Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Club The Box         - Page 4 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Club The Box         - Page 4 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Club The Box         - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Club The Box         - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Club The Box         - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Club The Box         - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Club The Box         - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Club The Box         - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Club The Box         - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Club The Box         - Page 4 Vote_lcapClub The Box         - Page 4 Voting_barClub The Box         - Page 4 Vote_rcap 
Изабел
Club The Box         - Page 4 Vote_lcapClub The Box         - Page 4 Voting_barClub The Box         - Page 4 Vote_rcap 
Leslie Carson
Club The Box         - Page 4 Vote_lcapClub The Box         - Page 4 Voting_barClub The Box         - Page 4 Vote_rcap 
Patrick Linn
Club The Box         - Page 4 Vote_lcapClub The Box         - Page 4 Voting_barClub The Box         - Page 4 Vote_rcap 
Monna
Club The Box         - Page 4 Vote_lcapClub The Box         - Page 4 Voting_barClub The Box         - Page 4 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Club The Box         - Page 4 Vote_lcapClub The Box         - Page 4 Voting_barClub The Box         - Page 4 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Club The Box         - Page 4 Vote_lcapClub The Box         - Page 4 Voting_barClub The Box         - Page 4 Vote_rcap 
Джена Браун
Club The Box         - Page 4 Vote_lcapClub The Box         - Page 4 Voting_barClub The Box         - Page 4 Vote_rcap 
Samanta Scott
Club The Box         - Page 4 Vote_lcapClub The Box         - Page 4 Voting_barClub The Box         - Page 4 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Club The Box         - Page 4 Vote_lcapClub The Box         - Page 4 Voting_barClub The Box         - Page 4 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелClub The Box         - Page 4 Tayloricon МонаClub The Box         - Page 4 2819135f

 

 Club The Box

Go down 
+5
Monna
Джеймс Краун
Ребека Ричардсън
Джена Браун
Изабел
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 3:30 am

Ръцете й се преместиха под тениската ми като се плъзгаха по кожата ми и забиваха нокти. Значи на малката й харесваше и по-грубия начин. Качих ръцете си на раменете й и свалих презрамките на роклята й. Брей, а не си знаехме и имената. Преместих уста на врата й и започнах да го засмуквам и целувам.
-Как се казваш?
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 3:40 am

Ръцете му се преместиха на раменете му и след миг презрамките паднаха под натиска му, а устните му слязоха надолу по шията ми. Да, господи... Затворих очи и наклоних глава на противоположната страна, откривайки му по- голям достъп до врата ми, когато той реши да пита за името ми. В итерес на истината и аз не знаех неговото, но и не ме интересуваше особено.
- Ставаш досаден..- прошепнах в ухото му, захапвайки го леко, когато телефона в чантичката ми иззвъня...По специалния начин. Моментално грабнах чантичката и се изправих върху дивана, след което го прекрачих и скочих на земята, докато вдигах телефона.
- Карсън на телефона? - изстрелях съсредоточено.
- Намерихме още една жертва... За щастие той е мислел, че е мъртва, но момичето все още има шанс за живот. Ела във участъка възможно най- бързо...От там ще отидем заедно до спешното, където е откарана тя. - съобщи колегата ми, а аз бях вперила поглед в непознатия, седящ на дивана. Музиката бе достатъчно силна, за да заглуши всичките думи на Уилсън, което беше перфектно. Най- малко ми трябва някой цивилен да разпитва.
- До 15 минути съм там. - съгласих се и отместих поглед, след което затворих капачето на сребристия телефон. Смъкнах роклята си, оправих презрамките и напъхах телефона си в портмонето.
- Съжалявам, но дългът ме зове.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Club The Box         - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 19, 2011 3:49 am

След малко телефонът й иззвъня и тя скочи набързо. Очевидно обаждането беше от работа, защото тя затвори й набързо се заоправя да изчезва. За щастие чух името й, което ми носеше всичката информация от файла й.
- Съжалявам, но дългът ме зове.
- Спокойно пак ще се видим. -Излегнах се на дивана и се усмихнах-Но ако ти липсвам много през това време може да си спомняш за прелестите под тениската ми, когато си сама.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Club The Box         - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club The Box    Club The Box         - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Club The Box
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Дискотеките-
Идете на: