Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Кабинета на главния редактор Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Кабинета на главния редактор Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Кабинета на главния редактор Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Кабинета на главния редактор Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Кабинета на главния редактор Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Кабинета на главния редактор Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Кабинета на главния редактор Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Кабинета на главния редактор Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Кабинета на главния редактор Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Кабинета на главния редактор Vote_lcapКабинета на главния редактор Voting_barКабинета на главния редактор Vote_rcap 
Изабел
Кабинета на главния редактор Vote_lcapКабинета на главния редактор Voting_barКабинета на главния редактор Vote_rcap 
Leslie Carson
Кабинета на главния редактор Vote_lcapКабинета на главния редактор Voting_barКабинета на главния редактор Vote_rcap 
Patrick Linn
Кабинета на главния редактор Vote_lcapКабинета на главния редактор Voting_barКабинета на главния редактор Vote_rcap 
Monna
Кабинета на главния редактор Vote_lcapКабинета на главния редактор Voting_barКабинета на главния редактор Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Кабинета на главния редактор Vote_lcapКабинета на главния редактор Voting_barКабинета на главния редактор Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Кабинета на главния редактор Vote_lcapКабинета на главния редактор Voting_barКабинета на главния редактор Vote_rcap 
Джена Браун
Кабинета на главния редактор Vote_lcapКабинета на главния редактор Voting_barКабинета на главния редактор Vote_rcap 
Samanta Scott
Кабинета на главния редактор Vote_lcapКабинета на главния редактор Voting_barКабинета на главния редактор Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Кабинета на главния редактор Vote_lcapКабинета на главния редактор Voting_barКабинета на главния редактор Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелКабинета на главния редактор Tayloricon МонаКабинета на главния редактор 2819135f

 

 Кабинета на главния редактор

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeСря Окт 27, 2010 7:15 pm

Кабинета на главния редактор 2614116S
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Кейти Хъдсън
Главен редактор на Berryville Daily
Кейти Хъдсън


Брой мнения : 43
Join date : 27.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryville

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeСъб Ное 06, 2010 3:03 pm

Затворих внимателно и последното чекмедже на бюрото и се огледах. Самодоволството отново се настани в гърдите ми и се усмихнах. Бях станала главен редактор! Столът ми беше удобен, удобно спускащ се назад, кабинетът ми беше огромен, а стъклените му стени перфектно изолираха шума на гласовете и телефоните в редакцията. На вратата се почука и аз вдигнах поглед.
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 10:04 pm

Мон се бе прибрала и изпила един аспирин.След половин час бе започнала да звъни като луда на приятелката си, да разпитва всички които някога са я познавали, та чак започна и със снимка по улиците.Параноята я беше обзела.И добре, че.Някакъв човек и каза, че е видял точно това момиче да си тръгва от парка с някакъв мъж на около 30 години.Моника трябваше да направи нещо и то бързо.Не бяха минали 24 часа, за да я обяви за изчезнала, а уж се ползваше с привилегия.Знаеше къде да отиде и да натрие носа на началника си.За първи път някой и беше отказвал нещо..и то нещо толкова важно.Отиде право при редакцията на вестника на града.Показа значката си на входа и я пуснаха.Качи се горе и най-нахално без да чука влезе в кабинета на редактора, която беше жена.Моника се усмихна.Не беше някой идиот от мъжки пол..беше жена която изглеждаше разбран човек.
-Извинете..-Запъхтяно започна тя.
-Но е много важно.-Показа и на нея значката си, за да не я помислят за някоя луда и да я изхвърлят.
Върнете се в началото Go down
Кейти Хъдсън
Главен редактор на Berryville Daily
Кейти Хъдсън


Брой мнения : 43
Join date : 27.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryville

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 10:17 pm

-Хъм..ами заповядайте. - стреснах се на запъхтялата се полицайка.
-Вижте, искам да ви кажа нещо важно. Приятелката ми изчезна! Казва се Мона Риърдън...искам да го съобщите във вестника. Веднага!
Леле, това момиче беше страшно изплашена. Беше време да се изявя като главен редактор!
-Седнете! Кажете ми какво е станало..Трябва име, лична информация..
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 10:49 pm

Моника седна пред редактора и си пое дълбоко въздух.
-Тя се казва Мона Джеймс Риърдън-Започнах с описанието.
-19 годишна..-Извадих една нейна снимка и я показах на журналистката.
-Това е тя...снимката е скорошна.Нещо друго?-Мон беше все така запъхтяна и объркана, но бе готова да каже всичко.
-Сигурно ще ме питате къде за последно е видяна?-Предположи..работеше се така в участъка.
Върнете се в началото Go down
Кейти Хъдсън
Главен редактор на Berryville Daily
Кейти Хъдсън


Брой мнения : 43
Join date : 27.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryville

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 11:07 pm

Да, трябва да ми кажете всичко.
Моника започна да обяснява докато записвах всичко на лаптопа.
След около десетина минути полицайката беше свършила с разказа си.
-Добре, ще напиша статията и ще го препратя към печат.

П.п. Съжалявам, но трябва да ставам..ще седна след около час.
Върнете се в началото Go down
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 11:17 pm

-Много ви благодаря!-Каза Мон и двете си стиснаха ръцете.
-Желая ви приятен ден.-Опита се да се усмихне и се изправи.Двете си кимнаха, и Моника излезе.
ПП: Админ Палър, сори за краткия пост хД
Върнете се в началото Go down
Сарафина Дюшан
Moderator
Сарафина Дюшан


Пълно име на героя : Сарафина Лорелай Дюшан
Брой мнения : 115
Join date : 28.10.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 11:17 pm

Сарафина се събуди рязко и се изправи в леглото с ясното чувство, че трябва да е на друго място. Трябваха и няколо минути да събуди и мозъка си за да осъзнае, че днес имаше среща с главния редактор на "Berryville Daily". Скочи като попарена и за буквално десет минути се облече. На излизане от хотела си взе едно бързо кафе от машината и хвана първото такси, което видя пред входа. Докато нервинечеше, когато колата по една или друга причина спреше, тя започна да се самообвинява. Ако не беше толкова залухава щеше да се събуди като хората и да не и се налага да пръска пари по таксита. И определено щеше да направи по-добро впечатление на - Стискай палци! - бъдещия си работодател. После се чудеше защо не се задържа дълго в някоя фирма.
Но точно в този град тя си предричаше добре бъдеща журналистическа кариера. С всичките тези криминални мистерии наоколо сто процента щеше да има за какво да пише. Надяваше се да успее. Иначе щеше да и се наложи и този град да напусне. А тъкмо беше започнал да и херсва.
- Шест долара и седемдесет - дрезгавия глас на шофьора я изтръгна от унеса.
- Ааам... - разрови се из чантата си. - Заповядайте - направи опит да се усмихне благодарно, но не се получи. Изхвърча от колата и тръшна вратата силно.
Закова токове пред плъзгащата се стъклена врата. Ами сега? Когато лазерът засече, че тя е там, варата се отвори и Сара влезе с туптящо сърце в сградата. Хвърли пластмасовата чашка в първото кошче, което видя и се обърна към рецепционистката.
- Главният редактор...
- Последният етаж - отговори тя отегчено и посочи асансьора от дясната си страна с писалката си.
- Благодаря! - този път успя да докара нещо подобно на усмивка.
Мразеше асансьорите. Особено, когато сякаш нарочно се движеха възможно най-бавно.
- Главна редакция - прокънтя студеният женски глас и вратата се отвори пред широк коридор. Залитайки на високите се токове, Сарафина тръгна право към дървената врата с пребледняло лице. Три метра до следващата ти работа... две метра... един... потдесет сантиметра... От другата страна на вратата се чу глас и Сара спря. Ами ако прекъснеше нещо? Протегна треперещата си ръка и почука леко по дървото. Едва доловим звук отекна сякаш само в нейните уши. Никаква реакция от другата страна. Почука отново, този път по-силно.
Върнете се в началото Go down
Кейти Хъдсън
Главен редактор на Berryville Daily
Кейти Хъдсън


Брой мнения : 43
Join date : 27.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryville

Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitimeПет Ное 12, 2010 3:21 pm

-Влеез! - пропях и оставих телефона на мястото му.
Врата се отвори и вдигнах поглед. Там седеше червенокосо момиче, някъде на моите години, гледайки притеснено. Махнах и да влезе и да седне. Тя се намести на стола пред мен. Отворих папката, която седеше отляво на мен:
-Сарафина Дюшан?
-Да..това съм аз. - нервно се засмя момичето.
Вгледах се любопитно в нея. Изглеждаше умна, работлива..и CV-то й беше доста впечатляващо..
-Така..кафемашината се намира в дъното на коридора, новото ти бюро е ей там - посочих й това, което седеше точно пред кабинета ми. -Подпиши договора при секретарката ми, оформете документите. Искам утре да си на линия в 7:00.
-Ъм..- момичето ме гледаше стреснато.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинета на главния редактор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на главния редактор   Кабинета на главния редактор Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинета на главния редактор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Редакция на вестник "Berryville Daily"-
Идете на: