун - Page 2 Vote_lcapДомът на Джена Браун - Page 2 Voting_barДомът на Джена Браун - Page 2 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Домът на Джена Браун - Page 2 Vote_lcapДомът на Джена Браун - Page 2 Voting_barДомът на Джена Браун - Page 2 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелДомът на Джена Браун - Page 2 Tayloricon МонаДомът на Джена Браун - Page 2 2819135f

 

 Домът на Джена Браун

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Домът на Джена Браун - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джена Браун   Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 4:29 am

- Добро начало за начинаещ! -каза тя самодоволно и аз се засмях,като гледах внимателно какво ще хвърли.Тя самоуверено хвърли зара и се падна...четири хахаха...четири
- Е, добре де късмета на начинаещия..
-Четири!?Хммм...това част от стратегията ти ли е или просто искаш да гледаш как те смазвам-засмях се отново и хвърлих зарчето,падна се 3.Аз направих някаква тъпа физиономия и направих хода си...
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Домът на Джена Браун - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джена Браун   Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 4:33 am

- Е.. все пак четири и е доста по добре от три! - изплезих му се като малко дете и взех зара..
- Я виж ти.. пет! - ухилих се и направих хода си. - Вече сме наравно, но вече няма да се давам, да знаеш. - засмях се и му подадох зарчето.

- Искаш ли нещо за пиене? - изправих се като тръгнах към кухнята.. - И да не метсш нищо, аз помня! - подметнах под рамо и зачаках да ми каже какво иска за пиене..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Домът на Джена Браун - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джена Браун   Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 4:38 am

- Е.. все пак четири и е доста по добре от три!-изплези ми се нахално тя и аз направих същото.Изглеждахме точно акт6о малките деца,двамата се плезихме един на друг заради някаква игра и още малко да се сбием. Изведнъж осъзнах,че тя ме е настигнала и ми стана тясно около врата.Разкопчах още едно копче.Май не трябваше да играя...хазартните игри и игрите с някакъв вид печалба,било то "виртуална" или истинска ми бяха нещо като пристрастеност...
Момичето отиде до кухнята и ме попита какво искам:
-Ам...имаш ли...текила?
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Домът на Джена Браун - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джена Браун   Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 4:43 am

- Есествено! - казах и след малко се върнх с две бутилки текила и с две чаши..
- Та, докъде стигнахме?.. Само да те попитам дали си се отказал или продължаваш? - засмях се и побутнах зара към него. - Твой ред е. - спиах алкохлът в двете чаши.
- С удовоствие!- каза и метна.
- Охх скучно е! Какво ще кажеш да има някаква награда за победителя, например ако аз спечеля ти ще скочиш с дрехите в басейна, само имай предвид, че е доста студено в момента.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Домът на Джена Браун - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джена Браун   Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 4:50 am

- Естествено!-каза тя и се върна с две чаши и две бутилки текила.Аз не смятах да пия много...само една-две...три, четири...оф не знам колко ще пия...Но нямаше да са напивам...надявам се...
- Та, докъде стигнахме?.. Само да те попитам дали си се отказал или продължаваш?-каза тя и побутна зарчето към мен аз го взех и хвърлих.Падна се 6.Аз се усмихнах дяволито.За сега аз водих...
Охх скучно е! Какво ще кажеш да има някаква награда за победителя, например ако аз спечеля ти ще скочиш с дрехите в басейна, само имай предвид, че е доста студено в момента.
-Съгалсен-казах аз и отпих
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Домът на Джена Браун - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джена Браун   Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 4:54 am

- Не очаквах, че ще се съгласиш толкова лесно.. - засмях се и метнах..5.
- Добре защо трябва винаги да мятам по - малко от теб? - намусих се..
- И все пак трябва да те попитам какво ще стане ако ти спечелиш? - погледнах го с ангелски поглед.. - Само не ме карай да замръзвам в басейна както ще се случи с теб.. - изхилих се и взех зара..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Домът на Джена Браун - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джена Браун   Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 5:00 am

- Не очаквах, че ще се съгласиш толкова лесно.. -засмях се и казах:
-Нямаш си и на представа!-засмях се отново и взех зара
- Добре защо трябва винаги да мятам по - малко от теб?-защото си по-голям карък и от мен-засмях се отново и я погледнах...
- И все пак трябва да те попитам какво ще стане ако ти спечелиш? - погледнах го с ангелски поглед.. - Само не ме карай да замръзвам в басейна както ще се случи с теб..-погледнах я извратено и казах:
-Ще си помисля!-тонът ми беше с лека нотка перверзност.Хвърлих заровете-5.
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Домът на Джена Браун - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джена Браун   Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 5:05 am

Ох може ли някой да ми каже защо изобщо подметнах това за предизвикателствата?! Кой знае какво щеше да ми измисли Джеймс..
Хванах зара и го хвърлих без да му мисля много и за мое учудване взех, че метнах шестица.
- Натрих ли ти носа, сега? - попитах го и отново двамата започнахме да се плезим един на друг като второкласници..
- Ама наистина трбва да ми кажеш какво ще стане ако спечелиш, защото трябва да знам какво да очаквам.. не че ще спечелиш, но съм длъжна да попитам! - казах и отпих още една глътка от текилата..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Домът на Джена Браун - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джена Браун   Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 5:08 am

След като и запазих в тайна намеренията си за "изнасилване...хах...не нямаше да е това,макар че няма да откажа.Засмях се на мислите си и погледнах момичето.Тя хвърли шест,но все пак остана няколко позиции назад.Аз се усмихнах отново и я погледнах.
- Натрих ли ти носа, сега?-засмя се тя коварно,а аз само казах:
-Не...ХД
- Ама наистина трбва да ми кажеш какво ще стане ако спечелиш, защото трябва да знам какво да очаквам.. не че ще спечелиш, но съм длъжна да попитам!-аз се усмихнах по онзи извратено-перверзен начин и казах:
-Ако загубиш...бог да ти е на помощ!

Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Домът на Джена Браун - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джена Браун   Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 5:12 am

- Ако загубиш бог да ти е на помощ! - каза той с някак си перверзен тон..
- Така знаи.. Не ме карай да ти измисля нещо по - предизвикателно от това, моля те! - заканих му се и метнах зара..
- Ето, че отново изравнихме.. - заявих и го поглднах предизвикателно.. - Да не би да се притесняваш, че плановете ти няма да се осъществят?
- Ни най - малко! - заяви той и отново метна..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Домът на Джена Браун - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джена Браун   Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 5:16 am

- Така знаи.. Не ме карай да ти измисля нещо по - предизвикателно от това, моля те!-каза тя и метна,аз се усмихнах,отпих от чашата и казах:
-Ами добре...измисли ми нещо пооо...предизвикателно!-засмях се отново и видях,че вече сме изравнили..
- Ето, че отново изравнихме.. Да не би да се притесняваш, че плановете ти няма да се осъществят?-аз се усмихнах саркастично и казах:
-Ни най малко!Ти ще загубиш!-хвърлих зара и се падна 4,аз местих и отново отпих...
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Домът на Джена Браун - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джена Браун   Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 5:20 am

- Ни най малко! Ти ще загубиш! - каза той и метна зара.. падна се четири..
- Май обстоятелставата за теб не са много добри в момента.. - казах с подигравателен тон..
Играта продължи още около половин час, като през цялото време се изпреварвахме и изравнявахме, но в крайна сметка за мое нещастие...загубих..
- И сега какво да те правя?! - каза той и се изправи от дивана..
- Ами като за начало ми кажи какво е предизикателството! - каза и все още се чудех как мога да загубя..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Домът на Джена Браун - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джена Браун   Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 5:35 am

- Май обстоятелствата за теб не са много добри в момента.. -аз само кимнах .Сега тя ми се подиграваше,но щях да си отмъстя.
След около половин час игра,изпреварване,плезене,две бутилки качествена текила,а бях пред събличане,а момичето пре падане от стола,аз победих.Осъзнах се малко, защото действието на алкохола вече затихваше.Погледнах Джена и си казах на глас:
- И сега какво да те правя?!
- Ами като за начало ми кажи какво е предизвикателството!-избърза тя и аз казах:
-Хммм...едното няма да ти хареса особено, другото ама хич...е остава да влезеш в басейна...в студената вода...с мен,за да се поохладим малко!
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Домът на Джена Браун - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джена Браун   Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 5:42 am

- Хммм...едното няма да ти хареса особено, другото ама хич...е остава да влезеш в басейна...в студената вода...с мен, за да се поохладим малко! - каза и тръгна към басейна като свали ризата си.. - Е, идваш ли или искаш да ти кажа по - гадното предизвикателство?
Аз само тръгнах след него и свалих роклята си набързо като останах само по бельо.
- Е, влизаме ли? - попитах аз и си представих ледената вода..
- И още как! - каза и се хвърли вътре като разпръска вода навсякъде, а аз замръзнах все едно се намирам на най - високият връх на Еверст..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Домът на Джена Браун - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джена Браун   Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 5:51 am

Аз махнах ризата си и я оставих на един стол,а дънките хвърлих на земята.Тръгнах бавно към басейна и след малко се обърнах,като извиках:
-Е...идваш ли или искаш да разбереш и другото предизвикателство,което както казах едвааа ли ще ти хареса...-засмях се отново и продължих да вървя към басейна.Чуваше се лек шум от стъпването на босите ми крака.Джена се хвърли в студената вода и много бързо замръзна.Аз застанах на ръба и сложих ръце на кръста си,като казах:
-Знаеш ли,че така може да получиш хипотермия?-тръгнах бавно по стълбите към водата,като постепенно навлизах.Първо до глезените,колената,кръста,гърдите и накрая се гмурнах.Свикнах с водата и не ми беше студено...
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Домът на Джена Браун - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джена Браун   Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 6:05 am

- Знаеш ли,че така може да получиш хипотермия? - заяви той и бавно и постепенна влезе при мен..
- Не, докторе, не знаех! - изкикотих се и заочнах да го пръскам..
- Пък и колкото по - бързо вляза толкова по - бързо ще изляза.. - заявих и започнах да се плицикам, хубавото беше, че свикнах с водата, но все пак тя беше доста студена и на моменти неприятна..
- Не бъди толкова сигурна! - каза той и се засмя дяволито..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Домът на Джена Браун - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джена Браун   Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 6:14 am

- Не, докторе, не знаех!...- Пък и колкото по - бързо вляза толкова по бързо ще изляза.. -aз се засмях и казах:
-Хм...не бъди толкова сигурна!-засмях се аз и отидох до ръба на басейна,набрах се и седнах,като оставих краката ми във водата.Потопени бяха до малко под колената.Загледах се напред и чак сега забелязах,че слънцето беше залязло.Джен се плацикаше и плуваше напред назад,а аз я наблюдавах,като от време на време хвърлях по един поглед на нощното небе...
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Домът на Джена Браун - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джена Браун   Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 6:18 am

- Добре, вече замръзнах.. става ли да изляза?.. Моля.. - казах и се качих по стълбичката на басейна и седнах до него..
- Прелагам да си облечем сухи дрехи, защото както каза скоро ще получа хипотермия?
- Добре, но после е седващото предизвикателство.. - заяви той и се изправи.
- Добре.. - казах, но не можах да се стърпя и попитах:
- Ще ми кажеш ли какво е най - после, моля те?
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Домът на Джена Браун - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джена Браун   Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 8:07 pm

- Добре, вече замръзнах.. става ли да изляза?.. Моля.. --каза тя и ме погледна умолително.Аз се усмихнах и и' направих знак да дойде и да седне до мен.Тя бързо се качи по стълбичката и седна близо до мен.Рамената ни бяха почти допрени,отстрани можеше да изглежда...странно...
- Прелагам да си облечем сухи дрехи, защото както каза скоро ще получа хипотермия?-аз се засмях и казах:
-Ами...аз няма как да се облека,преди да изсъхна-засмях се аз и тя се досети,че не съм с нормален бански,а по боксерки.
-Готова ли си за следващото предизвикателство?-попитах аз,а тя ме погледна и попита:
- Ще ми кажеш ли какво е най - после, моля те?-аз се усмихнах загадъчно и поклатих глава.Нямах идея какво ще е,но ми правеше кеф да я измъчвам...
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Домът на Джена Браун - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джена Браун   Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 12:44 am

Наистина си нямах и на идея какво е намислил и вече дори взех да се притеснявам, а не ми беше присъщо.
- Ще ми кажеш ли какво е най - после, моля те? - замолих му се отново, а той само поклати глава отрицателно и се засмя. Сякаш да ме измъчва по този начин му беше приятно.
- Само да изпълня глупавото предизвикателство и искам реванш, няма да те оставя да победиш втори път, повярвай ми! - казах го с надеждата, че най - после ще изплюе камъчето, а не защото искам да играя отново.. ами ако загубех? По - добре на нещо друго в което побетада ми е по - сигурна.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Sponsored content





Домът на Джена Браун - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Джена Браун   Домът на Джена Браун - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Джена Браун
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Домът на Лесли Карсън
» Домът на Адреан Норвън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Жилища-
Идете на: