Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
New Yorker .  Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
New Yorker .  Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
New Yorker .  Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
New Yorker .  Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
New Yorker .  Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
New Yorker .  Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
New Yorker .  Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
New Yorker .  Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
New Yorker .  Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
New Yorker .  Vote_lcapNew Yorker .  Voting_barNew Yorker .  Vote_rcap 
Изабел
New Yorker .  Vote_lcapNew Yorker .  Voting_barNew Yorker .  Vote_rcap 
Leslie Carson
New Yorker .  Vote_lcapNew Yorker .  Voting_barNew Yorker .  Vote_rcap 
Patrick Linn
New Yorker .  Vote_lcapNew Yorker .  Voting_barNew Yorker .  Vote_rcap 
Monna
New Yorker .  Vote_lcapNew Yorker .  Voting_barNew Yorker .  Vote_rcap 
Ирма Долкинс
New Yorker .  Vote_lcapNew Yorker .  Voting_barNew Yorker .  Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
New Yorker .  Vote_lcapNew Yorker .  Voting_barNew Yorker .  Vote_rcap 
Джена Браун
New Yorker .  Vote_lcapNew Yorker .  Voting_barNew Yorker .  Vote_rcap 
Samanta Scott
New Yorker .  Vote_lcapNew Yorker .  Voting_barNew Yorker .  Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
New Yorker .  Vote_lcapNew Yorker .  Voting_barNew Yorker .  Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелNew Yorker .  Tayloricon МонаNew Yorker .  2819135f

 

 New Yorker .

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Мелани
Обикновен човек
Мелани


Пълно име на героя : Мелани Фокс .
Брой мнения : 40
Join date : 27.12.2010
Age : 32
Местожителство : Berryville .

New Yorker .  Empty
ПисанеЗаглавие: New Yorker .    New Yorker .  Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 2:37 am

New Yorker .  Newyorker
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

New Yorker .  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Yorker .    New Yorker .  Icon_minitimeНед Мар 20, 2011 10:13 pm

Сам ми каза да се отправим към мола и колкото и да недоволствах в крайна сметка успя да ме убеди.
- Много си манипулативна, знаеш ли? - попитах и се засмях, докато слизахме от колата. - Къде искате да отидем първо, госпожице?
Без дори да ми отговори тя влезе в първият магазин, който видя. На този поне името му знаех и доволен, че все пак имах някакви познания в таз област влязох вътре.
- Боже колко дрехи.. Чак ме заболя глава.. Ти знаеш, че аз обичам оскъдното облекло, така че внимавай какви дрехи ще си избереш..
Засмях се и я прегърнах, притискайки я към гърдите си..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

New Yorker .  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Yorker .    New Yorker .  Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 1:39 am

- Може да съм манипулативна, но постигам това, което искам, нали? - намигнах му и слязох от колата. Влязохме в Ню Йоркър и тръгнахме из рафтовете. По някое време той се оплака, че имало прекалено много дрехи.
- Всъщност този не е толкова пълен, колкото би бил Диор във Ел Ей или Ню Йорк. - повдигнах рамене и се сгуших в него.
- Всъщност и със железен гащеризон да съм пак ще се вмъкнеш под него. - засмях се и го целунах леко, след което го пуснах и тръгнах отново из рафтовете... Намерих един супер готин потник и реших да му намеря поличка или панталон и да го пробвам..Потърсих още малко и си намерих очарователна поличка, че и обувки. Поразтърсих се и за някоя рокля и намерих една страхотна златиста такава.
- Ще ми помогнеш ли? - попитах с дяволита усмивка, докато минавах покрай Джъстин и се запътих към пробната.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

New Yorker .  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Yorker .    New Yorker .  Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 5:59 am

- Ти как мислиш? - попитах, оглеждайки се. Нито една от продавачките не гледаше, така че бързо набутах Сам в една от пробните.
- За да провериш дали тези дрехи ти стават първо трябва да свалиш тези, които носиш. А понеже ме помоли да помагам това и ще направя..
Усмихнах се дяволито и без да увъртам повече я обърнах с гръб към себе си и я притиснах към стената. Започнах да развързвам проклетите връзки на бюстието й и след цели десет минути борба приключих с всичките. Бавно го изхлузих от нея и отново я обърнах с лице към себе си.
- Да преминавам ли нататък, госпожице?
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

New Yorker .  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Yorker .    New Yorker .  Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 6:16 am

Той съблече бавно всяка дреха от мен и ме притисна в стената на опасно близко разстояние от него, питайки ме дали да продължи.
- Не трябва ли...да мерим дрехите сега, след като свалихме другите? - попитах и въздухът ми излезе накъсан. Ах, тази черна тениска. Не трябваше да го взимам със себе си в пробната. Представляваше прекалено секси изкусител, по който магазинерките не пропуснаха да се загледат.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

New Yorker .  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Yorker .    New Yorker .  Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 6:23 am

- Трябва.. - съгласих се, само че вътрешно определено не бях на това мнение..
- Макар че като се замисля като си дошла на пазар поне си купи от всичко по нещо. Така че,ти трябва и бельо.. А, за да видиш как ти стои новото трябва да свалиш старото..
Плъзнах ръката си по гърба й и се добрах до закопчалката на сутиена й.. Бавно го разкопчах и започнах да свалям презрамките..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

New Yorker .  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Yorker .    New Yorker .  Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 6:43 am

- Но аз не съм си взела друго да пробвам... - отвърнах, но когато усетих пръстите му да се плъзгат по ръцете ми, освобождавайки ме от сутиена вече не можех да мисля особено примерно.
- Джъстин...- прошепнах тихо и сложих ръка на гърдите му, за да го избутам навън, но пръстите ми сграбчиха плата и го придърпах към себе си. Плъзнах ръце по раменете му...боже, беше брутално секси!
- Ти си много лошо момче! - отвърнах и заплетох пръсти в косата му.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

New Yorker .  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Yorker .    New Yorker .  Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 7:51 am

- Мм ако искаш спирам? - повдигнах вежда и се засмях незабележимо.
Независимо, че не го показвах всеки път когато я докоснех имах онова странно чувство, което хората наричаха "пеперуди в корема"..
- Ти да не би да се смяташ за добро момиче? - тя не ми отговори, за това реших да проверя отговора сам..
Целунах я жадно, прокарвайки език по контурите на устните й, а след това ги преместих нагоре по врата, точно под ухото.. Тя постави ръцете си на гърдите ми, вероятно в опит да ме отблъсне, но вместо това аз плъзнах ръката си по талията й и я пристиснах максимално към себе си.
Усещах накъсаното й дишане, усещах желанието, което изпитваше и се опитваше да прикрие..
Ръцете ми се спуснаха надолу по тялото й и достигнаха до бедрата, повдигнах я и я облегнах на стената..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

New Yorker .  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Yorker .    New Yorker .  Icon_minitimeПон Апр 04, 2011 6:31 am

- Ти да не би да се смяташ за добро момиче? - попита ме той, засмивайки се, но не ми даде възможност да отговоря. Самата му близост и присъствие ме замайваха тотално. Вкусът на устните му беше самият край. Не намирах воля да му се възпротивя... Той ме целуна настоятелно, притискайки ме към себе си и скоро земята изчезна изпод краката ми. Увих крака около кръста му и впих устни в неговите... Както беше тръгнало нямаше скоро да излезем от тази съблекалня, а това беше едва първият магазин. Трябваше да намеря сили да го отблъсна засега, колкото и да ми се искаше да го оставя да прави с мен каквото поиска. Бях тръгнала за дрехи! Спуснах краката си надолу, стъпвайки на земята и го бутнах назад. Секунда почивка, за да си поема въздух и се приближих към него.
- Ти си изключително непослушен, затова ще стоиш отвън. - засмях се дяволито и го бутнах извън съблекалнята, затваряйки вратата под носа му. Сложих си сутиена и облякох потника със поличката и обувките. Приведох се в нормален вид и излязох отвън.
- Е? - попитах, завъртайки се.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

New Yorker .  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Yorker .    New Yorker .  Icon_minitimeПон Апр 04, 2011 6:54 am

- Сам.. трябва да ти кажа, че нямаше как да не забележа колко е секси едната продавачка, която точно в момента идва насам и понеже ти ме заряза възбуден мисля да си поиграя с нея..
Усмихнах й се и махнах с ръка към една от продавачките.. Огледах я от главата до петите докато идваше насам и щом се приближи достатъчно казах високо, за да може Сам да ме чуе.
- Имаш ли някакви дрехи и за мен? - усмивката на лицето ми определено не можеше да се сравнява с тази на продавачката, но все пак бях почти сигурен, че ще вбеся момичето в съблекалнята..
- Е? - набързо излезе Сам и се завъртя, прекъсвайки задяваката ми с другото момиче.
- Защо ни прекъсваш сега? - троснах се, едва прикривайки усмивката си. - Иначе да, много добре ти седят, но знаеш че аз предпочитам когато си без тях, нали?
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

New Yorker .  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Yorker .    New Yorker .  Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 12:17 am

След като излязох той беше започнал да флиртува със една от магазинерките. Мой приоритет беше, че ги познавах всички...все пак им бях редовна клиентка.
- Слушай, не си единственият във този магазин, така че не се ласкай, че питам теб. - отвърнах му безразлично и се обърнах към Алис (така се казваше момичето, с което той говореше).
- Мислиш ли, че трябва да сменя обувките, или да остана с тези? - попитах я. Тя ме огледа преценяващо и скръсти ръце.
- Малко по- спортни са, но това им е интересното, а и се допълват като цветове, така че остани с тях. - посъветва ме тя.
- Мерси. А нещо специално да имаш като за мен..? - попитах и тя схвана намека.
- Да, вчера ги докараха, ела. - махна ми и отидохме до задните редици. Стигнахме до щандовете за бельо и тя изкара три комплекта и без дори да ми даде шанс да ги огледам хубаво ме бутна в пробната и тя влезе заедно с мен.
- Хайде, ще ти помогна. Знам ти вкуса и съм сигурна, че ще ти стоят перфектно. - изкикоти се тя. ( 1; 2; 3 )
Пробвах ги един по един и наистина бяха доста заинтригуващи.
- Оо, комбинацията между червено и черно и повечето дантела ти стои убийствено. - възкликна тя, а аз се засмях.
- Да, но това със връзките ми харесва повече..- отвърнах. - Но и трите комплекта ги вземам. - допълних.
- Знаех си! - усмихна се доволно Алис - А сега се обличай, достатъчно ни обра. - засмя се и излезе от съблекалнята. Облякох се и излязох доволна, скривайки комплектите под роклята, така че Джъстин да не ги види.
- Как си, скъпи? - закачих го и му намигнах, отивайки към касата. Платих, докато момичетата опаковаха и се обърнах към Джъстин.
- Тръгваме ли? - попитах развеселено.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

New Yorker .  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Yorker .    New Yorker .  Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 12:48 am

Така значи.. Искаше да се заяждаме.
- Тръгваме ли? - попита тя, а аз я изгледах преценяващо.
- Какво ти даде скъпата ти приятелка Алис? - прегърнах я през кръста, придърпвайки я към себе си.
- Нали знаеш, че някои от продавачките не са ти толкова добри приятелки, че да те предпочетат пред мен? Така че в следващият магазин не ме зарязвай така.. - засмях се и наведох глава към нея, целунах я по врата, а след това съвсем леко захапах ухото й.
- Къде отиваме сега?
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

New Yorker .  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Yorker .    New Yorker .  Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 1:09 am

Тръгнахме, като той не пропусна да полюбопитства какво ми е дала Алис. Засмях се и го погледнах, хващайки го под ръка.
- Тя ми даде три неща...две чисто черни и едно черно с червено, с дантели, връзки и жартиери и ако искаш да ги видиш някога бъди внимателен със разговорите. - отвърнах му, обяснявайки съблазнително, оставяйки фантазията му да се развихри и го целунах за кратко.
- Сега отиваме за обувки и чанти!! - съобщих с весела физиономия и се запътихме към следващият магазин!
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

New Yorker .  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Yorker .    New Yorker .  Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 1:28 am

- Ама защо ме държиш в напрежение..? - нацупих се и направих недоволна физиономия. - Много си лоша и ще те накажа като се приберем! - усмихнах й се и влязохме в следващия магазин.
- Само за информация трябва да спомена, че пазаруването на чанти и обувки е още по - гадно от това на дрехи, но мисълта за трите неща ме топли и мисля, че ще издържа..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





New Yorker .  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Yorker .    New Yorker .  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
New Yorker .
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Mall-
Идете на: