Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Залите             Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Залите             Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Залите             Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Залите             Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Залите             Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Залите             Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Залите             Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Залите             Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Залите             Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Залите             Vote_lcapЗалите             Voting_barЗалите             Vote_rcap 
Изабел
Залите             Vote_lcapЗалите             Voting_barЗалите             Vote_rcap 
Leslie Carson
Залите             Vote_lcapЗалите             Voting_barЗалите             Vote_rcap 
Patrick Linn
Залите             Vote_lcapЗалите             Voting_barЗалите             Vote_rcap 
Monna
Залите             Vote_lcapЗалите             Voting_barЗалите             Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Залите             Vote_lcapЗалите             Voting_barЗалите             Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Залите             Vote_lcapЗалите             Voting_barЗалите             Vote_rcap 
Джена Браун
Залите             Vote_lcapЗалите             Voting_barЗалите             Vote_rcap 
Samanta Scott
Залите             Vote_lcapЗалите             Voting_barЗалите             Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Залите             Vote_lcapЗалите             Voting_barЗалите             Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелЗалите             Tayloricon МонаЗалите             2819135f

 

 Залите

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Залите             Empty
ПисанеЗаглавие: Залите    Залите             Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 6:18 am

Залите             500_0805E3_5232195_AbandonedFactoryHall_c
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Залите             Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залите    Залите             Icon_minitimeЧет Окт 28, 2010 11:59 pm

След като оставих момичето, което видях и на което не вярвах кой знае колко на това, което ми каза, влязох в самия завод. Беше тихо, като само звукът от убувките ми се чуваше. По подовете още имаше следи от кръв и захвърлени ножове и вериги. Не им обърнах никокво внимание, вече бяхме взели предостатъчно оръжия от тук, още когато открихме единия труп. Продължавах да вървя бавно и тихо, доколкото токчетата ми позволяваха и да се оглеждам предпазливо.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Петерхоф
Последовател
Дмитрий Петерхоф


Брой мнения : 25
Join date : 28.10.2010
Age : 28

Залите             Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залите    Залите             Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 12:10 am

Дмитрий Петерхоф.В момента изключително дезориентиран и объркан.Нямаше никаква представа защо дойде в този град.Нямаше нито къде да остане,нито какво да прави.Все още.Нито едното,нито другото го притесняваха.
Имаше си хубавата спортна кола,която наскоро си купи с фалшиви пари.Седалките й не бяха много удобни,но нямаше място за претенции и тем подобни.Беше туко що избягал от затвора престъпник и не му се полагаше повече.Е може би му липсваше само някоя жена или по-добре надрусано момиче,което няма да помни много след вечерта и дори да забременее няма да се сети кой трябва да търси.
И както се казва:"Наречи го Мъж и спри да го обиждаш"
Това въжеше и за този мародер подпалвач.
Понеже нямаше работа се озова в някакъв стар затвор,разбрал за скорошен случай.Та реши да поразгледа.
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Залите             Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залите    Залите             Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 12:18 am

Докато вървях из завода чух шум доста близко до мен. Тръгнах в посоката откъдето идваше, като леко закопчах коженото си яке, колкото да не се вижда пистолета. Попаднах на някакъв непознат мъж, който се обърна и ме погледна въпросително.
-Азз.. ъъм... май се изгубих - казах, решена да се правя на тъпа и неориентирана. С всеки, който се мотаеше из този завод трябваше да се внимава.. не се знаеше какви намерения може да има, а след като Закъри убиваше наред, имаше и доста съучастници.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Петерхоф
Последовател
Дмитрий Петерхоф


Брой мнения : 25
Join date : 28.10.2010
Age : 28

Залите             Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залите    Залите             Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 12:26 am

Дмитрий я погледна въпросително.Бръкна в джоба на коженото си яке и извади цигара.Запали я и издиша димът нагоре.
-Сигурна ли си,че си се загубила?Да ти покажа ли изхода?-смигна й заговорнически,но после се засмя и въздъхна.
Напоследък хич не му идваше музата за убийства.Имаше нужда от малко почивка и щеше да си я даде.Пък убийствата по-късно.Предположи,че Закари К. няма да има нищо против.След последното му обаждане не бе чувал нищо от него,пък и не го интересуваше особено много.
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Залите             Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залите    Залите             Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 12:33 am

Истината разбира се, не беше абсурдното обяснение, че съм се загубила, но той предложи да ми покаже изхода и се засмя.
-Ами ти какво правиш тук? - попитах с безобиден, незаинтересован тон, с надеждата да каже нещо.
-Да не би и ти да чакаш Закъри? - попитах тихо, докато продължавах да се правя на малоумна и да ръся лъжи на поразия.. но такава ми беше работата, трябваше да изкопча информация по всякакви начини, ако успея де.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Петерхоф
Последовател
Дмитрий Петерхоф


Брой мнения : 25
Join date : 28.10.2010
Age : 28

Залите             Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залите    Залите             Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 12:46 am

Дмитрий отвори уста да отговори,но от личен опит знаеше,че е най-добре да не си отваря много,много устата за такива неща.Хич не му се умираше,а знаеше че ако Закари К. разбере,че се е раздрънкал пред някаква жена щеше да му види сметката за отрицателно време.
-Знаеш ли,маце като теб наистина не трябва да се разхожда самичко из такива места.Има доста хора,които..хм..просто не много добри хора.-отхвърли първоначално въпроса й.-Значи ти си от хората на Закари,така ли?Мислех,че ви издирват,преследват и все такива.
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Залите             Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залите    Залите             Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 12:51 am

-Да - потвърдих.
-Кой е казал, че не ни преследват, непрекъснато полицията разпитва за нас насам-натам, най-много за Закъри разбира се и той не е много доволен от цялата ситуация. Но не им казваме нищо, ценим си живота все пак - поклатих неодобрително глава и повдигнах рамене. Дотук май ме биваше да се правя на ударена, да се преструвам от хората на Закъри.
-А да.. и тези хора, които просто не са добри.. Не се страхувам, мога да се справя с тях - усмихнах се леко самодоволно.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Петерхоф
Последовател
Дмитрий Петерхоф


Брой мнения : 25
Join date : 28.10.2010
Age : 28

Залите             Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залите    Залите             Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 1:00 am

-И без това съм настроен доста миролюбиво напоследък.-Дмитрий отново издиша дим и я дари с прелестната си усмивка.-Я разкажи..Наскоро чух,че някъде в околоността този Закъри е убил някого..или съм чул грешно?
Можеше да стоят на едно и също място цяла вечност,но Дмитрий мразеше еднообразието затова тръгна напред като след два-три метра се обърна и й направи знак да тръгне с него.Хич не го интересуваше дали иска или не.Всъщност нямаше голямо значение и той какво иска.
Не му се искаше да си търси белята,но все това правеше.Просто си му бе като вроден талант.
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Залите             Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залите    Залите             Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 1:06 am

-Не мога просто ей така да ти давам информация - казах и поставих ръка на кръста си.
-Не те поззнавам, ами ако си против Закъри - казах и за малко да се размея. Тук май само аз бях против него, каква ирония. Непознатият ми направи знак и тръгнах нанъкаде след него. Отново в тишината се чуваха единствено стъпките ни.
-Хеййй накъде? - попитах го най-накрая.
Върнете се в началото Go down
Дмитрий Петерхоф
Последовател
Дмитрий Петерхоф


Брой мнения : 25
Join date : 28.10.2010
Age : 28

Залите             Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залите    Залите             Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 1:23 am

-Не знам.-сви рамене Дмитрий.-Нямам никаква представа.Нов съм в града и не познавам тези места.
Крачеше бавно,внимавайки да не стъпи върху някоя верига и да се подхлъзне или нещо такова.Падаше си малко непохватен и винаги внимаваше с действията си,освен когато не се разпали и не му дойде музата да убива,което беше доста честичко,но не и в момента.
-Защо да не можеш да ми разкажеш?Това вече е свършен факт.Не мисля че този Закъри ще има нещо против да ми разкажеш нещо,което се е случило.
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Залите             Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залите    Залите             Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 1:41 am

-О, повярвай, ще има много против - казах. Нямаше как да му разкажа това, което искаше поради простата причина, че не бях от хората на Закъри и не знаех всичко подробно, а бях една от полицаите, които ги преследваха. Ако той беше от неговите хора и чуе това, което знам, щеше да разбере, че не съм от доверениците на убиеца и може би щеше да иска да ми види сметката. Вярно, имах информация за последното убийство, но не можех и не исках да му кажа. Знаех, че от всеки мога да очаквам всичко, затова бях внимателна в думите и преценката си към хората. Продължавах да вървя до непознатия, отивайки... нанякъде. Дръпнах якето си и един пълнител за пистолет изпадна от мен и силно издрънка на пода. Непознатият се обърна и нямах време да го взема. Той не биваше да го вижда, затова просто затиснах пълнителя с обувката, като застанах на едно място без да помръдна...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Залите             Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залите    Залите             Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Залите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Тъмните места в Беривил :: Изоставения завод-
Идете на: