Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Пътеките покрай дърветата - Page 2 Vote_lcapПътеките покрай дърветата - Page 2 Voting_barПътеките покрай дърветата - Page 2 Vote_rcap 
Изабел
Пътеките покрай дърветата - Page 2 Vote_lcapПътеките покрай дърветата - Page 2 Voting_barПътеките покрай дърветата - Page 2 Vote_rcap 
Leslie Carson
Пътеките покрай дърветата - Page 2 Vote_lcapПътеките покрай дърветата - Page 2 Voting_barПътеките покрай дърветата - Page 2 Vote_rcap 
Patrick Linn
Пътеките покрай дърветата - Page 2 Vote_lcapПътеките покрай дърветата - Page 2 Voting_barПътеките покрай дърветата - Page 2 Vote_rcap 
Monna
Пътеките покрай дърветата - Page 2 Vote_lcapПътеките покрай дърветата - Page 2 Voting_barПътеките покрай дърветата - Page 2 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Пътеките покрай дърветата - Page 2 Vote_lcapПътеките покрай дърветата - Page 2 Voting_barПътеките покрай дърветата - Page 2 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Пътеките покрай дърветата - Page 2 Vote_lcapПътеките покрай дърветата - Page 2 Voting_barПътеките покрай дърветата - Page 2 Vote_rcap 
Джена Браун
Пътеките покрай дърветата - Page 2 Vote_lcapПътеките покрай дърветата - Page 2 Voting_barПътеките покрай дърветата - Page 2 Vote_rcap 
Samanta Scott
Пътеките покрай дърветата - Page 2 Vote_lcapПътеките покрай дърветата - Page 2 Voting_barПътеките покрай дърветата - Page 2 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Пътеките покрай дърветата - Page 2 Vote_lcapПътеките покрай дърветата - Page 2 Voting_barПътеките покрай дърветата - Page 2 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелПътеките покрай дърветата - Page 2 Tayloricon МонаПътеките покрай дърветата - Page 2 2819135f

 

 Пътеките покрай дърветата

Go down 
+7
Моника Лорънс
Ашли Андерсън
Катерина Петрова
Закъри К.
Monna
Джена Браун
Изабел
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Катерина Петрова
Последовател
Катерина Петрова


Пълно име на героя : Катерина Петрова
Брой мнения : 60
Join date : 09.11.2010
Age : 34

Пътеките покрай дърветата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 2:21 am

-Ами...
Замислих се.
-Бал като бал.
Засмях се на отговора си.
-А на т
еб?
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Пътеките покрай дърветата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 11:59 pm

[b
-Ами .. беше добре..но си мисля, че можеше и по-добре.-Засмя се и изведнъж се сепна.
*По дяволите!*
Помисли си щом погледна часовника си.
-Трябва да тръгвам..съжелявам.-Усмихна се и тръгна на някъде.][/b]
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Последовател
Катерина Петрова


Пълно име на героя : Катерина Петрова
Брой мнения : 60
Join date : 09.11.2010
Age : 34

Пътеките покрай дърветата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 11:26 pm

-Добре няма проблем.
Удмихнах й се.
-Мисля и аз да се прибир
ам.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дмитрий Петерхоф
Последовател
Дмитрий Петерхоф


Брой мнения : 25
Join date : 28.10.2010
Age : 28

Пътеките покрай дърветата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 24, 2010 2:58 am

След като се измъкна от районното управление преди да са му изтекли двадесетте и четири часа доволно започна да се скита из парка.Още не си бе намерил постоянно място за живеене,пък и обожаваше да се разхожда безцелно по нощите и да наблюдава спящия град.През денят щеше да отседне в някой евтин хотел и да поспи.На вечерта отново щеше да бъде по улиците търсейки си занимание различно от тъпеенето.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Последовател
Катерина Петрова


Пълно име на героя : Катерина Петрова
Брой мнения : 60
Join date : 09.11.2010
Age : 34

Пътеките покрай дърветата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 24, 2010 3:06 am

Амии...на мен любимо място ми станаха тези пътеки покрай дърветата и започнах всеки ден да идвам там.Ходих доста дълго време и се замислях над късмета ми.Дали щях да срещна "онзи".Май е по-добре отговора да е отрицателен...с такива размисли стигнах до една пейка и реших да седна.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дмитрий Петерхоф
Последовател
Дмитрий Петерхоф


Брой мнения : 25
Join date : 28.10.2010
Age : 28

Пътеките покрай дърветата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 24, 2010 3:15 am

Дмитрий стигна до същата пейка малко по-късно.Може би с около минута.Забеляза жената от далеч.Явно не беше единственият,който харесваше нощта.Другият вариант беше да харесва това място.Имаше ли значение?
С бавна крачка се приближи и седна до нея.
-Нощта е особено приятна днес.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Последовател
Катерина Петрова


Пълно име на героя : Катерина Петрова
Брой мнения : 60
Join date : 09.11.2010
Age : 34

Пътеките покрай дърветата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 24, 2010 3:20 am

Обърнах се по посока на мъжкия глас.
-Така е.Аз съм Катерина.
Усмихнах му се.
-Аз съм Катерина.
Подадох ръката си.Явно и той беше нов в гра
да.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дмитрий Петерхоф
Последовател
Дмитрий Петерхоф


Брой мнения : 25
Join date : 28.10.2010
Age : 28

Пътеките покрай дърветата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 24, 2010 4:06 am

-Дмитрий Петерхоф-представи се руснакът и също подаде ръка.Здрависаха се,но преди да я пусне той я целуна галантно.-Не съм очаквал да видя дама в тези късни часове навън.
Изглеждаше замислен,но тази дейност рядко му се отдаваше както трябва и даже не се опитваше да разсъждава правилно.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Последовател
Катерина Петрова


Пълно име на героя : Катерина Петрова
Брой мнения : 60
Join date : 09.11.2010
Age : 34

Пътеките покрай дърветата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 24, 2010 4:40 am

Държеше се като някой джентълмен,а такива рядко се срещаха.
-Ами...нощта някак си ме успокоява.
Засмях се.
-Знам малко налудничаво звучи,но е та
ка.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дмитрий Петерхоф
Последовател
Дмитрий Петерхоф


Брой мнения : 25
Join date : 28.10.2010
Age : 28

Пътеките покрай дърветата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 25, 2010 7:09 pm

-Хм..Мен също-засмя се той.
Наистина му беше някак странно да седи по това време на денонощието в компания на толкова красива и сексапилна жена.Беше сигурен,че нито един изнасилвач не би се подвоумил да си я открадне за малко.Но явно,красавицата имаше късмет.
Напоследък се чувстваше много самотен и компанията й го зарадва.
-Не те ли е страх?-попита я изведнъж той.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Последовател
Катерина Петрова


Пълно име на героя : Катерина Петрова
Брой мнения : 60
Join date : 09.11.2010
Age : 34

Пътеките покрай дърветата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 25, 2010 10:59 pm

-Моля?!
Погледнах го учудено.
-От какво?Никой нищо не може да ми направи.
Засмях се.
-Знам как да се защитав
ам.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Алисън Дарк

Алисън Дарк


Брой мнения : 50
Join date : 29.10.2010
Age : 27

Пътеките покрай дърветата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 16, 2010 12:23 am

Нямаше да е зле Алис да се поразходи малко на вън. Под нощното небе. Беше й втръснало от баровете миришещи на цигарен дим и коз. Не че имаше нещо против това, но реши да се разнообрази, беше й писнало всяка вечер да се прибира залитаща до тях и на сутринта да е с махморлук. Това бе доста често явление при нея. Суматохата, алкохола, цигареният дим и коза.
Алисън реши, че идеалното място за разходка е в парка. Обу си белите дънки и едно бяло поло с къси ръкави. Осъзнаваше, че е зима, но не й беше особено студено. Когато стигна парка седна на една пейка.
След миг нещо или по скоро някой приближи до нея...
Върнете се в началото Go down
Ирма Долкинс
Обикновен човек
Ирма Долкинс


Пълно име на героя : Ирма Долкинс ^^
Брой мнения : 181
Join date : 05.12.2010

Пътеките покрай дърветата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 16, 2010 3:56 am

Реших да се поразходя малко ..Небето бе ясно и звездно.Облякох се добре , защото навън бе студено.Сложих коженото си яке и нахлизих шапката си.
Излязох от вкъщи и тръгнах по едни пътеки.Вървях и видях някакъв сиует , който бе седна на една пейка..Реших да се приближа.Момичето явно се изплажи и рязко се обърна назад , за да види кой е ..
-Не мислих , че ще има някой тук.Повечето са в баровете или вкъщи .. - засмях се и седнах до нея..
Върнете се в началото Go down
Алисън Дарк

Алисън Дарк


Брой мнения : 50
Join date : 29.10.2010
Age : 27

Пътеките покрай дърветата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 16, 2010 9:26 pm

Някой се приближи до Алис и тя се изплаши, докато не видя образа на едно момиче. Тогава се поуспокои и си отдъхна. тя не беше човек който се плаши лесно, но напоследък й ставаше навик да се стряска от нищото.
- Не мислех, че ще има някой тук. Повечето са в баровете или вкъщи. - засмя се момичето. Тя беше със светла коса и красиви очи.
- И аз трябваше да съм в някой бар, но реших да разнообразя, не е толкова лошо да гледаш нощното небе! - сподели Али и се засмя заедно с момичето. - Аз съм Алисън. Приятно ми е. - тя стана от пейката и подаде приятелски ръката си..
Върнете се в началото Go down
Ирма Долкинс
Обикновен човек
Ирма Долкинс


Пълно име на героя : Ирма Долкинс ^^
Брой мнения : 181
Join date : 05.12.2010

Пътеките покрай дърветата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 16, 2010 9:53 pm

-Ирма.. - казах.
Алисън стана от пейката , аз я изгледах стронно..чудех се защо става ..после подаде ръкатата си ..
-Приятно ми е . - каза тя и се усмихна..
-Не беше нужно да ставаш от пейката , за да си подадеш ръката... - засмях се и хванах ръката й ..
Върнете се в началото Go down
Алисън Дарк

Алисън Дарк


Брой мнения : 50
Join date : 29.10.2010
Age : 27

Пътеките покрай дърветата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 16, 2010 10:07 pm

- E... и без това от доста време стоя седнала, няма да е лошо да стана! - Алисън се засмя. Беше й особено странно, че е в парка...сама, всъщност вече имаше компания, но все пак копнееше за едно уиски или пък текила. Все пак нямаше да остави Ирма сама в парка и също така не й се киснеше по баровете сама. - От скоро ли си тук. Не съм те мяркала преди! - сподели Алис след въпроса си. Нещо отвътре я гвождеше и искаше да разпита. Е навярно не е виждала преди Ирма, защото постоянно е по баровете, а това момиче не изглеждаше такъв тип човек, а пък сигурно другата причина е че Али не е била в състояние да помни ликовете на другитр хора...

П.С. извинявай за забавянето
Върнете се в началото Go down
Ирма Долкинс
Обикновен човек
Ирма Долкинс


Пълно име на героя : Ирма Долкинс ^^
Брой мнения : 181
Join date : 05.12.2010

Пътеките покрай дърветата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 16, 2010 10:45 pm

-Ам..не - засмях се..
-Тук съм от доста време .. - казах
-Явно нямаш намерение да оставаш още дълго тук .. - засмях се на потропването й с крак по земята.
Изведнъж духна пронизващ вятър , който ме накара да изтръпна ..Потърках ръце и вдигнах глава към Алис..

П.П - нп..ти сори ,че аз се забавих толкова много ..
Върнете се в началото Go down
Алисън Дарк

Алисън Дарк


Брой мнения : 50
Join date : 29.10.2010
Age : 27

Пътеките покрай дърветата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 17, 2010 12:07 am

Стоенето навън сред природата доста изнервяше Алис. Не че, не й харесваше нощното небе, но просто не беше свикнала. Беше й първата й разходка сред природата...макар да беше просто парк. Алисън до такава степен се изнерви, че започна да тропа с крак.
- Явно нямаш намерение да оставаш още дълго тук.. - Ирма се засмя на потропването на Алис с крак по земята. Али направи глуповато изражение, което накара Ирма да се засмее по - силно.
- Не... аз съм нормален човек и като такъв, ще стоя навън...в парка. - каза Алисън с доста лигав, но и настойчив тон. Миг по - късно задуха вятър и Али и Ирма започнаха да треперят.- О какво толкова, искаш ли да отидем някъде на топло... меже би в някое кафене или някой нощен клуб?! - Предложението на Алис накара за момент Ирма да се замисли за малко след което да отговори...
Върнете се в началото Go down
Ирма Долкинс
Обикновен човек
Ирма Долкинс


Пълно име на героя : Ирма Долкинс ^^
Брой мнения : 181
Join date : 05.12.2010

Пътеките покрай дърветата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 17, 2010 12:30 am

Засмях се ..явно не бе свикнала да стой навън..Започнах да се правя , че броя на онче-бонче между кафене и клуба..после се засмях и казах :
-Определено някой клуб ! - засмях се и станах от пейката..
С Алис тръгнахме към центъра на града , защото там бяха повечето заведения,кафенета,клубове и така нататък..Вятъра духаше , а улиците бяха заснежени и леко се хлъзгаше ..
Върнете се в началото Go down
Северин У. Бронкхорст

Северин У. Бронкхорст


Пълно име на героя : Северин Уелдърн Бронкхорст
Брой мнения : 4
Join date : 10.05.2011

Пътеките покрай дърветата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 2:52 am

Добре, да върнем лентата назад.Чудите се какво е онова чучалоподобно нещо, насред алеята?Онова дето се движи на зиг-заг и мръщи врежди като че се намира не насред парка, ами пред киселата физиономия на поредния учител по математика, чиято основна задача съдържа думите "изтезание" и "мъчение".
Е, точно това чучало съм аз.Именно в онзи ранен час, косата ми стърчеше на всички посоки, подобно сноп слама.А дрехите..Ами изпомачканата пижама на жаби ясно показваше, че нещо в картинката куца.
Може би ако живеехте с мен, или ако познавахте живота ми, щяхте да знаете на какво се дължи цялата тази мацаница.Може би дори само ако имахте достъп до нощото ми шкафче...Защо нощното шкафче?Е, то си е съвсем нормално шкафче, сковано от дъбови дъски с позлатени дръжки и..е, отново склоността ми да се отплесвам си каза думата..Както и да е.
"Сумнанбулзмът и неговите прояви"
Това се опитвам да ви кажа от самото начало.Причината да съм по пижама и да криволича като рика насред планински масив..
-Мечо-О, не..почнах и да говоря
Явно синята книга с жълто заглавие, с която се сдобих след разпродажба в малаката книжарница на ъгъла под апартамента ми, не си заслужаваше дванайсетте долара..Защото се предполагаше, че ако действаше ...ами щях да съм под завивките нали?
Проклет да си доктор Браун и твоите безотказни методи за подтискане на сумнанбулизма...
Може би реотанът ми трябваше да загрее още докато четях резюмето на гърба.
"Щипка мащерка и копър....и вашите разходки посред нощите ще секнат"
Мащерка и копър?!
Върнете се в началото Go down
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Пътеките покрай дърветата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeВто Май 10, 2011 9:07 pm

Раз, два. Леви десни. Внимавай да не се спънеш. Раз, два. Къде си? Раз, два. Това място ми е познато. Раз, два. Раз ... Туп. Ох!
Главата ми беше пълна каша. Въобще не можех да се похваля че мисля трезво, макар в устата ми да не бе попадала и какпка алкохол ...да кажем през последната седмица.
Дори бърках ляво и дясно, чувството ми за координация съвсем се бе изпарило, за капак на това, че попринцип не обичаше да се проявява.
Може би страшната част се състоеше във факта че не можех да си изясня какво ми причинява необичайната сънливост и същевременно тътренето на краката по грапавия цимент. В интерес на истината имаше много варианти обясняващи окаяното ми състояние. Само дето нямах достатъчно душевни сили за да им обърна каквото и да е внимание.
Въздъхнах тежко и с херкулеско усилие се надигнах от земята, с радост установявайки че съм се оттървала само с едно-две ожулвания по коленете и лактите. Алената течност се съсири на едно от местата, но дори не обърнах внимание. Беше нищо в сравнение с това, което попринцип ми се налагаше да изтърпявам.. Не болеше, хич дори.
Изтупах вече изкаляните си дрехи/не помня дали бяха мои, може би ми бях свила от Избел, обожавах да я дразня, макар така да си навличах само неприятностти/, и влачейки крака продължих напред, стараейки се да си спомня, кога и по какъв повод бях идвала тук.
- Мечо! - нечий сънен глас ме накара да подкоча... мечо? - Копър...
Заковах на място и бавно се извъртях на пети по посока на странния звук, един бог знае защо ли, можещ да се нарече човешки глас...
- Ъм, извинете, да Ви ... помогна с нещо? - неприсъщо за мен да предлагам помощта си, килнах глава на страни, опитвайки се да видя лицето на непознатия по-добре.
Кхм ... беше по пижама. Оу, и пижамата не беше на мечета! Колко озадачаващо не мислите ли?
Щом не получих незабавен отговор, а на всички е ясно че не обичам да чакам, мушнах човека с показалец по рамото, сякаш беше с психично разстройство, като най-накрая успях да привлека вниманието му.

Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Северин У. Бронкхорст

Северин У. Бронкхорст


Пълно име на героя : Северин Уелдърн Бронкхорст
Брой мнения : 4
Join date : 10.05.2011

Пътеките покрай дърветата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 2:33 am

Знаех я наизуст ...честно.Малко неща, можещи да се нарекат важни, успяваха да се запаметят трайно в главата ми.Може би защото скъпоценият хард диск на раменете ми бе препълнен с разни реклами на сода, текстове на песни на никому неизвестн банди..и темподобни глупости.
Ала точно това помнех...
Може би защото бях разлял кафе на точно тази страница и петнадесет минути държах сешуара върху нея.През този протяжно флегматичен период имах предостатъчно време да обърна внимание на леко размазаните, ала все пак достатъчно четлви думи.
"Никога не буди сумнанбул!"
Още тогава се зачудих какво толкова би станало.
Е вие като свидетели, определено виждате моя ръкомахаща милост нали?Е, за тези от вас, които са предпочели завивките пред среднощна разходка в парка, то ще повторя какво точно бе станало след появата на женската фигура...
Пижаменото чучало бе отворило очи и ...
И..ченето ми заплаши да удари пода.Защо?Честно, наистина ли си задавате този въпрос?Да речем, че само преди броени минути бях на планетата Сирене/не се смейте,гражданите са изключително мили и предполагам се досещате, че ме нагостиха обилно със..да, сирене/А сега.Сега сякаш бях попаднал в роман на Кинг.За броени секунди се бях озовал в алтернативна вселена с дървета и..
По дяволите.Прозорецът на холът ми гледае именно към тези дървета.
-Проклет да е копърът ти мистър Браун!
Нямаше да съм толкова ядосан, ако не бях изръфал цял стърк преди ллягане.И преди се беше срлучвало.Да се будя на различни места..Месарницата, веднъж във фонтан....дори на капака на нечия кола...Ала бе просто събуждане..Плавно, бавно..не в следствие на рязко ръгане от страна на...
Точка за този от вас, който каза момиче...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пътеките покрай дърветата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пътеките покрай дърветата
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Градски парк-
Идете на: