Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Къщата на Ашли и Даниел Vote_lcapКъщата на Ашли и Даниел Voting_barКъщата на Ашли и Даниел Vote_rcap 
Изабел
Къщата на Ашли и Даниел Vote_lcapКъщата на Ашли и Даниел Voting_barКъщата на Ашли и Даниел Vote_rcap 
Leslie Carson
Къщата на Ашли и Даниел Vote_lcapКъщата на Ашли и Даниел Voting_barКъщата на Ашли и Даниел Vote_rcap 
Patrick Linn
Къщата на Ашли и Даниел Vote_lcapКъщата на Ашли и Даниел Voting_barКъщата на Ашли и Даниел Vote_rcap 
Monna
Къщата на Ашли и Даниел Vote_lcapКъщата на Ашли и Даниел Voting_barКъщата на Ашли и Даниел Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Къщата на Ашли и Даниел Vote_lcapКъщата на Ашли и Даниел Voting_barКъщата на Ашли и Даниел Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Къщата на Ашли и Даниел Vote_lcapКъщата на Ашли и Даниел Voting_barКъщата на Ашли и Даниел Vote_rcap 
Джена Браун
Къщата на Ашли и Даниел Vote_lcapКъщата на Ашли и Даниел Voting_barКъщата на Ашли и Даниел Vote_rcap 
Samanta Scott
Къщата на Ашли и Даниел Vote_lcapКъщата на Ашли и Даниел Voting_barКъщата на Ашли и Даниел Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Къщата на Ашли и Даниел Vote_lcapКъщата на Ашли и Даниел Voting_barКъщата на Ашли и Даниел Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелКъщата на Ашли и Даниел Tayloricon МонаКъщата на Ашли и Даниел 2819135f

 

 Къщата на Ашли и Даниел

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeЧет Ное 18, 2010 12:05 am

Къщата отвън
Холът
Стаята ми
Стаята за гости
Втората стая за гости
Баня
Кухня + трапезария
Заден двор
Басейн
Барчето с алкохол


Последната промяна е направена от Ашли Андерсън на Сря Ное 24, 2010 12:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 5:42 pm

Даниел беше решил да отиде на гости при сестра си.Чудеше се обаче дали тя щеше да го помни.Не се бяха виждали отдавна.
Вървеше бавно с ръце в джобовете.Приближи се до входната врата и звънна на звънеца .
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 6:03 pm

Спях , когато някой звънна на вратата. Първоначално игнорирах шума, но звъненето продължи. Набързо си приведох косата в приличен вид и отворих вратата. Там седеше някакво момче. Огледах го от главата до петите и се подсмихнах.
-Здравеей - казах.
Върнете се в началото Go down
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 6:12 pm

Май го помнеше затова и той се подсмихна и я огледа.Беше се променила много което малко го изненада.Даже беше останал без думи.
-Ъмм
Отново я огледа.
-Може ли да вляза Аш?
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 6:23 pm

Уха.. тоя откъде ми знаеше името. Както и да е.
-Ами може. Нямам представа коя си, но пък за сметка на това си секси, влизай - казах и го поканих вътре. Седнахме на дивана в хола и го погледнах въпросително.
-Таа.. как се казваш и откъде по дяволите знаеш коя съм аз? - засмях се тихо.
Върнете се в началото Go down
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 6:43 pm

Даниел се засмя с глас щом Ашли му каза че е секси.Седнаха в хола и тя го попита кой е.
-Казвам се Даниел.
Подснихна се.
-Исъм ти брат.
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 7:07 pm

Застанах като гръмната за няколко секунди.
-Ти какво..? - засмях се.
Помнех брат си по-различен, а не.. такъв.
-Мамка му! - казах и се облегнах на дивана.
Върнете се в началото Go down
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 7:16 pm

Засмя се.
-Защо реагираш така?
Вярно че като малки много се биеха но пък чак това не го очакваше.облегна се и се подсмихна.
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 7:41 pm

-Защо ли..? - измънках. Станах и си сипах мартини.
-Като ти отворих знаеш ли какви мисли ми се насадиха в главата. Щях да ти налетя още малко - засмях се.
-В момента благодаря на Господ, че не го напавих - засмях се и отпих от малтинито.
Върнете се в началото Go down
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 9:44 pm

-Защо бе..толкова ли съм секси?-Попита смеейки се и я погали по косата.
''Ти да знаеше на мен какви мисли ми минаха през главата като ми отвори''
Помисли си с крива усмивка.
-Е..мен няма ли да ме почерпиш с някакво питие?
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 10:06 pm

Засмях се.
-Какво искаш? Уски, водка, ракия, мастика, ром, бира, вино, коняк, ликьор.. - изброявах докато Даниел ме гледаше все по-очудено.
-Спокойно, не съм някаква заклета пияница - засмях се и станах, като отидох в кухнята и се провикнах.
-Последно какво искаш?
Върнете се в началото Go down
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 11:05 pm

-Водка.
Каза и кимна.
-Защо държиш толкова алкохол в къщата си?Купон ли планираш?
Засмя се.
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 11:34 pm

Сипах му водка и се върнах в хола, като му подадох чашата. Замислих се върху въпроса му за купона.
-Всъщност не.. но да ти кажа не е лоша идея - казах и се засмях.
-Наближава нещо... и ако си забравил какво.. хмм, ще те пречукам, вече съм полицайка, имам и пистолет - казах и се засмях, като го погледнах и тихо измрънках. Защо ми беше брат по дяволите.
Върнете се в началото Go down
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 11:53 pm

-Хмм?
Направи се че не помни.
-Юбилей?Имен ден?
Започна да предполага и вдигна рамене отпийвайки от чашата си.
-Подскажи ми де!!!
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 12:07 am

Погледнах го уж ядосано и се качих в стаята си. След малко слязох държейки пистолета в ръка, слагайки му пълнителя.
-Други предположения? - попитах го и се засмях, като завъртях пистолета на пръста си.
-В твой интерес е този път да оцелиш - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 12:13 am

-Много лошо момиче си Аш!
Засмя се Даниел ,събори я на земята и се надвеси над нея усмихвайки се чаровно.
-Рожден ден?
Наведе се бавно, за дя я целуне по челото, но не беше сигурен дали тя ще му позволи.
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 12:21 am

-Иии право в десятката. Имам рожден ден.. сравнително скоро. - казах.
Добре де, това сравнително скоро беше след седем месеца, на не пречеше едно малко.. голямо купонче преди това. Нали?!
-Знам, че съм лоша. Ама и ти не беше много добър докато се биехме като малки - казах и го преобърнах като застанах над него. Накрая всичко прерастна в някакво странно боричкане и гъделичкане по пода а аз се заливах от смях.
-Спри дее - казах и легнах на килима, като се отпуснах и спрях да се смея.
Върнете се в началото Go down
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 12:39 am

-Еее защо?
Засмя се и усети как беше застанал.Беше седнал точно под корема й.Някак странно му изглеждаше.изправи се и изправи и нея.Прегърна я и продължи да се хили.
-Мислиш ли че ще го забравя?
Попита й след това я бутна на дивана и започна да я гъделичка.
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 12:46 am

Отново започна да ме гъделичка, а аз да се смея, като се опитвах да хвана ръцете му за да спре. Хванах една от въглавниците на дивана, която беше под главата ми и го ударих с нея, но все пак продължи. Ударих го още два пъти и се обърна, като се опита да гване възглавницата. Тогава го притиснах към дивана.
-А такаа.. сега кой загази - казах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 1:03 am

-Мечтай си сес по-силен съм!
Засмях се и с малко усилие я отблъснах от себе си.Седнах нормално и отпих от водката си.
-Аз мога да остана тук нали?
Най-нахално попитах и я погледнах, подсмихвайки се.
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 1:14 am

-Може. Къде си избираш да спиш? В мазето или в кучешката колибка? - попитах го и отпих от мартинито си, което очудващо, но още беше почти пълно.
-Спокойно, шегувам се. Как ще оставя изключително милия си брат. Обаче искам нещо в замяна - казах и той ме погледна въпросително.
-Ще ми купиш ли кола? Щото мойта леко я размазах преди около три месеца - казах и го погледнах с мили очички и направих кучешка муцунка.
-Моля ти сеее - започнах да мрънкам накрая като някое дете, което иска близалка.
Върнете се в началото Go down
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 2:12 am

Даниел се засмя,отпи от чашата си и кимна.
-Добре.За рожденния ти ден ще ти купя!
Изплези се.
-Ти само си избери!
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 3:05 am

-Йей - изписках радостно и прегърнах Даниел.
-Да знаеш.. така и така се нави, поне ще ти източа банковата сметка с тая кола - засмях се.
-Ноо ще ми я вземеш за партито за рождения ден, не за самия рожден ден. Без възражения! - казах преди да успеее да каже нещо.
Върнете се в началото Go down
Даниел Андерсън
Обикновен човек
Даниел Андерсън


Пълно име на героя : Даниел Андерсън
Брой мнения : 68
Join date : 17.11.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 3:19 am

-забравяш една подробност !
Казах и й разроших косата.
-Парите са мои и аз решавам..Плюс това не мих дал тооиолкова много пари за кола която не е моя!
Вдигнах рамене и изпих водката си.
Върнете се в началото Go down
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 5:03 am

Започнах да се прозявам и се облегнах на Даниел.
-Е добре де.. нека е обща.. или аз ще дам маалко пари - засмях се и се прозях още веднъж. Започваше да ми се доспива и очите ми бавно се затваряха.
-Но пък от друга страна... - зопачнох да говоря и докато мислех как да продължа изречението вече бях заспала.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Ашли и Даниел Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ашли и Даниел   Къщата на Ашли и Даниел Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Ашли и Даниел
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Жилища-
Идете на: