Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Princess Antonova Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Princess Antonova Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Princess Antonova Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Princess Antonova Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Princess Antonova Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Princess Antonova Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Princess Antonova Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Princess Antonova Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Princess Antonova Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Princess Antonova Vote_lcapPrincess Antonova Voting_barPrincess Antonova Vote_rcap 
Изабел
Princess Antonova Vote_lcapPrincess Antonova Voting_barPrincess Antonova Vote_rcap 
Leslie Carson
Princess Antonova Vote_lcapPrincess Antonova Voting_barPrincess Antonova Vote_rcap 
Patrick Linn
Princess Antonova Vote_lcapPrincess Antonova Voting_barPrincess Antonova Vote_rcap 
Monna
Princess Antonova Vote_lcapPrincess Antonova Voting_barPrincess Antonova Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Princess Antonova Vote_lcapPrincess Antonova Voting_barPrincess Antonova Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Princess Antonova Vote_lcapPrincess Antonova Voting_barPrincess Antonova Vote_rcap 
Джена Браун
Princess Antonova Vote_lcapPrincess Antonova Voting_barPrincess Antonova Vote_rcap 
Samanta Scott
Princess Antonova Vote_lcapPrincess Antonova Voting_barPrincess Antonova Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Princess Antonova Vote_lcapPrincess Antonova Voting_barPrincess Antonova Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелPrincess Antonova Tayloricon МонаPrincess Antonova 2819135f

 

 Princess Antonova

Go down 
АвторСъобщение
Сарафина Дюшан
Moderator
Сарафина Дюшан


Пълно име на героя : Сарафина Лорелай Дюшан
Брой мнения : 115
Join date : 28.10.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Princess Antonova Empty
ПисанеЗаглавие: Princess Antonova   Princess Antonova Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 10:14 pm

Уиии! Първа, пръвааа! хДхДхД
Е, хорица - знаете колко обичам да си изливам душата на моите мили съфорумци и да ги торомозя с проблемите си. И тъй като сега съм си останала баз другар за РП се чувствам крайно съпричастна към развитието на форума, споделяйки заплетените си емоции.
Първом - искрени благодарности за оказана от админката чест да ме направи модератор (макар и както я предупредих на собествена отговорност, защото понякога мога да съм адски несериозна), въпреки че все още не знам какво точно включва поста ми така че просто ще се яввам тук дастотъчно редовно та да не вземете да ме обвините в пренережение към модераторските ми задължения.
Сега тука се мъча да измъдря някакво сатирично произведение по проект по БЕЛ, защото тъкмо учихме Дамата с ренгеновите очи и даскалката ни подхвърли идеяте. И познайте над какво се надсмивам аз... хДхДхД
Сериозно се замислям дали да си направя втори герой и тук, но трябва да реша какъв да е, което не е никак лесно и се питам дали няма да е забавно ако го причисля към следователите и го направя съдебен лекар, ще е много забавно, не мислите ли? (Муахахахаха... хД)
Чакам тук сигурно вече месец да се сдобия с Град от Пепел, защото една приятелка обеща да ми я даде, но аз така и още не съм се доредила до нея.

Чакайте, чакайте, чакайте... Та аз колко съм неучтива. Къде ми отидоха обноските? Съвсем забравих, че все още не всички ме познавате. Здравейте! Smile Аз съм Сара и съм от София, приятно ми е...

И така, да се върнем към вселенското оплакване... До къде бях стигнала? Както и да е, вече тотално ми писна от новия ми клас. Ще се проклинам докато не зъврша дванайсти клас, че по собствена инициатива се набутах в най-зубърската гимназия в София, където готините хора във випуска ми се броят на пръсти Sad
Върнете се в началото Go down
 
Princess Antonova
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Флууд зона :: Hey, this is me!-
Идете на: