Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Персонажи на журналисти Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Персонажи на журналисти Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Персонажи на журналисти Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Персонажи на журналисти Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Персонажи на журналисти Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Персонажи на журналисти Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Персонажи на журналисти Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Персонажи на журналисти Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Персонажи на журналисти Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Персонажи на журналисти Vote_lcapПерсонажи на журналисти Voting_barПерсонажи на журналисти Vote_rcap 
Изабел
Персонажи на журналисти Vote_lcapПерсонажи на журналисти Voting_barПерсонажи на журналисти Vote_rcap 
Leslie Carson
Персонажи на журналисти Vote_lcapПерсонажи на журналисти Voting_barПерсонажи на журналисти Vote_rcap 
Patrick Linn
Персонажи на журналисти Vote_lcapПерсонажи на журналисти Voting_barПерсонажи на журналисти Vote_rcap 
Monna
Персонажи на журналисти Vote_lcapПерсонажи на журналисти Voting_barПерсонажи на журналисти Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Персонажи на журналисти Vote_lcapПерсонажи на журналисти Voting_barПерсонажи на журналисти Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Персонажи на журналисти Vote_lcapПерсонажи на журналисти Voting_barПерсонажи на журналисти Vote_rcap 
Джена Браун
Персонажи на журналисти Vote_lcapПерсонажи на журналисти Voting_barПерсонажи на журналисти Vote_rcap 
Samanta Scott
Персонажи на журналисти Vote_lcapПерсонажи на журналисти Voting_barПерсонажи на журналисти Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Персонажи на журналисти Vote_lcapПерсонажи на журналисти Voting_barПерсонажи на журналисти Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелПерсонажи на журналисти Tayloricon МонаПерсонажи на журналисти 2819135f

 

 Персонажи на журналисти

Go down 
+2
Кейти Хъдсън
Изабел
6 posters
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Персонажи на журналисти Empty
ПисанеЗаглавие: Персонажи на журналисти   Персонажи на журналисти Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 3:10 pm

Тук се правят героите на журналистите.Те се ровят навсякъде и понякога с опасност за живота успяват да открия следа, тръгнали по стъпките на убиеца.

Попълнете тази бланка, за да си направите герой:

Външен вид (описание или снимка):
Име:
Години:
Характер (поне три реда):
История (поне шест реда):
Допълнително (не е задължително)
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Кейти Хъдсън
Главен редактор на Berryville Daily
Кейти Хъдсън


Брой мнения : 43
Join date : 27.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryville

Персонажи на журналисти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на журналисти   Персонажи на журналисти Icon_minitimeСря Окт 27, 2010 5:25 pm

Персонажи на журналисти 167275_katy_perry_esquire_magazine_photoshoot-1_122_442lo-428x600
Име: Катрин Елизабет Хъдсън
Години: 24
Характер: Катрин, или както я наричат повечето й приятели Кейти, е забавен човек. Винаги постига това, което си науми. Не обича да й застават на пътя, и премахва всяка пречка със сигурна и уверена ръка.
История: Кейти е родена на 25 октомври 1984 в Санта Барбара, Калифорния. Още от малка иска да стане журналист за новините, за известен вестник и най-вече да пише статии за Космополитан. Докато е в гимназията става главен редактор на Училищния вестник, но естествено това не е достатъчно. Когато завършва, заминава да учи в колеж, където се опитва да развие журналистическата си кариера. След като пише няколко статии за Стандарт, Glamour и GQ, от Космополитан най-накрая я забелязват. Катрин е на седмото небе от радост, но само след няма и две седмици разбира, че света на модната журналистика не е за нея. Тя заминава за Беривил, Вирджиния с надеждата да открие мястото си там. Става разследващ журналист към местния вестник и репортер в новините. Много малко след пристигането си, започват убийствата. Кейти е твърдо решена да залови убиеца, но съвсем скоро тя самата става негова жертва. Катрин е единственият човек, който успява да избяга от хватката на Закъри, но никога не е разказвала за преживяното.
Допълнително: Има белег на дясното си рамо, оставено от Закъри, по време на краткия си престой в подземията му. Също така герданче с визулка - черешка.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Персонажи на журналисти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на журналисти   Персонажи на журналисти Icon_minitimeСря Окт 27, 2010 5:32 pm

Одобрена (:
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Сарафина Дюшан
Moderator
Сарафина Дюшан


Пълно име на героя : Сарафина Лорелай Дюшан
Брой мнения : 115
Join date : 28.10.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Персонажи на журналисти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на журналисти   Персонажи на журналисти Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 3:18 am

Външен вид
Me, Myself and I
Sarafina

Име Сарафина Лорелай Дюшан

Години 25

Характер Някога Сарафина притежаваше известна доза срамежливост и притеснителност. Но след като отиде в гимназия и колеж... беше и трудно, но все пак сякаш се възроди и се превърна в друг човек. Сега е самоуверена, отворена и винаги много забавна. Притежава доста ироничен и саркастичен език, но винаги знае кога да спре - кога е границата межда лигавото, забавното и вече досадното и неприятното. Може да бъде много обичлива и наивна понякога, но загубиш ли доверието и веднъж, много трудно можеш пак да го спечелиш отново. Много е злопаметна и винаги си отмъщава по възможно най-добрия за нея начин. Може да пречупи почти всяка ситуация, така че все пак да има някаква изгода за нея и като цяло е много позитивен човек. Доста си е патила и затова си е изградила нещо като имунитет и никога не се самосъжалява. Страхува се от много малко неща, всъщност само от едно - от неизвестното, което май включва много неща. Много добре разбира хората, което е една от основните причини да избере професията си, и може да им въздейства сякаш по позитивен начин. Да ги накара да споделят проблемите си и да се почувстват добре, а в случай на затруднения - много е добра в изтръгването на информация дори и от хора, които не искат да и я дадат. Притежава известни актьорски умения - може да бъде кралицата на бала и свитото момиче в ъгъла, може да бъде злобна кучка и изключително мила девойка. Много е отдадена на журналистиката и заради кариерата си се е въплъщавала в какви ли не роли, но така и не успява да стигне до високо място като журналистка, за което обикновено обвинява себе си. Умее да намира доброто у хората и е много добра в разрешаването на проблеми, защото притежава общ поглед върху нещата без да взима ничия страна и може да открие къде е проблема.

История "Родена съм в Лондон, в неголяма къща под злощастния номер 13, намираща се на улица с колоритното име "Black Prince road". там живях докато бях дете и си прекарвах чудесно, може би най-хубавите години в живота ми. Ето защо винаги съм обичала числото 13 и ми е било смешно суеверието около него. И така, живях около десет години на Black Prince road №13, докато баща ми не беше привлечен като мениджър на известна и високоплатена фирма и не реши, че ни е време да се преместим в по-гъзарски квартал - иначе казано се настанихме в далеч по-голяма и модерна къща в Челси, която, обаче, нещо не ми харесваше, защото беше някак си твърде голяма, студена и неприветлива, но пък майка ми беше във възторг и на мен ми се наложи да си мълча. Тогава за първи път започнаха да се появяват промени в иначе милия ми, срамежлив, наивен и всъщност много сладък характер. За първи път започнах да крия чувствата си и да лъжа за тях. Преместиха ме и в дуго училище, което вече си беше истинкси ужас, защото ме премесиха в училище в Челси - при надутите богаташчета с готините униформи. Естествено, аз превърнах своята униформа в истинско дизайнерско чудо и бях много горда със нея, така че приемах подигравките на съучениците си, като тяхна завист, което най-вероятно си беше и самата истина. След като завърших средното си образование с отличен успех, за който се бях старала толкова много, веднага изисках от родителите си да ме пратят в елитен колеж, защото просто нямаше да понеса да живея повече на това място, още повече с такива хора. Исках да отида далеч от Лондон, далеч от Англия. Затова избрах Йейл. Чудесен избор нали? И аз така си мислех. И при положение, че бях толкова добра дъщеря и че бях изкарала такива отлични оценки, те се съгласиха при условие, че ги посещавам винаги, когато мога. Разбира се, че бях съгласна! Нямах нищо против да се виждам с родителите си, стига да не ми се налагаше да виждам и приятелите си. И така заминах за Йейл и записах журналистика. Нещо, за което бях мечтала кажи-речи цял живот. В колежа беше просто невероятно! Може да се каже, че трите ми години там бяха дори по-добри от тези на Black Prince road. Там открих първата си истинска любов (с която, между другото, се разделих около половин година след това), открих и първите си истински приятели, което беше по-важното. По всичко се личеше, че съм перфектна за журналистка и лесно си получих висшето образование, след което с нови надежди се устремих към мечтаната бляскава кариера. Но пътят ми към нея беше отрязан. Или май сама си го отрязах. Не знам защо, но никъде не ме искаха, въпреки отличните ми препоръки. А аз не исках да работя като някой скучен журналист в тъпо вестниче, затова започнах да работя на свободна практика и да обикалям из щатите. Сега съм тук, в Беривил и не знам колко дълго ще остана. Надявам се този път да успея да постигна нещо."

Допълнително Има куче, порода сибирски самоет - Елронд, което е на едно годинка. Много обича да пее и да танцува и май е добра в това. Любимият и цвят е синьо. Говори английски и испански. Не обича да спортува. Винаги носи на врата си сребърна верижка с пръстен на нея.
Върнете се в началото Go down
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Персонажи на журналисти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на журналисти   Персонажи на журналисти Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 3:21 am

Одобрена Smile Добре дошла! Smile
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Кристина Милър
Журналист
Кристина Милър


Пълно име на героя : Кристина Милър
Брой мнения : 4
Join date : 08.11.2010
Местожителство : Беривил

Персонажи на журналисти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на журналисти   Персонажи на журналисти Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 5:52 pm

Персонажи на журналисти 4_e8a_u8vt1 Персонажи на журналисти 6_f57_u8vt1 Персонажи на журналисти 1_90b_u8vt1
[Amanda Seyfried]
Име: Кристина Милър
Години: 24
Характер: Кристина притежава всички качества, необходими на някого да се нарече журналист. Ината е, понякога прекалено. Когато си втълпи нещо, трябва да го постигне. И го прави. Любопитството й сякаш е безкрайно, превръщайки всеки въпрос в мистерия, която трябва да бъде разгадана. Изразява ясна позиция тогава, когато е сигурна в думите си и може да ги защити с точни факти. От дете е много умна и любознателна. Има доста остър език и обожава да си служи с иронията. Има добро чувство за хумор, но що се отнася за работа, става прекалено сериозна. Не познава страха, което често я въвлича в неприятности. Не я интересува мнението на никого. Тя е това, което е. Единствената й слабост, са хората, които обича. Готова е на всичко, за да ги подкрепи. Харесва различните хора, които са по-трудни за разгадаване.
История: Кристина е родена в началото на юни, 1984-та година, в Атланта. Родителите й, Джейн и Томас, са хора от средната класа, но я даряват с грижа от възможно най-висша степен. настъпването на 90-те, води началото едно бурно детство, изпълнено с много емоции и "приключения", подтиквани от огромната й любознателност. Когато навърша десет години, родителите й започват да се карат, по необясними за детето причини. Две години преминават под постоянен стрес и доста обтегната семейна среда, докато накрая, баща й ги напуска. Скромната издръжка и заплатата на майка й съвсем не са достатъчни, за да живеят нормално, но момичето никога не се оплаква. Напротив, прави всичко възможно, за да помогне на майка си, чрез доста лишения и опити да припечели. Кристина продължава да поддържа връзка с баща си, но всички скандали, на които е станала свидетел, остават дълбок белег в психиката й. През следващите години, става доста сериозна, съсредоточава се върху уроците и отказва да се обвърже сериозно. Когато завършва, успява да спечели стипендия и започва да изучава журналистика в един от най-добрите университети.
Във втората година от следването й, се запознава с човек, живял в Беривил. Не й казва защо, но я предупреждава никога да не стъпва там. Това веднага събужда онази страст. В следващите години, Кристина е напълно завладяна от загадката, около Беривил и убиецът, плетящ мрежите си около гражданите, оплитайки ги един по един.
Щом завършва висшето си образование, заминава в градчето, с ясната цел да се запознае със случая отблизо.
Допълнително:
* Има домашен любимец. Мини шпиц, на име Роуз.
* Владее няколко, източни бойни изкуства.

Върнете се в началото Go down
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Персонажи на журналисти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на журналисти   Персонажи на журналисти Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 8:36 pm

Одобрена! Добре дошла! Smile
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Лия Мишел
Водещ на Новините
Лия Мишел


Пълно име на героя : Лия Едит Мишел Сарфати
Брой мнения : 2
Join date : 12.11.2010
Местожителство : Berryville

Персонажи на журналисти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на журналисти   Персонажи на журналисти Icon_minitimeПет Ное 12, 2010 2:37 pm

Персонажи на журналисти Lea_michele_marie_claire
Име: Лия Едит Мишел Сарфати, но повечето хора я знаят само като Лия Мишел
Години: 24
Характер: Лия е бунтарка. Никога не слуша правилата, не ги признава.Готова е на всичко, за да вземе информацията, нужна й за статия. Притежава ужасно чувство за хумор, но хората около нея са свикнали.
История: Лия е родена на 29 август, 1986. Майка Едит Сарфати е медицинска сестра, а баща й Марк Сарфати е адвокат. Родена е във Ню Йорк, но прекарва по-голяма част от детството си в Беривил. Завършва гимназията с отличие и е готова да замине за колеж - мечтата й е да стане журналист. Но родителите й се развеждат, всичко се обръща с главата надолу. Родителите й си разделят имущество, пари..Тя и брат й заминават да живеят при близки няколко месеца и когато се връщат нещата са леко успокоени. Лия отново се подготвя да замине, но тогава започват убийствата..тя решава, че е по-добре да остане в града и да работи за местния вестник. Иска да разкрие кой е убиеца и се надява това да е ударът на живота й, който да я изтреля нагоре във журналистическия свят. Тя и брат й, който е механик, живеят заедно в малка къща в центъра на града.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Персонажи на журналисти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на журналисти   Персонажи на журналисти Icon_minitimeПет Ное 12, 2010 2:40 pm

Одобрена, добре дошла (:
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Sponsored content





Персонажи на журналисти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Персонажи на журналисти   Персонажи на журналисти Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Персонажи на журналисти
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Персонажи на хора
» Персонажи на следователи
» Персонажи на последователи

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Започни от тук :: Персонажи-
Идете на: