Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Има сериен убиец в Беривил. Никой не знае как изглежда, но всеки знае неговото име - Закъри К. Хора изчезват, следователите намират поредния труп. Но той не е сам - има последователи. Журналистите се опитват да намерят следи, а никой не знае кой е следващия.
--------------------------------------------------------------------------------
Регистрирай се, направи си герой и стани част от мистериозния град Беривил.
~ Админите
Underneath the mask
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Всеки град си има тайна..някои имат кмет-педофил, други тайни секти, ние си имаме убиец. Сериен убиец.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Empire state of Hotels
Приказка за довършванее Icon_minitimeПон Окт 01, 2012 12:35 am by Patrick Linn

» Размяна на банери
Приказка за довършванее Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 3:43 am by Сам

» Да броим до 1000
Приказка за довършванее Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Това или онова?
Приказка за довършванее Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:40 am by Leslie Carson

» Отговори на въпроса с въпрос
Приказка за довършванее Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Верижка
Приказка за довършванее Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:38 am by Leslie Carson

» Преди да влезеш си намисли съществително
Приказка за довършванее Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:37 am by Leslie Carson

» Ако ти дам?
Приказка за довършванее Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:36 am by Leslie Carson

» Познай зодията на следващия!
Приказка за довършванее Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 5:35 am by Leslie Carson

Top posters
Сам
Приказка за довършванее Vote_lcapПриказка за довършванее Voting_barПриказка за довършванее Vote_rcap 
Изабел
Приказка за довършванее Vote_lcapПриказка за довършванее Voting_barПриказка за довършванее Vote_rcap 
Leslie Carson
Приказка за довършванее Vote_lcapПриказка за довършванее Voting_barПриказка за довършванее Vote_rcap 
Patrick Linn
Приказка за довършванее Vote_lcapПриказка за довършванее Voting_barПриказка за довършванее Vote_rcap 
Monna
Приказка за довършванее Vote_lcapПриказка за довършванее Voting_barПриказка за довършванее Vote_rcap 
Ирма Долкинс
Приказка за довършванее Vote_lcapПриказка за довършванее Voting_barПриказка за довършванее Vote_rcap 
Ребека Ричардсън
Приказка за довършванее Vote_lcapПриказка за довършванее Voting_barПриказка за довършванее Vote_rcap 
Джена Браун
Приказка за довършванее Vote_lcapПриказка за довършванее Voting_barПриказка за довършванее Vote_rcap 
Samanta Scott
Приказка за довършванее Vote_lcapПриказка за довършванее Voting_barПриказка за довършванее Vote_rcap 
Джъстин Робъртс
Приказка за довършванее Vote_lcapПриказка за довършванее Voting_barПриказка за довършванее Vote_rcap 
Our E-mail
Имейлът на форума ни: underneath_forum@abv.bg
Админстратори
ИзабелПриказка за довършванее Tayloricon МонаПриказка за довършванее 2819135f

 

 Приказка за довършванее

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Приказка за довършванее Empty
ПисанеЗаглавие: Приказка за довършванее   Приказка за довършванее Icon_minitimeНед Ное 07, 2010 6:50 pm

Ето тук има една приказка която беше започната но не и довършена. Хайде, умници да я завършим хДД

Една сутрин Тейлър Лаутнер се събудил във ваната, а около него празни бутилки от алкохол. Присвил очи от светлината и се огледал. Разпознал банята на бившото си гадже Джулия. Погледнал около себе си, но не видял хавлия, затова откачил завесата, която отделяла ваната от другата част на банята и се увил в нея. Тъкмо излязъл от ваната и кихнал. Ама толкова силно че се отласнал назад, подхлъзнал се и паднал.
Джулия се стреснала и се разпищяла. Тай също се стреснал от виковете `и се рязко се наддигнал да види какво става, но си ударил главата в шкафа. От него изпопадали няколко книги върхо Тай. Той започнал да охка и тръгнал да се изправя. Тъкмо станал и пак се подхлъзнал.
- АААА ще плачкам - изревал Тай, а Джулия се втурнала при него.
- Ооо, Тайкини, недей, какиното.
- Искам при мама...
Джул му помогнала да се изправи, но завесата паднала от него и той останал както майка го е родила.
Тогава вратата се отворила и...
- Джулия, да си виждала Тейлър и -- ?! - попитала Кристен и видяла Тай на земята. Гол! - Какво, по.. - закрила си очите с ръка и тръгнала да излиза, но се ударила във врата. - Ау!
- Какво става? - надигнал се Джаксън от зад леглото и подал глава.
- ДЖАКСЪН?! - изивкали Кристен и Тейлър.
- Някой може ли да ми обесни? - попитала Крис.
- Аз мога - появил се, пълзейки от кухнята, Келън.
- КЕЛЪН?
- Не, уее.. аз съм Роб! - все още пиян.
- Ам, тогаз аз кой съм? - размърдал крака от коша за пране Робърт. - Брат Пит?
- А, Роб, и аз се чудех къде си се скрил - каза Джaксън.
- Робърт?!
- Не викайте бе хора! - помолила Ашли, излизайки изпод леглото.
-Цепи ме главата! - допълнила и Ники, изпълзявайки след нея.
-Какво става? - попитала Крис
-Че ти не помниш ли? - попитал Роб.
Джаксън, Ники и Ашли се проснали на леглото.Тейлър дотичал от банята, завиит с някаква къса кърпа..
Робърт все още бил в коша за пране.
- Ъ, някой ще ме извадили от тук? Мисля, че се заклещих - прозвучал заглушено от дрехите вътре.
- По-добре си стой вътре - казала Ашли и седнала на земята, държейки се за главата.
- Чакай, Супер Мен идва на помощ! - изивкал Келън и се изправил на крака, залитайки.
- О, я, млъквай! - троснала се Ники и го замерила с една възглавница.
Келън загубил равновесие и залитнал към кухнатя. След миг се чул шу на счупени чинии, чаши и съборени прибори.
- Леле, главата ще миу се пръсне - изкометирал Тейлър.
- Аз още съм тук! - обадил се Роб.
- Идвамм.. - казал Джаксън и задърпал Робърт за краката. - Май наистина си се заклещил!
Кристен отива до тях и пута коша.
- Ти дърпай за краката, а аз - коша!
Двамата започнали да дърпат.
Келън отново допропълзял.
- Иии.. дядо дърпа ряпа, ама ряпата се не давааа..
Точно тогава Келън застинал на място, спирайки да пълзи, като само гледал втрещено как Джаксън хвръкнал във въздуха и се озовал върху него, отгоре му пък коша в комплект с Роб и като за капак Кристен долетяла и заела мястото на "черешката на тортата.
- Амаче тежка торта..- изкискала се Ашли срещу купчината сардини една върху друга.
- И миризлива..- добавила безпристрастно Ники, като тъкмо разкарала чорапа от главата си, който най нахално бил изхвърчал при нея.
- Я станете от там, че вече ще хванете някоя парализа. - обърнал се Тай към сбирщената в ъгъла.
- Лесно ти е да го кажеш.. - чуло се мърморенето на Роб някъде под миризливите гащи.
Тай-тай го игнорирал и се запътил към коридора, където някой звънял на вратата, но.. Ники тъмно отваряла, а зад нея да не изпусне нещо била и Ашли. Точно тогава обаче Тайлърчо се подхлъзнал на мокрите плочки в коридорчето и хоооп...полетят право към двете момичета. Те тъкмо отворили вратата пред която стояли Елизабет Рейзър и Питър Фачинели, за да се оплачат от силния шум и.. накрая какво станало, какво не станало в друга солидна купчинка в ъгъла този път на коридора , били Тай-Тай, Ники, Ашли, Елизабет и Питър, наблъскани като риби в консерва.
- Пфиуу.. само аз останах невредима - точно, когато изрече това Джулия, една от картините на стената се откачи и я удари по главата. - Ау!
- Аве, вие тук нормалнили сте, вее? ОСЕМ ЧАСА Е! Някои хора се опитват да спят, уее.. - развикала се Нина, влетявайки в стаята. Видяла сцената пред себе си. - К'во става тука?
- Какво става - чул се любопитният глас на Пол и хубавата му главица се показала до тази на Нина. - Гупов секс с дрехи? - казал вълдушевено.
- Така ли? Къде - показал се и Иън.
- Джаксън или Келън, който и да си, разкарай си миризливият крак с неизрязаните нокти от лицето мииии - оплакал се Роб.
- Ама аз си пускам маникюр на краката - оправдал се Джакс.
Кристен, която била в приблизително добро положение(най-отгоре на едната купчина) казала :
- Аве, Роооб, баси твърдият задник дето имаш.
Тогава Роб смутено отвърнал:
-Ами..то..тва не ми е задника, бе Крис..
Тя застинала, а Келън и Джас се равикали:
-Ставай от мене беее
Роб най-накрая се изтъркалял на земята и другите успели да станат, тогава той обидено казал на Крис:
-Мислех,че ще познаеш господин Ураган! -врътнал се и обидено се скрил в банята.
- Тейлър, моля те, облечи си някакви ГАЩИ! - изивкала Аш, закривайки очите си с ръце.
- Махнете се от мен, уее.. - Ники се опитала да стане, но без успех, тъй като била най-отдолу.
- Егати и кучешката камара - Пол се разсмял.
Крис,тъкмо се измъкнала от едната камара казала:
- Искаш ли ти да станеш част от нея?
- Ама аз съм слушкал - оправдал се Пол
- Ама къде е груповият секс с дрехи? - повторил Иън.
- Искаш ли групов шамар без дрехи? - скарала му се Нина.
Но точно тогава ... В стаята влетяла Стефани Майър.
- Хайде хорааа. Имате подписване на автографи днеесс..Какво по дяволите? Какво сте правили тук?!?
- Групов сексссс! - отговорил въудешевен Иън и й скочил.
Стига с тоя секс, бе! - троснала се Нина.
- Къде е Робърт? - попитала Стефани.
- В тоалетната. Снощи прекали с ролцата! - каза Джаксън.
- ААААААААААААААААААААААААААААААААА! - извикал Роб. - ТОАЛЕТНАТА ХАРТИЯ СВЪРШИИИИИИ!
- Крис, отиди му занеси една ролка тоалетна хартия - казала Стефани.
- ААА защо аз - почти проплакала Крис.
- Еми щото само ти му познаваш красотите от тук присъстващите - уточнил Кел.
- А искаш ли ти да останеш без красоти? - скарала му се Ники. - Спокойно Крис...не го слушай. А сега отиди да дадеш на дрисльото хартия.
- Чух те - извикал Роб.
- Ама аз си ценя животааа, не искам да се удуша или... да ослепея - оплакала се Крис.
Точно в този момент в стаята влязъл Крис Уайц, тичащ към тоалетната.
- Направете път че ще пусна - пропял той. Тъкмо стигнал в тоалетната и ...
- Ааааа тука има обгазяванее и ааааа Роб и аааа господин Ураган!
- Откъде знаеш че се казва така? - учудила се Крис.
- Няма значение! - проплакал той - отивам в кучешката тоалетна. И, още нещо... разчистете след тоя групов секс - отишъл към задната врата.
- Аз още си чакам хартията - извикал Роб.
В стаята влязла камериерката.
- Супер - оплакала се Джулия - тук взе да става малко ПУСТО...
А после в стаята влязла и Емили Де Равин.
- Робии.. Да сте виждали Робчо? - попитала тя.
- РОБЧО?! - попитали всички учудено.
- РОБЧО? - чул се Роб от WC също толкова изненадан.
- Къде си, пухчоо?
- Е, т'ва беше! - Крис..
- Ама какво...? - продължавал да циври Роб от тоалетната.
- Крис, миличка успокой се. Виждаш че Роб не е виновен - успокоила я Стефани.
- Ами не виждам ...
- ААа Крис е сляпа - обадил се Джакс.
- Ти пък млъквай, че да не взема ди ти отрежа маникюра на краката с дъскорезницата - заплашила го Крис.
После отшла до килера, взела една ролка тоалетна хартия, запушила си носа и я занесла на Роб. После веднагически се изстреляла обрано.
- Е, доволни ли сте? - попитала.
- Нееее - изревал Иън - искам групов секс!
Нина го халосала зад врата и Крис също.
- Ето ти групов шамар без дрехи - скарала се Нина.
Роб дотърчал.
- Аз съм слушкал - проплакал - мамо Крис, не ме наказвай...
Емили се ядосала и казала:
- Аз на какво ви приличам? На лукова глава? - гневно.
- ДААА - пропял Кел.
- Това беше сърказъм, речна краво - отвърнала русата.
Тогава Емили целунала Робърт.
- Опа! - изкикотила се тя, когато отлепила устни от неговите.
На Кристен буквално `и кипнало. Представила си как я души.
- Стана напечено.. Дай да се измъкваме тихо - прошепнал Келън на Джаксън и направили крачка назад на пръсти.
Крис изгледала злобно Емили и `и ударила шамар. Емили `и се хавърлила и двете се сбили. - Чакайте мееее. - изревал Роб и се връхлил да се бие с тях.
- Нали си на моя страна - казала Емили.
- Нее - казал, но нечии устни заели неговите. Емили седяла и гледала тъпо.
- Ще те убия! - извикала Емили и блъснала Кристен на земята.
За нейна изненада, Ашли и Ники `и се нахвърли ли. Крис отново скочила да се бие и, за да не остане по-назад, се включила и Нина.
Роб едва-едва се измъкнал от ринга, целият с разпокъсани дрехи и червило по лицето.
- По-добре си ми беше в коша - проплакал той
- Ами да те тинкем пак и да се повтори цялата случка и да има групов секс! - вълдушевил се Иън.
- Майка ти ш**ана - казала Крис на Емили и я дръпнала за гривата. Обаче явно гривата не била истинска, щото Емили останала с гола глава. Роб се уплашил и се наврял в коша.
Eмили посегнала да си вземе косата, но Крис скочила на леглото и се изсмяла:
-МУАХАХХАХАХАХАХАХ! -взела една запалка и подпалила косата! Емили се хвърлила върху нея, но горящата перука паднала в коша за пране...
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Кейти Хъдсън
Главен редактор на Berryville Daily
Кейти Хъдсън


Брой мнения : 43
Join date : 27.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryville

Приказка за довършванее Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приказка за довършванее   Приказка за довършванее Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 2:03 am

а там току-що се беше наместил Роб..Започнал да пищи и оранжеватаа му коса пламнала. Нина се хвърлила да го спасява, а Иън пропищял
-Искам групов сеееееееееееекс!
-Чакай да го изгася, бее.. - накрая успяла да му загаси косата, а другите седяли и гледали опулено..
Върнете се в началото Go down
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Приказка за довършванее Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приказка за довършванее   Приказка за довършванее Icon_minitimeВто Дек 07, 2010 4:43 am

Емили взела перуката (или по-точно това, което беше останало от нея), захвърлена на земята и излязла.
- Това беше странно - казала Джулия.
- Ау, май съм си счупил нокът - проплакал Джаксън.

П.П: omg, не мога да повярвам, че още ГО ПАЗИТЕ това.. rofl
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Monna
Мис Беривил
Monna


Пълно име на героя : Мона Джеймс Риърдън
Брой мнения : 215
Join date : 26.10.2010
Age : 29
Местожителство : Berryvile

Приказка за довършванее Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приказка за довършванее   Приказка за довършванее Icon_minitimeВто Дек 07, 2010 5:01 am

- Кучката да си го завре отзад - изсъскала Крис след Емили.
- Кое да си завре? Нокътя ми ли? - очудил се Джаксън.
- Брат ми, трябва ти лечение - потупал го по рамото Кел.
Роб се измъкнал от коша, целият в сажди, плачейки:
- Защо ми трябваше да съм толкова красиввв?

ПП: Как няма да го пазим, то е велико и трябва да се завърши! (rofl)
Върнете се в началото Go down
http://highlife.userboard.net/forum.htm
Сам
Moderator
Сам


Пълно име на героя : Самър Чейс Съни
Брой мнения : 278
Join date : 13.11.2010
Age : 27
Местожителство : Berryville

Приказка за довършванее Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приказка за довършванее   Приказка за довършванее Icon_minitimeПет Дек 10, 2010 12:42 am

Ашли го погледнала тъпо и го ударила с най-близката възглавница, която видяла.
- Чакайте малко.. - започнала Кристен, вдугайки пръст във въздуха. - Какво е станало снощи? Как се озовахте тук? - огледала пораженията върху стаята. - Някой ще ми обясни ли?
Върнете се в началото Go down
http://thehost-rpg.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Приказка за довършванее Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приказка за довършванее   Приказка за довършванее Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Приказка за довършванее
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Underneath the mask :: Флууд зона :: Флууд и игри-
Идете на: