Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Житие и Страдание на грешнаго Мона Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Житие и Страдание на грешнаго Мона Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Житие и Страдание на грешнаго Мона Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Житие и Страдание на грешнаго Мона Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Житие и Страдание на грешнаго Мона Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Житие и Страдание на грешнаго Мона Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Житие и Страдание на грешнаго Мона Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Житие и Страдание на грешнаго Мона Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Житие и Страдание на грешнаго Мона Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Житие и Страдание на грешнаго Мона Vote_lcapЖитие и Страдание на грешнаго Мона Voting_barЖитие и Страдание на грешнаго Мона Vote_rcap 
Изабел
Житие и Страдание на грешнаго Мона Vote_lcapЖитие и Страдание на грешнаго Мона Voting_barЖитие и Страдание на грешнаго Мона Vote_rcap 
Leslie Carson
Житие и Страдание на грешнаго Мона Vote_lcapЖитие и Страдание на грешнаго Мона Voting_barЖитие и Страдание на грешнаго Мона Vote_rcap 
Patrick Linn
Житие и Страдание на грешнаго Мона Vote_lcapЖитие и Страдание на грешнаго Мона Voting_barЖитие и Страдание на грешнаго Мона Vote_rcap 
Monna
Житие и Страдание на грешнаго Мона Vote_lcapЖитие и Страдание на грешнаго Мона Voting_barЖитие и Страдание на грешнаго Мона Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Житие и Страдание на грешнаго Мона Vote_lcapЖитие и Страдание на грешнаго Мона Voting_barЖитие и Страдание на грешнаго Мона Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Житие и Страдание на грешнаго Мона Vote_lcapЖитие и Страдание на грешнаго Мона Voting_barЖитие и Страдание на грешнаго Мона Vote_rcap 
Джена Браун
Житие и Страдание на грешнаго Мона Vote_lcapЖитие и Страдание на грешнаго Мона Voting_barЖитие и Страдание на грешнаго Мона Vote_rcap 
Samanta Scott
Житие и Страдание на грешнаго Мона Vote_lcapЖитие и Страдание на грешнаго Мона Voting_barЖитие и Страдание на грешнаго Мона Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Житие и Страдание на грешнаго Мона Vote_lcapЖитие и Страдание на грешнаго Мона Voting_barЖитие и Страдание на грешнаго Мона Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелЖитие и Страдание на грешнаго Мона Tayloricon МонаЖитие и Страдание на грешнаго Мона 2819135f

 

 Житие и Страдание на грешнаго Мона

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Житие и Страдание на грешнаго Мона Empty
ПисанеЗаглавие: Житие и Страдание на грешнаго Мона   Житие и Страдание на грешнаго Мона Icon_minitimeВто Ное 23, 2010 5:01 am

Добър вечер другари! Само дето не знам дали ем много добра. Днеска имах тест по физика Sad не знам колко съм изкарала, надявам се да имам прилична оценка. По литература имахме съчинение разсъждение и даскалката заплаши че ако има някой без съчинение, ще му пише 2. И аз да зубря по физика, съвсем изключих. И отидох на у-ще без съчинение... Адски съм благодарна на Бога че ми се размина! Добре че класната беше във великодушно настроение! Very Happy
Утре започва лудощо щъкане напред назад из града, защото имам 1000000000 задължения на главата Laughing Нищо чудно че изпадам толкова често в депресия Laughing

Ако има някой нещо да пита, да не се срамува! хДД
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Житие и Страдание на грешнаго Мона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Житие и Страдание на грешнаго Мона   Житие и Страдание на грешнаго Мона Icon_minitimeСря Ное 24, 2010 1:29 am

Хммм... Не знам дали тук е мястото, но да ти кажа Мони и аз имам същите проблеми... В неделя стоях от 12 на обяд до 12 вечера да пиша съчинение разсъждение по "Немили-недраги", която впрочем мразя... Е, разбира се направих си почивка от 3 часа за Карибските пирати, ама 10 часа минус 3 часа са си 7 часа писане на съчинение... Миналата седмица правихме четири теста, а още нито един не са ни върнали или изобщо проверили...(история, физика, математика, музика) А за мен точно сега е доста важно каква оценка имам... Надявам се на най-доброто...(а, дано!) Напоследък изобщо ми е много нервно... Тази година ни затрупват със задачи, а пишат възможно най-ниските оценки! Аз по принцип не обичам да се оплаквам, ама трябваше и аз да се изкажа, за да попитам въпросчето си...
Та, то е-Как издържаш на проклетия стрес?!? Аз вече не мога, признавам си! Всеки ден става все по-трудно човек да се справи... И не съм само аз... То целия клас сме капнали... Щото кажи ми честно ли е??? А тази година(все ни го повтарят) е най-важна...(Извинявам се ако не е тук мястото и ако ви оттегчавам... Ще го изтрия ако трябва...)
Върнете се в началото Go down
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Житие и Страдание на грешнаго Мона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Житие и Страдание на грешнаго Мона   Житие и Страдание на грешнаго Мона Icon_minitimeСря Ное 24, 2010 1:40 am

Няма проблем хД. как издържам ли? Ами честно да ти кажа понякога просто се предавам. Например днеска отидох на даскало без домашно по нищо. Вчера цял следобез си правих каквото искам и релаксирах, иначе щях да експлодирам.
Обаче много ме е яд, нестига че даскалите са заядливи, чудят се за какво да крещят и да злобеят и да пишат ниски оценки, на всичкото отгоре и намалиха ваканцията :@ .
А аз след малко сядам да пиша съчинението по немили-недраги, видяло се то че няма да спя тая вечер...
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Житие и Страдание на грешнаго Мона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Житие и Страдание на грешнаго Мона   Житие и Страдание на грешнаго Мона Icon_minitimeСря Ное 24, 2010 2:14 am

Оффф, с тези съчинения! Не знам за теб, но на мен ми е сряшно досадно-не че е толкова трудно, но не ми е приятно да пиша такъв помпозен текст...
Оооо, това с релаксацията и неписането на домашни-отчасти съм го пробвала, ама не ми върви-веднъж да оида без домашно и...точно тогава...
Ео по български-веднъж нямах домашно-и класната вика"койо няма дом. ще има 2"-и ето ми я първата двойка...
Ти за щасие си се разминала... Аз сега смяам да релаксирам(искам вана!!! ама няма...) Не съм решила как, ама ако не го направя, не знам просто!!! А и напоследък имам дилема-да пия кафе или да не пия, това е въпроса! Аз обичам и определено не мога без него напоследък, щото съм труп... Ама пък и то не ми действа добре на нервите... Отново, ти как си релаксираш дай идейки...(музичка, хапване, акива неща ли?-одавна не съм го правила :X)
Върнете се в началото Go down
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Житие и Страдание на грешнаго Мона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Житие и Страдание на грешнаго Мона   Житие и Страдание на грешнаго Мона Icon_minitimeСря Ное 24, 2010 2:28 am

Ами например докато си пиша домашното (ако се хвана да го пиша) или съчинението, си пускам mp4-то и така.. или правя си почивки, ям и чета книга, гледам телевизия ... И междудругото открих че най-добре е да си пишеш и учиш след като ваще си легнат. поне аз тогава се чувствам адски свежа и ми е по лесно да се съсредоточа Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Ребека Ричардсън
Обикновен човек
Ребека Ричардсън


Пълно име на героя : Ребека Ричардсън
Брой мнения : 181
Join date : 30.10.2010
Age : 27

Житие и Страдание на грешнаго Мона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Житие и Страдание на грешнаго Мона   Житие и Страдание на грешнаго Мона Icon_minitimeСря Ное 24, 2010 2:38 am

Ами да! То аз някой път(започна се като бях болна) се събуждам да речем в 3 часа и не ми се спи бе! И кво да прая? Ами първия път гледах илм, още не ми се спеше... После четох книга, ами не ми се доспа... И се сетих, я да си напиша домашните! И така ги написах, то стана 5 часа... Мама ми се скара, че не спя и си помисли, че имам температура чак... Very Happy Ама на мене също тогава ми е кеф де...
Ами сега си слушам музиката и ще слагам малко царевичка да си сваря да си хапна за успокоение... Може да си запаля накоя свещичка(не че наистина ароматизира, ама ми харесва као ми свети там Very Happy ). Ами какво друго, за сега не знам... Обаче в събота аз и още три приятелки ще се поглезим, като отидем на кино, като си вземем от най-големите пуканки и коли и као гледаме Хари Потър и Даровете на смъртта...(ееехх искам събота!!!)
Върнете се в началото Go down
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Житие и Страдание на грешнаго Мона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Житие и Страдание на грешнаго Мона   Житие и Страдание на грешнаго Мона Icon_minitimeСря Дек 01, 2010 4:52 am



Едно поздравче за всичкиии :*
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Sponsored content





Житие и Страдание на грешнаго Мона Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Житие и Страдание на грешнаго Мона   Житие и Страдание на грешнаго Мона Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Житие и Страдание на грешнаго Мона
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Флууд зона :: Hey, this is me!-
Идете на: