Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Pull & Bear Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Pull & Bear Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Pull & Bear Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Pull & Bear Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Pull & Bear Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Pull & Bear Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Pull & Bear Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Pull & Bear Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Pull & Bear Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Pull & Bear Vote_lcapPull & Bear Voting_barPull & Bear Vote_rcap 
Изабел
Pull & Bear Vote_lcapPull & Bear Voting_barPull & Bear Vote_rcap 
Leslie Carson
Pull & Bear Vote_lcapPull & Bear Voting_barPull & Bear Vote_rcap 
Patrick Linn
Pull & Bear Vote_lcapPull & Bear Voting_barPull & Bear Vote_rcap 
Monna
Pull & Bear Vote_lcapPull & Bear Voting_barPull & Bear Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Pull & Bear Vote_lcapPull & Bear Voting_barPull & Bear Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Pull & Bear Vote_lcapPull & Bear Voting_barPull & Bear Vote_rcap 
Джена Браун
Pull & Bear Vote_lcapPull & Bear Voting_barPull & Bear Vote_rcap 
Samanta Scott
Pull & Bear Vote_lcapPull & Bear Voting_barPull & Bear Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Pull & Bear Vote_lcapPull & Bear Voting_barPull & Bear Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелPull & Bear Tayloricon МонаPull & Bear 2819135f

 

 Pull & Bear

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Мелани
Обикновен човек
Мелани


Пълно име на героя : Мелани Фокс .
Брой мнения : 40
Join date : 27.12.2010
Age : 32
Местожителство : Berryville .

Pull & Bear Empty
ПисанеЗаглавие: Pull & Bear   Pull & Bear Icon_minitimeСря Дек 29, 2010 2:38 am

Pull & Bear Pullandbearj
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Pull & Bear Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pull & Bear   Pull & Bear Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 6:38 am

След още два дена стоене вкъщи реших, че ми трябва малко раздвижване и отидох до SportDepot. След един час, прекаран в мерене и купуване на два Найка, три тениски и един спортен екип, се почувствах като същинско момиче и реших, че е време да си ходя. Платих на касата, взех покупките си и излязох от магазина. Докато вървях към изхода на мола се загледах в една мадама, която влезе в Pull&Bear. След малко се скри от погледа ми, но друго момиче хвана oкото ми в същия магазин. Най-скорошната ми позната, Лесли, излизаше от една от съблекалните и държеше в ръцете си черен сутиен. Запъти се към един от щандовете и аз се промъкнах незабелязано в магазина и отидох право в съблекалнята, от която излезе. Огледах се и забелязах, че имаше и други артикули бельо, висящи на закачалките в съблекалнята. На бас, че изглеждаше адски секси в тях. Облегнах се на стената и зачаках да видя най-голямата побойница, с която някога бях спал.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Pull & Bear Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pull & Bear   Pull & Bear Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:30 am

След два дни, прекарани по цял ден в участъка и по местопрестъпления най- накрая решиха да ми дадат почивен ден. Реших да прекарам деня в пазаруване. След някоколко магазина реших да се поглезя със секси бельо. Намерих си няколко чифта, но реших, че ми трябва и едно черно, така че се разтърсих по- задълбочено и след малко отново влязох в съблекалнята си, където ме чакаше Патрик.
- Нали не си мислиш, че един полицай не би забелязал двуметров мъж, криещ се между щандовете и вмъквайки се в съблекалнята й? - попитах съвсем необезпокоена от присъствието му. Свалих тениската си, след което и дънките си..Останалите дрехи ги последваха и след малко бях със последният чифт.
- Е, какво мислиш? - попитах любопитно, спускайки косата си от конската опашка и я разроших леко.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Pull & Bear Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pull & Bear   Pull & Bear Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 7:55 am

След няколко минути тя се появи във пробната, точно когато на мен вече ми беше започнало да ми писва да си вися там, и започна да се хвали с полицейските си способности.
-Браво впечатлен съм.-Взех едни доста оскъдни бикини от закачалката и се опитах да разгадая как точно се обличаше това нещо, докато тя започна да сваля дрехите си и да иска мнението ми за бельото на нея.
Усмихнах се и я огледах хубавко, както си стоеше пред мен само по бельо.
-Ами какво да ти кажа. Добре ти стои.-Протегнах ръка и прокарах пръст по презрамката на сутиена й, а след това и по кожата малко над чашката му- Малко ще ми е гузно ако трябва да го разкъсам. Но пък ще е много интересно да гледам как го плащаш след това..-прибрах ръката си и я погледнах замислено.-Но пък ще е разплата за юмрука, който стовари в хубавото ми лице.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Pull & Bear Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pull & Bear   Pull & Bear Icon_minitimeСъб Сеп 03, 2011 3:07 am

- Не, скъпи...няма да го късаш, освен ако не искаш още няколко такива, включително и разкрасяване. - отвърнах с усмивка и свалих сутиена. Бавно свалих жартиерите и бикините и си облякох моите, които бяха от изчистен тъмночервен сатен, а сутиена беше със кръгла малка брошка от камъчета между гърдите.
- Нали знаеш, че преследването е подсъдимо? - попитах небрежно, обличайки моите си дрехи, докато го гледах в огледалото.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Pull & Bear Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pull & Bear   Pull & Bear Icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 2:02 am

-Трябва да призная, че не мислех, че си от тези, които го обичат грубо, но ме извини, моя грешка.-заявих след коментара й за юмрука й и я огледах, докато се преобличаше. Тази не изпитваше никакъв срам. Колкото до юмрука в лицето ми...е, определено ми се бяха случвали далеч по-лоши неща, но работата не беше там.
-И съжалявам, че ще те разочаровам, но въобще не те следях. Не си чак толкова обсебваща за колкото очевидно се мислиш. И между другото-спрях я след като облече джинските си и пъхнах пръст под брошката на сутиена й като я издърпах към мен. Притиснах я с лице към стената и поставих едната си ръка ниско на корема й. Другата ми ръка хвана нейните зад гърба й и краката ми приковаха нейните към стената.-Един вид пак не сме равностойни след този юмрук, който ме направи още по-секси, и аз трябва да те накарам да страдаш някак си.-разкопчах бавно току що облечените й джинси и пак заговорих.-Някакви идеи как?
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Pull & Bear Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pull & Bear   Pull & Bear Icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 8:48 pm

- Не се мисля за обсебваща, просто не знам къде са границите на твоите психични отклонения. - обясних спокойно и посегнах да си взема тениската, но в следващият момент се озовах с лице към стената и без възможност за особено голямо движение.
- Ще те накълцам на парчета! - предипредих го, подпирайки чело на стената, когато едната му ръка се плъзна по корема ми и разкопча дънките ми отново.
- Разкарай си ръцете от мен! Обещавам, ще ти стъжня живота !! - изсъсках в негова посока, макар на една малка част от съзнанието ми тази ситуация да й харесваше. Винаги съм била властен характер, винаги владея положението...И сега някакъв непознат да дойде от никъде и да си позволява такива неща...и по - важното - да кара кожата ми да настръхва за секунди. Тази малка, малка страна от мен го искаше, още тук, в пробната. Но тази страна от мен определено беше луда и я игнорирах напълно. Бях му бясна!
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Pull & Bear Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pull & Bear   Pull & Bear Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 6:44 am

-Много интересни подходи имаш.Заплашваш ме, че ако те пусна, ще ми потрушиш костите. Тоест, не искаш да те пускам.-смъкнах дънките й леко надолу и пак заговорих-И психичните ми отклонения са съвсем положителна част от характера ми. Явно е, че много ти харесват.- Вдигнах ръката си нагоре и свалих презрамката на сутиена й.-Този повече ми харесва от другия. Как е той всъщност? Премахна ли миризмата на здрав секс и твърд алкохол?-плъзнах език по рамото й, а след това по шията й.-Ти всъщност все още ухаеш на нещо мръсно. Явно имам постоянен ефект върху хората-Бързо върнах ръката си на корема й, а след това в бикините,притискайки я силно към мен със същата тази щастлива ръка.-Виж ти, някой съвсем бързо се приспособява към особата ми.-усмихнах се, усещайки влагата по пръстите си.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Pull & Bear Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pull & Bear   Pull & Bear Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 11:46 pm

- Не ми извъртай думите, копеле! Знаеш какво имах предвид. - процедих през зъби и се опитах да го ударя, но резултата беше нулев. Докато говореше, каквото почти не слушах той смъкна дънките ми и презрамката ми ги последва. О, не. Копеле, дявол, сатана! Как успяваше по дяволите. Само думите му...тонът му, дрезгавината в гласа му ми действаше възбуждащо, да не говорим за езика му, който се плъзгаше по кожата ми. Инстинктивно облегнах глава на рамото му и въздъхнах леко.
- Просто го изхвърлих. Не съм откачалка, вманиачена в спомените. - обясних тихо, когато той заговори за сутиена ми от онази нощ.
Когато обаче ръката му се вмъкна директно под бикините ми прехапах силно устните си, сдържайки един стон.
- Кретен! - измърморих изпод дъха си, а дишането ми беше станало доста тежко. Мразех го за това, което ми причиняваше, че ме възбуждаше толкова лесно, че караше всяка мръсна фантазия да излезе на повърхността на ума ми само със думи, че не можех да контролирам тялото си, но след всяка секунда желанието ми да му разкъсам дрехите се увеличаваше.
- Както виждам и ти не си особено недоволен от присъствието ми...- казах дяволито на свой ред, размърдвайки леко таза си. Да, определено усещах подутината в дънките му, притисната към дупето ми.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Pull & Bear Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pull & Bear   Pull & Bear Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 12:38 am

Мм..много ме радваха реакциите й. На колкото и невинни да се правеха жените, възбудиш ли ги започваха да псуват и да те обиждат като тираджия. Не че тази тук беше невинна като цяло.Избутах дънките й чак до пода, което отне доста усилия, за да не я изпусна от ръцете си.И мърсните й приказки и жестокото й тяло се отразяваха доста приятно и на мен. Погледнах в огледалото отляво и се усмихнах. Бяхме доста хубава гледка.
-Винаги съм доволен от присъствието ти!-отвърнах на коментара й и ръката ми пак започна да се плъзга по топлата й плът,а когато притисна таза си в мен, аз я приковах още по плътно към стената, притискайки се в стегнатия й задник.Пуснах ръцете й и със освободилата ми се ръка хванах брадичката й и завъртях главата й към огледалото.-Не сме ли красива картинка?-върнах езика си на шията й и ръката ми плъзна в нея един дълъг пръст. След малко втори..-Само бъди тиха.-отвън се чуваха гласовете на останалите клиенти, а в съседната пробна продавачката подаваше някаква стока на жената вътре.-Не ми се ще някой да извика колегите ти..
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Pull & Bear Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pull & Bear   Pull & Bear Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 3:50 am

След малко дънките ми съвсем напуснаха краката ми и аз разбрах, че съм обречена. Не можех да се измъкна... Не, всъщност може би щях да успея, ако положа някакви усилия, но не исках. Ангелите ми съвсем се разбягаха, отнасяйки със себе си и здравият ми разум. Той раздвижи пръстите си, а тялото ми се притисна по- силно към неговото. По дяволите, исках го дяволски много. След малко, за щастие, пусна ръцете ми и аз автоматично залепих длани за стената. Прехапах устна, когато езика му отново обходи шията, но в този момент ме накара да погледна огледалото. Не исках да гледам, защото това би наранило достойнството ми, но нямах избор. И видях картина на действието, което си бях забранила. Само това ми липсваше... Той ме предупреди да съм тиха и аз въздъхнах едва- едва.
Прокарах едната си ръка по врата му и зарових пръсти в косата му, дърпайки я и го придърпах към себе си, впивайки устни в неговите. Пръстите му вече бяха в мен и започнаха да се движат бавно. Притиснах бедрата си едно към друго, опитвайки се да спра движенията му, но в същото време умирах да продължи. Исках го, исках да забърза проклетото темпо, да ме подлуди до край...Съвсем си бях загубила ума!!
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Pull & Bear Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pull & Bear   Pull & Bear Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 4:26 am

Ръцете й се вплетоха в косата ми и след малко устните ни се сляха. Усетих как бедрата и започнаха да се движат и се огледах наоколо за нещо по-..практично. Отстъпих от стената, като не отлепих Лесли от тялото си, и ни наведох над тапицираната масичка в отсрещния край на пробната, по която също имаше пръснато бельо. Отместих косата, която беше паднала около лицето й и плъзнах език по челюстта й като накрая го плъзах в устата й.
-Забраната беше за новото бельо, нали така?-извадих ръката си от бикините й и бързо разкъсах нежната им материя.Разкопчах дънките си и ги смъкнах надолу заедно с боксерките ми.-Май е ред на второто ти най-прекрасно изживяване.-прошепнах в ухото й с усмивка и потънах в нея. Поставих ръцете си върху нейните, до главите ни, и ги преплетох, мачкайки сатена под тях.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Pull & Bear Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pull & Bear   Pull & Bear Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 6:58 am

Да, не, недей, не, продължавай, не спирай...
Всички тези думи се въртяха като торнадо в главата ми, напиращи да излязат на доста силен тон. Демон такъв! Правеше всичко толкова невъзможно сложно...или просто аз си го усложнявах. Но това нямаше значение, това не БИВАШЕ да се случва! Но не исках да го спра... Макар всички неща които мразех в него вътре в себе си можех да призная, че не помня някога да съм искала някого толкова много и той да има толкова голямо въздействие над емоциите ми. Не, че щях да му го призная някога. Напротив. Но това бяха просто мисли. Хапех устните си, или търсех неговите, за да заглуша стоновете, коиото искаха да излязат на бял свят. От стената се преместихме на малката масичка, по която бяха разпилени още дантели и сатен, и този път пръстите му не бяха това, което се намираше вътре в мен. Забързахме темпото, но аз не мислех по неговият начин. Тази поза не ми беше удобна...исках да имам достъп до него, да разкопчея ризата му, да хапя неговите устни, да се насладя на мускулите му...
- Патрик...- прошепнах едва- едва. Не знаех докъде стига самоконтрола ми и колко още ще сдържам въздишките си - Не, чакай...- допълних, поизправяйки се, но той не мръдна, така че се оказах притисната до край. Една тиха въздишка се пропрадна между устните ми. Тялото ми недоволстваше, когато се отделих от него, но беше само колкото да се обърна с лице към него. Ето сега бях доволна. Увих и двете си ръце около врата му и впих устни в неговите, оставяйки обаче малкото му приятелче навън. Да се поуспокои малко...както той правеше с мен миналия път.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Pull & Bear Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pull & Bear   Pull & Bear Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 7:10 am

След малко тя се опита да каже нещо и да се изправи, но не й позволих. Тя го искаше, аз го исках и щеше да се случи. Тя обаче само се извъртя и отново ме целуна. Поставих краката й на кръста си и се надвесих още над нея. Явно реши да го караме по-бавно, което си беше добре от една страна, понеже аз бях този, който щеше да свърши, стоейки на краката си, така че трябваше да получа някаква сила от някъде.Разкопчах сутиена й и го измъкнах от ръцете й. Оставих го при останалото бельо до нас и преместих уста към гърдите й. Отвън се чуха още гласове, а когато устните ми стигнаха целта си и тя беше готова да изрече някои думи.-Шшш..-прошепнах в гърдите й и спуснах език по плоския й корем.-Обецата ти много ми харесва между другото.-подсмихнах се и езикът ми започна да чертае кръгове по корема й.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Pull & Bear Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pull & Bear   Pull & Bear Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 9:06 pm

Той качи краката ми на кръста си, а моите пръсти моментално се плъзнаха по копчетата на ризата му. Справих се възможно най- бързо с нея, разгръщайки я нетърпеливо. За щастие този път беше гол отдолу, което докара само една усмивка на устните ми. Те започнаха да обхождат врата, раменете и гърдите му с целувки, а ръцете ми обходиха гърба му, забивайки нокти леко. Дори не осъзнах кога съм останала без сутиен, докато устните му не започнаха да се разхождат из гърдите ми на голо. Притиснах го по- силно към себе си, готова да се отдам на поредната въздишка и да му разкрия какви думи се въртяха из главата ми, когато той ми изшътка. Ох, по дяволите...Никога повече нямаше да правя секс в съблекалня! Той продължи надолу, коментирайки обецата ми, а аз се подсмихнах. Ръцете ми се плъзнаха по гърдите и корема му, стигайки и малко по - надолу, дразнейки съвсем леко "слабото му място".
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Pull & Bear Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pull & Bear   Pull & Bear Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 6:09 am

Ръцете й започнаха да се разхождат по тялото ми и аз също започнах да харесвам новата поза повече. Заби нокти в гърба ми и ми се доиска да изпсувам едно хубаво задето бяхме на място, където хората можеха да ни чуят. След това ръката й се плъзна надолу и започна да ме дразни по мястото, което изглежда, беше най-чувствителната част от мен в момента. Погледнах я и се усмихнах.
-Май и ти няма да ми съдействаш много в усилията ми да мълча.-Оставих ръката и да стои където си иска, а с моята започнах да дразня гърдите й.-Или пък искаш всички да те видят, колко ти е приятно под мен?-устните ми се приближиха към челюстта и, захапаха леко ухото и, а след това се спуснаха по врата й. Зарових пръсти в косата й и я дръпнах леко назад, получавайки по-лесен достъп до шията й.Позволих си една въздишка, приглушена от кожата й, породена от местоположението на дяволската й ръка.Преместих моята от гърдите към бедрото й и леко забих пръсти в него.-Само за да направя момента незабравимо романтичен, ще кажа, че досега не съм го правил в съблекалня.-заявих и сплетох отново устните ни.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Pull & Bear Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pull & Bear   Pull & Bear Icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 3:08 am

Той се подсмихна и констатира, че не мисля да му помагам в опитите да е тих, а аз се засмях.
- Ти не ми помагаш...защо аз да го правя? - попитах тихо и задвижих ръката си по дължината му още няколко пъти. Боже, умирах от целувките му. Караха ме да изтръпвам, да се извивам по- близко към него и да въздишам от задоволство, но това последното се стараех да го пропускам.
- Ммм в никакъв случай. Просто... Шшшт. - изшътках му тихо в ухото и захапах леко меката му част, а ръката ми не спираше движенията си. По някое време обаче не можех да издържам вече, затова пуснах достойнството му и зарових пръстите си в косата му, докато другата ръка обхождаше гърба му. Притиснах се по- силно към него, треперейки от желание да го усетя отново в себе си.
- Честно казано и аз не съм, точно в съблекалня. Но за всяко нещо си имало първи път, нали? - отвърнах, и отвърнах на целувката му бурно, тъй като доста неща искаха да излязат на бял свят, след като го усетих в близост до мястото, където го исках най- много.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Pull & Bear Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pull & Bear   Pull & Bear Icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 3:51 am

Хванах по здраво кръста й приближих устни до ухото й. Притиснах се още към влажното място между краката й като го докосвах с моята вече доста готова за действие ерекция.
-Харесва ли ти това?-прошепнах и се усмихнах. - Искаш ли да продължа?-Отново се притиснах към чувствителното й място и спуснах уста към врата й. Захапах кожата й и проникнах рязко в нея.Хм, как се предполагаше да не издаваме и звук.. Излезнах от нея почти изцяло и пак се плъзнах в нея. Започнахме съвсем да дишаме накъсано и тихи стенания взеха да се изплъзват.-Май открихме защо ни е за първи път в съблекалня.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Pull & Bear Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pull & Bear   Pull & Bear Icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 5:06 am

В този момент исках да съм няма. Той ме побъркваше по всеки параграф, а на мен ми идеше да викам. Тялото ми потрепери под него, притискайки се към него и притиснах устни във врата му, защото въздишките ми бяха неконтролируеми. Чух гласа му да ме пита дали ми харесва и дали искам да продължи. На първото отговорих само с кимане, но при втория въпрос приближих устни до ухото му.
- Да, искам.. - изстенах без глас и отново прокарах нокти по гърба му. По някое време най- накрая го усетих в себе си, а едната ми ръка се притисна към устните ми, възпирайки поредният вик. По дяволите, Патрик!!! По дяволите!
- Да, и се заричам да не повтарям. Не и в съблекалня! - казах твърдо, въздишайки за пореден път.
- По дяволите. - изплъзна се тихата реплика през устните ми и отново го целунах разгорещено.
Не ми се мислеше какви неприятности щях да си навлека ако ни намерят тук и колегите ми дойдат. Ето един стимул да пазя тишина. Той забърза темпото, а моето тяло бързо схвана темпото и се задвижи в синхрон с неговото. Движехме се все по- бързо и... тогава чух познат глас.
- Лесли! Какво правиш в тази пробна, чакам те пред магазина от половин час. - скара се гласът на Амбър. ПО ДЯВОЛИТЕ!
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Pull & Bear Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pull & Bear   Pull & Bear Icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 5:15 am

Усещах, че и двамата щяхме да избухнем от толкова напрежение. По дяволите. Наистина никога повече! Забързах темпото и когато бях съвсем близо и реших, че всичко това най-сетне ще свърши, отвън се чу непознат глас, подканваш Лесли да излезе.Повдигнах глава и сложих пръст на устата й. И папата да беше отвън, това пак нямаше да приключи така. Забързах още движенията си и след малко махнах пръста от устата й и поставих дланта си.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Pull & Bear Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pull & Bear   Pull & Bear Icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 5:32 am

Панирах се и погледнах Патрик, но той ме погледна с поглед "да- не-си-посмяла" и сложи пръст върху устата ми, забързвайки темпото още повече, ни най- малко притеснен от появата на приятелката ми, която ме издирваше.
Сърцето ми биеше лудо, движенията му ме побъркваха и не можех да контролирам тялото си, а трябваше да съм тиха. По дяволите!
След малко той сложи ръката си върху устните ми, което беше най- разумно. Трябваше да ми бъде запушена устата, защото не знаех как щях да опазя тишината. Сложих своята ръка върху неговите устни на свой ред, защото от опит знаех, че не бях само аз шумната. Във апартамента му нямахме проблем, но тук...
Усещах колко близо бях до края. Исках това да свърши най- после. Напрежението ме убиваше, а да не говорим, че гласа на Амбър звучеше все по - ядосан, но дори не чувах какво точно говореше. Погледа ми беше впит в неговия, и ако не знаех, че въздишките и стоновете нямаше да започнат да излизат едни след други бих го целунала... Но нямаше как да ги сдържа, затова въздишах тежко, а ръката му заглушаваше всичко. Извих гръбнака си, повдигайки се към него, а главата ми се отпусна на масичката и тогава дойде - размазващ като цунами и завладяващ като ураган, а премесен с адреналина от рисковата ситуация, в която се намирахме го подсилваше още повече. Този край беше по- силен от всичко друго, което съм изпитвала някога.
Върнете се в началото Go down
Patrick Linn

Patrick Linn


Пълно име на героя : Patrick Linn
Брой мнения : 219
Join date : 13.08.2011

Pull & Bear Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pull & Bear   Pull & Bear Icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 5:43 am

След малко стигнах до нерешима ситуация. Бях съвсем на ръба и ми се искаше да бяхме на масата в моя хол. За щастие спрях нейните въздишки с ръка, но сега тази ръка ми беше нужна, защото и моите устни имаха нужда от сериозно запушване. Мамка му, това не беше никак обмислено. Която пък мисъл ме изтласка още по-близо до края. Ако махнех ръка та си изгаряхме, ако я оставех там също. За щастие тя сложи ръка на устата ми и въздишките и стенанията ни бяха сложени под контрол. Момичето отвън продължаваше да мърмори, но изглежда и Лесли не я забелязваше много. Също като предния път не отделих очи от нейните и след малко усетих как гърдите й се притискат по-плътнов моите и гърбът и се извива.Всичко беше достатъчно да ме изпрати на върха и да започна да дишам тежко в дланта й. След малко се отпуснах на нея и започнах да си събирам мислите. Е..това беше нещо, което нямаше да се забрави.С нежелание излязох от нея и се изправих, изправяйки и нея на краката си.Вдигнах дънките си и се облегнах на стената, закопчавайки колана си.
Върнете се в началото Go down
Leslie Carson

Leslie Carson


Пълно име на героя : Лесли Карсън
Брой мнения : 224
Join date : 13.08.2011

Pull & Bear Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pull & Bear   Pull & Bear Icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 6:14 am

Отпуснах се на масата, опитвайки се да дишам нормално, но сърцето ми биеше дивашки лудо, сякаш бях изкачила Еверест на бегом. Бавно свалих ръката си от устните му и я прокарах през косата си. Как щях да изляза сега... Ужас, аз съм безнадежден случай! Бедствено положение!! Но край него се чувствах като нимфоманка. След няколко минути той се облегна на стената, а аз се изправих. Огледах се откъде да започна и тогава пред очите ми попадна разкъсаното ми бельо.
- Идиот!- промърморих, поглеждайки го мрачно и сложих сутиена си, нахлузих директно дънките си и си облякох потника. Приведох в ред косата си. Взех комплектите, които щях да купувам все пак и тръгнах да излизам, но не можех да си тръгна така... приближих се към него, слагайки ръка на лицето му и го придърпах към себе си за една бурна целувка. След няколко секунди го избутах назад пак и въздъхнах.
- Наистина те мразя. - уточних и излязох от кабинката.
- Какво правеше толкова време там, по дяволите. Корени ли пусна? - нападна ме Амбър след като излязох.
- Просто върви и не се обръщай. - Промърморих й и я задърпах към касите. Платих бельото и излязох от магазина на бърз ход, влачейки след себе си Амбър, която упорстваше да знае какво ми се е случило, че съм толкова разсеяна и защо съм променила прическата си от преди малко. Влязох в първата тоалетна и хвърлих чантата настрани. Наплисках добре лицето си с вода, оправих прическата си цялостно, както и грима си и отидохме на кафе, където и обясних какво всъщност стана.
- ТОЙ БЕШЕ ТАМ? - попита тя на висок тон, а аз и изшътках.
- Защо не казааа...щях да те изчакам отвън, не да мърморя като идиот..
- Да, ще дам пауза, ще се облека да ти кажа, че мърсувам в съблекалнята с непознат и ще те помоля да изчакаш отвън. - казах с възможно най- много сарказъм.
- Ох, няма значение...това е толкова страстно и бурно и яко. - заобяснява тя, а аз кимнах отрицателно. Само аз си знаех как се пази тишина при такава ситуация...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Pull & Bear Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pull & Bear   Pull & Bear Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Pull & Bear
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Berryville :: Mall-
Идете на: