Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Пътеките покрай дърветата Vote_lcapПътеките покрай дърветата Voting_barПътеките покрай дърветата Vote_rcap 
Изабел
Пътеките покрай дърветата Vote_lcapПътеките покрай дърветата Voting_barПътеките покрай дърветата Vote_rcap 
Leslie Carson
Пътеките покрай дърветата Vote_lcapПътеките покрай дърветата Voting_barПътеките покрай дърветата Vote_rcap 
Patrick Linn
Пътеките покрай дърветата Vote_lcapПътеките покрай дърветата Voting_barПътеките покрай дърветата Vote_rcap 
Monna
Пътеките покрай дърветата Vote_lcapПътеките покрай дърветата Voting_barПътеките покрай дърветата Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Пътеките покрай дърветата Vote_lcapПътеките покрай дърветата Voting_barПътеките покрай дърветата Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Пътеките покрай дърветата Vote_lcapПътеките покрай дърветата Voting_barПътеките покрай дърветата Vote_rcap 
Джена Браун
Пътеките покрай дърветата Vote_lcapПътеките покрай дърветата Voting_barПътеките покрай дърветата Vote_rcap 
Samanta Scott
Пътеките покрай дърветата Vote_lcapПътеките покрай дърветата Voting_barПътеките покрай дърветата Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Пътеките покрай дърветата Vote_lcapПътеките покрай дърветата Voting_barПътеките покрай дърветата Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелПътеките покрай дърветата Tayloricon МонаПътеките покрай дърветата 2819135f

 

 Пътеките покрай дърветата

Go down 
+7
Моника Лорънс
Ашли Андерсън
Катерина Петрова
Закъри К.
Monna
Джена Браун
Изабел
11 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeВто Окт 26, 2010 6:13 am

Пътеките покрай дърветата 2_The_city_park
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeЧет Окт 28, 2010 1:46 am

Имах малко свободно време, за това реших да направя нещо малко по - необичайно..Обух едни боти с токове и черни плътно приленали по мен панталони.
Влязох на главната алея и седнах на една пейка на оживената и препълнена с народ пътека..
Разни страци се разхождаха едва крачейки, а в същото време малки деца се смееха и се гонеха навсякъде.. Погледнах ги злобно, но се опитах да ги игнорирам.
- Може ли да седна? - чух тих и топъл глас зад гърбът си.. Обърнах се и я погледнах странно... Защо пък ще го прави?
- Ами.. добре. - казах и направих малко място..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeЧет Окт 28, 2010 2:08 am

Днес бе наистина странен ден... Нямах особени планове, нито работа за вършене. И както никога исках да бъда навън... Да се мотая, шляя или каквото и да е ... навън..
Отидох в парка... едно обичайно място за разходка. И не се изненадах като видях колко бе препълнено. Нямаше нито една свободна пейка.. Въпреки че мио беше доста неудобно, трябваше да помоля някого да ми отстъпи малко място...
- Може ли да седна? - приближих се към едно момиче, зареяло поглед във дърветата
- Ами.. добре - отвърна равно.
Седнах до нея, на значителна дистанция, като очаквах да завърже някакъв разговор, но тя дори не трепна, сякаш не бях там...
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Закъри К.
Devil himself
Закъри К.


Брой мнения : 42
Join date : 26.10.2010

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeЧет Окт 28, 2010 2:31 am

Естествено, че нямаше да пристигне на време. Джена можеше да бъде една от най-добрите ми служителки, но това не означаваше, че беше точна и стриктна. Не вдигаше мобилния си, затова трябваше да стана и да я потърся. Щеше да си понесе наказанието за това. Докато минавах през парка я фиксирах с поглед. Стиснах зъби се насочих към нея. На пейката до нея имаше още едно момиче, на което не обърнах внимание, въпреки, че беше хубавко. Даже много хубаво. Можеше и да се позабавлявам с нея. Седнах между нея и Джена и се обърнах към служителката си.
-Къде, по дяволите, беше?
Върнете се в началото Go down
Джена Браун
Последовател
Джена Браун


Брой мнения : 136
Join date : 27.10.2010

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeЧет Окт 28, 2010 2:52 am

- Къде, по дяволите, беше? - попита ме Закъри сядайки между мен и непознатото момиче.
Само му направих знак, че момичето е виновно и леко се усмихнах на себе си за хубавото управдание.. Той определено ми повярва.. Беше ми шеф, но това не значеше, че не мога да прикривам и да замазвам някои работи.. Вярвах му сляпо и опредено се струвах много от него.
- Съжелявам.. - беше единственото, което каза и го погледнах съжелявайки.
Момичето ни гледаше и не знаеше какво се случва..
Върнете се в началото Go down
http://worldofmagicrpg.bulgarianforum.net/forum
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeЧет Окт 28, 2010 3:18 am

Чакайте, чакайте. Кой беше този? И от какъв зор се цопна на пейката? И защо си говореха така? Ъъъ някой може ли да ми обясни?
Килнах глава на страна, за да мога да виждам лицето на момичето. То бе някак студено, но имаше подобие на усмивка върху устните й... А лицето на мъжа, така и не успях да видя добре...
- Коя е приятелката ти - обърна се той към нея, като очевидно имаше предвид мен.
И въпреки че нямах причина да се страхувам от този мъж, само тонът му ме накара да замръзна...
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Закъри К.
Devil himself
Закъри К.


Брой мнения : 42
Join date : 26.10.2010

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeЧет Окт 28, 2010 3:28 am

Обърнах се към другото момиче на пейка.
-Аз съм Джас. - подадох ръка на момичето.
Тя се пулеше. Колебливо протегна ръка. Улових я в своята и я погледнах.
-Мона. - измънка. Стиснах леко ръката й.
-Джена. Знаеш какво те помолих. - Джена стана безшумно и тръгна по пътеката.
-Извини сестра ми, малко е...ексцентрична.
Върнете се в началото Go down
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeЧет Окт 28, 2010 3:36 am

"Какво беше това?" - единственото нещо което преминаваше през главата ми. И отново "кой бе този мъж". Непознат. Да, това бе сигурно. А непознатото не е безопасно. Но от друга страна каза името си така че...
Това да бъда объркана, въобще не ми помагаше. Но ... какво можеше да ми се случи? Нищо. Защо въобще се панирах? Та аз бях преживяла толкова много, един непознат странен мъж ли ще ме уплаши?
- А.. няма проблем - запелтечих срещу него... Леко дръпнах ръката си, като чак сега осъзнах че я е държал прекалено дълго време..
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Закъри К.
Devil himself
Закъри К.


Брой мнения : 42
Join date : 26.10.2010

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 12:04 am

-Е, Мона..защо си сама в парка?
-Ъмм..ами просто нямах нищо за правене. Реших да се поразходя. Ами ти?
-Просто търсех сестра си. Бях я помолил да свърши нещо.
Естествено, но по-скоро й бях заповядал. Още веднъж плъзнах поглед по момичето до мен.
Върнете се в началото Go down
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeНед Окт 31, 2010 5:57 pm

Тръпки ме побиваха от погледа на този мъж ... Гласът му бе дълбок и плътен, което допълваше това усещане. И въпреки че говореше спокойно и отпуснато, нещо ми говореше че не бива да съм тук...
- С какво всъщност се занимаваш - попита разсеяно като отклони поглед от мен.
- В момента .. ами със седене по задник - засмех се, но все пак това си беше самата истина... - Ами ти?
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Закъри К.
Devil himself
Закъри К.


Брой мнения : 42
Join date : 26.10.2010

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeПон Ное 01, 2010 11:51 pm

-Аз имам по...ексцентрично занимание. Мога да ти покажа ако искаш.
Мона се замисли за секунда и после кимна усмихваща се. Боже! Момичетата като нея бяха толкова лесни за омайване. Станах преди нея от пейката и й подадох ръка, за да се изправи. Бузите й леко почервеняха. Тръгнахме по пътеката за излизане от парка, като щое държах ръката й.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Последовател
Катерина Петрова


Пълно име на героя : Катерина Петрова
Брой мнения : 60
Join date : 09.11.2010
Age : 34

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeСря Ное 10, 2010 12:14 am

Ето го новият ми дом.Пред последната една година толкова често се местех,че тъкмо когато свикнех с обстановката и хората трябваше да отида някъде другаде.Вече не ми правеше впечатление,бях свикнала.Реших да подишам малко чист въздух и без това беше прекрасен слънчев ден.Поразходих се малко и реших да седна на една от пейките.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeСря Ное 10, 2010 12:24 am

След поредния ден в управлението свърших работа и си тръгнах. Вървях по едни пътечки, докато си подсвирквах и си врътках пистолета на показалеца. На една от пейките видях някакво момиче и се приближих тихо. Когато стигнах зад нея, тя рязко се обърна, може би я бях стреснала.
-Добър вечер - казах любезно. Даже прекалено любезно, обикновено казвай едно простичко здравей.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Последовател
Катерина Петрова


Пълно име на героя : Катерина Петрова
Брой мнения : 60
Join date : 09.11.2010
Age : 34

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeСря Ное 10, 2010 12:31 am

Когато усетих,че някой е зад мен рязко се обърнах.
-Добър вечер.
Каза момиче на моята възраст..доста любезно.Брей,някой да е любезен.
-Дано да е добра.
Усмихнах се.
-Аз съм Катери
на.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeСря Ное 10, 2010 12:41 am

-Приятно ми е - казах, като продължих да спазвам любезен тон.
-Аз съм Ашли. - казах, като усетих че още си играя с пистолета. Спрях, като му махнах пълнителя и го прибрах обратно. Така както допреди малко си го врътках на пръста, по-скоро изглеждах като невменяема, а не като полицайка. Седнах на пейката до Катерина. Въпреки че не ми изглеждаше подозрителна, всеки можеше да има нещо общо с Закари.. нали така!?
-Ъмм.. чувала ли си за убииствата и отвличанията в Беривил? - попитах я. Не знам изобщо откъде ми хрумна, но както и да е.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Последовател
Катерина Петрова


Пълно име на героя : Катерина Петрова
Брой мнения : 60
Join date : 09.11.2010
Age : 34

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeСря Ное 10, 2010 12:45 am

С този пистолет в нейната ръка...изглеждаше доста...странно.Тогава ме попита за някакви убийства.
-Моля?!
Погледнах я учудено.
-За първи път го чувам!
Супер!Веднъж ще попадна ли в напълно нормален град?Ще си отговоря сама на въпроса-
НЕ!
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeСря Ное 10, 2010 1:02 am

Гледаше ме странно докато не прибрах пистолета. Даа.. значи наистина изглеждах като леко недобре с мозъка.. така да се каже. Извадих значката си.
-Спокойно, полицайка, знам как се използва пистолет, не го ползвам за играчка - засмях се и изтърках значката си, докато отново не светна, като нова. Не че беше много стара.. около година, откакто ме обучиха за следователка.. полицайка.. о да, и сапьорка, въпреки че обезврежданито на бомби беше скучно та дрънкаше. Но пък ми се отдаваше.. което беше странното. Прибрах си значката.
-Ами да.. стават убииства и изчезвания. Наскоро едно момиче изчезна.. най-вероятно той е я отвлякъл - казах, а тя ме погледна като казах той.
-Закъри К. - казах и я погледнах. Закъре, който уби сестра ми, същият психопат който за малко да отвлече и мен.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Последовател
Катерина Петрова


Пълно име на героя : Катерина Петрова
Брой мнения : 60
Join date : 09.11.2010
Age : 34

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeСря Ное 10, 2010 1:23 am

-Боже господи.
Поклатих глава.
-Значи и този град не е по-различен от другите.
Въздъхнах.
-Значи...полицията го издирва.Е не може да е чак толкова .. лош.На
ли?
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Ашли Андерсън
Следовател
Ашли Андерсън


Брой мнения : 73
Join date : 27.10.2010

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeСря Ное 10, 2010 2:28 am

Погледнах я с недоумяващ поглед.
-Той уби сестра ми - казах.
-Мислиш ли, че не е чак толкова лош. Отвлякъл е и е убил куп млади момичета.. ной-често те са жертвите му, но не винаги разбира се - казах й.
-Нищо не изключва факта, че ние можем да сме следващите изчезнали.. дори въпреки че съм полицайка - продумах тихо. Не исках да й втълпявам, че из града скита сериен убиец, но след като не знаеше, трябваше да е наясно. Е, разбира се ако не е от неговите хора.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Последовател
Катерина Петрова


Пълно име на героя : Катерина Петрова
Брой мнения : 60
Join date : 09.11.2010
Age : 34

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeСря Ное 10, 2010 2:31 am

-Оу...
Това,че е убил сестра й беше...ужасно.
-Съжалявам за сестра ти.
Загледах се пред мен и потънах в мислите ми.
-Ами...пожелавам ви успех с намирането му.Дано да го намерите преди да нарани някое друго невинно моми
че.
Усмихнах се.Погледнах часовника ми.
-Трябва да тръгвам.Беше ми прият
но.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 12:50 am

Моника прекалено много скучаеше..След този бал..Мона..щеше да полудее ако нямаше какво да прави.Не можеше да стои със скръстени ръце, но не можеше да направи нищо..
*Ще намеря начин и ще я намеря!*
Но първо трябваше да изпусне малко парата.Затова дойде и на това място..Искаше и се просто да се отърси от напрежението.Седна на една пейка и се заигра с телефона си..
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Последовател
Катерина Петрова


Пълно име на героя : Катерина Петрова
Брой мнения : 60
Join date : 09.11.2010
Age : 34

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 1:37 am

След бала реших отново да се поразходя и ОТНОВО попаднах на същата пътека по която вървях и вчера.Видях момичето от бала-Моника.Реших да отида до нея.
-Здрасти.
Усмихнах се
аз.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 1:42 am

-Здравей!-Моника бе изненадана приятно, беше момичето от бала.Погледна я и прибра телефона си.Усмихна се .
-Какво те води насам?-Попита и се засмя.
Върнете се в началото Go down
Катерина Петрова
Последовател
Катерина Петрова


Пълно име на героя : Катерина Петрова
Брой мнения : 60
Join date : 09.11.2010
Age : 34

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 1:43 am

-Скуката.
Засмях се.
-Предполагам и теб същото.
Седнах до нея на пейка
та.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 10:23 pm

-Мхм-Засмя се.
*Е..почти*
Допълни на ум и се усмихна.
-Как си?Хареса ли ти бала?-Попита за бала заящото не знаеше за какво друго..малко странно прозвуча...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пътеките покрай дърветата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеките покрай дърветата   Пътеките покрай дърветата Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пътеките покрай дърветата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Градски парк-
Идете на: