Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Къщата на Саманта Скот - Page 2 Vote_lcapКъщата на Саманта Скот - Page 2 Voting_barКъщата на Саманта Скот - Page 2 Vote_rcap 
Изабел
Къщата на Саманта Скот - Page 2 Vote_lcapКъщата на Саманта Скот - Page 2 Voting_barКъщата на Саманта Скот - Page 2 Vote_rcap 
Leslie Carson
Къщата на Саманта Скот - Page 2 Vote_lcapКъщата на Саманта Скот - Page 2 Voting_barКъщата на Саманта Скот - Page 2 Vote_rcap 
Patrick Linn
Къщата на Саманта Скот - Page 2 Vote_lcapКъщата на Саманта Скот - Page 2 Voting_barКъщата на Саманта Скот - Page 2 Vote_rcap 
Monna
Къщата на Саманта Скот - Page 2 Vote_lcapКъщата на Саманта Скот - Page 2 Voting_barКъщата на Саманта Скот - Page 2 Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Къщата на Саманта Скот - Page 2 Vote_lcapКъщата на Саманта Скот - Page 2 Voting_barКъщата на Саманта Скот - Page 2 Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Къщата на Саманта Скот - Page 2 Vote_lcapКъщата на Саманта Скот - Page 2 Voting_barКъщата на Саманта Скот - Page 2 Vote_rcap 
Джена Браун
Къщата на Саманта Скот - Page 2 Vote_lcapКъщата на Саманта Скот - Page 2 Voting_barКъщата на Саманта Скот - Page 2 Vote_rcap 
Samanta Scott
Къщата на Саманта Скот - Page 2 Vote_lcapКъщата на Саманта Скот - Page 2 Voting_barКъщата на Саманта Скот - Page 2 Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Къщата на Саманта Скот - Page 2 Vote_lcapКъщата на Саманта Скот - Page 2 Voting_barКъщата на Саманта Скот - Page 2 Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелКъщата на Саманта Скот - Page 2 Tayloricon МонаКъщата на Саманта Скот - Page 2 2819135f

 

 Къщата на Саманта Скот

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 4:31 am

Засмях се леко и го погледнах.
- Казваш го така сякаш ... ти не го искаш..- казах задъхано. О, господи... Усещах как краят беше близо...той забързваше все повече, а аз се извивах в ръцете му, неспособна да задържа още няколко стона. Всяка част от тялото ми се напрегна, предчувствайки това, което наближаваше...
- Перфектен си. - потвърдих със съблазнителен глас и същата усмивка, поглеждайки го в очите и впих устни в неговите притискайки се възможно най- близко до него и най- накрая дойде разтърсващият край.
Останахме така няколко мига и след това той се излегна до мен. Сърцето ми биеше лудо, чувах ударите му да кънтят в ушите ми... дишането ми беше накъсано и учестено, а всяка клетка от мен се чувстваше изцедена докрай.
По устните ми пропълзя доволна усмивка. Обърнах се на една страна, с гръб към него и придърпах завивката нагоре. Най - вероятно това нямаше да е краят на дискусията, но можех да го подразня, нали.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 4:54 am

- Е, радвам се, че най - после си призна.. - казах ухилен до уши и се излегнах, вече неспособен да издам и звук повече..
- И ако искаш ще ти призная и на теб, макар че мога да кажа, че не си била, за да го направим пак.. - подразних я и се засмях..
Издърпах завивката от нея и направо легнах върху нея. Боже, колко обичах да я дразня..


Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 4:58 am

Погледнах го и се засмях.
- Нямам нужда от признание за нещо, което знам. - казах през смях и се опитах да го избутам от себе си, но не се получи, затова просто се наместих по- удобно и се сгуших в него.
- Но и да го кажеш няма да се повтори повече...тази вечер. Стига ти за днес. - усмихнах се доволно и му хвърлих още един поглед.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 5:04 am

- Да, на мен може да ми стига, но не съм напълно убеден, че стига на теб.. - започнах да я целувам по врата, а тя цялата настръхна..
- Но.. както каза е доста късно и мисля да оставим следващата доза секс за утре рано сутринта, ти на какво мнение си?
Дори не помръднах, останах така над нея, та даже се настаних по - удобно..
- И да, може да си перфектна в леглото, но няма как да не кажа, че иначе си доста заядлива..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 5:11 am

- Не съм толкова загоряла, за колкото ме мислиш. - засмях се и най - накрая го избутах от себе си. Обърнах се към него и легнах на гърдите му, премятайки крак през кръста му. Тук, в прегръдките му се чувствах доста удобно. Той целуна няколко пъти шията ми бавно и изкусително и макар да не исках...тялото ми само откликваше на докосването му. Надигнах се леко и избутах лицето му настрани, след което отново се излегнах на гърдите му.
- Няма повече секс за теб. - казах накрая с усмивка и затворих очи.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 5:36 am

- Е.. този път ще се примиря, но само защото знам, че утре ще има нова доза.. - засмях се, а тя отново постави глава на гърдите ми. Целунах я по челото и ухилен до ушите затворих очи и се опитах да заспя.. само, че не ми се спеше.. и, естествено единственото, което щеше да ме разведри е да я дразня..
- Хей! Стига хърка! Не мога да заспя от теб.. - едва прикривайки усмивката си я избутах от себе си и я погледнах в очите..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 5:44 am

Тъкмо се унасях, когато той отново започна да ме дразни. Въздъхнах и се изправих в седнало положение. Изгледах го страшно и го уцелих с възглавница. Добре, че тази къща имаше и други спални. Станах от леглото, издърпвайки чаршафа под него. Загърнах се с него и тръгнах навън. Прекосих коридора и влязох във една от стаите за гости. Хъркала съм...та аз дори не бях заспала. Шмугнах се под завивките на леглото и се сгуших между възглавниците, затваряйки очи.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 5:48 am

Тази нямаше да я бъде и тя много добре го знаеше..
Загърнах се с горният чаршаф и тръгнах да обикалям из къщата, докато накрая не намирах спалнята, в която беше Сам.. Явно беше забравила да заключи вратата, така че нямах никакъв проблем да вляза..
- Сами... малка хъркаща красавице, къде си? - започнах да се заливам от смях и заключих вратата, преди да отида при нея.
Настаних се в леглото и издърпах завивката..
- Липсвах ли ти? Защото ти на мен - много...
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 5:55 am

Завих се през глава, радвайки се на тишината и тъкмо започнах да се унасям отново, когато той влетя в стаята. Е не, това беше вече неповторимо. Малка хъркаща красавица? Наистина ли? Вмъкна се под завивката и се доближи до мен. Обърнах му гръб и се преместих в края на леглото.
- Разкарай се, идиотче такова. - измънках сънено и скрих главата си под една възглавница, завивайки се през глава.
- И не съм Сами. Звучи като име на куче. - оплаках се под всичките завивки, все така сънено, протегнах се и продължих с опитите да спя.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 6:09 am

- На мен пък Сами ми допада... - усмихнах се и отново се доближих максимално до нея.. Нямаше да се измъкне толкова лесно и го знаеше, но явно и не искаше, защото, макар че я познавам от малко време, до сега да е напуснала квартала..
Устните ми отново започнаха да се разхождат по гърбът й, оставяйки влажни следи..
- Сами.. ето, че пак недоволстваш и си готова да се заяждаш, пък после твърдиш обратното.. - извърнах я към себе си и поставих ръката си на бедрото й..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 6:22 am

Той продължи да ме нарича така, но и започна да целува леко и подлудяващо предизвикателно гърба ми. Въздъхнах и се обърнах към него, излизайки на бял свят от завивките. Той плъзна ръка по бедрото ми със заговорническа усмивка.
- Казах ти, няма повече секс за теб. Нито днес нито утре. - промърморих и се отпуснах върху възглавниците.
- И ако продължаваш да ме наричаш Сами ще изядеш лампа в главата. - казах съвсем спокойно и му се усмихнах ангелски.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 6:36 am

- Кой каза, че искам секс, а не само да те дразня? И добре, щом не искаш да ти казвам "Сами" няма.. - и все пак независимо от всичко, което казах, продължих да държа ръката си на бедрото й и да я целувам по врата..
- Не знам защо си толкова заядлива.. Пък и си помислих, че ще ти е забавно, а не даваш особени признаци, че се забавляваш..
Извъртях я отново към себе си и я погледнах в очите.
- Наистина не съм идиотчето, за което ме смяташ и както вече ти казах и преди малко и, когато бяхме в клуба..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 6:44 am

Засмях се леко и накрая ми писна да се дърпам. Приближих се до него и увих крака си около кръста му, легнах на бицепса му, а едната ми ръка започна да се движи разсеяно по гърдите и корема му съвсем леко.
- Ти сам го каза...Ти се заяждаш. Очакваш любезен коментар ли? - попитах, поглеждайки нагоре към очите му. Погледа му ме накара да се усмихна леко. Надигнах се и го целунах нежно и бавно, след което отново се върнах на мястото си.
- Щом не си идиотчето, за което те мисля кой си ти? Кой е Джъстин? Казваш го за втори път, а не ми позволяваш да видя истинското ти аз. - попитах го. Видяло се е, че няма да се спи. Поне можех да изкопча от него нещо друго освен дразнене.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 6:58 am

- Разбира се, че не съм идиотчето.. Запълвам си времето да те дразня, защото всъщност си мисля, че така ще ме харесаш повече.. Пък и защо трябва да показвам какъв съм в същност? Защо ми е като обикновено, когато хората научат нещо повече за мен винаги се отдръпват.. Винаги ме оставят, за това е цялата тази фасада.. Пък и защо мислиш, че съм чак толкова перверзен като ти си тази, която казва, че го е правила на нестандартни места..
Ухилих се, а тя ми хвърли поредният кръвнишки поглед, но все някак трябваше да избяга темата, която сме подхванали.. Какво? Да не би да се искаше от мен да кажа
"И забравих да ти спомена, че съм последовател на най - известният убиец в града и околностите и му върша черната работа, включително убивам хора.."
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 7:04 am

Той уклончиво се опита да смени темата, но нямаше да се измъкне толкова лесно.
- Не сменяй темата. Да, щом искаш мисли ме за первезна, това съм аз и толкова. Сега ти. Отговори на въпросите... Не може да има нещо, което да не понеса, а и трябва все някак да си запълним времето. Най - вероятно скоро няма да помниш името ми дори, така че какво ти пречи да споделиш на забивката си за една вечер...- казах небрежно и повдигнах рамене. - Обещавам да не бягам с писъци и да не казвам на никого. - допълних след малко и се надигнах, подпирайки се на лакътя си, поглеждайки го очаквателно.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 7:24 am

- Е, щом искаш.. Но, после да не кажеш, че не искаш да ме виждаш повече, защото бих искал да повторим секса..
Опитах се да пусна поредната шега, но определено не се получи и тя го забелязала.. Явно, в крайна сметка все пак трябваше да й кажа..
- Добре.. виж Сам.. не знам как да ти го кажа, само обещай да не си помислиш нещо кой знае колко лошо.. В смисъл няма начин да не си помислиш нещо лошо, но поне се опитай да го приемеш преди да си ме изритала от тук..
Тя ме погледна озадачено, все още очакваща отговорът ми.
- Ами.. знаеш ли кой е Закъри? Познат е под инициалите З.К.. Не може да не го знаеш.. Ами.. аз съм негов последовател, моля те не ми крещи..Знам, че не трябваше изобщо да се захващам с теб, за да не ти навлека неприятности, но не се сдържах и..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 7:34 am

Той се опита да се пошегува, но продължавах да го гледам сериозно. След това започна с обясненията, леко запъвайки на места. Сложих ръка на лицето му и го погалих леко, в опит да го успокоя, но когато каза всичко ръката ми замръзна. Последовател на Закъри? Той шегуваше ли се? Очите ми се разшириха от изненада, но се заставих да остана спокойна и не промених изражението. Добре...спала съм с убиец. Колко готино. Застоях се без да мърдам за един дълъг момент, обмисляйки какво да кажа, но после се подсмихнах леко и пак го погледнах в очите.
- Е, поне ще знам кой ще ме убие, ако получа една от онези бележки. - този път аз се пробваш в шегите.
- Поне убиеца ми ще е секси. - засмях се за кратко.
- А защо всъщност се присъедини към него? - попитах все така без да променям тона си, а ръката ми продължи да се разхожда из лицето му. Какво ти ставаше, Саманта...до теб лежеше убиец? Трябва да се разпищиш, да го изгониш и дори да избягаш от града...трябваше да ме е страх! А къде е страхът в този момент? Беше избягал..нямаше го в мен.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 7:46 am

- Аз.. не очаквах да го приемеш така.. - погледнах я учудено и хванах ръката й, спирайки кръговите движения, които извършваше по бузата ми. - Виж.. имаш възможността да ми кажеш да се разкарам, да ми се разкрещиш, да ме изриташ оттук, но само не казвай и не прави това, защото наистина ще ти се доверя и ако стане по - сериозно и Закъри разбере ще стане наистина лошо..
Колкото и да не исках да си го призная, започнах да изпитвам много по - голяма симпатия отколкото в началото и се притеснявах, че мога.., че мога да изпитам към нея нещо повече от симпатия..
- Моля те, не се замесвай..
Придърпах я към себе си, целувайки я страстно, но все пак нежно..
Това беше първата нежна и искрена до такава степен целувка, откакто се бяхме запознали..
След това се отдръпнах от нея и започнах да търся дрехите си, за да изляза и да се махна оттук..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 8:08 am

Изведнъж изражението му се промени...сякаш го беше страх да е около мен. Спря ръката ми и ми каза да не се забърквам. След това напук на своите действия ме придърпа към себе си за една задълбочена и искрена целувка. След това се отдръпна отново с онзи нов поглед и стана от леглото, впускайки се в търсене на дрехите си предполагам. Но аз останах неподвижно, сякаш замръзнала в момента на целувката. Беше по- различна от всички до сега. Когато той беше вече облечен се изправих от леглото, наметнах се с един халат и тръгнах след него, след като той слезе към вратата.
- Джъстин...- казах най- накрая, точно преди да прекрачи прага. Обърна се към мен, поглеждайки ме очаквателно. Изминах разстоянието помежду ни и го целунах, както той мен преди малко. Увих ръцете си около врата му, но той се отдръпна.
- Можеш да ми имаш доверие...- прошепнах срещу устните му. Допрях устните си до неговите за последно и го пуснах, подпирайки се на стената до вратата.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 8:44 am

- Можеш да ми имаш доверие.. - прошепна едва доловимо тя и ме целуна отново..
- Виж, Сам.. не е заради доверието, не е.. Просто не мога да си представя..как ще се чувствам, когато, по - скоро ако, Закъри разбере, че имаш нещо общо с мен.. На теб как ти звучи? Ти как мислиш, че ще постъпи? Е, не мисли, че ще те остави жива.. И понеже ще се застъпя за теб ще убие и двама ни.. А, не бих си позволил да пострадаш заради мен..
Обърнах се и поставих ръцете си от двете страни на лицето й..
- Искам просто да ме забравиш.. да не мислиш повече за мен и колкото и да не ми се иска.. налага се да забравиш какво се случи днес..и вчера.. Искам да ме заличиш от живота си.. Сякаш никога не съм се случвал, става ли?
Целунах я и тази целувка беше също толкова искрена и жадувана и от двамата колкото и предишната.
Но кой бях аз да застрашавам живота на момиче като нея?
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 8:55 am

Колкото повече говореше, а и след всяка такава целувка в сърцето ми се настаняваше някакво странно чувство, че нямаше да успея да го забравя...Какво пък...нямах нищо за губене.
- Не, ти ме слушай. - заупорствах аз.
- Аз няма какво да губя...баща ми ни заряза, когато бях на 15, а майка ми живее в друг град и пет пари не дава дали съм жива или не. Когато твоят психар разбере за мен ти просто ще ме убиеш и толкова. Както всяка друга, преди това, нали? Убедена съм, че няма да съм първата ти жертва... - казах, учудвайки се колко спокойно говорех за своят край на живота . Но всъщност си беше така...дали сега или след няколко години, какво беше значението кога ще дойде смъртта.
- Така, че не виждам никаква пречка. - обясних, повдигайки рамене и го целунах още веднъж, но този път леко и закратко.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 04, 2011 9:08 pm

- Така, че не виждам никаква пречка.. - каза и ме целуна отново и макар да беше за кратко същото усещане полази по цялото ми тяло, най - вече в стомаха..
- Сам.. ти наистина не разбираш, нали? - погледнах я в очите и махнах ръцете си от лицето й. - Въпросът не е в това, че няма да си първата ми жертва.. Въпросът е, че ще си първата, която може да се наложи да убия, първата към която може да изпитвам нещо повече от.. симпатия..
Преглътнах тихо и се отдалечих още повече от нея..
- Пък и защо толкова не искаш да ме забравиш.. На мен също не ми се вярва да съм първият, никак даже.. Защо толкова не ти пука за собственият ти живот и си готова да го загубиш заради "забивката за една нощ" - цитирах думите, които тя използва и ми стана още по - зле, за дето я подлагах на това..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 4:37 am

Изслушах го, докато лицето ми спря да издава каквато и да е емоция. Какво изобщо си мислех.
- Знаеш ли защо? Защото си мислех, че дълбоко...много дълбоко в теб се крие нещо друго освен повърхност. Щом толкова искаш, хубаво. Разкарвай се. Никой не те спира. Всичко хубаво Джъстин. - Процедих последното изречение през зъби и тръгнах нагоре. И сам можеше да затвори вратата след себе си. Качих се в стаята си и излязох на терасата. Извадих от палтото си кутията с цигари и запалих една, подпирайки се на парапета.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Робъртс

Джъстин Робъртс


Пълно име на героя : Justin Roberts
Брой мнения : 118
Join date : 24.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 6:56 am

Какво, по дяволите, ти става Джъстин? Махай се оттук, тръгвай си! Но, не.. Явно съм прекалено глупав, защото не се сдържах и се върнах вътре при нея. Отидох до стаята й и я видях през остъклената врата.. Седеше на терасата и пушеше цигара.
- Да знаеш, че точно защото дълбоко в мен не се крие повърхност исках да те оставя, защото знаех, че ако остана с теб.. ще ти се случи нещо лошо, а стане ли това няма да мога да си го простя.. Да, харесвам те, не е само симпатия.. Доволна ли си? Това ли искаше да чуеш? Е, чук го. И не съжалявам, че го казах..
Тя се обърна към мен и в зеленикавите й очи пробляснаха различни искри на объркване, недоверие, но за мое учудване нямаше страх..
Върнете се в началото Go down
Samanta Scott

Samanta Scott


Пълно име на героя : Саманта Скот
Брой мнения : 123
Join date : 23.02.2011

Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 11:52 pm

След няколко минути той влетя във стаята ми. Загасих цигарата и влязох вътре и той започна да се обяснява.
- Ти луд ли си? - попитах невярващо.
- Не можеш да харесваш някого само защото си спал с него...Харесваш човек отвътре, не заради секса с него. Изобщо наясно ли си какво се случва вътре в теб? - попитах учудено и седнах на леглото, скръствайки крака.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Саманта Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Саманта Скот   Къщата на Саманта Скот - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Саманта Скот
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Ирма и Мел ^^
» Къщата на Изабел
» Къщата на Кейти
» Къщата на Ребека
» Къщата на Мони

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Жилища-
Идете на: