Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
sony.vegas.mania <33 запис // promo Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
sony.vegas.mania <33 запис // promo Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
sony.vegas.mania <33 запис // promo Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
sony.vegas.mania <33 запис // promo Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
sony.vegas.mania <33 запис // promo Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
sony.vegas.mania <33 запис // promo Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
sony.vegas.mania <33 запис // promo Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
sony.vegas.mania <33 запис // promo Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
sony.vegas.mania <33 запис // promo Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
sony.vegas.mania <33 запис // promo Vote_lcapsony.vegas.mania <33 запис // promo Voting_barsony.vegas.mania <33 запис // promo Vote_rcap 
Изабел
sony.vegas.mania <33 запис // promo Vote_lcapsony.vegas.mania <33 запис // promo Voting_barsony.vegas.mania <33 запис // promo Vote_rcap 
Leslie Carson
sony.vegas.mania <33 запис // promo Vote_lcapsony.vegas.mania <33 запис // promo Voting_barsony.vegas.mania <33 запис // promo Vote_rcap 
Patrick Linn
sony.vegas.mania <33 запис // promo Vote_lcapsony.vegas.mania <33 запис // promo Voting_barsony.vegas.mania <33 запис // promo Vote_rcap 
Monna
sony.vegas.mania <33 запис // promo Vote_lcapsony.vegas.mania <33 запис // promo Voting_barsony.vegas.mania <33 запис // promo Vote_rcap 
Ирма Долкинс
sony.vegas.mania <33 запис // promo Vote_lcapsony.vegas.mania <33 запис // promo Voting_barsony.vegas.mania <33 запис // promo Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
sony.vegas.mania <33 запис // promo Vote_lcapsony.vegas.mania <33 запис // promo Voting_barsony.vegas.mania <33 запис // promo Vote_rcap 
Джена Браун
sony.vegas.mania <33 запис // promo Vote_lcapsony.vegas.mania <33 запис // promo Voting_barsony.vegas.mania <33 запис // promo Vote_rcap 
Samanta Scott
sony.vegas.mania <33 запис // promo Vote_lcapsony.vegas.mania <33 запис // promo Voting_barsony.vegas.mania <33 запис // promo Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
sony.vegas.mania <33 запис // promo Vote_lcapsony.vegas.mania <33 запис // promo Voting_barsony.vegas.mania <33 запис // promo Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
Изабелsony.vegas.mania <33 запис // promo Tayloricon Монаsony.vegas.mania <33 запис // promo 2819135f

 

 sony.vegas.mania <33 запис // promo

Go down 
+6
Моника Лорънс
Monna
Адреан Норвън
Изабел
Емили Грейс
Сам
10 posters
АвторСъобщение
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

sony.vegas.mania <33 запис // promo Empty
ПисанеЗаглавие: sony.vegas.mania <33 запис // promo   sony.vegas.mania <33 запис // promo Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 10:54 pm

Helloo.. :]
Както някои знаят, имам SVM >> SONY VEGAS MANIA. Very Happy Едно от любимите ми хобита е да се занимавам с тази програмкa за видео обработка и да творя клипове. От доста време работя с нея, но вие ще трябва кажете дали мога да правя клипчета или не.
Ето и причината за създаването на тази тема: хрумна ми идея и реших да я осъществя. Искам да направя промо - така да се каже - на форумчето и във видеото ще включа потребителите, естествено. Но тъй като не знам кой ще иска и кой не, за тези, които са съгласни, може да се запишат.
Единственото изискване е, че трябва да напишете в постта си:
1# името и фамилията на героя си и човека, чийто външен вид сте избрали;
2# какво мислите за идеята.


Е, какво ще кажете? ^^
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Емили Грейс
Обикновен човек
Емили Грейс


Пълно име на героя : Емили Грейс
Брой мнения : 117
Join date : 08.11.2010

sony.vegas.mania <33 запис // promo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sony.vegas.mania <33 запис // promo   sony.vegas.mania <33 запис // promo Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 11:02 pm

Съгласнаа!!!

1# Емили Грейс /Люси Хейл/
2# Ненормално яка хД
Върнете се в началото Go down
Изабел
Admin
Изабел


Пълно име на героя : Изабел Салваторе
Брой мнения : 249
Join date : 26.10.2010
Местожителство : Berryville

sony.vegas.mania <33 запис // promo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sony.vegas.mania <33 запис // promo   sony.vegas.mania <33 запис // promo Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 11:55 pm

Мен си ме знаеш, душице..и да знаеш, чакам си колаба Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.crazytaless.clicboard.com
Адреан Норвън

Адреан Норвън


Пълно име на героя : Адреан Норвън ;
Брой мнения : 30
Join date : 04.12.2010

sony.vegas.mania <33 запис // promo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sony.vegas.mania <33 запис // promo   sony.vegas.mania <33 запис // promo Icon_minitimeПон Дек 06, 2010 5:34 am

Toва ще е интересно. И айде, ще се включа. XD

Адреан Норвън /Пол Уесли/
Мнол' добра. XD
Върнете се в началото Go down
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

sony.vegas.mania <33 запис // promo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sony.vegas.mania <33 запис // promo   sony.vegas.mania <33 запис // promo Icon_minitimeВто Дек 07, 2010 2:50 am

Идеята е супер наистина Cool

1* Мона Риърдън (неква мацка, дето честно казано не й знам името. Май беше някакъв модел, ако не се лъжа... ) Very Happy
2* I love ittt
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

sony.vegas.mania <33 запис // promo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sony.vegas.mania <33 запис // promo   sony.vegas.mania <33 запис // promo Icon_minitimeВто Дек 07, 2010 3:11 am

хихи. хора, не искам машинно да ми отговаряте на какво мислите за идеята? като някое правило.. просто искам да си кажете мнението, защото ако не ви хареса, да не си правя труда да правя клип.. (не че ще ме спрете де, вече съм си го наумила Very Happy)
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

sony.vegas.mania <33 запис // promo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sony.vegas.mania <33 запис // promo   sony.vegas.mania <33 запис // promo Icon_minitimeВто Дек 07, 2010 3:40 am

Very Happy Не, наистина идеята е мн добра ;РР
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

sony.vegas.mania <33 запис // promo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sony.vegas.mania <33 запис // promo   sony.vegas.mania <33 запис // promo Icon_minitimeВто Дек 07, 2010 3:58 am

Радвам се, че ти харесва ^^ ;D
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Моника Лорънс
Следовател
Моника Лорънс


Пълно име на героя : Моника Лаброс
Брой мнения : 113
Join date : 28.10.2010
Age : 26

sony.vegas.mania <33 запис // promo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sony.vegas.mania <33 запис // promo   sony.vegas.mania <33 запис // promo Icon_minitimeВто Дек 07, 2010 1:47 pm

Моника Лорънс (Адриана Лима)
Супер си е идейката Wink
Върнете се в началото Go down
Алисън Дарк

Алисън Дарк


Брой мнения : 50
Join date : 29.10.2010
Age : 27

sony.vegas.mania <33 запис // promo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sony.vegas.mania <33 запис // promo   sony.vegas.mania <33 запис // promo Icon_minitimeВто Дек 07, 2010 9:54 pm

1.Алисън Дарк /Candice Swanepoel/
2. Идейката е мега готска! Много ми харесаааа!
Върнете се в началото Go down
Ирма Долкинс
Обикновен човек
Ирма Долкинс


Пълно име на героя : Ирма Долкинс ^^
Брой мнения : 181
Join date : 05.12.2010

sony.vegas.mania <33 запис // promo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sony.vegas.mania <33 запис // promo   sony.vegas.mania <33 запис // promo Icon_minitimeВто Дек 07, 2010 11:14 pm

1.Ирма Долкинс ( Ема Робъртс )
2.Суперр < 33 СВМ
Like a Star @ heaven ^^
Върнете се в началото Go down
Джейсън Стоун
Обикновен човек
Джейсън Стоун


Пълно име на героя : Джейсън Стоун
Брой мнения : 30
Join date : 17.12.2010

sony.vegas.mania <33 запис // promo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sony.vegas.mania <33 запис // promo   sony.vegas.mania <33 запис // promo Icon_minitimeСъб Дек 18, 2010 3:03 am

1. Jason Stone (Джейсън Стоун)
2. Taylor Lauther (Тейлър Лотнър)

Идейката ти е суперска...
Върнете се в началото Go down
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

sony.vegas.mania <33 запис // promo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sony.vegas.mania <33 запис // promo   sony.vegas.mania <33 запис // promo Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 4:56 pm

Ако не е мн късно Embarassed ама бях малко болничко Razz
Та Ребека Ричардсън (Ема Уотсън)
И за идеята-страхотна е!!!
cheers
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





sony.vegas.mania <33 запис // promo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: sony.vegas.mania <33 запис // promo   sony.vegas.mania <33 запис // promo Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
sony.vegas.mania <33 запис // promo
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Isabelle's photoshop mania

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Флууд зона :: Нещо лично-
Идете на: