Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Сградата на Полицейското управление Vote_lcapСградата на Полицейското управление Voting_barСградата на Полицейското управление Vote_rcap 
Изабел
Сградата на Полицейското управление Vote_lcapСградата на Полицейското управление Voting_barСградата на Полицейското управление Vote_rcap 
Leslie Carson
Сградата на Полицейското управление Vote_lcapСградата на Полицейското управление Voting_barСградата на Полицейското управление Vote_rcap 
Patrick Linn
Сградата на Полицейското управление Vote_lcapСградата на Полицейското управление Voting_barСградата на Полицейското управление Vote_rcap 
Monna
Сградата на Полицейското управление Vote_lcapСградата на Полицейското управление Voting_barСградата на Полицейското управление Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Сградата на Полицейското управление Vote_lcapСградата на Полицейското управление Voting_barСградата на Полицейското управление Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Сградата на Полицейското управление Vote_lcapСградата на Полицейското управление Voting_barСградата на Полицейското управление Vote_rcap 
Джена Браун
Сградата на Полицейското управление Vote_lcapСградата на Полицейското управление Voting_barСградата на Полицейското управление Vote_rcap 
Samanta Scott
Сградата на Полицейското управление Vote_lcapСградата на Полицейското управление Voting_barСградата на Полицейското управление Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Сградата на Полицейското управление Vote_lcapСградата на Полицейското управление Voting_barСградата на Полицейското управление Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелСградата на Полицейското управление Tayloricon МонаСградата на Полицейското управление 2819135f

 

 Сградата на Полицейското управление

Go down 
+3
Monna
Дмитрий Петерхоф
Изабел
7 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 6:26 am

Сградата на Полицейското управление Trenton-police-department-large
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Дмитрий Петерхоф
Последовател
Дмитрий Петерхоф


Брой мнения : 25
Join date : 28.10.2010
Age : 28

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 4:58 am

Не знаеше за кой път му е да влиза в полицейското управление,но ето че отново беше там и то отново за краткият и незначителен период от двадесет и четири часа.Беше му умръзнало да го хващат за най-дребните провинения и да го държат в тази смотана,мръсна килия и после да ги пускат.
Изключително досадна и заучена процедура,особено с него-Дмитрий Петерхоф.
-Хайде,пак си на топло,пич.-каза полицаят и го тикна зад решетките.
-Не че не бе могъл да се измъкне от него,просто му беше по-приятно да стои в полицейското управление отколкото да се скита по улиците в търсене на Закари.
Върнете се в началото Go down
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 5:18 am

"Кажи на полицията". "Не не им казвай, ще си изпатиш"."Отвоти си устата" , "не, затваряй си човката" В главата ми беше ринг. Едната страна - бореше се да изпея всичко пред първият човек който ми попадне, най-добре на полицай. Другата беше разумната част - твърдеше че трябва да си държа езика зад зъбите, иначе най-вероятно щях да остана без такъв. Защото бях убедена че закъри ще разбере.
Първоначално никоя от двете позиции не водеше. Но като че ли "устатницата" взе преднина. Преди да се усетя бях награбила якето си и хвръкнала към участъка, без дори да си дам шанс за противоречене.
Спряла се пред кабинета на шерифа, замръзнала на място, започнах да осъзнавам какво бях тръгнала да правя и как за малко сама да си надяна бесилото.
По-силно от колкото е нужно, а може би не, удари дланта си в челото. Каква глупачка бях. Това може би беше най-голямата простития изникнвала в ума ми някога.
Флегматично и бавно се врътнах и без да имам каква да е ориентация тръгнах по един от коридорите. След минути, може би по-късно от колкото трябваше, разбрах накъде се бях запътила- килиите.

ПП: Сори, стана много смотано
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Дмитрий Петерхоф
Последовател
Дмитрий Петерхоф


Брой мнения : 25
Join date : 28.10.2010
Age : 28

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 5:24 am

Дмитрий вече преговаряше с полицая.Този път се падна в килия с някакъв сополивко и това не му хареса.
-Хайде де,двайсет долара.-подканваше го Дмитрий и бавно вдигаше цената.-35?Ами 70 долара?
На полицаят му личеше,че чака доста по-солидна сума,явно знаеше какво има в джобовете на руснака и въпреки това не беше честно да го тараши с толкова много пари само,за да му опрости 24 часа.
-160?-отново вдигна цената Петерхоф и размаха парите пред лицето на служителя на реда.
Върнете се в началото Go down
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 5:30 am

Беше странно. Хората в килиите (не бих ги нарекла затворници, поне все още не бяха такива) ме зяпаха опулено, каращо ме да се чувствам като плашило. Някои от тях човъркаха във ключалките, други се излежаваха трети ... Ами трети се опитваха да подкупят надзирателите.
Беше смешно да гледам как размахват пари (не се знае фалшиви или не) напред назад с надеждата да убедят непоклатимият полицай. Неполкатим.... засега.
Пристъпих още малко напред, без да откъсвам поглед от сцената, която се разиграваше пред очите ми в момента.
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Дмитрий Петерхоф
Последовател
Дмитрий Петерхоф


Брой мнения : 25
Join date : 28.10.2010
Age : 28

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 2:53 pm

-Виж какмо повече от 200 няма да ти дам-закани се Дмитрий,но непоклатимото изражение на полицая го накара да извади още пари от задния си джоб.-500?600?700?
На последната сума служителят на реда просто нямаше как да откаже и отиде да отвори килията и да пусне последователя.Имаше късмет,че още никой не знаеше,че е последовател на Закари,защото някакви си 700 долара нямаше да го спасят.
-Хайде излизай!-подкани го полицаят,а Дмитрий с огромно задоволство се измъкна от килията и му връчи парите..-Сега ми дай още,за да те пусна и от управлението-самодоволно се ухили униформеният.
Дмитрий беше принуден да го подкупи още.Докато му подаваше парите се загледа в жената.Беше му някак позната,сякаш я бе виждал в плановете на Закари.
Върнете се в началото Go down
Крис Милър

Крис Милър


Брой мнения : 32
Join date : 26.11.2010

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 8:33 pm

Полицайката ме доведе в управлението. Погледнах го отвън. Вкара ме в някакъв кабинет, сигурно нейният. На бюрото имаше табелка, на която пишеше "Следовател Моника Лорънс". Засмях се.. че малката беше следователка на всичкото отгоре.
-Ууу.. кабинет, а? Досието ли ще ми прегледаш - започнах да я занасям. Дотегна ми от белезниците. Беше само въпрос на време кога наистина ще ми омръзне да се правя на заложник и да ги махна.. а аз знаех някои трикове. Имах опит вече. Седнах на въртящия се стол и качих крака върху бюрото, а Моника ме изгледа кръвнишки.
-Опа.. да не беше това твоето място - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 8:37 pm

Моника го бутна на земята и той падна.Седна на мястото си и започна да пише нещо на лаптопа си, после чете..и пак писа.Обърна се към него.
-Защо всъщност си правеше труда да ме ядосваш?Не мислех да те довеждам тук.Ти си от тези малките нищожества, в този град има други по-важни хора който трябва да залавям..-Приближи се до него и му махна белезниците.Отново седна на стола си.
Върнете се в началото Go down
Крис Милър

Крис Милър


Брой мнения : 32
Join date : 26.11.2010

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 8:50 pm

Засмях се наум. Значи все пак множеството подкопи си струваха. Поне не бяха внесли всичко, което бях извършил, а то беше.. доста. Едва ли сладураната щеше да реагира така. Откопча ми белезниците.
-Да ти целувам ли подметките за добротата ти - казах иронично и завъртях очи, като се подпрях на стената.
-Сладурано, още си малка и наивна и не явно не си се срещала лице в лице с престъпността, да не говорим пък за мафиотските босове. - започнах да говоря с равен тон без да я поглеждам.
-Да не мислиш че съм се занимавал само с дроба.. ако това си мислиш, то тогава колкото и да не искам да го призная, си глупава - засмях се.
-Има едно нещо, наречено пари и както обичам да казвам.. "Да живее корупцията!" - казах накрая и я погледнах. Много ясно че нямаше да оставя предишните полицаи да внесат в досието ми всички обвинения, затова се разбрахме да им "даря пари".. като благотворителност, само че единствено те и аз знаехме. За благодарност в досието ми бяха внесени само малките.. да ги наречем изцепки.
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 8:58 pm

-Тц...ъм как да ти го кажа по-разбирамо?-Заигра се с нещо.
-Не ме интересува какво си правил, кога си го правил, кой си подкупвал, кой си убивал и така нататък.Защо просто не си тръгнеш, свободен си.Както казах, не си от тези които търся!И за твое сведение, с толкова мафиоти съм разговаряла, пребивала и залавяла, толкова колкото ти и в най-смелите си мечти не можеш да мечтаеш да видиш.С толкова властни олигофренчета...съм се срещала, че ти за мен си просто малка капчица в морето!-Завъртя очи.
-Ти не ми трябваш-Каза тихо и се загледа в стената.
Върнете се в началото Go down
Крис Милър

Крис Милър


Брой мнения : 32
Join date : 26.11.2010

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 9:08 pm

"Следовател Моника Лорънс" прочетох отново на бюрото й и се сетих нещо. Засмях се на думите й, въпреки че се опитах да не го правя.
-Търсиш убииците на родителите си нали - отсякох без да се замисля, а тя ме погледна учудено. Каква ирония беше, че знаех кои са. Тръгнах към вратата.
-А сегаа.. - казах и натиснах дръжката на вратата.
-.. каза че мога да си вървя - доизказах се и вече почти бях излязъл от стаята. Имаше два варианта. Да ме спре и да ме попита за родителите си или да ме остави да си тръгна. Какъв късмет имаше като попадна на мен. Знаех такива неща около убииството на майка й и баща й, за които не е предполагала. Въпросът беше дали ще ме попита.. и дали ще й кажа.
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 9:11 pm

Моника стана светкавично бързо, дръпна го и го блъсна в стената.Доближи се много до него, даже сякаш беше прилепнала за него.
-Какво знаеш за родителите ми?-Попита много тихо, шепнейки.
-Казвай!-Отново го блъсна в стената.
Върнете се в началото Go down
Крис Милър

Крис Милър


Брой мнения : 32
Join date : 26.11.2010

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 9:15 pm

-Я по-полека малката! - почти извиках, но се сдържах.
-Искаш ли да разбереш нещо или не? - попитах я, а тя кинаше енергично с глава.
-Тогава ме остави на мира по дяволите. Не съм ги убил аз! А и ми омръзнаха твоите опити да ми направиш нещо - казах. Вече говорих уравновесено, но тя все още ме държеше до стената.
-Е? Ти решаваш. Ще ме пуснеш ли по дялолите! Или всичко което знам си остава за мен!
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 10:10 pm

-Дано наистина да знаеш нещо!-Отдалечи се.Обърна се с гръб и седна на стола си.
-Е..какво знаеш?-Каза като взе лист и химикал и започна да пише или драска нещо.
Върнете се в началото Go down
Крис Милър

Крис Милър


Брой мнения : 32
Join date : 26.11.2010

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 10:27 pm

Придърпах един стол до нея.
-Чувала ли си за.. как точно да ти обясна.. някои просто го наричаха "Американския Кръстник" - попитах я, а тя поклати глава. Въздъхнах. Щеше да е по-трудно отколкото си мислех.
-Ами той ги уби.. и двамата - казах, а тя ме погледна леко разстроено.
-Аз му бях дясната ръка, знаех всичко което вършеше. Но с убииството нямам нищо общо. Когато отидох в мафиотската му група тя не беше много голяма, но за сметка на това въртеше на малкия си пръст целия Ню Йорк, изобщо целия щат, че и повече. Тогава много говореше за това колко бил доволен че преди време очистил семейство Лорънс. - казах и погледнах Моника.
-Знам кои са му били съучастници, знам кога ги е убил.. зная всичко за смъртта на родителите ти. Между другото колкото и да си ядосана, вече не можеш да го убиеш, малко те изпреварих - казах и я погалих по касата.
-Ако искаш да знаеш нещо повече, попитай нещо конкретно. Аз мога иначе да ти говоря с часове.
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 10:49 pm

-Не ме пипай!–Каза полу разплакано и с бързо движение на ръката махан неговата от главата си.Изправи се бързо и излезе.Върна се след 5 минути и седна на стола си.
-Както казах, свободен си да си вървиш!-Бе единственото което каза.Не знаеше как да реагира.Цял живот..от 9 годишна възрат се опитваше да постигне това което Крис вече беше направил.Това беше целта в живота 'и..да си отмъсти.А сега незнаеше какво да прави.Гледаше с празен поглед към стената и си играеше с някакво листче.
Върнете се в началото Go down
Крис Милър

Крис Милър


Брой мнения : 32
Join date : 26.11.2010

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeНед Ное 28, 2010 8:24 pm

Обърнах се към нея и я погледнах.
-Боже, с теб да го е страх човек да говори... много силно викаш - казах без да ми пука изобщо.
-Какво искаш? Нали убиецът на баща ти е мъртъв? Това би трябвало да те радва, мен лично ме радва че го убих, въпреки че ми имаше безгранично доверие... Ноо, това е животът.. първо велик мафиот, после на два метра под земята. - казах и я погледнах.
-Но щом искаш ще си тръгвам - изправих се и тръгнах към вратата.
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeПон Ное 29, 2010 3:55 am

-Не, че не се радвам, но се чувствам някак странно.-Моника вдигна рамене и въздъхна.
-Все пак..исках аз да си отмъстя..-Върза косата си и го погледна.Крис точно излизаше.
-Благодаря, че сподели тази информация с мен.-Не вярваше, че го казва, но беше истина.Не вярваше, че го пуска да си върви..та нали нейна работа бе да задържа зад решетките такива като него...
Върнете се в началото Go down
Крис Милър

Крис Милър


Брой мнения : 32
Join date : 26.11.2010

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeПон Ное 29, 2010 4:03 am

-Еми сори, малката. Които се доредил - доредил. Нали е мъртъв? - казах и повдигнах рамене. Погледнах я и после отново преместих погледа си към отворената пред мен врата.. после отново към Моника. Божее, мразех да правя това...
-Оххх, добре ли си ? - попитах я, опитвайки се да съм възможно по-любезен. Седнах на един стол в кабинета и погледнах през прозореца.
-Оставам тук.. докато ти мине ядът. - казах и се настаних удобно, като си качих краката на бюрото.
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeПон Ное 29, 2010 4:08 am

Погледна го учудено.
*Ще остане тук?*
Усмихна се.
-Благодаря, но не съм ядосана.-Вдигна рамене.
-А ти..как така..реши .. да ме успокояваш??
Върнете се в началото Go down
Крис Милър

Крис Милър


Брой мнения : 32
Join date : 26.11.2010

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeПон Ное 29, 2010 4:20 am

Погледнах я.
-Нямам представа.. ама ако искаш да си ходя? - попитах я а тя съвсем леко поклати глава. Усмихнах се лекоя едва забележимо.
-Е, следователка а? - попитах я.
-На 17, следователка.. добреее - казах и се засмях леко.
-Пък аз на 17.. само простотии вършех.. златни години бяха, тогава убих хмммм.. твоят враг?
- усмихнах се самодоволно при мисълта.
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeПон Ное 29, 2010 12:47 pm

-Аха-Поклатих глава и се усмихнах.-Ясно.-Наново върза косата си и го погледна.
*Тцтцтцтц*
Каза с на ум.
-А..това като самопризнание ли да го приемам?-Моника леко се надигна и се засмя.
Върнете се в началото Go down
Крис Милър

Крис Милър


Брой мнения : 32
Join date : 26.11.2010

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeПон Ное 29, 2010 9:42 pm

-Не.. приеми го катоо.. тайна - казах и и намигнах. Приближих се към нея и казах тихо.
-А ти пазиш тайни нали - говорех докато продължавах да вървя към нея докато накрая не се опря в стената.
-Е? Тайна е нали.. само между нас двамата.
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeПон Ное 29, 2010 9:49 pm

Моника вървеше назад и назад, докато най-накрая не се опря на стената.
-Ще си помисля!-Каза и се засмя.
*Той за какво ме мисли..за доктор ли?*
Продължи да го упреква на ум.
*Боже колко е секси!
Каза и отмести поглед.
*Какво ми става?*
Върнете се в началото Go down
Крис Милър

Крис Милър


Брой мнения : 32
Join date : 26.11.2010

Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitimeПон Ное 29, 2010 9:54 pm

-Само ще си помислиш. - повдигнах вежди.
-Хайде не се прави, малката, знам че ще си мълчиш - казах на ухото и.
-А и ти знаеш че няма и думичка да кажеш - казах и докоснах устните и с пръст.
-Знаем че от тези прекрастни устни няма и думичка да се отрони.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сградата на Полицейското управление Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сградата на Полицейското управление   Сградата на Полицейското управление Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сградата на Полицейското управление
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Полицейско управление-
Идете на: