Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Пицария                 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Пицария                 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Пицария                 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Пицария                 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Пицария                 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Пицария                 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Пицария                 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Пицария                 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Пицария                 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Пицария                 Vote_lcapПицария                 Voting_barПицария                 Vote_rcap 
Изабел
Пицария                 Vote_lcapПицария                 Voting_barПицария                 Vote_rcap 
Leslie Carson
Пицария                 Vote_lcapПицария                 Voting_barПицария                 Vote_rcap 
Patrick Linn
Пицария                 Vote_lcapПицария                 Voting_barПицария                 Vote_rcap 
Monna
Пицария                 Vote_lcapПицария                 Voting_barПицария                 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Пицария                 Vote_lcapПицария                 Voting_barПицария                 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Пицария                 Vote_lcapПицария                 Voting_barПицария                 Vote_rcap 
Джена Браун
Пицария                 Vote_lcapПицария                 Voting_barПицария                 Vote_rcap 
Samanta Scott
Пицария                 Vote_lcapПицария                 Voting_barПицария                 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Пицария                 Vote_lcapПицария                 Voting_barПицария                 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелПицария                 Tayloricon МонаПицария                 2819135f

 

 Пицария

Go down 
+3
Касандра Форчън
Емили Грейс
Изабел
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 6:04 am

Пицария                 McLean-Pizza-Dining
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Емили Грейс
Обикновен човек
Емили Грейс


Пълно име на героя : Емили Грейс
Брой мнения : 117
Join date : 08.11.2010

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 2:42 am

Разхождах се из града,когато реших да ида в мола. Лутах се по етажите и накрая седнах в една пицария. Поръчах си една пица "Маргарита" , след което изчаках да ми донесат поръчката. През това време извадих телефона си и започнах да се ровя във интернет.
Върнете се в началото Go down
Касандра Форчън
Обикновен човек
Касандра Форчън


Пълно име на героя : Касандра Форчън
Брой мнения : 12
Join date : 08.11.2010

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 5:28 pm

Глада на Каси надделя и тя влезе в пицарията.Беше облечена с къси дънкови панталонки,ррозово потниче и бели маратонки.Косата й беше волно пусната и се вееше леко когато ходеше.Огледа се и забеляза сестра си на една от масите.Усмихна се и тръгна бързо натам.Седна на един от столовете и каза лъчезарно:
-Здрасти,сис!
Върнете се в началото Go down
http://thegloomynewyork.niceboard.net/forum.htm
Емили Грейс
Обикновен човек
Емили Грейс


Пълно име на героя : Емили Грейс
Брой мнения : 117
Join date : 08.11.2010

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 11:32 pm

- Здрастии.. - казах и се усмихнах. - Как сме ? - засмях се. - Поръчай си нещо,аз вече си поръчах. - засмях се.
Тя кимна и си поръча. След няколко минути моята пица дойде,а след това и нейната..
Върнете се в началото Go down
Касандра Форчън
Обикновен човек
Касандра Форчън


Пълно име на героя : Касандра Форчън
Брой мнения : 12
Join date : 08.11.2010

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 2:24 am

-Ами може да се каже,че сме добре..че съм добре..-каза леко объркано и се засмя.Наряза на парченца пицата си,докато е още топла и мека,слеожи кетчуп и маьонеза и се обърна към сестра си.
-Всъщност се чудя какво да правя,скучо ми е..-каза Каси,като малко детенце,което недоволстваше и направи онази сладка кучешка физиономийка.
Върнете се в началото Go down
http://thegloomynewyork.niceboard.net/forum.htm
Емили Грейс
Обикновен човек
Емили Грейс


Пълно име на героя : Емили Грейс
Брой мнения : 117
Join date : 08.11.2010

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeВто Ное 09, 2010 8:15 pm

Засмях се.
- Аз седя по цели дни вкъщи,но има и случаи в които излизам навън..с приятели понякога. - засмях се.
Тя се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 10:01 pm

Аз тръгнах бавно по пясъка,а момичетата още по бавно.През половината път подритвах едно камъче напред.После забелязах,че момичетата нещо изостават и спрях да ги изчакам.След малко ме настигнаха и аз казах:
-По-бързо...не се губете по пътя-засмях се тихо аз и продължих да вървя с ръцете в джобовете.После констатирахме,че сме и гладни,а мола беше най близко,затова отидохме там и се качихме в пицарията.Седнахме на една маза и дойде келнера,като ни даде менютата...
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 10:13 pm

- По-бързо...не се губете по пътя.. - Джеймс се засмя и отново тръгна небрежно с ръце в джобовете.
- Гладна съм, хайде да хапнем нещо? - каза Ребека..
- Аз също съм гладна.. - добавих след малко, а Джеймс каза:
- Ами добре тогава, къде предлагате да отидем.
Почудихме се известно време и най - накрая решихме да отидем в мола. Още с влизането хората ни зяпнаха малко странно, защото все още бяхме леко мокри, е поне дрехите ни не прозираха вече.
Когато погледнах пода едва ли не ми се зави свят от всички отразяващи се в него светлини. Минавайки през всички магазини от всеки един от тях се чуваше различна музика и всички викаха и говореха.. Направо се получаваше огромен хаос, а и главата ме болеше.
Не бях спала повече от двадесет и четири час, алкохолът все още леко замйваше главата ми, а огромните вълни и морската вода ме бяха изтощили още повече..
- Хайде да отидем в пицарията? - предложих и след около две минутки вече се бяхме настанили на една от масите.
- Какво ще поръчате? - попита сервитьорът и ни подаде менютата.
- Ами за мен една пица с шунка, кашкавал и гъби.. - усмихнах му се и зачаках да видя какво ще си поръчат другите..
- Нещо за пиене? - попита отново той.
- Ами нека бъде само кола.. - не исках веднага пак да започвам с алкохола като се има предвид, че бях приела доста стабилно количество съвсем наскоро.
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 10:20 pm

- Какво ще поръчате?-попита сервитьора и Джена се замисли малко,погледна менюто и каза:
- Ами за мен една пица с шунка, кашкавал и гъби.-келнерът кимна,а Джен ни погледна.Аз започнах да поръчвам,когато сервитьора ме прекъсна:
-Нещо за пиене?попита отново момичето срещу мен,а тя отговори:
- Ами нека бъде само кола..-най-накрая можех да поръчам и аз.
-Ами...искам...искам...искам една голяма Маргарита и и една порция картофки,към тях искам една кола...-келнерът записа и погледна Ребека в очакване на поръчката и'.В това време Джен ме погледна,като на изражението и се изписа почуда от поръчката ми.Аз я погледнах и поклатих глава в стил "Какво има?"
Върнете се в началото Go down
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 11:23 pm

-Ами за мен една пица "Прошуто" и... едно фрапе-измъдрих аз.
Серивтьора тръгна. Аз започнах да ровя в чантата си и извадих оттам телефона си. Беше станало по-късничко.
-Скоро ще тръгвам. Новата съквартирантка ще се нанесе... предполагам скоро.
Първо ни донесоха напитките.
И двамата си бяха поръчали само кола, затова гледаха завистливо моето питие.
-Трябваше да поръчам първа-пълна съм с идеи!-изфуках се шеговито.
-Ето я и пицата!-зарадва се Джена.
"Урааа! Най-после! Ще умра от глад!"-помислих си.
Всеки взе по парче пица и започна да яде. Приличахме на гладни вълци. Изведнъж се усетих. Чакай ама ние сме на обществено място! Сръгах Джена. Джейм се засмя и се задави. Веднага скочих от стола и му ударих един по гърба. Той се закашля, но явно му мина. Обърна се и закачливо истърси "благодаря". В този дух на разговора продължих.
-Ако не бях аз...
-...нямаше да се задавя.-довърши той.
Погледна ме с дяволска усмивка. Имаше красиви очи... Слънцето, което влизаше през прозореца ги накара да блещукат. Беше приятна глетка. Усетих, че прекалено дълго ги гледам. Почувствах се неловко. От това той се засмя.
За да прекратя това се обърнах към Джена. Тя ядеше от пицата си, но този път с нож и виличка.
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeПон Ное 15, 2010 12:10 am

Когато донесоха пицата и тримата й се нахвърлихме сякаш не бяхме яли от седмици. Всички ни зяпнаха, но скоро след това се осъзнахме.
- Скоро ще тръгвам. Новата съквартирантка ще се нанесе... предполагам скоро.. - каза Бека и се засмя
- Ей, ще имаш съквартирантка и не си ни казала? - погледнах я с престорена обида, но не можах да се сдържа и се засмях..
- Ами не съм ли ви казвала за нея? - попита учудено.
- Е, каза ни, че някой ще се нанася, но нищо повече..
Казах и зачаках да разбера повече..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeПон Ное 15, 2010 12:36 am

-Ами всъщност аз знам само името ѝ-Сарафина...
Усетих как някой ме ритна под масата.
-Ей! Кой беше?-казах и насочих вилицата си по посока на двамата.-Казвайте!
Те се опитваха да бъдат сериозни, но само след секунди разбрах кой е бил. Джеймс едва сдържаше усмивката си, докато изведнъж избухна в смях. Това беше заразно. Изпуснах вилицата и се разхилих... Да това е точната дума... Разхилих се като побъркана и започнах да го налагам с вилицата.
-Мх-хък-хъм!-беше Джена.-Хората ви гледат ненормалници такива!
Наведохме виновно глави. Джена се све на стола потънала от срам.
Аз обаче ришех да си върна на Джеймс и насъпах нечий крак... Но не този на Джеймс...
-Съжалявам...
Последва друго настъпване. И друго. И аз отвръщах на ударите...
Настана бой с крака.
ПП: съжалявам за тъпия израз накрая Laughing
Върнете се в началото Go down
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 4:05 am

Да...определено беше забавно.Ребека разказваше как се казвала съквартирантката и',къде щяла да ходи и всякакви простотии...Честно казано не си направих труда да я слушам,защото...да бъдем честни,на кой му пука как се казва съквартирантката и'.Тихо ядях от картофките си и кимах разбиращо за всяка една дума,но аз наистина не чувах.По едно време ми стана досадно и я сритах здраво за да се осъзнае.Тя без да иска ритна Джен,а тя ритна мен...Ох стана една.След малко изпод масата краката ни се впиха в здраво меле,а масата се клатеше все едно има земетресение...
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 4:22 am

Изведнъж под масата стана пълна бутаница. Ребека риташе мен, а аз Джеймс и обратното..
- Хора аз трябва да тръгвам! - каза Ребека и скочи от масата като ужилена.
- Ъм добре.. чао.. - казах и се засмях, понеже най - после се бяхме успокоили и бяхме сприяли да се ритаме.
- Ще се видим някой друг път, отново.. - каза тя, събра си нещата и изфуча през вратата..
- Какво ще правим сега? - попитах и отхапах едно парче от все още доста врялата пица, та чак очите ми се насълзиха..
- Боже вряла е! - засмях се и отпих една глътка от колата..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 4:39 am

След малко ританицата по масата спря и бас хващам,че на всички краката ни бяха сини след този екшън.Ребека се усмихна и каза:
- Хора аз трябва да тръгва-и скочи от масата много бързо и добави:
-- Ще се видим някой друг път, отново.. - каза тя, събра си нещата и изфуча през вратата..-определено щяхме да се видим пак,все пак тя знаеше тайната...трябваше да я държим по око.Докато аз мислих за важни неща,Джен се правеше на умствено неразвито дете и започна да ръфа врялата пица,като след това започна да офка и да пъшка:
- Боже вряла е! -аз се засмях и си взех още едно картофче...
- Какво ще правим сега?-попита ме момичето и аз просто вдигнах рамене и нищо не казах...
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 4:46 am

Как можах да не се сетя, че пицата е вряла.. както и да е..
Джеймс само вдигна ръмене в знак, че не знае какво ще правим и отхапа едно картофче.
- Преди колко време стана опследовател? - Не исках да бъда любопотна, а и веднага съжалих след като си споминх, че ни разказа историята си..Как можех да съм толкова глупава?! Беше ни забавно и аз естесвено пак говоря за тъжни работи..
Исках да сменя темата, но беше малко късно. Той въздъхна и започна..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 4:20 am

- Преди колко време стана последовател?-изведнъж изръси тя и очите ми изведнъж се изпълниха с болка и страдание.Сякаш можеха да се четат спомените и всичко от неразбраната ми болка и извратената ми гледна точка за мъст.Защо станах последовател-не знам,просто след,като загубих Джейн всичко...всичко се счупи,разпука се и се счупи,като един прозорец...не не по-точно огледало,като едно огромно огледало...Погледнах Джен и казах:
-От...скоро,всичко започна след като убиха Джейн...става ли да ти разказах някой друг път-преглътнах тежко и болезнено...
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 4:28 am

- Разбира се, че става.. Извинявай, че подхванах темата изобщо не се съобразих.. Много съм глупава.. - наистина съжелявах за действията си. Как можах да го изръся?
- Е, какво ще правим сега? - попитах с надеждата, че ще го разсея и няма повече да мисли за това.
Вероятно дори не можех да си представя каква силна болка изпитваше и как искаше да си отмъсти за случилото се на приятелката му..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 4:45 am

- Разбира се, че става.. Извинявай, че подхванах темата изобщо не се съобразих.. Много съм глупава..- аз се усмихнах леко и я прекъснах:
-Не...не си виновна,нито си глупава...просто все още не съм готов да говоря за това,някой друг път ще ти разкажа..Джен кимна и попита:
- Е, какво ще правим сега? -аз се засмях и вдигнах отново рамене,а Джен ме погледна с някакъв странен поглед.Засмях се и казах:
-Наистина нямам никаква идея!
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeПет Ное 19, 2010 5:03 am

- Е, какво ще правим сега? - попитах и се облегнах на мекият стол..
Той само повдигна ръмене, погледнах го странно, но си замълчах. Нали не мислеше да кисмен в пицарията цял ден, макар че като се замисля не ми се обикаля..
- Наистина нямам никаква идея! - продължи той, забелязвайки очуденият ми поглед..
- Добре дошъл в клуба! - засмях се и отпих малка глътка от колата..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 2:52 am

След като чу отговора ми,тя се засмя,отпи малка глътка от колата си и каза:
- Добре дошъл в клуба!-аз се засмях отново и избутах празните чинии напред,за да мога да се подпра на масата.Сложих ръцете си в свито от лактите,легнало положение на масата.След това погледнах момичето и се замислих...
-Ми..мисля,че след малко затварят и май ще трябва да си ходим...защото персонала излиза в обедна почивка-наистина стояхме тук от часове,а не бях усетил как минава времето.Навън слънцето силно напичаше и беше много топло
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 3:12 am

- Ами..мисля, че след малко затварят и май ще трябва да си ходим... защото персонала излиза в обедна почивка.. - каза той и се засмя.
- Ами къде искаш да отидем? - попитах и избутах чинията пред себе си и допих последните глътки от колата..
- Сметката.. - каза Джеймс на сервитьорката и след малко тя дойде при нас.
Последва спор, кой да я плати и най - после стигнахме до решението, че ще си я поделим.
Излязохме пред мола и слънцето веднага започна да блести и да пречи на очите ми..
- Какво ще правим сега?
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 3:30 am

- Ами къде искаш да отидем?-аз както обикновено вдигнах рамене и се усмихнах тъпо,като повиках сервитьора и казах:
-Бихте ли донесли сметката!-след малко момчето се върна със сметката и аз исках да я платя цялата,но Джен искаше същото.Настъпи спор,кой да плати сметката и накрая решихме да си я поделим>След като платихме минахме през мола,разгледахме го и излязохме. Слънцето ни нагряваше силно и дори и с тънката риза с къс ръкав ми беше страшно топло.
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 3:35 am

Започнахме да обикаляме из целия мол и се спирахме да разглеждаме всяка една витрина, за да си харесам нещо, но видях, че Джеймс започва да се отегчава, за това си позволих да минем само през още няколко, които не можех да пропусна..
- Тази много ми харесва! - посочих ентусиазирано една черна, къса рокля и след около десет минути излязохме от магазина, а аз държах в ръцете си не само нея, а и още няколко неща..
- Съжелявам, че те отегчих.. - погледнах го извинително и прехапах устна.. - Сега си ти наред, какво искаш да правим? - надявах се да се реванширам..
Той естесвено пак вдигна ръмене.
- Ако искаш ела у нас, имам от онези игри Монополи мисля че бяха.. - засмях се и зачаках отговорът му..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Джеймс Краун
Последовател
Джеймс Краун


Брой мнения : 55
Join date : 31.10.2010

Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 3:54 am

Тя ме разведе из целия мол и най-накрая излязохме.Тя си напазари за цял футболен отбор плюс резервите.Тогава тя отново ме попита какво ще правим,а аз както винаги просто вдигнах рамене и я погледнах тъпо.Тогава тя предложи:
- Ако искаш ела у нас, имам от онези игри Монополи мисля че бяха..-аз се засмях и кимах.Ние тръгнахме с бавни крачки и изведнъж се засмях като казах:
-Монополи!?Ти сериозно ли?-продължих да се смея
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пицария                 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пицария    Пицария                 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пицария
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Mall-
Идете на: