Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Виенско колело Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Виенско колело Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Виенско колело Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Виенско колело Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Виенско колело Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Виенско колело Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Виенско колело Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Виенско колело Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Виенско колело Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Виенско колело Vote_lcapВиенско колело Voting_barВиенско колело Vote_rcap 
Изабел
Виенско колело Vote_lcapВиенско колело Voting_barВиенско колело Vote_rcap 
Leslie Carson
Виенско колело Vote_lcapВиенско колело Voting_barВиенско колело Vote_rcap 
Patrick Linn
Виенско колело Vote_lcapВиенско колело Voting_barВиенско колело Vote_rcap 
Monna
Виенско колело Vote_lcapВиенско колело Voting_barВиенско колело Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Виенско колело Vote_lcapВиенско колело Voting_barВиенско колело Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Виенско колело Vote_lcapВиенско колело Voting_barВиенско колело Vote_rcap 
Джена Браун
Виенско колело Vote_lcapВиенско колело Voting_barВиенско колело Vote_rcap 
Samanta Scott
Виенско колело Vote_lcapВиенско колело Voting_barВиенско колело Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Виенско колело Vote_lcapВиенско колело Voting_barВиенско колело Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелВиенско колело Tayloricon МонаВиенско колело 2819135f

 

 Виенско колело

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Виенско колело Empty
ПисанеЗаглавие: Виенско колело   Виенско колело Icon_minitimeСъб Ное 06, 2010 8:51 pm

Виенско колело 12c6a2b6d7
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Виенско колело Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виенско колело   Виенско колело Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 12:56 am

Моника беше решила да се оттърси от ежедневието.Имаше панаир в града, не помнеше от кога не беше ходила на такъв.Като малка ги обожаваше.С черна чантичка на рамо се приближи до виенското колеко-реши то да е първо.Плати си и се качи, седна си удобно когато няккво момче се настани до нея.Беше много хубав..но много нахален.Нацупи се сладко и го погледна.
Върнете се в началото Go down
Крис Милър

Крис Милър


Брой мнения : 32
Join date : 26.11.2010

Виенско колело Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виенско колело   Виенско колело Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 1:04 am

След няколко чашки водка на бързо дойдох до някакъв панаир. Отидох до виенското колело и седнах до някакво момиче. След малко тръгна. Погледнах я.
-Здрасти - казах безразлично, колкото да не бъда много нелюбезен.
-Юху! Колко забавно - казах иронична и завъртях очи, когато калелото започна бавно да се върти. Така.. нека сметнем.. четири големи водки плюс виенско колело.. ама и аз имах един акъл, на колелото да се качвам.
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Виенско колело Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виенско колело   Виенско колело Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 1:12 am

Моника се усмихна,но не каза нищо.Оглед го с крайчето на окото си.Направи 'и голямо впечатление..поне на външен вид.Затова реши просто да си стои кротко и да огледа града от високо.
*Поне от тук изглежда хубаво!*
Въздъхна.С този сериен убиец, градът не беше от най-приятните, но в сравнение с други такива..с не само един такъв..индивид, беше за предпочитане.Щом мъжа използва ирония, на лицето на Моника грейна отново усмивка, колкото и да се опитваше да не се хили..
Върнете се в началото Go down
Крис Милър

Крис Милър


Брой мнения : 32
Join date : 26.11.2010

Виенско колело Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виенско колело   Виенско колело Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 1:18 am

Момичето странно ме зяпаше, по едно време почва да се усмихва. Погледнах надолу... ммне, прекалено беше високо да скоча. Значи ми оставаше само да търпя погледите и усмивките й. Бръкнах в джоба си и извадих кутия цигари, в която всъщност цигари нямаше, беше трева. Запалих една.
-Ъмм.. искаш ли? - предложих на момичето до мен без да си направя труда дори да се обърна към нея.
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Виенско колело Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виенско колело   Виенско колело Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 1:22 am

Моника се усмихна още по-самодоволно.
-Не-Отсече.
*Добре Монс.. време е да си влезеш в ролята.*
Позна тревата още щом я видя.
-Хъм..Предлагам ти, да не пушиш трева пред полицай..освен ако не искаш да те арестувам за притежание на наркотици щом слезем!-Каза и се обърна към него, гледайки го с изпитателен поглед.
Върнете се в началото Go down
Крис Милър

Крис Милър


Брой мнения : 32
Join date : 26.11.2010

Виенско колело Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виенско колело   Виенско колело Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 1:34 am

О Боже мой. Отегчителнооо.. бях заплашван от полицайка тежаща сигурно 50 кг. с мокри дрехи. Трябваше да треперя от страх или направо да крещя?
-А.. ми хубаво. Кой ти казва, че не съм ходил в ареста. Само да те светна, че е малко вероятно да ме арестуваш - казах самодоволно, все още пушейки си спокойно от тревата. Тогава чак се обърнах към момичето, която беше полицайка и изпуснах голям облак дим срущу нея.
-Белезници имаш ли? - попитах я.
-Или пистолет? Спокойно, ако нямаш ще ти дам моя - казах и извадих един Макаров, сякаш беше чисто нов, 49-ти калибър. И сега какво.. ще ми направи проблем и за оръжието. Направо ми идеше да се засмея само при мисълта че тяе полицайка.
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Виенско колело Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виенско колело   Виенско колело Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 1:41 am

Това вече малко подразни Моника.Но как можеше да цупи на този сладур.Искаше да му свали блузата и да му се нахвърли още тук.
-Добре..-Казах тихо.
Приближих се и *Чат* заключи белезниците, едната негова ръка за своята.Взе пистолета му и го размаха пред лицето си.
-Е..добър е..-Прибра го в чантата си и се усмихна невинно.
Върнете се в началото Go down
Крис Милър

Крис Милър


Брой мнения : 32
Join date : 26.11.2010

Виенско колело Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виенско колело   Виенско колело Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 1:51 am

Оставих момичето да ми сложи белезниците без да се дърпам. Ще си играем значи.
-Хитруша малка - казах и се усмихнах.
Докато държеше ключовете за белезниците, се приближих бавно към нея и я целунах. Тя не се възпротиви. Спря да се държи властно и заряза ролята на полицайка. Отпусна се, докоснах ръката и със свободната си и без да се усети взех ключовете. Продължих да я целувам, докато отключвах белезниците и освободих ръката си. После се отдръпнах.
-Сори малката - казах и се засмях като щракнах едната халка на белезниците за дръжката на виенското колело, която беше пред нас. Нямаше как да се измъкне, ключовете бяха в мен, а тя беше заложницата в момента.
-Ще ми е интересно само как ще ме арестуваш - засмях се иронично и врътнах ключовете на пръста си.
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Виенско колело Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виенско колело   Виенско колело Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 4:28 am

Моника се засмя.
-Добре, признавам добър си.
*А и се целуваш много добре.*
Допълни на ум.
-Сега ще ме пуснеш ли?Моооля!!!-Погледна с мили очички, осъзнавайки, че той едва ли ще се трогне.
-Уфф хайде пусни ме де!!
Върнете се в началото Go down
Крис Милър

Крис Милър


Брой мнения : 32
Join date : 26.11.2010

Виенско колело Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виенско колело   Виенско колело Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 2:16 pm

Подсмихнах се.
-Мислиш ли че ще пусна? - попитах, но едва ли въпросът се нуждаеше от някакъв отговор.
-Да видииим... забрани ми да пуша трева, пред теб, взе ми пистолета, който беше един от най-добрите руски марки и ме закопча с белезници. Така че, как мислиш малката, дали ще те пусна? - попитах я отново и повдигнах вежди въпросително.
-Скоро няма да видиш свобода - казах накрая. Е, все някога щях да я пусна, но по-нататък. Харесваше ми да й лазя по нервичките и да я държа с белезниците, в противен случай много мърдаше и ми заграбваше нещата. Добре, че не взе тревата. Запалих ноа цигара, а тя ме погледна с умолителен поглед.
-Виж, за да престанеш да ми се молиш... - започнах да говоря и пуснах ключовете за белезниците долу на земята, при положение че колелото беше доста високо.
-Опа.. видя ли сега какво стана, като не слушаш - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Виенско колело Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виенско колело   Виенско колело Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 3:53 pm

-Дадох ти възможност да ми помогнеш..но ти реши, че ще си игреш с мен.Забравяш една поробност..може да съм на 17 но съм убочавана от най-добрия следовател съществувал някога, така че..това не е пречка за мен!-Изплези се и се повдигна, изниза се и се облегна на седалката.Извади и пистолета му.Удари го в облегалката и го счупи.
-Опа..ама това не беше ли онзи пистолет за който говореше?-След това се облегна на седалката, тогава спряха колелото и тяхната кабинка беше най-отгоре.
-Ако искаш ти да си следващитят който ще падне доло, не ме дразни, разбра ли?-Озъби му се.
*Боже колко е горещо!*
Вече започваше да и омръзва.Съблече суичера си и отново се облегна.
*Дано не ми създава проблеми отново*
Върнете се в началото Go down
Крис Милър

Крис Милър


Брой мнения : 32
Join date : 26.11.2010

Виенско колело Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виенско колело   Виенско колело Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 7:17 pm

-Леле.. какво ли ще правя без пистолет - казах иронично и театрално размахах ръце във въздуха. Хубаво, счупи го, не че много ми пукаше. У нас си имах още един "Макаров", два "Глок"-а, "Берета" и един прекрасен "Уилтър".., който всъщност представа си нямах къде точно е. Заплашваше ме нещо, да не се окажа долу, тцтц.. чак ми идеше да запищя от страх.
-Да не мислиш, че имам само пистолет миличка - попитах и извадих малък сгъваем нож. Тя посегна да го вземе, но аз го дръпнах.
-Не си познала малката - казах и го прибрах веднага.
-А колкото до безпочвената ти заплаха.. не мисля че ще падна.. а ти и да искаш няма да ме бутнеш - намигнах й и се облегнах. Колелото беше спряло, просто супер. Това означаваше значи още няколко хапливи закачки и опити да се дразним взаимно.
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Виенско колело Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виенско колело   Виенско колело Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 7:35 pm

Моника завъртя очи.
*Как може да бъде толкова досаден?*
Запита се.Скоро колелото пак тръгна и хората започнаха да слизат.Когато дойде тяхния ред Моника го подкани да слезе, защото от него не можеше да излезе.
Върнете се в началото Go down
Крис Милър

Крис Милър


Брой мнения : 32
Join date : 26.11.2010

Виенско колело Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виенско колело   Виенско колело Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 7:39 pm

Качих си краката на дръжката, препречвайки пътя на момичето и седях и се усмихвах нахално.
-Прескачаш или втори тур..? - засмях се. После си свалих краката и излязох. Нямаше начин да издържа още веднъж флегматичното темпо на виенското колело. От толкова занасяне май никой от нас не разбра името на другия.
-Е, малката, как се казваш.. Освен ако не искаш да продължа да ти казвам "малката" - казах иронично и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Виенско колело Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виенско колело   Виенско колело Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 7:48 pm

Моника излезе и го погледна сърдито.
-Моника.-Прибижи се и щрактна ръцете му зад гърба му.
-А ти имаш право да мълчиш, всичко което кажеш ще бъде използвано срещу теб.-Усмихна се и го целуна бо бузата.След това го обърна с гръб, разкрачи го и започна да го опипва..Намери това което търсеше-документ.
-Крис Милър а? Към участъка!-Каза победоносно и се засмя.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Виенско колело Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Виенско колело   Виенско колело Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Виенско колело
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Крайбрежието :: Панаира-
Идете на: