Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
В двора                   Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
В двора                   Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
В двора                   Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
В двора                   Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
В двора                   Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
В двора                   Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
В двора                   Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
В двора                   Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
В двора                   Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
В двора                   Vote_lcapВ двора                   Voting_barВ двора                   Vote_rcap 
Изабел
В двора                   Vote_lcapВ двора                   Voting_barВ двора                   Vote_rcap 
Leslie Carson
В двора                   Vote_lcapВ двора                   Voting_barВ двора                   Vote_rcap 
Patrick Linn
В двора                   Vote_lcapВ двора                   Voting_barВ двора                   Vote_rcap 
Monna
В двора                   Vote_lcapВ двора                   Voting_barВ двора                   Vote_rcap 
Ирма Долкинс
В двора                   Vote_lcapВ двора                   Voting_barВ двора                   Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
В двора                   Vote_lcapВ двора                   Voting_barВ двора                   Vote_rcap 
Джена Браун
В двора                   Vote_lcapВ двора                   Voting_barВ двора                   Vote_rcap 
Samanta Scott
В двора                   Vote_lcapВ двора                   Voting_barВ двора                   Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
В двора                   Vote_lcapВ двора                   Voting_barВ двора                   Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелВ двора                   Tayloricon МонаВ двора                   2819135f

 

 В двора

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

В двора                   Empty
ПисанеЗаглавие: В двора    В двора                   Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 6:17 am

В двора                   Abandoned-Factory
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

В двора                   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В двора    В двора                   Icon_minitimeЧет Окт 28, 2010 12:32 am

Завода беше толкова магнетично място. Тъмно, прашно, изоставено - точно като за мен. Имах около още час да се срещна със Закъри. Острото почукване на токовете ми по разнебитените плочки на коридора отекваха из цялата сграда. Спомних си за първият път, когато Закъри ме беше завел тук. Тогава още ме обучаваше за последовател. Жертвата беше някъкъв мъж на около 45 години. Показа ми как да използвам инструментите му, скрити в таен шкаф в стената. Мъжът вече беше мъртъв, когато свършихме. Тогава за първи път изпитах някакво привличане към него. Беше страшно секси мъж, не можеше да му се отрече. Всеки път когато оставаха насаме изпитвах странно привличане и въодушевление.
Бях се подпряла на един от вътрешните зидове и се усмихнах. Забелязах на земята труп на мишка. Потритнах го с тока на обувката си и отново се замислих за Закъри. Но чужди стъпки прекъснаха мислите.
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

В двора                   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В двора    В двора                   Icon_minitimeЧет Окт 28, 2010 12:46 am

Дойдох до изоставения завод, с цел да събера още доказателста за Закари. Звука от токчетата ми се чуваше и ехтеше из цялото място. Инстинктивно държах ръка върху пистолета, готова да го използвам, ако се наложеше. Чух шум, някой се размърда. Притичах набързо до мястото, откъдето се чу шума и извадих пистарета, като го заредих.
-Не мърдай! - извиках. Беше някакво момиче.
-Какво търсиш тук? - попитах я като продължих да държа дулото на пистолента срещу нея.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

В двора                   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В двора    В двора                   Icon_minitimeЧет Окт 28, 2010 1:22 am

Полицайка.
Надянах физиономия на искренна уплаха и я погледнах.
-Ам..просто тук е спокойно.-не продължаваше да сваля пистолета.
-Ъм..-постарах се устната ми да потрепери-може ли да го махнете?

П.п. сори, че е мъничко, обаче ям Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

В двора                   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В двора    В двора                   Icon_minitimeЧет Окт 28, 2010 1:56 am

Имах съмнения относно това момиче. И то големи, но все пак свалих пистолета. Не го прибрах. Закъри имаше много съучастници, можеше тя да е една от тях. Никое момиче не идваше тук просто защото е спокойно, повечето това място ги плашеше. И то не самото място, а историите ,които се разказваха за него, които бяха напълно истински, аз поне го знаех много добре, след като бяхме открили две тела само тук.
-Не те ли е страх.. всеки може да се появи на това мрачно място, може би дори Закъри - казах й. "Ако разбира се не чакаш точно него" добавих наум.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

В двора                   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В двора    В двора                   Icon_minitimeЧет Окт 28, 2010 3:33 am

-Не. Естествено, знам историите. Но пък нямам какво да губя. - продължавах да гледам леко заблудена овца.Имах чувството, че не ми вярва особенно, но какво ми пукаше. Човек не можеше ли да остане насаме за малко в тоя град?
-Ти си полицайка, нали?
Тя кимна утвърдително.
-Какво е станало с онова момиче..Карли? - говорех със страх в гласа.
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

В двора                   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В двора    В двора                   Icon_minitimeЧет Окт 28, 2010 4:41 am

Е, във вестника пише, да не съм репортер. След като й знае името, значи трабваше да знае какво е станало.
-Изчезнала е - казах й и постепенно започнах да държа пистолето все по-леко и по-леко.
-В момента разследваме. Певече не мога да ти кажа и да искам.. не че искам - казах й. Не звучах особено мило, но не това ми беше целта.
-Внимавай да не се случи същото с теб - казах , надявайки се че нещо в държанието й ще издаде какво пррави тук. Не й вярвах напълно и това беше.. Обърнах се и токчитата ми равномерно затропаха, докато се отдалечавах и вече не ме виждаше.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

В двора                   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В двора    В двора                   Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 1:40 am

Крачех бавно по пустата улица, опитвайки се да запазя равновесие. Ако можеш, щях да тичам без да спра, щях да избягам от тук. Но не можех. Имах чуството, че всеки момент ще се разпадна на хиляди парченца. Всяка част от тялото ме болеше и при всяко движение болката се засилваше още повече, колкото и невъзможно да ми изглеждаше. Тялото ми се съпротивляваше, всеки мускул протестираше. В гърлото ми се бе заклокочила някаква ужана буца, която ми пречеше да дишам. А дори и да успеех, с всяка глътка въздух имах чуството, че дробовете ми се разкъсват.
Главата ми беше замаяна, не можех да задържа очите си отворени, сякаш нещо им пречеше, сякаш имаше някакъв натиск върху тях и не можех да ги отворя. Препънах се в нещо невидимо за мен и се строполих безпомощно на земята. Всяка част от мен отказваше да продължи, да се изправи. Просто продължих да лежа на студения цемент. Вече не можех да мисля и трезво. Имах чуството, че заспя ли, няма да се събудя.

П.П: Да кажем, че по чудо съм се измъкнала от Закъри...
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

В двора                   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В двора    В двора                   Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 2:12 am

Полагах неимоверни усили, за да запазя самообладание и да не запратя някой нещастен, случайно лежащ на земята камък по нечий перваз. Какъв глупак само бях.
Но странно. Все същото се случваше през повечето време, ако гледаме по-глобално на нещата. И аз, сякаш точно напук, никога не си вземах поука , а последствията ставаха все по-тежки всеки път.
Усещах дланите си свити в юмруци. Дори нямах представа кого искам да набия - себе си .. Закъри .. Изабел .. или някой от другите последователи. Било то случайно минаващ човек.
Но все пак фактите не бяха за пренебрегване. Сам си бях виновен.
Крачките ми ставаха все по-забързани и нетърпеливи, сякаш копнеещи да ме разкарат от обсега на на зловещите писъци, които все още се носеха наоколо.

Завода ... Да .. Тук щях да се закопая, докато не забравя случилото се. Ако го забравех.
Сякаш онова отвратително чувство, вина и .. прокълнатост ме следваха по петите, без да ме оставят и за миг. Все едно самият Дявол ги бе наел за да ме разяждат вътрешно.
Пред погледа ми се изпречи нечие окървавено тяло, някак безжизнено проснато на студената земя. Трябваше ми само миг, за да разбера че не бе просто "тяло".
Мускулите ми се напрегнаха, а на мен ми трябваше само още една капка, спомагаща чашата на търпението ми да прелее.
Преглътнах тежко и коленичих до момичето. Внимателно я хванах за рамото, знаейки какво ще видя щом я обърна.
- Сам
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

В двора                   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В двора    В двора                   Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 2:45 am

След известно време, което ми се стори като цяла вечност, усетих някакъв едва доловим (и все пак болезнен) натиск върху дясното си рамо, което ме накара да изплувам от мрака, в който бях потънала.
- Сам! - чух нечий разтревожен глас.
Опитах се да помръдна, да отговоря, но сякаш бях потънала, носеща се към дъното на някой океян. Дълбоките води не ми позволяваха да направя какво и да е, притискаха ме.
- Сам!
Този път можех да чуя гласът малко по-ясно.
Рязка болка при вдигането на дясната ми ръка ме отласна към повърхността.
Започнах да кашлям,
опитвайки се да си поема дъх, давех се.
Усетих нечии силни ръце да ме обръщат, така че тялото ми беше в полу-седнало положение.
- Сам, моля те.. Сам!
Отворих очи, заслепена от силната светлина.
И когато видях лицето, толкова близо до моето, в главата ми нахлуха некани болезнени спомени. Аз и Тайлър пред изоставеното училище.. вътре в сградата.. как се опитвах да отворя заключената врата.. доволната усмивка на Закъри..
Все още чувах ясно думите, разбили сърцето ми.. "Тайлър работи за мен"..
По бузите ми блеснаха сълзи, а единственото, което успях да кажа беше:
- Моля те.. не ме - гласът ми секна. - наранявай..
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

В двора                   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В двора    В двора                   Icon_minitimeВто Апр 05, 2011 6:34 pm

Трябваше да знам. И в никакъв случай не биваше да я оставям при онзи канален плъх. Той я бе потрошил! И колкото и да исках вината падаше не върху неговите плещи, а право върху моите и то с неимоверна тежест.
- Няма да те нараня - промърморих с изтощен глас, от който сякаш бликаше безсилие. Но така беше. Безсилен бях. И както казват мъдреците "Каквото човек сам си го направи, никой не може да му го направи"...
Колкото и да убеждавах Самър че съм невинен и принуден да постъпя така, а аз определено нямаше да го направя, сам за себе си знаех че бях един пъзливец. Защото ако съумеех да наглася нещата и да се изправя срещу Закъри сега Сам нямаше да прилича на окървавена боксова круша.
Тя едва мърдаше крайници, и то в неуспешни опити да се защити ... от мен. Бе толкова слаба, със засъхнали сълзи по лицето и разкъсани дрехи че ми се искаше аз да бях там вмесо нея.
Стиснах зъби, борейки се със себе си, миг след което преметнах едната й длан зад врата си и я вдигнах на ръце.
Не знаех какво върша ... просто трябваше да й помогна някак. Като някаква микро компенсация за мен самия. Не че щеше да промени нещата особено много, но имах нужда да знам че е добре.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





В двора                   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В двора    В двора                   Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
В двора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Тъмните места в Беривил :: Изоставения завод-
Идете на: