Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите

Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Пон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Сря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Чет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Чет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Чет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Чет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Чет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Чет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Чет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам

Изабел

Leslie Carson

Patrick Linn

Monna

Ирма Долкинс

Ребека Ричардсън

Джена Браун

Samanta Scott

Джъстин Робъртс

Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
Изабел Мона

Share | 

Empire state of Hotels

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Patrick Linn

Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Чет Яну 12, 2012 6:15 am

-Въобще не знаеш как да празнуваш..-заявих като се дръпна на страна.-Но скоро ще се върнеш.. винаги се връщат..-промърморих тихо и се протегнах на свой ред.
-Кога ще кажеш всичко на другите куки?-попитах любопитно. И аз трябваше да се обая тук там, обаче не сега. Трябваше ни и железен план, но като цяло елемента на изненадата почти ни гарантираше положителните резултати.
-Прави ми се нещо забавно.. секс определено, но на някое по-готино място.-замислих се хубаво и я погледнах.-Претенции?-усмихнах се широко и повдигнах вежда.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Leslie Carson

Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Чет Яну 12, 2012 6:28 am

Изплезих му се и му намигнах, след което се изправих и грабнах телефона.
- Точно сега. Да видим какво ще измъдрят "умните" им глави. - констатирах, докато набирах със замислена физиономия. Тази новина определено освети деня ми. Беше като светъл лъч в непрогледен мрак. Умирах си от кеф, че ще се махна от тук. За пръв път да не искам да оставам в хотел. Но и от Патрик исках да се отдалеча. Честно казано не си вярвах около него... Твърде лесно ме изкушаваше, а това не беше хубаво!
- Имаме работа да вършим, господинчо... Може би трябва да излезем...Някъде като "нормална двойка"... Не трябва да будим подозрение. - направих физиономия и натиснах зелената слушалка. Честно, до сега секса не ни пречеше в мисията.. За пръв път да ме пита за предпочитания... по принцип просто взима това, което иска.. Бях загубена!
След като началника вдигна му обясних подробно всичката информация и той каза, че ще ми се обади когато измислят плана. Перфектно.
- Казвай къде ще ходим, за да знам какво да обличам. - подметнах му, влизайки в банята и започнах с приготвянето.
Patrick Linn

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Чет Яну 12, 2012 6:38 am

-Права си. Ще излезем като цивилизована двойка и като още по цивилизована двойка ще се оправим някъде скришом. Мислите ти направо ме изпълват, жено!-казах и скочих от леглото доволно. Как се просветлиха нещата само..Отидох до малкия хладилник и си извадих една бира, докато тя се приготвяше.
-Хм.. Не знам, може би на някой кей..Но там няма много сполучливи варианти за секс..Нищо ще се преместим.-излегнах се пак на леглото и се замислих над въпроса за дрехите.-Облечи каквото искаш, и отдолу някое секси бельо.-завих, повдигайки вежди.
-Голям ще е кеф..-повдигнах бирата си и отпих доволно.
Leslie Carson

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Чет Яну 12, 2012 6:58 am

Той ме посъветва набързо да си облека нещо секси. Хм. Щом си го поръчваш... Да видим какво ще кажеш за колекцията ми. Облякох си лилава рокля, а под нея го чакаше малка изненада.
Имах много неизяснени неща, но просто ... както той каза- заслужава си да се отпразнува. Беше по- силно от мен... Желанието ми да го докосна пак, да го оставя да прави каквото иска с мен.
Играта, която играех беше много опасна и трябваше да я прекратя, преди да съм се издънила тотално.
- Готова съм! - обявих след като се облякох. Хванах два кичура от косата си отзад небрежно и оставих част от бретона ми спуснат, след което излязох от банята.
- Няма да ти покажа какво има отдолу, не се и опитвай. - побързах да кажа и си взех чантичката.

Patrick Linn

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Чет Яну 12, 2012 7:23 am

След известно време тя излезе и аз и се усмихнах.
-Къде си те намерих такава хубава съпруга..-огледах я хубаво, обаче тя ми забрани дори да си мисля за бельото й и аз се намръщих.-Ама че и с характер..-изцъках с език и се изправих.
Свалих суитчъра и тениската си, облякох една черна блуза и навих ръкавите. Така по се връзвах с роклята й.
-Хайде, скъпа моя, да покажем какво е красота на този свят.
Хванах я през кръста и излязохме от стаята. Долу около басейна имаше доста хора, с които се разминахме по пътя към бара.
-Трябва да си намерим по-усамотено място.. Но по късно. Сега сме цивилизовани.
Отидохме до бара и поръчах два шейка с всякакви фонтанчета и други окрашения.Подадох единия на нея и се отдалечихме от басейна.
-Къде ти се ходи на романтична разходка?-попитах и сложих ръка ниско на кръста й.
Leslie Carson

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Пет Яну 13, 2012 6:41 am

Изчаках го да се преоблече. Ммм, хубава гледка. Прехапах долната си устна и го хванах под ръка, когато излязохме от стаята. Когато стигнахме до долу наистина бе пълно, което бе съвсем нормално. Следобед, бе топло... един от последните перфектни дни, преди да почнат дъждовете и студовете на есента.
Взехме си по един шейк и той констатира, че после трябва да си намерим усамотено място.
- Как тълкуваш "после'' ? - попитах небрежно, отпивайки от сламката на коктейла си с невинна физиономия, поглеждайки го.
- Няма нужда от такива глупости, знам че не ти се ходи. Просто да вървим заедно, докато не се скрием от камерите, и после ходи където искаш, аз просто ще ида на кея. - казах по- нормално и свих рамене.
Patrick Linn

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Съб Яну 14, 2012 6:41 am

-Не знаех, че си в размножителен период.-засмях се и взех шейка й оставяйки го на една от масите.-О, не бих те оставил сама на кея в това състояние. Ще се нахвърлиш на всеки..
Хванах я през кръста и се замислих. Насочих ни към противоположната страна на басейна, където доста хора в елегантни рокли се бяха събрали на по чаша шампанско за вечерта.
-Толкова съм креативен, че чак сам си се възхищавам-поклатих глава и пак ни вкарах в хотела. Влязохме в асансьора и след малко бяхме на покрива. Имаше голям басейн, почти колкото този долу, много лампи и един бар, който явно беше затворен.
-Басейн, без хора, без камери.. знам неповторим съм..-насочих се към басейна и я погледнах.-На това вече му викам разнообразие.
Leslie Carson

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Съб Яну 14, 2012 6:54 am

- Не се ласкай толкова много. Току виж си се пръснал от възгордяване. - констатирах и се подсмихнах.
Помотахме се известно време още, колкото камерите да ни локализират и да не будим съмнение, изпихме по чаша шампанско дори, след което той ме поведе нанякъде. Не, че аз се противих де..
След малко се качихме чак на покрива, където имаше един голям басейн, няколкок шезлонга със чадъри и масички и един затворен бар. Секс под звездите...това поне не го бях пробвала...поне със него.
Огледах басейна и се усмихнах на себе си.
- Ами след като има басейн, няма да откажа малко плуване. - заявих небрежно и бавно се приближих към ръба на басейна, като по средата на пътя се отървах от обувките си. Внимателно и бавно съблякох роклята си, хвърляйки я на един от шезлонзите, прокарах ръка през косата си, докато очите ми намериха неговите и се усмихнах дяволито. Бельото май му хареса. Седнах на ръба и потопих краката си, установявайки с удоволствие, че всъщност водата е топла и побързах да вляза нацяло вътре, облягайки само раменете и ръцете си на ръба на басейна.
Patrick Linn

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Съб Яну 14, 2012 7:37 am

-Че за какви други цели може да се използва басейна.-казах невинно, когато тя се запъти към басейна сваляйки роклята и обувките си.
-Знаеш как да си харчиш заплатата..-обявих и прехапах устна, спускайки поглед по тялото й. Бельото и беше направо трепач и й стоеше убийствено. Много жалко, че нямаше да издържи дълго. Тя влезе в басейна, облягайки се на края, а аз плъзгах очи по всяка дантела по тялото й. Колко неща можех да й направя само..
Върнах очи на нейните и започнах да свалям колана си, след което и джинсите и блузата.
-Май ще се присъединя. Изглежда доста забавно.-свалих и обувките си и скочих при нея.Махнах прилепналата коса от очите си и облизах мократа си устна, гледайки я внимателно.
Плъзнах ръка по линията на сутиена и, след това до кръста й и усмивка се появи на лицето ми. Дръпнах я рязко към себе си и прехапах устна.
-Видя ли, казах ти, че ще се празнува..
Leslie Carson

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Вто Яну 17, 2012 5:47 am

- И аз това казвам. - отвърнах съвсем невинно. На нито един от двама ни не ни отиваше тази невинна роля, но пък и двамата бяхме наясно с намеренията и желанията си.
Той пусна един коментар относно харченето на парите ми, а аз се подсмихнах.
- И аз така си мисля... жалко, че няма на кого да ги показвам... Мъжа ми не обръща особено внимание на каквото и да е. - отвърнах небрежно и въздъхнах отегчено.
С удоволствие наблюдавах как той се събличаше, оставайки само по боксерки и влезе при мен. Скочи, пръскайки ме леко и след малко се показа отново, махайки мократа коса от лицето си и дявлито облиза устната си. След малко си позволи да ме докосне и аз вече тръпнех от нетърпение за всичко, което ме очакваше...
Прехапах устна, усещайки пламъчетата в очите си и не се противих, когато ме дръпна към себе си.
- Че каква победа би било, ако не се отпразнува? - попитах развеселено, повдигайки вежда и ръцете ми бавно и еротично се плъзнаха по гърдите и раменете му.
- И си сигурен, че тук няма камери? - зададох поредния си въпрос, доближавайки се още повече и увих крака около кръста му, а устните ми започнаха да оставят бавни и горещи целувки по врата му, докато чаках отговорите.
Бе същински Аполон... Особено мокър... Тялото му просто бе създадено за грях.
Patrick Linn

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Вто Яну 17, 2012 6:34 am

-Сигурен съм.-засмях се тихо, когато кракът и се плъзна по тялото ми.-Обещавам преди да те снимам, ще поискам разрешение.-намигнах й и ръцете ми се плъзнаха по дантелата на стегнатото й дупе.
Устните й се плъзнаха по врата ми, а аз зарових пръсти в косата й и след малко я дръпнах леко назад. Започнах бързо да плъзгам устни по скулата й, след това по челюстта и врата й, а ръката ми стисна леко дупето й. Върнах се отново нагоре, плъзгайки език по кожата й и целунах края на устните й, след което отново продължих към челюстта й. Плъзнах ръце по бедрата й и я вдигнах на кръста си, след което ни приближих до стената на басейна и опрях тялото й там.
-Ще бъдем ли още цивилизовани или се отказваш?-усмивка плъзна по лицето ми и хванах брадичката й, след което я целунах яростно и започнах да се боря с езика й. Все пак щеше да има и минуси на края на мисията. Имаше си и доста забавни моменти, които тотално оправдаваха мотаенето с ченгета.
Leslie Carson

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Сря Яну 25, 2012 6:53 am

Патрик започна съблазнително да оставя целувки по лицето и врата ми, докато качи краката ми на кръста си и след малко се озовахме до стената на басейна.
Попита ме дали още ще упорствам или се предавам и най- накрая получих една дълга и страстна целувка.
Притиснах се към него, заравяйки пръсти в мократа му коса и отвърнах на бурната целувка.
- Цивилизоваността не е за нас. - промърморих срещу устните му, подсмихвайки се леко и отново го целунах, прокарвайки пръсти надолу по гърба му.
Patrick Linn

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Чет Яну 26, 2012 6:59 am

Тя потвърди намеренията ми, отказвайки се от цивилизоваността, докато ръцете й се плъзгаха по гърба ми.
След като отделих устни от нейните, се спуснах надолу по шията й, а ръцете ми се плъзнаха на свой ред по гърба й, сваляйки презрамките на дантеления й сутиен надолу по ръцете й.
Спуснах устни по мократа й кожа, до ръба на сутиена й и след това отново нагоре до брадичката й. Захапах я леко и се подсмихнах, а ръцете ми се плъзнаха по бедрата й, притискайки по-плътно тялото й в моето. Имаше уникално тяло. Беше такава наслада..
Стиснах леко стегнатото й дупе, а устните ми отново намериха нейните, започвайки нова бурна целувка.
Leslie Carson

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Пет Яну 27, 2012 5:18 am

Усмивката разцъфна на устните ми, когато устните му също се отказаха от цивилизоваността и продължиха по тялото ми.
Моите устни целуваха и хапеха всяко място, докоето се докопаха. Ръцете ми се затегнаха около врата му, заплитайки се в косата му и дърпайки я леко.
Ръцете ми се плъзнаха надолу по гърдите и коремните му мускули, галейки го с нокти, а устните ми ги следваха, оставайки само до гърдите му, докато ръцете ми се спуснаха доста по- надолу, вмъквайки се и под боксерките му и погалих члена му.
Patrick Linn

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Пон Яну 30, 2012 3:40 am

[Чети внимателно, картинки няма да чертая!!!]

След малко отново усетих ръцете й да се плъзгат по тялото ми, следвани от устните й. Върнах устните й на моите, а ръката й продължи още надолу, вмъквайки се в боксерките ми. Притиснах се по-плътно към ръката й и захапах долната й устна, наслаждавайки се на допира й. След това хванах ръцете й и ги поставих на края на басейна.
-Май Ви се бърза много..-казах с дяволите усмивка и върнах ръце на бедрата й. Вдигнах я над водата и я оставих да седне до басейна, раздалечавайки бедрата й. Настаних се между тях с усмивка и започнах да целувам мократа й кожа.-Защото мен напълно ме устройва..
Leslie Carson

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Чет Фев 02, 2012 2:48 am

Той не пусна устните ми от неговите, но доста добре реагира на движенията на ръцете ми. Обхванах го по- смело и плъзнах ръка по цялата му дължина, усещайки как нараства от движенията ми, но скоро той притисна ръцете ми към стената на басейна и ме сложи да седна пак на ръба.
- Нямам против вида на темпото...стига да стигнем до съществената част рано или късно. - отвърнах игриво, с палава усмивка. Наведох се към него за една целувка и се изправих отново, а той спусна устни по вътрешната част на бедрата ми.
Въздъхнах тихо и прокарах пръсти в косата му.
- Май много ти харесва това място... - констатирах, подсмихвайки се и се излегнах назад, хапейки устни.
Patrick Linn

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Чет Фев 02, 2012 3:57 am

-Най-любимото място на един мъж.-върнах й усмивката, а тя се излегна назад, с ръце в косата ми.
Разходих пръсти по бедрата й, раздалечавайки ги все по-вече и повече, а устните ми се плъзгаха по мократа й кожа. След малко плъзнах пръсти по края на дантеленото й бельо и хванах в шепи двете панделки отстрани.
-Предупредих, че няма да изтрае дълго.-заявих отбранително и дръпнах рязко дантелата, оставяйки две парчета плат до басейна. Върнах ръце на бедрата й, впивайки пръсти в кожата й, и я дръпнах по-близо до себе си. Разходих устни по бедрата й, обстойно целувайки кожата й, плъзгайки език все по-нагоре по изваяните й крака.
Пръстите ми се плъзгаха по кожата й, минавайки от време на време през сърцевината на тялото й, докато и езикът ми не се присъедини.
Leslie Carson

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Съб Фев 04, 2012 5:07 am

- Така и предполагах. - промърморих накъсано и прокарах език по долната си устна, след което я прехапах, спускайки ръце по тялото си, докато не срещнах неговите. Те избутаха моите и обхвана в шепите си дантеленото бельо откъм деколтето и рязко го скъса, след като бях предупредена, че няма да издържи дълго.
Тих кикот се откъсна от устните ми, но когато неговите устни се спуснаха по кожата ми вече на голо стенанията замениха смеха.
- Господи, Патрик... - прошепнах, извивайки гърба си, когато и езика му се включи в играта и зарових пръсти в косата си.
Управляваше цялото ми тяло с движенията си. Всеки мускул в мен се свиваше и напрягаше всяка секунда, карайки ме да се извивам от удоволствие и колкото и да се опитвах не можех да остана тиха.
Patrick Linn

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Съб Фев 04, 2012 7:02 am

Продължавах да плъзгам език по чувствителната й кожа, радвайки се на стенанията, които излизаха от устата й, а тя ставаше все по-немирна в ръцете ми. След като се наситих на сладкото й място за сега, качих ръце по-нагоре, плъзгайки пръсти по кръста й. Дръпнах я рязко отново към мен и ни върнах в басейна, потапяйки ни напълно за няколко секунди.
Поемайки си въздух, зарових ръце в косата й, като открих врата й, а езикът ми се плъзна по меката й мокра кожа.
След като отново стигнах до нова дантела, се пресегнах към закопчалката на сутиена й и бързо я разкопчах, оставяйки парчето плат във водата. След още една разгорещена борба с езика й, плъзнах език надолу и устните ми заеха мястото на ръцете ми, които настоятелно се плъзгаха по гърдите й.
-Един мъж има много любими места, като се замисли човек..
Leslie Carson

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Чет Фев 09, 2012 3:32 am

След като реши, че ме е измъчвал достатъчно ме върна пак във басейна при себе си. Не знаех на кой свят се намирам, а сблъсъка на водата с нежната ми кожа, която до преди малко бе атакувана от устните му ме накара да потреперя отново, както и при всяко небрежно докосване с неговото тяло.
Нападнах настървено устните му, сякаш исках да го изям и да му върна за сладкия тормоз от преди малко. Увих крака около кръста му отново и ръцете ми отново се плъзнаха по гърба му, този път забивайки нокти по - силно, когато устните му достигнаха гърдите ми.
Нали знаете какво казват - Няма ли белези, значи секса не си е струвал.
По някое време го чух да казва, че имал много любими места.
- Не се и съмнявам в теб. Но и тялото ми няма против целувките ти, така че няма проблем. - прошепнах, хапейки устните си и плъзнах език по врата му. По някое време го захапах игриво, след което се спуснах по рамото му с целувки.
Patrick Linn

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Чет Фев 09, 2012 5:05 am

-Че оставаше и да имаш.. - отвърнах с усмивка и устните й се плъзнаха по тялото ми.- И аз няма да се дърпам, не се бой..
Отново зарових ръце в дългата й мокра коса и разголих врата й, спускайки език по него. Притиснах ръцете й към стената на басейна, след което ги плъзнах по гърба й и захапах нежната й брадичка.
След малко я обърнах с гръб към мен и започнах да отърквам устни по рамото й, а ръцете ми се плъзгаха по цялото й тяло, наслаждавайки се на меката й кожа.
Когато се нарадвах на гърдите и всяка друга част от тялото й, плъзнах ръце надолу по корема й и ги притиснах между краката й, връщайки се на другото любимо място на човечеството. Плъзнах пръсти в горещото й тяло и захапах нежно меката част на ухото й.
Leslie Carson

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Чет Фев 09, 2012 7:15 am

Никога не съм била по- възбудена през живота си. Той ме бе довел почти до края, но спря точно преди него и сега всеки сантиметър от тялото ми бе като бутон за удоволствие.
Оставих го да прави каквото иска с тялото ми, като единственото изискване бе да не пренебрегва устните ми и той го спазваше доста стриктно.
По някое време ме обърна с гръб към себе си и се оказах притисната към стената. Облегнах глава назад на рамото му, хапейки устни и стенейки тихо, докато неговите ръце продължаваха да се разхождат из тялото му.
Когато обаче ръцете му се притиснаха към най- горещата ми точка и проникна в мен с пръсти извиках по- силно. Притиснах се максимално към него и започнах да се движа бавно, отърквайки дупето си в него, докато пръстите му най- безсрамно разбиваха целият ми свят.
Усещах как ме води към края отново, но не исках това.
Исках го в себе си, не пръстите му. Исках го силно и обсебващо...на момента.
- Не...спри. - възпротивих се почти без глас, срещу устните му и сложих ръката си върху неговата, за да спра движенията му.
- Не така... Искам теб. - прошепнах, наблягайки на последната дума и, за да я подчертая се притснах в него отново.

Последната промяна е направена от Leslie Carson на Пон Фев 20, 2012 2:18 am; мнението е било променяно общо 1 път
Patrick Linn

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Съб Фев 11, 2012 2:47 am

Тя ставаше все по-шумна и тялото й, отъркващо се в моето, накара и моята възбуда да се покачи още повече. Притиснах тяло към нейното и устните ми започнаха да хапят леко рамото и, а пръстите ми в тялото й забързаха движенията си. Тя обаче бързо се възпротиви и спря движенията ми, слагайки ръка на моята. Разбрах намека, веднага щом отново притисна стегнатото си дупе в члена ми и извадих пръсти от нея.
-Желанията Ви са закон за мен,,-казах палаво и я обърнах рязко към себе си. Вдигнах бавно единия й крак над кръста си и притиснах тялото й към стената. Върнах устни на нейните и рязко проникнах в нея, захапвайки устната й.
-Имаш най-стегнатото тяло на света..-въздъхнах възхитено и започнах да се движа все по-бързо в нея, разбивайки устни в нейните.
Leslie Carson

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Съб Фев 11, 2012 7:34 am

Когато започна да хапе рамото ми вече не издържах. Побъркаваше ме със всяка част от тялото си, включително и ерекцията му, която галеше дупето ми и се притискаше в него, възбуждайки ме още повече.
За щастие днес беше изпълнителен и веднага разбра намека ми. Обърна ме към себе си и вдигна крака ми над кръста си, а аз плъзнах ръце по гърдите и врата му, притискайки се към него.
Чувствах се като нимфоманка в ръцете му. Исках го пак и пак...
Разбих устните си в неговите и след малко го усетих надълбоко в себе си. Изстенах шумно в устните му и зарових пръстите на едната си ръка в косата му, докато другата се плъзна по гърба му и отново се заби в кожата му, изразявайки страстта, която ме обливаше.
Смътно чух комплимента му и се подсмихнах, подпирайки чело в неговото, колкото да си поема глътка въздух и продължих да нападам с устни неговите.
- Просто част от работата ми. - подсмихнах се и захапах устната му, опитвайки се да освободя поне малко напрежение.
- Нямам какво да кажа за твоето... Побъркваш ме. - прошепнах в устните му и спуснах език по устните му и се заиграх с неговия. - Продължавай.. - простенах, отмятайки глава назад, за да му дам по- голям терен за целувки.

Последната промяна е направена от Leslie Carson на Пон Фев 20, 2012 2:18 am; мнението е било променяно общо 1 път
Patrick Linn

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   Съб Фев 11, 2012 8:00 am

-Не точно това имах предвид.-подсмихнах се и след малко устните ми пак бяха заети от нейните. От устните й започнаха да излизат стенания, от мига в който проникнах в нея, а ноктите й се забиха в гърба ми, докато ме напътстваше да не спирам.
-Напълно те разбирам..-промърморих в устните й, когато заяви, че тялото ми я побърква. (поне не ме обземат самоизнасилващи мисли!)
-Явно си решила да ми оставиш спомен, а?-подсмихнах се, все още усещайки ноктите й по гърба ми.
Реакциите й направо бяха уникални.Караха ме да забързвам темпото и много скоро бях на ръба.Преместих ръце на дупето й и впих пръсти в кожата й, когато усетих, че тялото й се напряга. Последвах примера й и се оставих на удоволствието. Беше по-приятно и от алкохола.. по-приятно и от препускането с жестоката ми хонда. Сексът си беше най-великото творение на бога. Или дявола..явно имаше спорове по въпроса..
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Empire state of Hotels   

Empire state of Hotels
Върнете се в началото 
Страница 9 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Show Must Go On
» Предложения за превод