Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Домът на Лесли Карсън  Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Домът на Лесли Карсън  Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Домът на Лесли Карсън  Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Домът на Лесли Карсън  Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Домът на Лесли Карсън  Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Домът на Лесли Карсън  Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Домът на Лесли Карсън  Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Домът на Лесли Карсън  Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Домът на Лесли Карсън  Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Домът на Лесли Карсън  Vote_lcapДомът на Лесли Карсън  Voting_barДомът на Лесли Карсън  Vote_rcap 
Изабел
Домът на Лесли Карсън  Vote_lcapДомът на Лесли Карсън  Voting_barДомът на Лесли Карсън  Vote_rcap 
Leslie Carson
Домът на Лесли Карсън  Vote_lcapДомът на Лесли Карсън  Voting_barДомът на Лесли Карсън  Vote_rcap 
Patrick Linn
Домът на Лесли Карсън  Vote_lcapДомът на Лесли Карсън  Voting_barДомът на Лесли Карсън  Vote_rcap 
Monna
Домът на Лесли Карсън  Vote_lcapДомът на Лесли Карсън  Voting_barДомът на Лесли Карсън  Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Домът на Лесли Карсън  Vote_lcapДомът на Лесли Карсън  Voting_barДомът на Лесли Карсън  Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Домът на Лесли Карсън  Vote_lcapДомът на Лесли Карсън  Voting_barДомът на Лесли Карсън  Vote_rcap 
Джена Браун
Домът на Лесли Карсън  Vote_lcapДомът на Лесли Карсън  Voting_barДомът на Лесли Карсън  Vote_rcap 
Samanta Scott
Домът на Лесли Карсън  Vote_lcapДомът на Лесли Карсън  Voting_barДомът на Лесли Карсън  Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Домът на Лесли Карсън  Vote_lcapДомът на Лесли Карсън  Voting_barДомът на Лесли Карсън  Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелДомът на Лесли Карсън  Tayloricon МонаДомът на Лесли Карсън  2819135f

 

 Домът на Лесли Карсън

Go down 
АвторСъобщение
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Домът на Лесли Карсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Домът на Лесли Карсън    Домът на Лесли Карсън  Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 3:03 am

Home, sweet home:
Домът на Лесли Карсън  3734398h

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Домът на Лесли Карсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Лесли Карсън    Домът на Лесли Карсън  Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 3:35 am

След като си тръгнах от клуба, пренебрегвайки глупаво подмятане се изстрелях в службата. Да си призная доста бързо утрезняваш, когато имаш спешен случай. Отидохме в спешното и след няколко часа киснене във чакалнята най- накрая ни съобщиха, че момичето е извън опасност, но ще трябва още време, докато е годна за разпит. Стояхме там до към 10 сутринта, но все пак говорихме със нея. Сложихме охрана на болницата, както и на стаята, а през 3 часа се сменяха мъже, които да не я оставят сама в стаята. Тя беше изключително важен свидетел и трябваше да я запазим ЖИВА! Към дванадесет на обяд се прибрах у дома. Бях капнала! Взех си душ и се шмугнах в леглото, но два часа по- късно кориер ме събуди, за да ми връчи кутия череши и бележка с адрес.
Я чакай малко...Аз не съм му давала адреса си, това ясно го помня! Дори името си не казах. Тази ситуация малко ми намирисваше...Отпратих куриера, плащайки му, за да върне кутията на посоченият адрес, но запазих бележката...Щях да го навестя! Трябваше да разбера повече за него. Егене, име...Щях да се разтърся из архивите на полицията.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Домът на Лесли Карсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Лесли Карсън    Домът на Лесли Карсън  Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 5:34 am

След като се разправих със куриера се тръшнах отново на леглото, оставяйки преди това листчето на тоалетката си, пред огледалото. Шмугнах се под завивката си и дори под възглавниците. Усещах, че отново започвам да се унасям и се предадох на съня...И десет минути по- късно телефона ми най- безсрамно изпищя, оповестявайки, че имам нов смс. Щях да убия този, който го е пратил, заклевам се!!!
Показах единствено ръката си и след кратко опипване на средата около мен намерих телефона ми, замъквайки го под завивките и възглавниците пред очите ми. С трудност успях да фокусирам погледа си, но най- накрая успях. Прочетох съобщението и извъртях очи. Макар номера да беше непознат съобщението ми разясни кой е.
Нащраках с мъка едно "Остави ме на мира, не ми е до теб" и като завършек допълних "Майната ти" и натиснах "изпрати". Хвърлих телефона на някъде и продължих с опитите да спя.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Домът на Лесли Карсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Лесли Карсън    Домът на Лесли Карсън  Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 5:58 am

Телефонът отново иззвъня и вече го погледнах кръвнишки. Не, че той беше виновен за досадния идиот от снощи, който щях да вкарам зад решетките след малко, но той ме оповестяваше за действията му. Отворих второто съобщение и извъртях очи. Въздъхнах отегчено и нащраках ядосано съобщението, едва не откъртвайки копчетата на телефона.
" Казах ти да вървиш по дяволите! И не идвай - имам пистолет, пълен пълнител и разрешение да го използвам и обещавам да изпразня целия пълнител в шантавата ти глава, ако те видя! ". Натиснах изпрати и направих телефона на безшумен режим, след което отново се зарових в скривалището си от завивки и възглавници.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на Лесли Карсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Лесли Карсън    Домът на Лесли Карсън  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Лесли Карсън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Домът на Джена Браун
» Домът на Адреан Норвън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Жилища-
Идете на: