Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Vote_lcapAпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Voting_barAпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Vote_rcap 
Изабел
Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Vote_lcapAпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Voting_barAпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Vote_rcap 
Leslie Carson
Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Vote_lcapAпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Voting_barAпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Vote_rcap 
Patrick Linn
Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Vote_lcapAпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Voting_barAпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Vote_rcap 
Monna
Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Vote_lcapAпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Voting_barAпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Vote_lcapAпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Voting_barAпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Vote_lcapAпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Voting_barAпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Vote_rcap 
Джена Браун
Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Vote_lcapAпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Voting_barAпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Vote_rcap 
Samanta Scott
Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Vote_lcapAпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Voting_barAпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Vote_lcapAпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Voting_barAпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелAпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Tayloricon МонаAпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 2819135f

 

 Aпартаментът на Патрик Лийн

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:44 am

- Да кажем, че твой приятел е престъпник...трябва да можеш да го арестуваш без да губиш и капка време...без скрупули.- обясних, облягайки ръката си на дивана и главата ми се отпусна на ръката ми. Той прокара език по неговите устни и наистина бог да ми е на помощ в тази ситуация...как станах толкова бъбрива ...дойдох да го убивам, не да спя с него..
- Работя в екип, само когато някой е в опасност...когато животи зависят от това..Иначе предпочитам да съм сама. - обясних с ехидна усмивка, когато той се опита да пробута онова за партньорите... Свалих розовото късо яке и останах по черен потник и къси панталонки...определено ми ставаше горещо..
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:53 am

-Така те харесвам.-заявих доволно,когато свали якето си.-Виж колко е приятно в хубавия ми дом.-Е, можеше да стане и по-приятно.Осени ме най-гениалната идея на света.-И много ми допада че нямаш скрупули..Обаче това розово якенце може да преобърне цялата кола знаеш ли..Сега не сме квит.-Погледнах я мило и се надявах да е схванала намека.Оставих чашата и свалих ризата си като останах по белия си потник.-Сега вече нямаш право да ми се сърдиш. Всичко е както трябва.-усмихнах се и плъзнах поглед по тялото й-Въпреки че ти пак показваш повече плът от мен.-поставих ръката си на бедрото й и я плъзнах нагоре като запретнах малко потничето й по пътя.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 10:09 am

О, не...Господи не...Не го прави, моля те..
- Ъм..не е нужно, аз ще се облека..- казах прибързано, но той го направи...Свали си ризата. Отдолу се показа бял потник, който не прикриваше нито част от мускулестите му ръце и дори откриваше и гърдите му. Прехапах отново устната си и се поизправих, приближавайки се до него. Ръката му се плъзна по бедрото ми и продължи нагоре, повдигайки леко потника ми, а аз потреперих едва - едва. Съзнанието ми още го отхвърляше, но проклетата издайническа горещина между краката ми искаше съвсем друго. Прекрачих неговите крака и седнах в скута му, но преди той да ме е докоснал хванах ръбовете на потника си и го надигнах, изхлузвайки го от себе си, издавайки на показ обецата на пъпа ми и черният дантелен сутиен, който повече показваше, отколкото прикриваше.
- Май ти има доста да наваксваш..- изкоментирах и плъзнах поглед по тялото му.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 10:21 am

След малко ми се нахвърли настървено и запрати потника си на земята. Не знаех, че беше толкова разгорещена, но всичко беше добре дошло щом беше взаимно.
-Определено имам да наваксвам.-Съблякох потника си и го сполетя съдбата на нейния. Хванах я силно през кръста и я сложих на масата пред нас, събаряйки бутилката. Настаних се между краката й, а ръката ми повдигна кръста й от масата и устните ми започнаха да целуват плоския й корем. Другата ми ръка обхвана слабия й крак и го плъзна по студената повърхност на масата.Нощта определено започваше да ми харесва.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:15 pm

За секунди той се освободи от потника си, а очите ми проследиха всеки релеф. Мили господи..
Установихме се върху масата и устните му започнаха да се разхождат по корема ми. Зарових пръсти в косата му и го притиснах към себе си. Дишането ми ставаше все по - тежко, а горещината между краката ми бе непоносима. Изведнъж звъна на телефона ми ме извади от транса, в който бях попаднала. Изправих се в седнало положение и с мъка го достигнах и натиснах зелената слушалка, слагайки ръка на устните му.
- Да? - попитах и чух познат глас, който ми съобщаваше нещо много приятно. Ухилих се дяволито, гледайки в очите на ПАТРИИИК! - ясно, благодаря... мм трябва да ти се реванширам, златен си! - засмях се и затворих.
- Е...докъде бяхме, Патрик? - попитах с невинна усмивка.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 9:28 pm

След малко този проклет телефон пак звънна, но изглеждаше, че няма да ни прекъсне за дълго. Вдигна телефона и постави ръка на устните ми. След малко затвори и със задоволство ме попита до къде бяхме като използва и името ми.Усмихнах се и започнах да целувам пръстите й.
-Виж колко е хубаво да сме квит..-взех единия й пръст в устата си и го захапах леко.-Обаче ако питаш мен въпросът е до къде ще стигнем.-извадих пръста и от устата си и го плъзнах от шията до корема й, оставяйки влажна следа. - Харесвате ли името ми, госпожице Карсън.-пъхнах пръста си под панталона й и започнах да го смъквам с помощта на другата си ръка.- Трябва ни общо любовно име. Какво ще качеш за.. Леслик?-Преместих съвсем леко и бикините й и целунах обецата на пъпа й-или.. Плесли? - прокарах езика си по-надолу от пъпа й и дадох другото си предположение.- Патли?..Ако трябва да съм честен имената ни въобще не стават за сливане. Но пък телата ни май компенсират.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 1:05 am

След като свършихме разговора с Уайлд, Патрик започна да целува пръстите ми, накрая леко захапа единия и го прокара по кожата ми, което ме накара да настръхна.
- Прав си, наистина не си отиват...Но виж умалителните имена пак ще вършат работа...Какво ще кажеш за Пати? - подсмихнах се и отново се излегнах назад, прехапвайки устни. Той продължи да разхожда устни и език по корема ми, а когато смъкна панталоните ми гърба ми се отдели от масата, повдигайки се леко, притискайки се към устните му. Боже, умирах от възбуда, а още имах дрехи по себе си.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 1:18 am

-Ммм..сигурен съм, че можеш да измислиш нещо по-готино за мен.-застанах на колене и бавно свалих панталонките й. След това ги хвърлих на пода до останалите ни дрехи и поставих дългите й крака на раменете си.Наведох се към нея, карайки я да се свие на топка под мен.-Пък ако ще си мислим галени имена, може да използваш повече въображението си.-Слях устни с нейните и ръцете ми се плъзнаха по нейните като спряха на презрамките на сутиена й и започнаха да ги свалят от раменете й.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 3:53 am

- Не мисля да си впрягам съзнанието чак толкова...Все пак си просто странник. - подсмихнах се и отвърнах пламенно на целувката. Езикът ми се заплете с неговият, започвайки страстен танц, а ръката ми се плъзна по лицето му, премина по врата му и се заплете в косата му. Другата ми ръка се плъзна по гърдите му и стигна до корема му...Ъгх...тази поза не ми харесваше. Не достигах мястото, което ми се искаше..
Свалих краката си от раменете му и ги увих около кръста му, придърпвайки го към себе си по - плътно. Ръката ми спокойно вече можеше да достигне катарамата на колана му. Разкопчах я набързо и го измъкнах от мястото му. Сложих част от него зад врата му и придърпах двата му края към себе си, целувайки го отново.
- Съжалявам, забравих си белезниците. - засмях се тихо и хвърлих колана му на земята при другите дрехи. Ръката ми отново пропълзя по тялото му надолу и стигна до началото на дънките му. Но не мислех да ги махам още. Притиснах длан към достойнството му, след което преодолях бариерата на боксерките и дънките, без да ги махам, погалвайки го леко и прокарах пръсти по дължината му. Нямаше само той да ме дразни..
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 5:39 am

-О, не си ли нетърпелива-промърморих задъхано в устата й и притиснах ханша си към ръката й.Ръцете ми разкопчаха сутиена й и той се отпусна около гърдите й. Пъхнах ръка под него и хванах едната й гърда с ръка и започнах да си играя със зърното й.-Харесва ли ти да ме дразниш така?-попитах съвсем близо до устните й и пак се притиснах в ръката й, за да разбере какво имах предвид.В същия момент стиснах зърното й по-силно между пръстите си и захапах долната й устна.Извадих ръката й от дънките си и я поставих върху главата й заедно с другата й ръка.-Наистина много жалко, че не носиш белезници.-Свалих ръката си от гърдите й и я плъзнах в бикините й.Целунах я и вплетох яростно език в нейния като плъзнах пръсти между краката й, осъзнавайки колко е влажна.-Май някой наистина много желае един странник.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 6:08 am

Най- накрая. Накарах го да се задъха. Най - накрая някаква реакция. Аз тук си губех ума, а той ми злорадстваше.
- Реших да си поиграя.. - свих рамене невинно, когато той каза, че съм нетърпелива и попита дали ми харесва да го дразня.
- Мм да, и то доста. Все пак ти сам каза, че трябва да сме квит, а в тази ситуация ти си по- напред от мен. - отвърнах и отново прокарах пръсти няколко пъти по дължината му, която беше забележителна. Надмощието ми обаче не продължи дълго. Сутиена ми се отпусна и той се заигра с пръсти по гърдата ми, което ме накара да въздъхна тихо. Захапа устната ми, което ме накара да се подсмихна.
- Изпълни си желанието най- накрая. Свободна ли съм? - попитах, но дъха ми бе секнат от яростна целувка. Ръцете ми се намираха над главата ми, притиснати в масата от неговата, а другата му ръка премина бариерата на дантелените ми бикини. Нова вълна на възбуда ме заля, карайки гърба ми да се отдели отново от масата и таза ми да се притисне към пръстите му.
- Нямаш си и напредстава колко много...- прошепнах, затваряйки очи и изпънах шия назад. О, защо стоеше толкова безучастен там...
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 6:29 am

-Далеч си от свободна!-пуснах ръцете й и измъкнах нацяло сутиена и след което впих устни в едното й зърно. Ръцете ми се върнаха на ханша й и дръпнах последния плат по нея, с което движение я притиснах силно към своя ханш. Повторих действието още веднъж и зъбите ми захапаха бавно зърното й. След малко разкъсах бикините й и тя остана прелестно гола под мен. Беше доста приятна гледка. Разтворих широко краката й, а устните ми се плъзнаха нагоре по шията й като оставях влажни следи с език и захапвах кожата й. Едната ми ръка отново намери сърцевината й и този път пъхнах един от дългите си пръсти в нея. Тя се притисна още повече в мен и аз плъзнах втори пръст в нея. Устните ми отидоха към дясното й рамо и започнах да движа пръстите си в нея. Когато усетих, че започна да диша още по-тежко и да трие ханша си в ръката ми, извадих пръстите си от нея и поставих ръцете си на кръста й. Плъзнах я нагоре по масата и отново целунах обецата на пъпа й. Беше много готина. Отново плъзнах език надолу и за щастие този път нямаше дантела, която да ми пречи.Започнах да движа устните си по сърцевината й и пръстите ми хванаха здраво бедрата й, притискайки я в мен.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 7:18 am

Добре...това определено не беше развитието, което планувах.
Да се намирам върху тази маса, гола и с него върху мен ни най- малко не беше това, за което дойдох, но просто нямаше начин някой да ме измъкне от тук... Ох, няма ли да звънне пак този телефон?
След като за мое щастие той пусна ръцете ми, но само за да се освободят пръстите му за нещо друго. Устните му не оставяха кожата ми на мира, карайки ме да настръхвам постоянно, но когато усетих пръстите му в себе си по- силен стон се откъсна от мен.
Зарових отново пръсти в косата му и го целунах продължително. Тялото ми бързо хвана ритъма на ръката му и ханша ми се задвижи заедно с нея. Едва си поемах въздух, а възбудата ми беше на предела си, когато той просто излезе от мен, слагайки ръце на кръста ми. Издадох недоволен звук от хода му. Напрежението в мен ставаше все по - голямо и копнеех за удовлетворение, но за жалост такова не получих. Плъзнах ръце по гърба му, забивайки нокти и оставях розови следи след тях. Може би на сутринта нямаше да е очарован, но в момента не ми пукаше.
Той отново спусна устни по тялото ми, стигайки до обецата ми и искрено се надявах да се качи нагоре, но той реши, че мъчението ми просто не е достатъчно. Той продължи надолу и накара нови вълни на желание и страст да обземат тялото ми. Последваха няколко стона и редица проклятия от моя страна, а ръцете ми се заровиха в косата ми. Тялото ми се изпъваше и огъваше под неговите устни...Подлудяваше ме до краен предел.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 7:34 am

Усещах, че беше на ръба и свалих устните си от влажната й плът, изправяйки се на колене. Разкопчах ципа на дънките си и ги смъкнах надолу заедно с боксерките си. Отново се настаних върху нея и я целунах като притиснах ерекцията си леко в нея.
-Мисля, че си напълно готова за мен, Лесли.-Зацелувах челюстта й и хванах брадичката й с ръце, вглеждайки се право в очите й, докато бавно прониквах в нея. След малко бедрата ни съвсем се допряха и цялата ми мъжка гордост изгаряше от горещина в нея.Започнах да се движа по-бързо и след малко усетих, че започна да се стяга около мен. Изтеглих се назад и изчаках да се успокои.-Не още, красавице.-Усетих, че след няколко секунди се отпусна и започнах отново да се движа в нея.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 8:14 am

По дяволите...отново го направи. Сърцето ми прескачаше удари, дишането ми беше учестено и усещах как бях на крачка от края. Още един допир, само един път...Но той се отдръпна. Погледнах го паникьосано къде отива, но с задоволство открих, че просто се освобождава от излишните дрехи. Малко по- късно усетих достойнството му между краката си, притиснато точно там, където го исках.
- Напълно...- прошепнах, прехапвайки устна. Очите му хванаха в плен моите и следяха всяка реакция от това, което ми причиняваше, докато се движеше изключително бавно. По дяволите, континентите се движеха по- бързо от него.
Най- накрая все пак реши, че достатъчно чаках, или и той самият не е издържал и темпото му се забърза. Затворих очи отново и бързо влязох в темпото му, стигайки почти до края отново, но той не ми позволи.
- По дяволите, Патрик.. - оплаках се, когато той излезе от мен и остави възбудата ми да утихне. Придърпах го отново към себе си и увих крака около кръста му. Отново го усетих в себе си, но ме беше върнал в самото начало, разпалвайки наново всички искри страст и желание. И се справяше доста добре..
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 8:30 am

Явно наистина много я измъчвах понеже си спечелих едно директно пращане по дяволите.
-Харесва ми да казваш името ми, когато си възбудена.-Прошепнах тихо до ухото й и се потопих в ритъма на телата ни. Целунах я отново и стоновете ни кънтяха в устите ни.Хванах левият й крак, който беше на кръста ми, под коляното й и го вдигнах по-нависоко по гърба си, влизайки още по-надълбоко в нея.-Кажи името ми отново.-върнах очите си на нейните и заговорих тихо.-И най-сетне ще ти дам това, което искаш.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 8:58 am

Усещах колко бързо се връщам към все по- силните и по- силните усещания. Движехме се в синхрон, а аз се извивах в ръцете му под силата на страстта. Стоновете отново започнаха да излизат от устата ми един след друг, но се стараех да ги заглушавам с неговите целувки. По някое време имах чувството, че щяхме да счупим горката маса...добре, че беше ниска.
Той пожела да кажа името му отново, а очите му отново плениха моите...Погледът му беше толкова завладяващ и покоряващ всяка клетка от мен, че щях да направя много неща, стига да ми даде това, което исках. По някое време го усетих по- надълбоко в себе си и темпото се забърза. Окей, как се казваше...Не помнех дори своето име, камо ли неговото.
- Патрик...- изстенах, без да отмествам очи от неговите, по най- съблазнителният начин. Нападнах устните му с целувки и името му прозвуча от устните ми още няколко път, смесено със стенания и въздишки.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 9:12 pm

След миг тя изпълни желанието ми и името ми започна да излиза накъсано от устните й.
-Браво. Вече си добро момиче.-щеше да направи каквото поискам,а това, което исках, очевидно не й беше проблем.Зацелувах шията й и отново я захапах леко, както в бара.Оставих контрола над тялото й настрана и реших, че е време да се насладим на всичката тази работа до край. След малко отново усетих, че цялата се стяга под мен и този път не се спрях. Мен също ме обвзе същата вълна, като нея и след малко всякакви стонове и споменавания на господ изпълваха всекидневната ми.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 6:02 am

Реших да пренебрегна коментара му за доброто момиче, просто защото исках да дойде края, исках го повече от всичко друго.
Стоновете ми се засилваха, когато устните ми започнаха да се стягат. Вълните на възбуда ме заливаха една след друга, карайки ме да се давя от страст. Вече бях толкова близо...Ако пак се отдръпнеше щях да го обезглавя. Тялото ми се извиваше по всякакъв начин, а той забързваше темпото и скоро усетих насладата от разтърсващият край. Сърцето ми пропусна няколко удара, а дъха ми секна. Господи, отдавна не бях усещала толкова бурен оргазъм. Отпуснах се на дървената маса, опитвайки се да успокоя дишането и пулса си.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 29, 2011 7:47 am

След няколко секунди тя се разтърси от блажения край и аз я последвах като се излях мощно в нея. След малко тя се отпусна на масата и аз рухнах върху нея, опитвайки се да нормализирам пулса си. Това. Беше. Страхотно. Определено трябваше да се опита отново. След няколко минути се надигнах леко от нея и допрях устни под лявата й гърда, усещайки пулсът й. Изправих се и закопчах панталоните си.
-Е, жалко единствено за хубавото ми уиски.-огледах бутилката, която се беше пръснала на пода-Всъщност жалко и за дрехите ти, понеже са целите в алкохол.-наведох се и взех ризата си от пода след което я хвърлих върху нея. Надявах се да не се инати и да я облече, понеже нищо чудно да се върнех на масата.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 8:33 am

След невероятният край той остана върху мен за известно време, след което целуна мястото, където беше сърцето ми... Сякаш, за да провери пулса ми, което беше малко странно, но не казах нищо. Накрая се изправи и коментира, че съжалява за уискито, и че дрехите ми са целите в алкохол. Подхвърли ми ризата си и ме погледна очакващо. Огледах ризата и я сложих, но без да я закопчавам.
- Ще използвам банята, ако не възразяваш..- казах небрежно, сякаш нищо не беше станало и тръгнах по коридора със съблазнителна походка и преди да завия му хвърлих последен поглед. Намерих банята, затворих вратата след себе си и се подпрях на мивката, оглеждайки се в огледалото. Що за лудост... Да правя див секс на масата му не влизаше в плана ми! Трябваше да се омитам от тук и да разбера повече за него. Патрик Лийн, Патрик Лийн...Кой си ти, по дяволите...
Измих лицето си и сресах заплетената си коса, след което излязох. Когато се върнах във всекидневната той беше облечен, но това ни най- малко не ме смути да сваля ризата и да започна да се обличам. Бельо, сутиен, къси панталонки, потник...за щастие всичко беше на лице, макар да се носеше аромата на уиски наоколо. Дрехите ми наистина бяха напоени с цялата бутилка, защото веднага след като ги облякох сякаш се бях къпала с алкохол и цялото ми тяло беше мокро. Късно е за съжаление..ще се къпеш когато стигнеш у вас...
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 3:47 am

Тя се изправи и заяви, че ще използва бнята. Не виждах как ще й помогне с нещо. Нямах специални дрехи под душа, но бяхме в свободна страна.Огледах я докато вървеше към банята и й се усмихнах с най-мръсния си поглед, когато се обърна към мен за последно. Облякох потника си и си взех една цигара. Седнах на фотьойла и придърпах пепелника до себе си. Това беше един добър секс. Горката ми маса. След малко тя влезе и започна да се облича, а аз се наслаждавах на гледката с цигара в устата.
-Какво по-хубаво. Секси мадама миришеща на добро уиски. Да не те открадне някой по пътя до вас.-дръпнах от цигарата си,облегнах се назад и затворих очи. Нямаше нищо по-хубаво от цигара след секс.- Можеш да се изкъпиш ако искаш.-не вярвах да приеме, но реших да съм любезен домакин.-Как ще повторим случката от преди малко, ако някой се влюби в теб по пътя за вас.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 4:10 am

Засмях се, когато той изкоментира относно ароматът на алкохол.
- В интерес на истината дрехите ми още са мокри. На бас, че и вкусът ми ще е на добро уиски. - отбелязах и свих рамене.
- Съжалявам Пати, но в плановете ми не влизат други подобни вечери. - казах по- сериозно, докато си слагах якето и започнах да си търся телефона. Не го намерих из дрехите си, така че коленичих на земята и започнах да го търся на четири крака, че накрая и надничах под дивана. Най - накрая го видях от другата страна на дивана, така че скочих набързо и си го взех.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 4:17 am

-Ще приема, че още работиш върху измислянето на прякор..И между впрочем, радвам се, че го каза. И мисля и, че си вярваш, което ще направи всичко много по-приятно, когато се озовем пак на масата. Не, някъде другаде..Ще решим по-късно.-Усетих, че вършеше нещо съмнително и отворих едното си око.Беше се навела до дивана и търсеше нещо.-Ако го предпочиташ в тази поза само трябваше да кажеш.-след малко скочи и си помислих, че ще изям този прословут бой най сетне, но тя просто взе телефона си от дивана.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 4:28 am

- Говори си каквото искаш... аз знам какво става в главата ми. - отвърнах най- спокойно. Изправих се и го погледнах преценяващо.
- Ти си един огромен перверзник. Изобщо мислиш ли за нещо друго освен за секс? - попитах, повдигайки вежда и поклатих глава.. Тръгнах към вратата, но по някое време се сетих за нещо. Олюлях се на мястото си и се обърнах на пети и се приближих до него. Усмихнах му се перверзно и се наведох към него.
- И между другото... - започнах със съблазнителен глас. И в точният момент направих това, за което копнеех от както дойдох тук. Забих му един силен и рязък десен удар. - Ти си задник. - довърших, намигнах му и отново се запътих към изхода.
- Чао Пати. - казах на излизане и затворих вратата след себе си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Aпартаментът на Патрик Лийн   Aпартаментът на Патрик Лийн - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Aпартаментът на Патрик Лийн
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Жилища-
Идете на: