Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Гондолата Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Гондолата Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Гондолата Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Гондолата Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Гондолата Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Гондолата Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Гондолата Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Гондолата Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Гондолата Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Гондолата Vote_lcapГондолата Voting_barГондолата Vote_rcap 
Изабел
Гондолата Vote_lcapГондолата Voting_barГондолата Vote_rcap 
Leslie Carson
Гондолата Vote_lcapГондолата Voting_barГондолата Vote_rcap 
Patrick Linn
Гондолата Vote_lcapГондолата Voting_barГондолата Vote_rcap 
Monna
Гондолата Vote_lcapГондолата Voting_barГондолата Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Гондолата Vote_lcapГондолата Voting_barГондолата Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Гондолата Vote_lcapГондолата Voting_barГондолата Vote_rcap 
Джена Браун
Гондолата Vote_lcapГондолата Voting_barГондолата Vote_rcap 
Samanta Scott
Гондолата Vote_lcapГондолата Voting_barГондолата Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Гондолата Vote_lcapГондолата Voting_barГондолата Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелГондолата Tayloricon МонаГондолата 2819135f

 

 Гондолата

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Гондолата Empty
ПисанеЗаглавие: Гондолата   Гондолата Icon_minitimeСъб Ное 06, 2010 8:50 pm

Гондолата 365888835_df6c8bd00c
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Гондолата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гондолата   Гондолата Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 7:31 am

Добре, който и да беше този, който беше решил да се гаври с нас, никак не го харесвах. Намирах се на огромната площадка, отрупана с всякакви простотии от виенски колела до разни надуваеми идиотщини. Някой велик идиот, да, огромен идиот, понеже само такъв човек би лазил по нервите на Закъри, се опитваше да пресъздаде всякакви извратени убийства, подхвърляйки разни следи, водещи към нашата 'зловеща секта'. Беше около 3 сутринта и всичко беше празно и пусто с изключение на двата проснати трупа пред мен. Обрах двете остриета от пода, на които беше гравирано З.К. Сериозно.. кой идиот ще си остави инициалите на нещо такова и то точно този, който прикрива всичко,свързано със себе си. Този, който се опитваше да насочи всички към нас трябваше да измисли нещо по-оригинално. Претърсих джобовете на двамата нещастници, проснати на земята, и намерих това, което търсех. Две бележки, прилежно натъпкани от някой в джобовете им явно след като бяха умрели. Бележките съдържаха едно единствено изречение. Легендарното ''Ела да си поиграем.'' Изхвърлих всичко от кея. в другия край на крайбрежието и се върнах да огледам за последно. За мой огромен късмет някой проклетник горе реши, че не ми беше достатъчна една среща за седмицата с полицията, и забелязах три коли в далечината,от различни страни на площадката, със светнати фарове и доста хора приближаваха насам, нареждайки си да проверят всеки милиметър, да не изпускат нищо и всякакви други клишета. Колко шум за две тела.
-Мамка му. - Мисли. Мисли. Извадих телефона си и набрах 911. След секунди свободната линия прекъсна и чух глас, подканвайки ме да споделя естеството на проблема.- На площадката на панаира, близо до гондолата, има два трупа.Добре ще е да пратите някого.
-Цял екип се запъти отдавна натам. Би трябвало да пристигнат скоро.
-О, чудесно.Исках само да помогна.-затворих телефона и взех да се обзалагам със себе си колко часа щях да прекарам този път зад решетките.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Гондолата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гондолата   Гондолата Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 7:42 am

Нов сигнал, нова следа. Едно телефонно обаждане и в три през нощта се намирах пред панаира облечена в черно както винаги и със пистолет, белезници и пълнители под ръка. Някой отиде да се занимава със отварянето на портите, но за мен беше прекалено бавно. Така че запътих се към решетката, засилвайки се и бързо се покатерих на нея, прескачайки я, заедно с Колинс и Донавън. Тръгнахме из цялата площадка да претърсваме. Разпръснахме се и се уговорихме да се срещнем в средата. И точно когато решихме, че няма никого лампичките светнаха и по средата на всичко видях Патрик. В пълната си прелест. Въздъхнах и поклатих глава, но после видях телата и го погледнах невярващо.
- Колинс, Донавън, кажете на парамедиците да им направят пълна аутопсия. - наредих и погледнах към Патрик, след като ни оставиха.
- Какво по дяволите правиш тук, Патрик? Не ти ли стигнаха онези няколко часа в затвора? Толкова ли мечтаеш да си затворен между 4 стени без право на избор? - попитах и скръстих ръце, но все още пистолета беше зареден и в готовност.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Гондолата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гондолата   Гондолата Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 8:01 am

-Какво да ти кажа, има толкова приятна обстановка около теб, че чак ме влече.-усмихнах се и свих рамене.Тя кръстоса ръце и ме прониза с поглед.Явиха се още четирима души и единият, който изглежда водеше операцията, се насочи към нас. Дойдоха още хора и всички се заеха със задачи.
-Кой сте вие?-попита главатаря на глутницата и забелязах оръжието в ръката му.
-Патрик Лин.-заявих смирено и се приготвих да обяснявам, но един друг полицай се намеси и съобщи изключително нова за мен, а и за всички останали очевидно, информация.
-Мъжът, създал цялата тази суматоха, е Саймън Флеч.-Флеч. Флеч.. нищо не ми говореше.-Тук няма камери, но по пътя за насам има цели две и са засекли само две коли през последния час. Едната бе карана от Флеч.-извади снимка с лошо качество, но все пак можеше да бъде сравнена с базата им данни, което явно бяха сторили.Протегнах врат и го огледах. Не се виждаше много освен черната коса и че може би беше в средата на четирдесетте си години.-А в другата кола беше този тук.-И веднага вниманието отново се насочи към мен.
-Да.. така е. Следя извратените движения на този тип от известно време по мои си методи и разбрах, че тук ще бъде следващия му подвиг и се надявах да дойда на време. За жалост не успях и звъннах в полицията, но те казаха, че вече идвате насам.
-Провери обажданията до 911 в последния половин час-заповяда полицая на човека със снимката, понеже очевидно беше заинтригуван от това, че знам нещо за този Флеч, но не ми вярваше на 100 процента. Е, щеше да се наложи.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Гондолата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гондолата   Гондолата Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 4:33 pm

След малко пристигна Дейвис и започна да го разпитва, но за наше учудване този път не беше той виновният. Стивън дойде със снимки от крайпътни камери и обясни възможната ситуация. Погледнах към Патрик несигурно, защото вече започвах да се съмнявам в него, макар да бях малко облекчена от информацията. Знаехме кой е извършителя, а и за сега мистър великан бе невинен...И макар, че на глас никога не бих го казала, не бих отказала още едно преживяване с него.
- Значи го следиш? Какъв си? Следовател, ченге, шпионин, инспектор? - попитах на свой ред и всички отново погледнахме към него - На цивилен не са позволени и достъпни такива неща... - констатирах с любопитство.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Гондолата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гондолата   Гондолата Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 2:59 am

Лесли ме отрупа ме с въпроси относно естеството на всичко, с което се занимавах и аз спокойно започнах да обяснявам.
-Просто герой, който иска да намали престъпленията, с които вие очевидно не се справяте. Имам му зъб, искам да си плати. Това е всичко. В един отбор сме, аз го искам зад решетките, вие го искате зад решетките.. -спрях се понеже нещо проблесна в ума ми. Флеч. Флеч.. Та този беше претъпкан с пари! Хвърлих поглед пак на снимката и съвсем се сетих кой беше. Името го бях чувал веднъж, но други неща доста бях слушал. Мръсният му негодник можеше да мине за бащата на Парис Хилтън. Имаше огромна верига от хотели и живееше в най-големия. Бинго!-И.. мога да ви заведа при него.-Брей, съвсем ги сащисах!
-Защо си сигурен?-погледна ме през свити очи главният пич, който ме разпитваше от началото.-Ако е така трябва да го нападнем незабавно и да си получи заслуженото.
-Не точно.. -този определено имаше по-велики планове. Защо искаше да натопи моите хора. Какво толкова се опитваше да прикрие и да го препише на нас?-Ако го заловите сега, ще е грешка, понеже, вярвайте ми, това тук не е абсолютно нищо. Трябва да се наблюдава. Да се разнищят плановете му. Да се види каква е главната цел. Това тук е само странична следа. Никак не е главната цел.-бях събрал вниманието на доста хора, които ме слушаха заинтересовано. Боже, трябваше да стана президент.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Гондолата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гондолата   Гондолата Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 3:12 am

След като той започна да обяснява Дейвис отново го затрупа с въпроси. Придвижихме се до капака на една от колите и бързо извадихме една карта на щатите и друга на Беривил и погледнахме очакващо към него.
- Хайде умнико, обясни какво знаеш. - подтикнах го нетърпеливо. Ако той имаше дори малка следа към Закари щях да го пека на шиш на бавен огън докато не проговори.
- Мисля, че трябва да се организираме веднага. Да пратим въоражени екипи под прикритие например. - предложих веднага на Дейвис.
- Може би, стига да разберем къде се намира. - отбеляза той.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Гондолата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гондолата   Гондолата Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 3:31 am

-Вие въобще ли не слушате какво ви приказвам?-погледнах ги всичките ядосано, докато се намирахме пред една карта на щатите, и всички се разприказваха как трябва да се атакува.-Ако атакуваш сега всичко ще е напразно-обърнах се към Лесли, която оживено беше предложила план за атака.-Ще го тикнеш зад решетките без кой знае какви доказателства. Какво си мислиш, че една снимка от камера ще го завре натопло завинаги. И то с неговите адвокати? Трябва да разбереш защо е направено всичко това. Има нещо, което е изисквало тези убийства, и това нещо никак няма да е безобидно. То определено ще го прати където му е мястото завинаги. - не беше задължително да е затвора..можеше да е и другия свят. За щастие, това последното не го казах, но май се подразбра..Този идиот се опитваше да натопи моите хора, незнайно защо. Ето защо бяха тези убийства. Но работата беше защо? Какво толкова трябваше да бъде преписано на нас? И каквото и да беше, нямаше да позволя да разруши всичко, което имах сега. Да ме спре от унищожаването на всяка една жалка твар, която си търсеше смъртта с действията си и нямаше да я получи понеже всички от правителството смятаха, че ничий живот не биваше да се отнема. Дори на този, който беше отнемал такъв. Е, правителството можеше да си го навре отзад, понеже ние си имахме наши методи за разправяне с лошите. Много по-ефективни методи.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Гондолата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гондолата   Гондолата Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 4:35 am

- Май ти не ме слушаш, умнико! - просъсках ядосано към него.
- Казвам да съберем специален екип, в който за жалост ще включим и теб, защото очевидно знаеш много за него, и ще го следим, докато не съберем достатъчно доказателства. - обяснявайки по- спокойно, след като Дейвис сложи ръка на рамото ми, казвайки ми без думи да се успокоя.
- Права си. Добре, ето кои ще дойдат - Лесли, цивилния, Аз и Чейс! - обяви той и аз кимнах, усмихвайки се леко на Рон (Дейвис).
- Ти - той погледна към Патрик- Името ти, и знаеш ли точното му местонахождение? - попита строго.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Гондолата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гондолата   Гондолата Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 5:49 am

Лесли обясни по-спокойно плана си и аз започнах да го приемам. Обявиха, че и аз ще бъда включен и отново бях попитан за името си.
-Патрик Лин-отговорих съвсем бавно и отчетливо.-Амнезия ли получавате след толкова много получена информация?
-По-полека с тона, малкия.Къде се намира Флеч?
-Empire State of Hotels. Надолу по крайбрежието.-отговорих малко по-спокойно.
-Чудесно. Още утре ще действаме. Всъщност още днес.. Вървете да проспите останалата част от сутринта й утре ще се срещнем там. Трябва ни твоя снимка за новата лична карта.
-Вземете си я от архивите.-промърморих и се запътих обратно към колата си. Този щеше да ми падне и никой нищо нямаше да може да направи по въпроса!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гондолата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гондолата   Гондолата Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гондолата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Крайбрежието :: Панаира-
Идете на: