Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Старата църква Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Старата църква Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Старата църква Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Старата църква Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Старата църква Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Старата църква Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Старата църква Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Старата църква Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Старата църква Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Старата църква Vote_lcapСтарата църква Voting_barСтарата църква Vote_rcap 
Изабел
Старата църква Vote_lcapСтарата църква Voting_barСтарата църква Vote_rcap 
Leslie Carson
Старата църква Vote_lcapСтарата църква Voting_barСтарата църква Vote_rcap 
Patrick Linn
Старата църква Vote_lcapСтарата църква Voting_barСтарата църква Vote_rcap 
Monna
Старата църква Vote_lcapСтарата църква Voting_barСтарата църква Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Старата църква Vote_lcapСтарата църква Voting_barСтарата църква Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Старата църква Vote_lcapСтарата църква Voting_barСтарата църква Vote_rcap 
Джена Браун
Старата църква Vote_lcapСтарата църква Voting_barСтарата църква Vote_rcap 
Samanta Scott
Старата църква Vote_lcapСтарата църква Voting_barСтарата църква Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Старата църква Vote_lcapСтарата църква Voting_barСтарата църква Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелСтарата църква Tayloricon МонаСтарата църква 2819135f

 

 Старата църква

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 6:22 am

Старата църква Preview
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 3:21 am

Хммм да. Поредната задача, поставена от Закъри беше свършена(не от мен) и аз отново се оказвах без работа. Скучно, но факт. От скуката няма измъкване, сигурен бях. Хъката-мъката, няма... Но затова пък си имаше гробища и разни изоставени места. Едва ли някой се интересуваше от моето местонахождение, така че свободно можех да се втурна щастлив към залеза... Да, да. Залез ама друг път. Старата църква май беше моя залез. Някъде, където можех да получа усамотение.
Висейки като прани гащи пред стълбите й, изведнъж чух нечий наближаващи стъпки. Какво? Нима и тук някой щеше да довтаса?
Вдигнах унило глава.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 3:44 am

След поредния скандал между родителите на Сам, тя затръшна врата на новата си къща и, с ядовити крачки, побърза да се отдалечи. Искаше `и се да остане сама без да слуша крясъците на майка си и баща си. И без това още не беше разгледала града. Е, сега ми се отвори възможност да пообиколя.. сурово си помисли тя.
Вървеше без посока и, въпреки, че с всяка крачка навлизаеше в града, без да знае къде всъщност се намира, не `и пукаше. Просто вървеше, забила поглед в обувките си.
След.. всъщност, беше загубила представа за часа и не знаеше след колко време забеляза, че е кривнала от пътя и беше излязла от града. Започваше да се здрачава, но не искаше да се прибира, за това продължи, докато не забеляза надгробни плочи. Въпреки гробната тишина, която се беше възцарилата като от някой от филмите на ужасите, където всеки момент се очакваше злодеят да се появи и да започне касапницата, остана, доволна, че е сама.. далеч от всичко и всички.



Последната промяна е направена от Самър Съни на Съб Ное 13, 2010 3:56 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 3:54 am

Яяя момиче. Момиче което очевидно не даваше вид да ме забелязва или не отбелязваше по никакъв начин факта че след няколко крачки ще се катурне отгоре ми. Явно искаше да става.. ами детектив, иначе с какво би заслужила земята да я зяпат толкова щателно.
Наложи се да се покашлям повече от един път, за да спра нашествието на гневните.
Тя вдигна глава и скръцна ядно със зъби.
- Не ме яж - измърморих срещу нея - моляяя.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 4:05 am

- Не ме яж! - измоли се мъжки глас и Сам вдигна глава. - Моляя!
Погледът `и се спря на някакво момче, седнало на стълбите на църквата.
- Толкова ли съм страшна? - усмихна се, все още с сурово изражение, тя.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 4:11 am

- Ами... зависи от коя гледна точка гледаш - повдигнах вежда - Ако бях този, на когото очевидно си бясна може би щях да се нуждая от памперс - поклатих глава - Да, така мисля.
- Добре, не смятам да те ям - заключи и леко се засмя, но все още се долавяха студени нотки в гласа й...
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 4:22 am

- Мястото до теб свободно ли е? - попита тя, малко изненада от собствения си въпрос. Какъв беше смисъла да се мотаеш из някакво си необитавано гробище, ако не искаш да си сам?
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 4:37 am

- Да - провлачих глас и кимнах към стълбите. Изпуфтях тежко и отново клюмнах глава. - Кой те обиди, мило чедо... Изповядай се, мила - започнах аз със тона на поповете от църковната изповедалня... - Каквото ти тежи на душата, мило дете, изкажи, та да ти улекне - прокарах ръка през косата си, в опит да й придам типична форма на фешън прическите на отците.
Тя се засмя отново, покашля се.
- Ами, отче - започна, смеейки се...
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 4:45 am

- Отче? - повдигна вежда Сам и не можа да не се разсмее на опитите му да влезе в "роля".
Той прокара ръка през косата си, с което едно кичурче щръкна, а Сам отново се разсмя.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 5:04 am

- Да? - извисих глас и се засмях за първи път. - Ох, зарежи тази работа с отчето - казах и изпуфтях. - Не ми отива да се правя на такъв - отбелязах - не съм много близо до - посочих и погледнах нагоре - , така че май се отказвам да ходя на интервю за работа...
Тя ме изгледа тип "уау, психопаат". Реакцията й не се различаваше особено от тази, на всички останали.
- Е, поне в психиятрията приемат без интервю - заключих и клюмнах глава.
Някъде близо до мен си кротуваше суха дървена клонка. Взех я, като междувременно разчистих изпопадалите листа прад себе си. Започнах да драскам разни човечета тип клечести във почвата. Ама нали не бях добър художник... абе въобще не бях художник, по скоро инвалид в областта, предизвиках неодобрителното клатене на глава от страна на момичето.
- Тц тц тц - След което тя изтри моите мега творения с крак.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 5:16 am

- Хей - изпротестира той, а Сам се засмя.
Взе пръчката от ръцете му и нарисува малко човече с щръкнала коса. Кимна към него и се разсмя отново.
- Това какво? Дане би да съм аз?
- Ха, значи не съм била толкова лоша в рисуването, щом се позна.
Той отново взе пръчката и до неговото човече нарисува друго с по-голяма глава от необходимото.
Самър театрално ахна и замахна с ръка към устата си, все едно беше напълно шокирана.
- Главата ми не е голяма!
- Многознайка - присмя се той.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 5:23 am

- Многознайка - засмях се - Ти така си мислиш...
- Кое така си мисля? - сбръчи вежди
- Че главата ти не е голяма...
- Ами да, така е, не е голяма - направи сърдита гримаса, след което кихна, предизвиквайки смях в залата.
- Не, не е, само маааалко..
Тя ме перна по рамото, не беше силно, в реда на нещата - трябваше да изхохкам
- Ох - с престорен измъчен глас - Умирам...
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 5:38 am

- Брейй, била съм по-силна, отколкото си мислех - пошегува се тя.
Вдигна ръка, сгъвайки я така че да покаже мускул, какъвто нямаше.
Той се засмя.
След няколко секунди мълчание, Сам колебливо попита.
- Защо си тук? Имам предвит сам.. на гробищата?
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 5:44 am

- О, ами по много причини.
- Например? - полюбопитства тя, но някак не беше натрапчиво.
- Хмм например че си нямам друга работа, освен да си клатя краката или защото имам много неща за обмисляне - претеглих варианта да се излигавя отново, но реших да го спестя - А ти защо си тук? Имам предвид сама.. на гробищата - повторих думите й.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 5:56 am

Сам изпъшка едва чуто и хубавото `и настроение се изпари. Загледа се в далечината, но погледът `и беше празен сякаш не виждаше нищо.
Всъщност проблемите `и не бяха сериозни. Просто.. типичните семейни глупости, от които `и беше писнало.
- Няма значение - отвърна тя, след минута размисъл.
Той я погледна въпросително, но тя не каза нищо повече.


П.П: Ще се наложи утре да продължим РП-то, ако искаш, понеже трябва да ставам..

Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 11:22 pm

Да, познато. И аз като имах разни проблеми предпочитах да си затварям очите с едно "няма значение" ... и много добре знаех че е ужасно досадно някой да ти тегли думите с кука, затова препочетох да не разтеглям темата.
- Значи си падаш по гробища и разни изоставени места, а? - предположих.

Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 11:31 pm

- Искаше ми се да остана сама за малко и това място ми се стори подходящо - усмихна се без хумор. - Всъщност - продължи Сам. - освен, че съм в това старо гробище, не знам къде се намирам.
Минутите минаваха и слънцето почти се беше скрило зад хоризонта..
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeСъб Ное 13, 2010 11:54 pm

- О, ами това не е добре - отбелязах сериозно.
- Ъъ, мога ли да знам защо? - повдигна вежда и леко се засмя.
- Ами... - спомних си че не бива да си отварям устата прекалено много - ... има всякакви ... неща наоколо..
- Като например?
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 12:00 am

- Като например? - попитах и се обърнах към него.
Той се смръщи, обмисляйки нещо.
- Какво? Да не би психопати да обикалят града нощем? - пошегувах се, но момчето до мен не се засмя, както очаквах.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 12:26 am

Точно в десетката. Различното бе възприятието ни върху ситуацията. Нея вероятно щеше да я е страх от този психопат, за който не исках да говоря. За мен той не бе точно психопат, а по скоро работодател ако мога да се изразя така. Двете неща бяха много близки по смисъл.
- Ами може да се каже - поклатих глава, но вече без никакъв хумор в гласа. Като се замисля обаче дали ще срещне някой с психични отклонения или мен, бе еднакво опасно. защото, да не забравяме, моя работа беше да заловявам хора и да ги нося при злодея. Всъщност това не ме ли правеше такъв?
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 12:30 am

Вгледах се в очите му и разбрах, че не се шегува. Усмивката ми изчезна толкова бързо, колкото се и появи.
- Чакай, сериозно ли говориш? - попитах малко по-тихо от колкото възнамерявах.
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 12:38 am

- Да ме виждаш да се шегувам? - гласът ми стана почти суров, едва ли не за да повърди думите ми. Всъщност се зачудих дали Закъри искаше нова "пратка" както обичаше да казва. Но не ми бе споменал нищо, така че...
Момичето стоеше стреснато срещу мен.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 12:46 am

- Оу.. - измотолевих.
Не се учудих. С моя късмет сигурно на прибиране щях да се натъкна на някой от тези психопати. Ако изобщо успеех да се прибера. Беше се стъмнило, а всички улици в новия град ми се струваха еднакви.
Обвих ръце около колената си, подпирайки глава на тях.

П.П: Ако искаш, да тръгваме към къщата, преди да е започнало РП-то с бала? :dd
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Тайлър
Последовател
Тайлър


Пълно име на героя : Тайлър Уолкър
Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2010
Age : 28

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 12:59 am

Тя определено се уплаши. Не че исках да стане така, но май щеше да й е полезно до някъде, като се има предвид че тя беше нова тук. Дори да не го спомена, да не знаеш за Закъри, единствено можеше да бъде обяснено със "нови сме тук".
- Ще продължаваме ли да висим тук? Защото ми изтръпна задника от седене - май да се излигавя точно сега беше уместно - Да мръдаме, а?

ПП: Ами, какво ще кажеш да отиваме направо на церемонията, защото така като гледам няма много време. И междудругото сега ще изчезна за малко, защото ми изникна малко работа, но после пак съм тук.
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 1:07 am

- Добра идея - кимнах и станах от студените стълби.
Изтупах си дънките и тъгнах напред.
Той се прокашля и аз се обърнах към него.
- Градът е на там - посочи с ръка той противоположната на моята първоначална посока.
- Оу, да, вярно - засмях се.
Нямаше нужда да казвам колко зле бях с орентацията и колко скарана с географията.

П.П: Няма проблем.. ^^
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Старата църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старата църква   Старата църква Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Старата църква
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Тъмните места в Беривил :: Гробища-
Идете на: